Urodziny Marii Bucardi ❤️ Moje marzenie

Pytanie

🎂Kochana Mario,  Już niebawem 1 września Twoje urodziny, czy powstanie z tej okazji link np na  Facebooku itd aby z tej okazji ludzie mogli wpłacać pieniążki na Twój cel, na Twoje marzenie ? Byłoby cudownie !!!!♥️ Ja sie chętnie dołączę oraz będę informować innych o takiej możliwości.  Czy moge jakoś pomóc? Moc miłości i radości każdego dnia dla Ciebie Magdalenka 


Moim marzeniem jest ukończenie Wodnej Oazy Natury

Jestem bardzo poruszona tym listem i z całego serca dziękuję. Na Facebook nie mam możliwości wystawić linku zbiórki pieniędzy, gdyż nie posiadam konta w żadnym z wyznaczonych przez Facebook krajów. Myślę jednak, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło … Przecież możemy zrobić to tutaj!


Na ten cel potrzebuję ok. 25.000 euro, czyli 107.000 zł.

Sam obszar wodny to ok. 300 m2, składa się z 2 stawów i jednego zbiornika z całą techniką solarną pompowania wody. Mało kto wie, że tak bogata w wodę Wyspa Madera ma pewne regulacje prawne i woda może zostać użyta tylko do podlewania upraw rolnych (w tygodniu upraw warzyw, a w weekendy do nawadniania upraw drzew owocowych – tylko owocowych!!!). Tym samym czysta woda przepływa obok i idzie na pola uprawne i taka zatruta pestycydami, chemią i środkami chwastobójczymi  płynie dalej prosto do oceanu, gdyż nie można NIC innego z nią zrobić!!! Nie można wody z lewady wykorzystać do nawadniania łąk, kwiatów, czy drzew, jeśli nie są to uprawy rolne! Takim regulacjom mówimy NIE – Tworząc Wodną Oazę Natury.

Pod „przykrywką” prawną nawadniania upraw rolnych oraz zbiornka przeciwpożarowego powstaje nowa Oaza, sama budowa jednak jest tak skonstruowana, że tylko część wody pójdzie na nawadnianie upraw rolnych (sąsiednie pola), a 3/4 będzie niezauważalnie zasilać Wodną Oazę Natury! Przez to wilk będzie syty i owca cała…


Woda i życie wodne to największy skarb naszej Ziemi!

Krystaliczna Woda naturalna i czysta!

Z calego serca dziekuje za pomoc i wsparcie!

Twoja Maria Bucardi


Z okazji moich urodzin ogłaszam zbiórkę na Wodną Oazę Natury


Ziórka PayPal

 


Datek możesz także przesłać na konto

tylko na darowizny dla Magicznej Oazy

właściciel konta:
Maria Bucardi
nr. konta: 21144013900000000015743263

IBAN:
PL 21144013900000000015743263
BIC/kod banku:
BPKOPLPW
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

tytuł wpłaty: darowizna Wodna Oaza Natury


PayPal express

Wodna Oaza Natury

Mamy już w Oazie 8 stawów 12×8 m, na dodatkowym terenie tworzymy dodatkową ogromną Wodną Oazę w której schronienie znajdą tysiące Istot. Pomóż mi zrealizować tę cudowną ostoję Natury. Niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia. Z Miłością Maria Bucardi i Podopieczni.

121,00 PLN

%d bloggers like this: