1

Od Joanny – praca na Spotkanie Gwiazd nr 2

Namaste Kochani, dzis cos na weekend 🙂 Dwie niespodzianki – pierwsza z nich:

Praca od Joanny na Spotkanie Gwiazd nr 2

(szczegoly tutaj:https://bucardimaria.com/2016/08/17/spotkanie-gwiazd-nr-2-od-dzis-do-15-09-czym-bylo-lub-jest-dla-ciebie-spotkanie-ze-mna/ )

 

Kochana Mario,
Bardzo się cieszę że mogę wysłać do Ciebie ten list.
Chciałam Ci powiedzieć że spotkanie z Toba było dla mnie tak jak bym spotkała się z Aniołem w ludzkiej postaci. Myślę ze to chyba dzięki Aniołom się spotkalysmy gdyż byłam w bardzo kiepskim stanie psychicznym i chciałam popełnić samobójstwo , ponieważ tak bardzo tesknilam za poprzednim życiem. I w tym okresie mojego zycia właśnie Cię znalazłam. Poczulam pomiędzy nami silna więź i się zastanawiam czy znalysmy się w jakimś innym życiu. Droga Mario jesteś dla mnie jak gwiazda na niebie i jak latarnia wskazująca drogę zagubionym statkom. Po prostu jesteś moja mistrzynią i najlepsza osoba jaka spotkalam w tym życiu! Wszystkie Twoje filmy bardzo mnie poruszają, uwielbiam słuchać Twojego głosu który jest dla mnie jak muzyka i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejne! Muszę przyznać w sekrecie ze przypominasz mi … (usuniete, by zachowac w sekrecie – przypis od Marii Bucardi) …. Jesteś do niego tak podobna -jesteś dobra i potężna jako czarodziejka. Jesteś prawie jak król Artur o czystym sercu. Przede wszystkim nauczylas mnie jednego : Ze pomimo wszystkiego trzeba iść swoja droga i nie przejmować się opinią innych ludzi.
Czasami sobie myślę że w przyszłości chciałabym być taka jak Ty. Jesteś moja mistrzynią i pamiętam ze dziekowalam chyba Aniolom- za nasze spotkanie!
Bardzo Ci dziękuje za wszystko i za to co robisz dla innych i dla świata. To po prostu piękne i magiczne!
Z magicznymi pozdrowienniami,
Joanna.

32_rytual_ziemi_bucardi

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa 

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

Rytuał Równonocy Mabon 23.09.2016 piatek – Tarcza ochronna na miesiące zimowe oraz Spalenie zlej energii – Ogien oczyszczajacy. Tylko 1 raz w roku

talizman_mabon

mabon11spalenie11

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Losowanie Zwyciezcow w Konkursie Spotkanie Gwiazd 2 | Magiczny blog Marii Bucardi – o Aniołach, duchowości i weganizmie says:

    […] jej praca tutaj:  https://bucardimaria.com/2016/09/09/od-joanny-praca-na-spotkanie-gwiazd-nr-2/ […]

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: