❤️ już trwa nasze 12 spotkanie online udział bezpłatny – o energiach domow i mieszkan

Namaste, zapraszam Cie z calego serca na nasze 12 spotkanie przez internet.

Udzial bezplatny, potrzebujesz tylko zalogowac sie na Twoje bezplatne konto,

a w nim sa juz wszystkie przeslania i szczegoly:
link: https://bucardimaria.com/moje-konto/

Dzis porozmawiamy o energiach domu, mieszkania, o tzw. duszkach i skrzatach oraz istotach opiekuńczych.

Jak poznać historię starych domów? Dlaczego mieszkasz w tym, a nie innym mieszkaniu? Jak Twój dom ukazuje Twój wnętrze? Jak sprzedać dom i zmienić na nowy, piękniejszy? Jak odnaleźć to właściwe miejsce? Jak oczyścić dom, by pomagał w realizacji Twoich marzeń i pragnień?

Porozmawiamy także o Ametystowym Nowiu Księżyca 13 czerwca oraz o tworzeniu Wodnej Oazy Natury. Przygotuj sobie pyszną herbatkę, spotkanie może trwać około godziny. To nasz cudowny wspólnie spędzony czas …

link do transmisji: https://bucardimaria.com/czas-z-maria-bucardi-nr-12/

… a jutro? Naturalnie …

CEREMONIA Z MARIĄ BUCARDI NR 12 JUŻ W CZWARTEK 07.06 O 20:20

link do transmisji: https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-12/

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z tym Cudownym Miejscem Mocy świetlistych Uzdrawiających Drzew Edenu, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej na temat usuwania blokad, programów negatywnych zapisanych w podświadomości, nałogów oraz wszelkich węzłów energetycznych, które prowadzą do utraty energii. Dlaczego pewne sytuacje wracają jak bumerang, dlaczego spotykamy podobnych negatywnych ludzi, dlaczego pewne rzeczy idą trudniej, niż powinny. Jak uwolnić Twoje wew. światło, utraconą energię i utracone części duszy, by w pełni być sobą i odzyskać pełną Moc nad własnym życiem. Na koniec medytacja wyszukiwania negatywnych węzełków energetycznych i uwalniania z nich Twojej cudownej energii, przejście przez sytuacje z dzieciństwa i zapisane w podświadomości programy… Zaplanuj około godziny. Po transmisji otwórz stronę na nowo – pojawią się zdjęcia oraz moje refleksje po Ceremonii. By dołączyć potrzebujesz dostęp na min. tydzień od 30 zł.

W ramach dostępu możesz korzystać nie tylko ze wszystkich poprzednich Ceremonii (Archiwum Ceremonii), dołączyć do tej, ale także otrzymujesz wszystkie moje książki, audiobooki i wiele innych.
Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny tabela planów dostępu opis link –  https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 

bucardi_maria09

Wodna Oaza Natury

Mamy już w Oazie 8 stawów 12×8 m, na dodatkowym terenie tworzymy dodatkową ogromną Wodną Oazę w której schronienie znajdą tysiące Istot. Pomóż mi zrealizować tę cudowną ostoję Natury. Niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia. Z Miłością Maria Bucardi i Podopieczni.

121,00 PLN

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: