1

Spotkanie Gwiazd, czyli – Czym bylo lub jest dla Ciebie spotkanie ze mna? ❤️ – do kogo wedruja nagrody ❤️

Namaste Moi Kochani, z calego serca dziekuje za wszystkie prace, ktore od Was otrzymalam na Spotkanie Gwiazd 2017 – bylo ich 59 🙂 Juz jestem po spotkaniu z Sila Wyzsza, ktora wskazala mi ktora praca zostanie nagrodzona.

130

Nagroda glowna – bransoletka Mitycznych Drzew Edenu wedruje do autora/-ki pracy:

Malwina pisze:

Moja kochana Mario, jestem ogromnie wdzięczna Siłom Wyższym, ze zaprowadziły mnie na twoja stronę i mija kolejny rok razem😀 Jesteś wyjątkowym, pięknym i szlachetnym diamentem✨ Inspirujesz nas do lepszego zycia w zgodzie z własnym sercem i Dzieki miesiącom spędzonym razem jesteśmy skupieni na wysokich wibracjach oraz tworzeniu lepszych energii. Twoja aura na filmach jest tak silna, ze to aż niesamowite😻 Dziekuje Ci 💜


Pierwsza nagroda pocieszenia wedruje do autora/-ki pracy:

K.pisze:

Kochana Mario

piszę do Ciebie na maila a nie w komentarzu ponieważ mam kilka osobistych kwestii dotyczących głównie tego, że pokazałaś mi, a ja też to odczułam wcześniej i zobaczyłam, że jestem (… wykasowane zw wzgledu na zbyt soobiste szczegoly) Dziękuję Ci za to, z każdym kolejnym naszym spotkaniem, czy wymienionym mailem czuję się coraz silniejsza i pewna siebie, świetlista i emanująca energią.

Spotkałam się z Tobą kilka lat temu, kiedy byłam w dość trudnym położeniu, znasz moją sytuację, konsekwencje tamtego czasu i mojego zaufania do pewnej osoby sięgają po dziś dzień jak wiesz, choć już w tym momencie uważam, że coraz słabiej. To właśnie cała nasza wspólna praca uświadomiła mi, że wszystko jest możliwe i że mamy prawo walczyć o siebie, swoje życie, szczęście i w końcu pomagać. Jesteśmy silniejsze, tak jak Mariam, po tych wszystkich przejściach, którymi została naznaczona, a których nie chciała a przeszła.

Kiedy pracujemy w trakcie Nowiu często widzę jak pracujesz, a ja oraz inni (…)jesteśmy blisko i wspieramy Cię. Ostatni Nów był piękny, złocisty, drobinki złota przenikały wszystko, a my byliśmy wszyscy pięknie ubrani. Emocje które wtedy panują są trudne do opisania, wiążą się z siłą, mocą, przeświadczeniem o tym, że idziemy w dobrym kierunku, że robimy coś dobrego (Spotkania dla Matki Ziemi), że nasza praca nie idzie na marne, że mamy energię przemiany, że nie jesteśmy sami. Siła jaka jest wówczas przy nas tworzy niesamowite rzeczy 🙂Mogłabym tak jeszcze długo ale wiesz co mam na myśli.

Najczęściej widzę przy Tobie kolory złota, światło, białe, ale też fioletowe i niekiedy zielone – te raczej przy Nowiu.

Teraz walczę o siebie aby mieć na tyle siły by rozpuścić konsekwencje moich przeszłych wyborów ale widzę, że idzie to w kierunku niesamowitych przemian by tą oczyszczoną energię oddać ziemi i istotom tu żyjącym. Mario inspiracjo moja, dziękuję za pokazanie drogi.

Najbardziej lubię wraca do filmu medytacja z pestką jabłka ale są momenty w roku kiedy wracam do różnych filmów, ostatnio kilka razy miałam potrzebę odsłuchania filmu dotyczącego 23 września. Jeżeli o tą kwestię chodzi to myślę, że nawał ciemnej energii zostanie przetransformowany w czystą i świetlistą energię i poczujemy oczyszczenie jak po deszczu. Po kumulacji przyjdzie czas na rozprężenie i odpoczynek 🙂

Nasze drogi skrzyżowały się z przeznaczenia. Teraz to wiem na pewno 🙂
Dajesz mi ogromną siłę, budzisz moje prawdziwe powołanie i pokazujesz jak silna we mnie drzemie siła. Oby tak dalej a stanę na straży, bo takie jest we mnie odczucie. Jest jeszcze coś, mam wrażenie, że przyjdzie czas kiedy powołasz nas do siebie żebyśmy stworzyli coś pięknego i dobrego. Cieszę się jeżeli mogłabym w tym uczestniczyć.

Nasz kontakt jest na pewno podarunkiem Siły Wyższej. Ktoś tam bardzo dobrze wie co robi 🙂

Wiesz Mario, ja też urodziłam się 1 września 🙂

Z miłością
K


Druga nagroda pocieszenia wedruje do autora/-ki pracy

 

Wojciech. pisze:

Witam Mario.
Moje spotkanie z Tobą odbieram jako bardzo pozytywne,widzę cię w samych ciepłych kolorach,pełną miłości do wszystkich i wszystkiego.Masz w sobie dużo ciepła i mądrości ,której nie uczą w szkołach.Twój niesamowity głos działa bardzo kojąco,o wszystkich sprawach mówisz w sposób prosty i zrozumiały,bardzo miły.Czuję że wszechświat skrzyżował nasze drogi dlatego iż czułem że coś w moim życiu jest nie tak jak być powinno.Tak spotkanie z Tobą było podarunkiem niebios dlatego że wiele mogę się od Ciebie nauczyć.Odczuwam je podobnie jak spotkanie gwiazd i dziękuję za to.Weganinem nie jestem ale staram się odżywiać zdrowo,pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze.
Wojciech.


Kochani, poniewaz prac bylo tak duzo, zdecydowalam sie wylosowac jeszcze jedna ostatnia nagrode pocieszenia i sila Wyszza wskazala mi prace

Omnia pisze:

Cudownych uśmiechów tysiąc z okazji Twoich urodzin 😘
Nasze spotkanie nastąpiło całkiem niedawno, jednak już od dawna krążyłaś w mojej przestrzeni. Odsuwalam to spotkanie jakbym nie była jeszcze na nie gotowa. A Ty, Kochana, czekałaś 😊. Teraz już wiem, że takie sytuacje nie zdarzają się przypadkowo. Ludzie, czy raczej istoty spotykają siebie kiedy dadzą sobie pozwolenie i są na spotkanie gotowe, Czyż nie? Wcześniej denerwowało mnie kilka rzeczy u Ciebie i trudno mi nawet powiedzieć, co dokładnie.. Może, Twój głos, jest taki słodki a życie przecież, to koszmarny sen wariata. A może, to Twój styl, jest taki nierzeczywisty, bo nikt normalny przecież tak się nie zachowuje, nie mówi takich rzeczy, więc może czas się ogarnąć.
Tak było do czasu mojego pierwszego maila😀 Od tego momentu płynie strumyk naszej znajomości. Znajomości w kolorach błękitnym i białym. Czuje już, że delikatność jest Twoją siłą, istoto mocą stworzona :)Jestem. Znam Cię. Kocham.
Omnia


Kochani bardzo prosze o kontakt i podanie adresow do wysylki oraz Waszych zyczen do talizmanow/niespodzianek.

Z moca Milosci Wasza Maria Bucardi

❤️

Turkusowy Now Ksiezyca wrzesien 2017 z maria bucardi

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Kasia Es says:

    Jak tylko poczułam energię pięknego turkusowo złotego labradorytu i podałas temat na spotkanie Nowiu Księżyca związany z komunikacją zaraz wszystko ułożyło się w całość i pomyślałam że porozmawiam z Aniołami, Siłami Światła o talizmanie, który tak by mi teraz pomógł. I proszę 🙂 stał się cud. Wylosowalas moja pracę. To cudowne. Dziękuję

    Rozmawiajcie i proście a efekty będą. Niesamowite :* 🙂 <3

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
529 opinii
%d bloggers like this: