brak komentarzy

Od Jozefy – Spotkanie Gwiazd 2

Namaste Kochani, dzis kolejna inspiracja:

Praca od Jozefy na Spotkanie Gwiazd nr 2

(szczegoly tutaj:https://bucardimaria.com/2016/08/17/spotkanie-gwiazd-nr-2-od-dzis-do-15-09-czym-bylo-lub-jest-dla-ciebie-spotkanie-ze-mna/ )

Witam Mario  !             

Na wstępie chcę Ci złożyć życzenia  urodzinowe  zdrowia,szczęścia,radości,miłości,spełnienia marzeń. I życzę Ci spełnienia w  tym co robisz ,dla nas i dla świata, matki ziemi bo jest to wyjątkowe i ty jesteś wyjątkową, niepowtarzalną osobą . I dziękuję Ci że jesteś !    (Nasze spotkanie odbyło się niedawno za poś rednictwem twoich filmików. Pierwsze spotkanie to 3-4 miesięcy temu ,zainteresowal mnie filmik  o kurkumie 🙂 . Następne które oglądałam  coraz bardziej  ciekawsze o różnych tematach zwłaszcza duchowych i anielskich . I tak się zaczęła nasza znajomość . To że jesteś piękną kobietą co przyciąga uwagę to jedno , ale jak slyszy się twój głos o wibracji spokoju,miłości, uczucia , to jak bym słyszała piękną ballade o miłości . Czuję wtedy spokój, odprężenie, ukojenie , a  połączenie z twoją wiedzą Anielską  czułam że mogę rozwiązywać wszystkie problemy , dajesz wiarę i pewność siebie  .                                                                                     

I  właśnie dzisiaj z rana przy medytacji zapytalam anioły i stwórcę . Jaką drogą, ścieżką mam podążać , bo nie wiem ?  I w tym momencie przyszła myśl o piosence ” Aleją gwiazd ” Sosnickiej  , usmiechnelam się do siebie i pomyślałam ,ale piękną drogę wybrali ! ?  Gdzie ją szukać? 🙂 . A że dzisiaj mam wolne ( niedziela) to podgląd w internet na ulubioną stronę ( karty anielskie )  między innymi Maria Bucarti 🙂  otworzyłam  filmik na którym jeszcze nie byłam o rytuały matki ziemi , anielskie  no i  jakie bylo moje zdziwienie jak zobaczylam  zaproszenie na spotkanie gwiazd nr 2 . I teraz wiem na pewno że nasze spotkanie nie jest przypadkowe 😀 . Ja też chcę podążać “Aleją Gwiazd ” Pozdrawiam serdecznie Józefa – Józia 🙂

unnamed-1
Maria Bucardi i Shila – Polskie Beskidy
Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa 

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: