brak komentarzy

W powietrzu czuć wiosnę 🌸 Postaraj skoncentrować się na tym, poszukać jej pierwszych śladów w naturze i odrzucić wszystko, co ciężkie i do niej nie pasuje, aby i w Twoim życiu rozkwitły pierwsze kwiaty.

Logo

W powietrzu czuć wiosnę 🌸 Postaraj skoncentrować się na tym, poszukać jej pierwszych śladów w naturze i odrzucić wszystko, co ciężkie i do niej nie pasuje, aby i w Twoim życiu rozkwitły pierwsze kwiaty.

Natura toczy się w pewnych cyklach i to może dodać Ci otuchy, zwłaszcza jeśli masz za sobą trudny czas, a nawet wrażenie, że to nigdy się nie kończy, niepokoją Cię wszystkie wydarzenia na świecie, martwisz się o przyszłość i swoje dzieci…

Nie ma jak tego delikatniej powiedzieć, są tu siły, które próbują zniszczyć wszystko co dobre, naturalne i pozytywne. Chcą Twoich łez, bólu i długotrwałego niepokoju… A jednak, mimo to, natura odradza się na nowo, to co stare odchodzi, czas zimy za nami, odradzają się kolorowe kwiaty i wychodzi jasne, żółte słońce. Wszystko się kiedyś kończy, rodzą się nowe nasionka, wzrastają i rozkwitają.

Pomyśl, jakie chcesz teraz wysiać “nasiona”? Czyli pomysły, wizje, życzenia. To nie muszą wielkie cele, a nasionko uśmiechu, nasionko miłego słowa, nasionko odwagi, nasionko spokoju wewnętrznego, nasionko wdzięczności.

Często trzymamy się kurczowo tego, co już do nas nie pasuje i wtedy przychodzi z pomocą energia śmierci, czyli transformacji. Choć może to wywołać początkowo szok, po czasie zauważamy, że po odejściu starego, pojawia się coś nowego i dużo lepszego! Z przyzwyczajenia chcielibyśmy nie raz coś zatrzymać, lecz tutaj na Ziemi nic nie jest wieczne… Każdy dzień życia to dar. W naszym społeczeństwie temat śmierci wywołuje negatywne, nieprzyjemne odczucia, ale tak nie musi być. Stare zimowe liście umierają i robią miejsce na nowe i świeże.

Postaraj się w pełni wykorzystać każdy dzień, realizować powołanie, doceniać każdą chwilę i dziękować za wszystko co masz. Nie trać czasu na rzeczy, które nie mają z Tobą nic wspólnego, na to, by brać udział w wyścigu i walki z wiatrakami.

Każdy dzień życia jest prezentem!

Transformacja, cykliczność może być Twoim przyjacielem, który pomoże Ci uwolnić się z ograniczeń, ciężaru i balastu, a otworzy Cię na szczęście, spełnienie, lepszy poziom życia. Wykorzystaj to życie najlepiej jak potrafisz💖

przejdz do filmu

Namaste

Dziś środa, dzień inspiracji i motywacji. Przygotowałam dla Ciebie coś szczególnego. Przesyłam nowy numer inspirującej gazetki do pobrania 🙂 Przeroluj cały email do końca, wybierz to, co dla Ciebie najlepsze! Naciśnij na zdjęcie, by przejść do artykułu/filmu.

Zobacz nowe Zwierzęta Mocy!

przejdz do filmu
zobacz film

W tym tygodniu nowe inspiracje w czwartek!

Pamiętaj, by sprawdzić czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny.

Od 33 zł dostęp do wszystkich wykładów na stronie:

https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Archiwum

Beltane – RYTUAŁ PRZYCIĄGAJĄCY MIŁOŚĆ, SZCZĘŚCIE, RADOŚĆ, ZDROWIE, BOGACTWO, NOWĄ PRACĘ, AWANS, FINANSE – 333 PŁASZCZYZNA MENTALNA, EMOCJONALNA I DUCHOWA – MAGICZNA NOC BELTANE 30 KWIETNIA NA 1 MAJA 2021

Rytual Beltane szczegłóy

Te Czasy są w symbolicznej wymianie 33 (mistrzostwo), jest to także Twój maleńki wkład w tworzenie Wodnej Oazy Natury!

Słuchaj podcastów (słuchowisk) bezpłatnie!

​Są dostępne na wszystkich znanych Ci platformach: SoundCloud, Apple, Google Podcast, Spotify, YouTube i innych

ostatni podcast
Akademia Marii Bucardi
dzisiaj w promocji

A tego ebooka już masz? Pobierz!

pobierz ebooka

Dziękuję za spędzony czas i zaufanie, które składasz w moje dłonie!

Daj mi znać, czy dzisiejsza inspiracja się udała, po prostu odpowiedz na ten list…

Będzie mi bardzo miło!

Pamiętaj, masz kogoś bliskiego, komu ta wiedza może pomóc, prześlij dalej. Dzielimy się światełkiem z kim możemy w tych trudnych czasach.

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:

Facebook icon Instagram icon Twitter icon Website icon Email icon YouTube icon Pinterest icon LinkedIn icon

 

 

 

Ktoś ze znajomych może podesłał Ci ten email i chcesz otrzymać kolejny? Zapisz sią tutaj na nowe inspiracje: https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: