1

🌹 Wykorzystujesz mniej, niż 1 % Twoich możliwości, jak wykorzystać 100%? Transmisja już w czwartek

Namaste

już w czwartek nasze spotkanie nr 99 🙂

W tej chwili wykorzystujesz mniej, niż 1 % Twoich możliwości, talentów, Siły i Mocy! Jak aktywować pozostałe 99%, by żyć w pełni bogactwa, obfitości, szczęścia i spełnienia? Jak wyjść z mysiej dziurki do świata nieograniczonych możliwości? Powraca Rycerz Ognia i Antylopa, jako wskazówki na kolejny czas.

 Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/

.

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Lavender says:

    Maria Bucardi jest cudowna!
    Dzieki jej oczyszczajacej 99 Ceremonii uwolnilam sie od obcych dziwnych energii. Dokladnie pare godzin pozniej podczas dzisiejszego porannego spaceru slyszalam cudowny koncert ptakow, znalazlam 5 bialych Anielskich piorek w 5 roznych miejscach i slyszalam dzwoneczki Anielskie a okolo 2 godziny pozniej dowiedzialam sie, ze ktos znalazl moj paszport ktory zgubilam ponad miesiac temu. Pamietam jak wczoraj podczas spaceru widzialam karton (dokladnie w tym samym miejscu gdzie dzisiaj slyszalam koncert ptakow, dzwoneczki Anielskie i znalazlam Anielskie piorka) z napisem, ze ktos zgubil meski zloty pierscionek. (To mnie zainspirowalo do odsluchania po latach filmiku Marii Bucardi o zlocie z jej kanalu na YouTube..) Moja pierwsza mysl do Uniwersum, Sily Wyzszej byla: ja jestem dobra Dusza na pewno bym oddala ten pierscionek temu mezczyznie gdybym go znalazla. Moje intencje byly czyste i pelne dobra i zrozumienia dlatego Sila Boska nauczyla mnie dzisiaj, ze nasze mysli wdziecznosci i dobra maja tak duża moc! Jestem tak wdzieczna i dziekuje, ze znalazly sie moje dokumenty. Może to był test? Warto byc w 100% dobrym 24 godziny na dobre nie ważne co się dzieje!!!!

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: