brak komentarzy

Koliber Zwierzę Mocy, czyli nasz 69 Rytuał dla Matki Ziemi Wilczej Pełni Księżyca przed Zaćmieniem

Nasz 69 Rytuał dla Matki Ziemi już w niedzielę. Zwierzęciem Mocy, które poprowadzi nas w czasie spotkania będzie Koliber.

Przesłanie: Pierwsze oznaki tego, co przed Tobą już są widoczne. Serce otwiera się, a jego frekwencja wzrasta. W duszy ma miejsce uzdrowienie. Przemieniasz w tej chwili Twoje wnętrze w miejsce Harmonii. Klejnot w Twoim sercu zaczyna błyszczeć. Dokładnie w tej chwili zmienia się Twoje widzenie i odczuwanie tego świata. Idź dalej z wiernością względem siebie. Być wiernym sobie i temu kim jesteś. Mów NIE, gdy czujesz NIE, powiedz TAK, gdzie Twoje serce mówi TAK. Krok po kroku obserwuj jak rozwija się Twoja droga. Wskazówkę jak postawić kolejny krok, znajdziesz w głębi Twojego serca.

 

To koliber poprowadzi Cię dalej, w czasach życiowych wyzwań będzie idealnym przewodnikiem. Koliber pokaże Ci jak aktywnie, lekko, radośnie i z pasją iść Twoją drogę.

 

Ponownie wsłuchaj się w Twoje serce. Przemyśl decyzje, które zostały podjęte z poczucia obowiązku, strachu, wstydu, poczucia winy. Codziennie wieczorem przemyśl miniony dzień, by otworzyć się na szansę nadchodzącego nowego dnia. Połącz się z siłą boską, która jest wew. Ciebie. Pozwól niech boskie światło wypełni Cię i Twoje otoczenie, a połączysz to co codzienne z tym, co wyższe i duchowe. Czas, by przejść na wyższy poziom. Przynosisz do świata światło świadomości, otwórz się na to, co piękne.

 

Afirmacja

Otwieram moje serce. Miłość płynie tam, gdzie pragnie popłynąć.

 

Pamiętaj ta Pełnia jest jednocześnie Zaćmieniem Księżyca, dlatego nasz  Rytuał odbędzie się przed Zaćmieniem, a nie w trakcie 🙂

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

 

Zostaw komentarz

© 2019 Maria Bucardi. © 2002-2018 by Omen Sententia S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.