brak komentarzy

Pytania do mnie na temat Wspolnoty dla Naszej Matki Ziemi – dlaczego, jak Pani tak moze, prosze nas nie zostawiac

Namaste Moi Kochani, pojawilo sie mnostwo waznych pytan na ktore odpowiem ponizej:

„Czy zamawiajac dostep na 1 miesiac otrzymam dodatkowo wszystkie stare materialy z poprzednich miesiecy? Np. zamowie sobie dostep na lipiec, czy dostane dostep do artykulow, filmow, Pani wykladow, ktore opublikowala Pani w maju i czerwcu? „

odpowiedz od Marii Bucardi: NIE

Jesli idziemy do piekarza i kupujemy swieze bulki, czy piekarz daje nam bezplatnie te z wczoraj 🙂 Moje przekazy sa aktualne na dany miesiac, wszystkie informacje, ktore sa dla nas wazne w tym miesiacu – dlatego, by byc z nimi na biezaco – konieczny jest dostep co miesiac. 

„Mario dlaczego to robisz?Myślałam,że poprzez swoją działalność chcesz kreować świat piękniejszym,ale wszystko zmienia postać rzeczy,kiedy oczekujesz za to zapłaty..przecież jest rzesza cudownych ludzi,których interesuje rozwój duchowy,a które nie mają pieniędzy.Z kolei jest tyle ludzi nieuświadomionych,a rządnych poznania,tym posunięciem niejako furta zostaje dla nich zamknięta.Jest mi przykro.Słowa,będące niejako twoim kredo-„jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego”wydają mi się sprzeczne z owym przedsięwzięciem.Pozdrawiam.Jeśli wyrażasz chęć,proszę odpisz. 🙂

Takich listow otrzymalam okolo 100 sztuk – o podobnej tresci 🙂

Jakis wirus sie szerzy ;-)))

odpowiedz od Marii Bucardi:

Dlaczego od teraz moje prace są dostępne tylko dla Członków Wspólnoty dla Naszej Matki Ziemi?

 

Od ponad 7 lat publikuję artykuły, filmy, słuchowiska – przez te wszystkie lata moje prace trafiały w ręce wielu wielu ludzi. Moje książki sprzedawały się w ilości kilkuset dziennie i w pewnym momencie moje fizyczne możliwości, by troszczyć się o wszystkich i wszystko natrafiły na zwykłe fizyczne granice. Dlatego zdecydowałam się na zmianę. Pracując tylko dla osób, które znam, które tworzą razem ze mną sieć Miłośc i Dobra tutaj na Naszej Matce Ziemi mogę ofiarować Wam o wiele więcej. Mogę koncentrować się na Was i jeszcze lepiej Was prowadzić. Zamiast wysyłać setki książek dziennie i księgować sprzedaż, mogę ofiarować Wam te książki bezpłatnie w ramach wymiany Czlonkowskiej (111zł), a zaoszczędzony czas wykorzystać na stworzenie kolejnych wartościowych filmów czy słuchowisk. Uważam również, że zachowanie zasady wymiany energetycznej jest bardzo ważne dla nas wszystkich, by istniała tutaj Harmonia na Naszej Matce Ziemi, dlatego moje publikacje nie będą już dostępne dla każdego, tylko dla Członków Wspólnoty.

Nie odpowiadam na żadne pytania, listy, zapytania osób, które NIE są Członkami naszej Wspólnoty, przez to cała moja energia idzie tylko do Was  Czlonkow Wspolnoty dla naszej Matki Ziemi.

dostep

Czy Wspólnota jest związana z jakąś religią,

czy systemem?

Nie. Stworzyłam tą Wspólnotę dla Wszystkich niezależnie od religii, którzy chcą być ze mną w kontakcie, korzystać z moich prac i rozwijać się w imię Dobra, Miłości i Światła tutaj na naszej Matce Ziemi.

Od tego momentu wszystko to, co robię bedzie dostępne tylko dla Was – a ja mam ten komfort energetyczny, że wiem do kogo mówię, kto korzysta z moich przekazów i nasz kontakt będzie przez to o wiele piękniejszy. Moja energia w pełni pójdzie TYLKO do WAS, wszelkie wampiry energetyczne, pasożyty czy dziwne fanatyczne osoby nie będą miały do niej żadnego dostępu…

Dokładnie sprawdzam każdą osobę, która przystępuje do Naszej Wspólnoty i wszelkie osoby o niskich i negatywnych wibracjach zostaną odrzucone, składka na dany miesiąc zostanie zwrócona do 7 dni i osoba ta otrzyma odmowę pisemną przez email.

 

ps. Jesli ktos oczekuje od innych pracy za darmo, oznacza to, ze ta praca jest dla niego bez wartosci i predzej czy pozniej stanie sie ofiara grup czy osob parajacych sie czarna magia… Ktore tylko czekaja na takie ofiary … To juz jego wybor, ja pisalam o tym tak duzo i ostrzegalam, od 7 lat 🙂

Tutaj warto zapoznac sie z tymi artykulami link: https://bucardimaria.com/2011/03/27/aktualny-temat-powroze-za-darmo-tarot-nie-pobieram-oplat-wrozby-za-darmo-tarot-za-darmo-wrozby-tarota-za-darmo-stawianie-tarota-za-darmo/

Z moca Miłości Twoja Maria Bucardi

 

maria_bucardi_portrety

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: