1

Karty on-line Kamienie Mocy

 

 

Twój aktualny Kamień Mocy

 

Nie wiesz jak dalej? Szukasz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytanie? To miejsce stworzyłam właśnie po to, by pomóc Ci podjąć mądre decyzje. To miejsce jest Twoją świątynią, gdzie uzyskasz odpowiedź od Sił Wyższych, gdy nie możesz skorzystać z konsultacji u mnie, nie ma wolnego terminu lub potrzebujesz porady natychmiast. By uzyskać idealną odpowiedź, uspokój się, odetchnij głęboko kilka razy, poczuj w sobie światło i harmonię, możesz zapalić świecę, a następnie w myślach zadaj pytanie, na które pragniesz uzyskać odpowiedź. Pomieszaj karty i wylosuj jedną lub kilka z nich. Karty wskazują na Kamienie Mocy, uzyskasz dokładne wskazówki na Twoją dalszą drogę.

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

Pamiętaj, do własnego użytku – możesz karty pobrać i wydrukować!

 
pomieszaj karty

 

Kamienie Mocy i niespodzianka!

Dobre wiadomości 🎀

Dobra wiadomość! W związku ze zmniejszeniem obostrzeń przez różowego słonia, przesyłki zaczęły być sprawniej dostarczane. Pojawiają się nowe kamienie i talizmany w sklepiku www.mariabucardi.pl 

Twój Kamień Mocy jest jak przyjaciel, który pomaga przejść przez trudy i otula wysoką wibracją światła, która jest tak potrzebna, aby to, co się dzieje na zewnątrz, nie miało do Ciebie żadnego dostępu. Każdy kamień to wyjątkowa istota o niepowtarzalnej wibracji i działaniu.

Jeśli pragniesz sprawdzić jaki jest Twój aktualny Kamień Mocy, zajrzyj tutaj na blog do zakładki Kamienie Mocy, aby wylosować kartę i uzyskać odpowiedź 🙂 Oczywiście bezpłatnie, potem możesz zajrzeć do sklepiku z minerałami i przeczytać długi, dokładny opis. 

 

 

Instagram

 

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Violetta says:

    Najdrozsza Mario
    Cudowne Karty 💎
    Bardzo Dziekuje ❤️

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: