1

Aktualnosci od Marii Bucardi ❤

Po 36 Rytuale dla Matki Ziemi: Namaste, slicznie dziekuje za niezwykle zaangazowanie i udzial w naszym 36 Rytuale dla Matki Ziemi, moje sprawozdanie osobiste i podsumowanie juz wkrotce tutaj: https://rytualymatkiziemi.wordpress.com/

nasionka_magiczna_oazaPo Wysianiu Nasionek Swiatla: Wysialam rowniez Nasionka – Wasze Marzenia – niech Wszechswiat i boskosc poprowadzi do ich realizacji! Niech Anioly i Ziemia poniosa energie dalej i dalej i pomoga w spelnieniu wysianych marzen. Tutaj musze przyznac, ze w wielu przypadkach paczuszki byly zle opisane – kazda paczuszka nasionek miala zawierac imie, nazwisko, date urodzenia oraz marzenie w jakiej intencji nasionka maja zostac wysiane (w czasie rytualu, ktory mialam przyjemnosc wykonac osobiscie) – jednak na wielu paczuszkach albo nie bylo danych, albo zamiast marzenia, bylo napisane to, czego dana osoba chciala sie pozbyt – dlatego wysiewajac nasionka musialam to zmienic, bo przeciez watpie, byscie chcieli wysiac nasionka w intencji problemow finansowych (wlasnych)!!! To zdarzenie powinno byc wskazowka – ze  energia idzie za uwaga, jesli wiec pragniesz usunac biede, to musisz myslec o bogactwie a nie o biedzie.

bucardi_anielskie_przeslaniaNa przykladzie, jesli na paczuszce bylo napisane problem braku koncentracji, zmienilam na – idealna koncentracja, nie wyobrazam sobie, ze ktos prosi o cos zlego dla samego siebie:-)

Kolejny rytual Wysiewania Marzen w pelnie w kwietniu: Wiele paczuszek jest jeszcze w drodze – dlatego rytual wysiewania Marzen powtorze w pelnie w kwietniu, do tego czasu z pewnoscia wszystkie zapowiedziane paczuszki dojda.

Poszerzamy Magiczna Oaze – jesli czujesz, ze chcesz zrobic cos dla Ziemi i dla wszystkich malych i wiekszych istotek, ktore potrzebuja Twojej pomocy – dolacz do nas – wiecej informacji tutaj (nacisnij)

Telepatyczne spotkania anielskie z Maria Bucardi juz od 7 kwietnia: A przed nami juz 7 kwietnia cudowne telepatyczne spotkanie anielskie, by usunac z Twojego zycia to, co pragniesz pozegnac i przyciagnac na zasadzie magnetyzmu to, co pragniesz uzyskac:

Telepatyczne spotkanie Anielskie z Marią Bucardi – Nów Księżyca – 7 kwietnia 2016 godz. 22:00 czasu polskiego

link do opisu tutaj: http://magiczny-swiat.com/category/466755/spotkania-anielskie.html

spotkanie_anielskie_Bucardi_baner.jpg

To czas dzialania!

Jeśli pragniesz, by Anioły (Siły Wszechświata i Natury) zaczęły działać w Twoim życiu i pomagać Ci każdego dnia, możesz aktywować lub wzmocnić ich pomoc tym spotkaniem – pamietaj, one szanują Twoją Wolną Wolę i działają TYLKO, jeśli je o to poprosisz!!! Każdego dnia wysyłamy w świat setki niekontrolowanych negatywnych myśli, które działają, jak zaklęcia negatywne, dlatego tak ważne jest, by stale współpracować z siłami anielskimi, do czasu, aż uda się te niekontrolowane negatywne myśli całkowicie usunąć.

Spotkanie prowadze osobiscie, aktywuje energie dla Ciebie, wskazuje co nalezy zrobic, przekazuje przeslania, jakie Anioly pragna Ci przekazac. Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego
rytualy_milosne3

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Artemida says:

    jest pani niezwykłą osobą z darem mocy pełnej miłości to co pani mówi jest prawdą i z szacunkiem panią oglądam na yotubie jest pani mądrą osobą ja sama interesuje się sprawami ziemi i jej kłopotami przykre jest jak ziemia jest niszczona przez to że dla ludzi najważniejsza jest ekonomia i silny rozwój technologiczny dla mnie najważniejsza jest natura

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: