16

To musisz zobaczyć: Maria Bucardi a Wikipedia

Nowa dokumenacja w sprawie Wikipedia a Maria Bucardi u dołu, wpisy o pozostawieniu biografii Marii Bucardi na Wikipedii zostały usunięte, by pokazać światu tylko te negatywne!!!

Zostaliśmy zablokowani w dyskusji i nie możemy odpowiadać na nieprawdę i negatywne komentarze autorów Wikipedii 🙂 Może to i lepiej, bo szkoda nerwów

… To musi zoba czyć cały świat…

Jacy ludzie tworzą Wikipedię i noszą chlubne imię jej autorów!

Podziel się tym wpisem!

 

Wpis został usunięty z Wikipedii

argumentacja:

 

Usunięto. Zdecydowana większość dyskutujących argumentuje za nieency opisywanej postaci. Podawane są argumenty, że ani samo wydawanie książek, ani popularność na Facebooku, ani też kontrowersyjny dyplom nie stanowią przesłanek ency. Za ency optuje pojedynczy zalogowany użytkownik, który dopuścił się zgodnie z opisem blokady niedozwolonego użycia pacynki. Co więcej, nie przedstawiono argumentów, które miałyby dowodzić ency, zamiast tego w dyskusji pojawiają się zarzuty o ukrywanie niewygodnych treści, manipulację czy kierowanie się niechęcią do prowadzonej przez opisaną osobę działalności. Regulamin Poczekalni pozwala zamknąć dyskusję przed upływem tygodnia jedynie w razie uzyskania konsensusu, definiowanego przez Wikipedia:Konsensus jako zdecydowaną większość, czyli zwykle około dwóch trzecich. Biorąc pod uwagę argumentację za usunięciem przedstawianą przez zdecydowaną większość uczestników dyskusji i mając na uwagę niekorzystny jej kierunek, odchodzący od dyskusji merytorycznej, a zmierzający ku pomówieniom, kończę dyskusję z usunięciem artykułu. Mpn (dyskusja) 16:19, 11 lip 2020 (CEST)

 

Kto usunął?

 

Znamy już metody działania autorów Wikipedii

Niewygodny artykuł poddawany jest dyskusji, pozytywne opinie są usuwane, by zostały tylko negatywne.

Później decyduje się, że autorzy zdecydowali o usunięciu. Wow!!! Ale metody!

 

Ta sama osoba (autor Wikipedii) zablokował stronę Trzaskowskiego 🙂

 

 

 


Namaste, znasz już sprawę YouTube, zaniżania wyświetleń niewygodnych filmów, blokady które nie pokazują prawdziwej ilości subskrybentów, to już nie jest nic nowego.
Influencerzy a prawda…

Proszę o udostępnianie tego wpisu, by każdy zobaczył w jakim świecie żyjemy

Dziś kolejna odsłona … Wikipedia … “Wolna Encyklopedia”

Czy też na pewno?
Od kilku lat próbowałam wstawić wpisy na Wikipedię na temat mojej osoby, wykaz moich książek. Bezskutecznie, zawsze te wpisy były usuwane bez podania przyczyny.
Dziś jednak postanowiłam to udokumentować i Ci pokazać, jak wygląda ten świat. Wpis na temat Marii Bucardi zawiera tylko informację o moich książkach (z numerami ISBN i linkami do Biblioteki Narodowej oraz informację na temat mojej funkcji prezydenta w szwajcarskim Stowarzyszeniu onoSemina.org ochrony przyrody z linkiem do rejestru handlowego. I proszę …
Znów Wikipedia uważa, że należy Marię Bucardi usunąć …
Czy nie są to perfidne metody działania Mroku, w “wolnej Encyklopedii” naturalnie muszą być widoczne tylko te osoby, które pracują dla odpowiedniej strony, prawda?
Proszę dokumentacja poniżej. Właśnie trwa dyskusja nad usunięciem Marii Bucardi z Wikipedii.
Najwyższy czas, by zadać sobie pytanie w co wierzysz? W ilość wyświetleń na YouTube? Ilość like czy może w to, co stoi w Encyklopedii…
Historię piszą zwycięzcy – tego nauczyły mnie moje lata studiów na WNS na Uniwersytecie Śląskim…
Dziś zadaję pytanie kto decyduje o tym, czy dana osoba jest widoczna w Wikipedii czy też nie?
Kto decyduje o tym ile wyświetleń będzie pokazanych publicznie na YT, a ile zablokowanych?
Z Miłością Twoja Maria
Link o wpisu Wikipedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Bucardi
informacja o dyskusji nad usunięciem.

 

Nowa dokumentacja: pozytywne wpisy o pozostawieniu wpisu na Wikipedii zostały usunięte, by pokazać światu tylko te negatywne!!!

zobacz PDF

Wikipedia_Poczekalnia_biografie_2020_07_07_Maria Bucardi – Wikipedia, wolna encyklopedia

 

 

Zobacz jak wygląda ta dyskusja i poziom merytoryczny autorów Wikipedii

jak widać nie liczy się czy wpis jest zgodny z prawdą, ale odczucia Pana Andrzej19, któremu ewidentnie nie podoba się zakres mojej pracy 😉 Tym razem udokumentuję wszystko 😉

 

Zdjęcie ekranu z dziś …

Czym kierują się autorzy Wikipedii i ich poziom merytoryczny część dalsza…

 

 

9 lipca 2020 kolejne dowody w sprawie

jak widać autorzy Wikipedii kierują się w decyzji o usuwaniu informacji tym, co lubią a czego nie lubią.

16 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Lavender says:

  Powinno być więcej stron Internetowych z encyklopedia, skoro tak blokuja pisarzy i autorów… a gdyby komus pomogla ksiazka o modlitwach do Archaniolow Swiatla? Te Anioly sa w kazdej religii!

 2. Odpowiedz
  Agnieszka Ewa S. says:

  Pani Mario o Pani dobrych czynach wie caly Swiat i Niebo i tego nie zmieni zadna Encyclopedia ani zaden Andrzej.Z glebi ❤️jestem wdzieczna ze codziennie jedt Pani obecna w moim zyciu i wielu wielu innych osob.

 3. Odpowiedz
  DagaM. says:

  Szkoda słów… przesyłam światełko Tobie Mario, w intencji pomyślnego rozwiązania sytuacji! ❤❤❤

 4. Odpowiedz
  Karolina says:

  Zabawne, bo np Pani pisze książki, nie ważne jakiej treści, a dla żartu wpisałam Kim Kardasian Wikipedia i pięknie wykipedia wyświetla tą panią z tv show…, taki jest system pokazuje co chce.

 5. Odpowiedz
  Maria Sz says:

  Wczoraj to jakoś przeglądałam na przerwie w nocy i wrzuciłam szybko komentarz po przeczytaniu wstępu 🤤na pół przytomna . Kiedy dzis zobaczyłam relacje na Fb tez początek postanowiłam po odespanej nocce cię jakoś bardziej wesprzeć i napisać coś od mojego Serducha ❤️❤️❤️I wysłałam do twojej relacji ale na koniec stwierdziłam ze pewnie z relacji nie odczytasz i wkleję tu i za nim wkleiłam doczytałam to o Panu P I cała resztę i jak odczytałam to co napisałam stwierdziłam ze mimo tego ze nie doczytałam Wszytko czułam podświadomie 🙃😂🙃jak zwykle z mojej strony wykonanie genialne w ogóle nie poklei i po prostu nie mogę w to uwierzyć jak zadziałał to połączenie telepatyczne ze ten drugi komentarz napisałam bez zagłębiania się dokładnie w treść 😍😍😍💥💥💥🤩🤩🤩 Mario i na co na takie encyklopedie 💓💓💓🤩🤩🤩💕💕💕💕🦋🦋🦋

 6. Odpowiedz
  Maria Sz says:

  Moja kochana Nie smuć się sami dali świadectwo jaka rzetelna Encyklopedia 😁😂szkoda nerwów Z twoimi zdolnościami i talentami Sama możesz encyklopedie założyć nie przyjmuj się bo Wikipedia to i tak przeżytek teraz już wiadomo dlaczego Ponieważ najwartościowszych i rzetelnych rzeczy nie zamieszczają 😂😂😂albo tak Jak w twoim Przypadku umieszcza jakieś informacje po łepkach – sama nie pamietam kiedy ostatnio z nie korzystałam bo nigdy mnie zawarte w niej informacje nie satysfakcjonowały ❤️❤️💓❤️❤️wiec wniosek jest jedne jesteś dla Nich Za Dobra Moimi słowami Olej to Wyraźny znak Aby się Nie zniżać Do Ich Poziomu bo już dawnoooo wyrosłaś ponad Nich tak wysoko ze może przy odrobinie szczęścia mogą zobaczyć Skrawek twojej stopy 😍😍😍😍😘😘😘😘
  P.s. Najpierw napisałam komentarz na twojej relacji na fb gdzie było widać urywek i teraz chciałam go tutaj wkleić abyś wiedziała jakie mnie sie odczucia nasunęły i dopiero doczytałam dokładnie co tam się zadziało i 😂o Panu P . I się śmieje sama do siebie ze nawet nie musiałam tego czytać a Odczucia idealnie się wpasowały do jakiegoś Pana 😂😂😂na niskim poziomie Ach ta Nasza Siła Wyższa ❤️🦋❤️❤️🦋🦋💥😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 7. Odpowiedz
  mamasita says:

  A czy ta osoba podpisujaca sie jako Andrzej19, to przypadkiem nie powinna edytowac strony n/t snookera, czy tenisa? Bo to jest glowne zainteresowanie tego – jak podejrzewam – Pana.
  Magii, tarota, ezoteryki, duchowosci nie ma na liscie zainteresowanw tej osoby nawet w kategorii czerwonej – “Nie ma na ten temat obszernej wiedzy”. Wiec jakim cudem edytuje temat, o ktorym nie ma zielonego pojecia?
  Moze z nudow…a moze chce uwagi. Mario – glowa do gory, Twoja praca i tak zwyciezy – ma solidne podstawy, ot co.
  Pozdrawiam cieplo, 🌷

 8. Odpowiedz
  Ewa L. says:

  ❤️

 9. Odpowiedz
  Anna says:

  Przykre, ale to dość popularne zjawisko zauważyłam. .. Ostatnimi laty z Wikipedii znikają wpisy dot. osób niewygodnych dla matrixu, albo są poddawane dyskusjom czy przeinaczają treści. Np. M.Tombak, S.Batieczko, teraz Ty… Sama bywałam zdziwiona jak to może komuś przeszkadzać.

  • Odpowiedz
   mamasita says:

   Anno – przeszkadza Maria i inni – bo przeciez glosza informacje niebezpieczne dla kontynuacji istnienia Kliki rzadacej rzeczywistoscia……Co by bylo, jakby ludzie zaczeli czytac, sluchac i otwierac oczy na to, co jest naprawde?
   Bylby to koniec Matrixa 🙂
   Juz niedlugo……. 🙂

 10. Odpowiedz
  Maria Sz says:

  Za dużo się zmienia ale nie dadzą rady zablokować wszystkiego ❤️💓💓💓🥰🥰🥰🦋🦋🦋Bo Nasze Serce Są Czyste i Świetliste ❤️😍😍🦋💓💓🤩🤩😊😃💥💥💥Dzieje Się Magia ❤️

 11. Odpowiedz
  Gaja_Tara says:

  Dobrze, że to ujawniasz Mario! Dziękuję i trzymam kciuki – za zwycięstwo Światła i szlachetnych intencji zamanifestowanych materialnie 💖🍀🌺

 12. Odpowiedz
  Basia says:

  Oj, znamy te metody 😉 Cóż…
  Na szczęście są inne sposoby, by dotrzeć z informacją do właściwych osób. Kto ma się dowiedzieć, ten się dowie.
  🙂

 13. Odpowiedz
  Daria Polo says:

  A siooo z tym mrokiem. Właśnie w tym momencie Pani Marysia potrzebuje serduszek ❣️

 14. Odpowiedz
  swiat_oczami_ines says:

  Najdroższa❤️, już od dawna ubolewam, że nie jesteś popularna w Polsce. Z wielkim zdziwieniem i przerażeniem patrzę na te “super” kanaly i ich puste przekazy. A Ty przecież nosisz w sobie tyle mądrości i prawdy. Ale wiesz, prawda potrafi zaboleć i mało kto ma odwagę się z nią zmierzyć, no przecież to wymaga tyle wysiłku… Ale nie martw się, sprawiedliwość nadejdzie i zabłyśniesz tak, że już nikt Cię nie ukryje i nie schowa. Ja w to wierzę.
  ❤️❤️❤️

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: