brak komentarzy

​Temat jutrzejszego 114 spotkania: Zbuduj solidny fundament w sferze bogactwa i obfitości, by zawsze mieć to wszystko, co jest Ci potrzebne do szczęśliwego i spełnionego życia i nowe przesłania na czas od 17 do 30 czerwca 2020.

Namaste

​Temat jutrzejszego spotkania 114 i nowe przesłania na czas od 17 do 30 czerwca 2020 już dostępne w Twoim Miejscu Mocy

logowanie do Twojego Miejsca Mocy

Aktualności:

Ceremonia nr 114 już w ten czwartek od 20:20

.

Zbuduj solidny fundament w sferze bogactwa i obfitości, by zawsze mieć to wszystko, co jest Ci potrzebne do szczęśliwego i spełnionego życia.  Bądź jak Alchemik, który przemienia ołów (to, co ciężkie) w złoto (to co piękne, radosne i wypełnione dobrobytem).  Czas kreatywności, by stworzyć nową jakość życia w sferze bogactwa. Jak usunąć braki i biedę? Jak zawsze mieć wszystkiego pod dostatkiem.  Co warto wiedzieć o prawach bogactwa i obfitości i mądrze z nich korzystać? Czas trwania  55:37 (prawie godzinę).  Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/

 

By dołączyć potrzebujesz aktywny plan dostępu

.

.

.

KAMIENIE MOCY

.

.

.

.

Zobacz moje filmy na Youtube

.

.

ostatni nagrany Czas z Maria Bucardi nr 81

.

.

Dziś porozmawiamy o czasie kreowania Twojej idealnej wizji życia (okolice Pełni Bobra), jak dokładnie pracować nad osiągnięciem Twoich marzeń i pragnień, by jak najszybciej zrealizować Twoje cele. Symbolika 82 z jej stronę Cienia, życia w świecie fantazji. Jak fizycznie zrobić coś dla siebie, Ziemi i świata, zamiast teoretyzować, narzekać i żyć w poczuciu winy. Link do transmisji na stronie spotkań tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-czas-z-maria-bucardi/ ► Posadź drzewo, by zrobić coś dla siebie i dla Ziemi! Wspieraj tworzenie Oaz Natury w miejscach, które tego najbardziej potrzebują ❤️ 🏞️ 👨‍👩‍👧‍👦 🌳 LINK: https://www.paypal.me/posadzdrzewo?locale.x=de_DE.

GRAFIKI MOTYWUJĄCE ZOBACZ, POBIERZ, PRZEŚLIJ DALEJ

.

.

 CO NOWEGO W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH?

Bądź na bieżąco tutaj: https://bucardimaria.com/media-spolecznosciowe/

[wdi_feed id=”1″]

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: