brak komentarzy

wieści z Mitycznej Atlantydy 😘 wyjątkowy czas nadchodzi

Logo

Namaste, tutaj kopia Newslettera z dziś, czasami bowiem maile nie dochodzą …

Nadchodzi wyjątkowy czas, wielu ludzi błądzi, podejmuje niewłaściwe decyzje.

Zobacz wskazówki jak się przygotować.

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

49. Czego oczekiwać w kolejnych miesiącach? ⏳ | Maria Bucardi

749. Czego oczekiwać w kolejnych miesiącach? ⏳ | Maria Bucardi

Jak przetrwać trudny czas? 🌪 5 kroków jak radzić sobie w obliczu życiowych kryzysów | Maria Bucardi

Jak przetrwać trudny czas? 🌪 5 kroków jak radzić sobie w obliczu życiowych kryzysów | Maria Bucardi

Co nowego dokładnie teraz powstaje w Twoim życiu? Stare odchodzi, a nowego jeszcze nie widać? Jednak to nowe już się kształtuje i trzeba bardzo uważać, by nie wylać „dziecka” z kąpielą! Twoje myśli z poprzednich dni, tygodni, miesięcy zbudowały solidny fundament, czy raczej nie? Ile wątpliwości czy negatywności towarzyszyło Ci w ostatnim czasie? Czujesz gotowość, by wypić to nawarzone piwo, ponieść konsekwencje i podjąć mądre decyzje? Czy cierpliwie idziesz do przodu, czy też niecierpliwie próbujesz coś na siłę przyspieszyć? A może czekasz i czekasz i rezygnujesz, bo oczekiwane nie nadchodzi? Wątpisz w siebie, w świat czy Wszechświat? Nadszedł czas podsumowania i ponownego wyznaczenia celów, zapisania nowej wizji życia. Tak, dokładnie teraz trzeba zrobić podsumowanie, za i przeciw, sprawdzić gdzie stoisz i czy Twoje cele są nadal aktualne? A może nadszedł czas, by wyznaczyć nowe? Na tym spotkaniu poprowadzę cię przez ten ważny czas tworzenia nowego, zgodnie z tym, czego naprawdę pragniesz i poniesienia konsekwencji błędnych myśli, słów czy działań! Odwagi, przechodzimy przez to razem! O energii czwartku, dlaczego to właśnie każdy czwartek jest tak ważny dla Twojej przyszłości. Czas spotkania to: 50:37 min

od 33 zł masz dostęp do tego i wszystkich poprzednich spotkań. aktywuj / przedłuż – LINK (naciśnij)

Nowe Inspiracje

Chcesz coś zmienić i czerpać więcej radości z życia?

Chcesz coś zmienić i czerpać więcej radości z życia? | #inspiracja nr 18✨ | Maria Bucardi

Nowe Kamienie Mocy

Myślisz, że nie masz talentów?

Pokaże Ci, jak je odkryć!

Myślisz, że nie masz talentów? - Pokaże Ci, jak je odkryć! | #inspiracja nr 18✨ | Maria Bucardi

Zobacz wykłady w Akademii

Słuchaj mnie na Soundcloud bezpłatnie

Golden Healer, czyli złocisty kwarc Mistrzowski kryształ leczniczy.

Złoty najwyższy promień światła. Czara: splotu słonecznego, trzeciego oka i korony. Leczy i wzmacnia wszystkie czakry. Związany z mądrością wyższą, siłą ZWYCIĘSTWA, słońcem wewnętrznym. Pomaga bardzo w łączeniu się z Siłą Źródła, boskości (niezależnej od religii) i utrzymywać je w pełnej mocy. To Złota energia życia, która przepływa z góry przez całe ciało, aurę i regeneruje, ożywia, rewitalizuje, pobudza komóreczki do odnowy.

Masz marzenia, które są niezgodne z Twoim sercem? 💗

Masz marzenia, które są niezgodne z Twoim sercem? 💗 | #Inspiracja nr 15 ✨| Maria Bucardi

Wykład 111. Gdy to nowe nadchodzi. Nowy obraz siebie, nowa osobowość, nowa praca czy nowa miłość, nowa jakość życia, nowe otoczenie, nowi znajomi, nowe i piękne ciało… Video, mp3, pdf, prezent!

Dopada Cię niepewność i lęk o przyszłość? – To da się zmienić! |

Dopada Cię niepewność i lęk o przyszłość? - To da się zmienić! | #inspiracja nr 16 ✨| Maria Bucardi

746. Czy jest coś, czego tak kurczowo się trzymasz? – Czas się od tego uwolnić! | #inspiracja nr 16✨

746. Czy jest coś, czego tak kurczowo się trzymasz? - Czas się od tego uwolnić! | #inspiracja nr 16✨

Znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia i nie wiesz jak sobie z tym poradzić? | #inspiracja nr 14 ✨

Znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia i nie wiesz jak sobie z tym poradzić? | #inspiracja nr 14 ✨

Jaka dziedzina Twojego życia jeszcze nie wygląda, tak jak tego pragniesz?

Jaka dziedzina Twojego życia jeszcze nie wygląda, tak jak tego pragniesz? | #inspiracja nr 14 ✨
Ktoś Cię skrzywdził i chcesz mu wymierzyć sprawiedliwość? ⚖  | #Inspiracja nr 12✨ | Maria Bucardi
742. Czujesz senność, zmęczenie, zniechęcenie, którym towarzyszą toksyczne myśli?|#inspiracja nr 13✨
zobacz
Co wpływa na powstawanie trądziku? 😳 | #psychosomatyka | Maria Bucardi
Nie wiesz jak reagować, gdy ktoś Cię krytykuje i atakuje werbalnie?-Jest na to rada! #Inspiracja 12✨
Ktoś Cię skrzywdził i chcesz mu wymierzyć sprawiedliwość? ⚖  | #Inspiracja nr 12✨ | Maria Bucardi

Super 7 …

Jedna z najbardziej Magicznych Bransoletek Mitycznych Drzew Edenu …

wkrótce

7 wibracji w jednym Kamieniu Mocy? Czy to możliwe????

TAK, wkrótce w Nowościach na www.MariaBucardi.pl …

Mam ich w tej chwili dokładnie 7 sztuk … 7 Magicznych Super Siódemek !!!

7 tajemnic, 7 pieczęci, 7 … siedem siedem siedem … krasnoludków, za 7 grami, 7 lasami, 7 rzekami, kot ma 7 żyć, 7 dni tygodnia, 7 Archaniołów, W grocie ​Lascaux 7 byków …

​Sumerowie: Mieli oni siedmiu bogów Anunnaki, siedmiu bogów opiekuńczych (sumer. Iminbi, akkad. Šebettu; utożsamiano je z Plejadami), siedem lumaši (gwiazdozbiorów), siedmiu mędrców, siedem boskich praw, siedem wielkich wiatrów, siedmiu bogów losu, siedem złych demonów, siedem imion Isztar, a do podziemnej krainy Kur prowadziło siedem bram. Ponadto mieli pojęcie siedmiu synów, siedem sag, bóg Enlil manifestował się w siedmiu gwiazdach, przed potopem było siedem miast w Mezopotamii, a w mitach i legendach występował wątek za siedmioma górami, co miało wskazywać, że kraina o której opowiada mit znajduje się bardzo daleko. Siedem pojawia się w sztuce, np. ręka z siedmioma palcami (ma to symbolizować doskonałą moc), drzewo o czternastu gałęziach (z każdej stron po siedem), siedmiogłowe węże np. Muszmahhu. Liczbę siedem wprowadzano do mitów o bogach i herosach, zaczęła w nich odgrywać rolę podkreślnika uwydatniającego pewne epizody, bądź pewne cechy czy atrybuty bogów.

Za przykład dzieła o szczególnym nagromadzeniu siódemki może służyć Epos o Gilgameszu…

​W mitologii egipskiej, główni bogowie Re i Ozyrys otoczeni byli przez siedem bóstw.

​Persowie, podobnie jak Sumerowie, dzielili świat na siedem sfer, również ziemię dzielili na siedem części, ponadto wyróżniali siedem metali, a lato trwało siedem miesięcy. Siedmiu czynów na siedmiu postojach dokonał Rustam (analogicznie potem Esfandjar).

​U Greków mamy siedem Hesperyd (nimfy zachodzącego słońca), siedmiu synów Heliosa zrodzonych przez nimfę Rodos, siedem Plejad, siedmiu synów i siedem córek Niobe (żona Amfiona, króla Teb), siedem bram Teb, wyprawa Siedmiu przeciwko Tebom, siedem miast Homera, siedmiu mędrców, siedmiu wygnańców z Teb wyzwala swoje miasto spod spartańskiej okupacji, siedmiu archontów w Tebach, siedem cudów świata, a tebański wieszcz Tejrezjasz przez siedem lat był kobietą i żył przez siedem pokoleń. Apollon narodził się w siódmym dniu miesiąca, a w momencie narodzin, nad wyspą Ortygia (później Delos), siedem kręgów zatoczyły łabędzie, było siedem pętli Ofiona. Na wyspie Lesbos było siedem miast, siedmiu książąt, a liczba muz wynosiła tam siedem. Minotaur z Minos każdego roku miał żądać siedmiu chłopców i siedem dziewic (pokonał go Tezeusz). Plejady, siedem córek Atlasa i Plejone, spotkały w Beocji myśliwego Oriona. Wzbudziły w nim namiętność i były przezeń ścigane, aż zdjęty litością Zeus przemienił je w gwiazdy.

​Dla starożytnych Rzymian liczba siedem była symbolem miasta Rzym, które zostało zbudowane na siedmiu wzgórzach: Palatyn, Kapitol, Eskwilin, Celius, Kwirynał, Wiminał i Awentyn. W pierwotnym okresie (w latach 753-509 p.n.e.) Rzymem rządziło siedmiu królów. Rzymianie mieli wiersz septenar. Instytucja westalek miała pierwotnie jakiś związek z siódemką. W kulcie bogini Vesty uczestniczyło sześć kapłanek (westalek), a ich zwierzchnikiem był pontifex maximus, który miał nad nimi ojcowski autorytet (6 + 1). Pierwotnie jednak rolę siódmego elementu pełniła Vesta (ogień), co już w starożytności zostało zapomniane. Wskazuje na to uderzające podobieństwo do hinduskiego mitu o siedmiu Krittiki i Agni.

​Ludy zachodniej Afryki, które trudno podejrzewać o jakiekolwiek zapożyczenia względem Semitów, przyznały siódemce szczególną, jeżeli nie najważniejszą pozycję wśród cyfr. Znały one siedem niebios, również ziemię dzieliły na siedem warstw, z których każda odpowiadała określonemu niebu. Deszcz spada z siódmego nieba. Bóg Pemba przez siedem lat wirował w przestworzach zanim stworzył ziemię. W mitach ludów Bobo występuje siedmiogłowy wąż. U Dogonów i Bambara mężczyznę symbolizuje liczba trzy, kobietę – cztery, natomiast suma tych liczb – siedem – jest symbolem związku mężczyzny i kobiety, i dlatego jest liczbą doskonałą. Ponadto w języku Dogonów wyraz soj znaczy siedem a także powiedziało się, z tego powodu siódmy przodek uchodził za pana słowa. Według kosmogonii Dogonów kosmiczne jajo poruszone zostało siedmioma wielkimi wstrząsami, które podzieliły je na dwa łożyska.

​U ludów azteckich liczba siedem była symbolem siedmiu gwiazd Wielkiej Niedźwiedzicy. Siedem było również pieczar położonych w Chicomoztoc (Miejsce Siedmiu Pieczar), z których wyruszyło siedem szczepów (w tym Aztekowie) na poszukiwanie swojego miejsca osiedlenia. Liczba siedem była również symbolem obfitości.

 

​W kulturze chińskiej liczba 7 (七, qī) jest liczbą yang, w mistyce wiązana jest jednak z pierwiastkiem yin. Symbolizuje siedem gwiazd tradycyjnej chińskiej astronomii (Słońce, Księżyc i pięć planet). Siódmego dnia siódmego miesiąca księżycowego obchodzone jest święto Qiqiao, poświęcone Zhinü i Niulangowi. Liczba 7 odgrywa także dużą rolę w kulcie zmarłych. Wierzono, że przez siedem tygodni po śmierci dusza zmarłego stopniowo rozstaje się ze światem. W tym czasie co siedem dni składa się ofiary i odprawia ceremonie.

 

​W Irlandii istniały legendy o siedmiu drzewach wróżby z których robiło się siedem talizmanów. Najważniejsza była jabłoń symbolizująca nieśmiertelność, a następnie dąb, ostrokrzew, wierzba, brzoza, leszczyna, olcha. Każdego kto dopuścił się ścięcia świętego drzewa karano śmiercią.

​U Gotów istniało siedmiu głównych bogów.

W okresie konkwisty, w XVI wieku, istniała legenda o siedmiu złotych miast Ciboli, miastach pełnych złota i bogactw. Na ich poszukiwanie wyruszył m.in. Álvar Núñez Cabeza de Vaca oraz Francisco Vásquez de Coronado penetrując ziemie obecnych południowych stanów USA …

 

Czy znasz więcej znaczeń 7????

oj, ja znam 🙂

Karty Ceremonii

Wszystkie karty znajdziesz na mojej stronie

www.BucardiMaria.com zakładka Karty, jak na zdjęciu

Nie chcesz iść przez życie utartą ścieżką, a jednak to robisz? | #Inspiracja nr 11 ✨ | Maria Bucardi

Talizman Czaroit Naturalny. Święty kamień Mongołów i ludów syberyjskich. Działanie: magicznie dodaje siły, odwagi, wręcz ponadprzeciętnej!!! Szczególnie w ciężkich czasach, momentach życiowych. Kto go nosi nie musi, a nawet nie da rady chować głowy w piasek 🙂 Niezwykle silny i pomocny w podejmowaniu dobrych decyzji, dodaje świadomości, ochoty do działania, niezwykle wpływa na system nerwowy, dodaje pewności siebie nawet w najgorszych sytuacjach.

Hematyt Siła Wojownika – ochrona, moc, energia – Lustro, które odbija złe energie – by wyleczyć słabość, anemię, brak ochoty do życia, braki energii …Pomaga w aktywizowaniu ukrytych sił, by móc spokojnie stanąć wobec największych wyzwań naszego życia. Daje stałość i odwagę, działa wzmacniająco i zasilająco na organizm. Prowadzi przez trudne okresy silnych przeciążeń fizycznych i psychicznych. Wibracje likwidują stany osłabienia. Wspiera proces zdrowienia, ułatwia odświeżenie krwi.

Talizman Ametyst, Nowego Początku i rozwoju duchowego – Czakram Korony, Fioletowy promień … Energia przemiany pozytywnej, transformacji, duchowości, wzrostu, Starej Wiedzy. Poczucie wewnętrznej Wolności, ochrony Wyższej, prowadzenia przez Moc Wyższą. Samoświadomość, zaufanie we własne siły i możliwości.

Jeśli pragniesz zmienić sytuację z aktualnej na lepszą. Pomoc, by znaleźć sens życia, by przypomnieć sobie Starą Wiedzę wyniesioną z poprzednich inkarnacji. Harmonia duchowa i Siła Woli.

zobacz
Co jest przyczyną wypalenia i jak sobie z tym poradzić? 🔥 | Maria Bucardi

Zapraszam na Instagram 🙂

plan miedziany na prawie tydzień (6 dni) ♥ membership subscription (6 days)

plan miedziany na prawie tydzień (6 dni) ♥ membership subscription (6 days)

33

aktywuj | przedłuż dostęp | wszystkie transmisje plus ta nowa na 6 dni za 33 zł
zobacz więcej
dostęp do tej i wszystkich poprzednich spotkań od 33 zł —-> aktywuj / przedłuż
plan srebrny na miesiąc dostęp przez (30 dni) ♥ membership subscription (30 days)

plan srebrny na miesiąc dostęp przez (30 dni) ♥ membership subscription (30 days)

111

wolisz dostęp na cały miesiąc? Za 111 zł oglądaj bez ograniczeń i korzystaj z moich najlepszych ebooków
Czas wielkiej transformacji. Rezygnujesz czy szukasz nowych dróg? |czytanie z kart Tarota| XVI Wieża

Instagram

zobacz

667. Duchowość i powołanie. Dusza. Anielskie liczby. Czas z Maria Bucardi 66 HD

667. Duchowość i powołanie. Dusza. Anielskie liczby. Czas z Maria Bucardi 66 HD

Niezwykłe połączenie! Talizman Tygrysie i Sokole Oko w jednym- odwaga, siła przebicia, pewność siebie, spokój, bogactwo i sukces. Siła, moc, żywioł ziemi, powietrza, ognia. Zobacz więcej, by podejmować najlepsze decyzje.

Ametryn Najwyższa Moc, Siła i Potęga – energia prawdziwego Maga, który kształtuje świat wg własnych wyobrażeń i materializuje to, czego pragnie. Bransoletka Mitycznych Drzew Edenu

 

Bransoletka Mitycznych Drzew Edenu, na gumeczce, kamień ametryn – najwyższa moc, siła i potęga, energia prawdziwego Maga, który kształtuje ten świat wg. własnych wyobrażeń i materializuje to, czego pragnie. Prawdziwy Mag wie czego chce i realizuje swoje cele z radością, lekkością i wytrwałością, on wie, że może wszystko!

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta:

Verein onoSemina

tytuł wpłaty:

darowizna

IBAN

BE69 9670 5218 7578

SWIFT/BIC

TRWIBEB1XXX

adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:

TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

link:

https://www.paypal.me/posadzdrzewo

 

o Marii Bucardi

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających.

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować 😉 Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi – LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy …

 

Moje motta życiowe:

“Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd”

“Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego”

“Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny 🙂 Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia.

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy.

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to – co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

 

 

 

 

Dołącz do społeczności:

Facebook icon Instagram icon Twitter icon Website icon Email icon YouTube icon Pinterest icon

​Ktoś ze znajomych może podesłał Ci ten email i chcesz otrzymać kolejny? Zapisz sią tutaj na nowe inspiracje: https://mailchi.mp/omen-sententia/anioly

Copyright (C) 2021 Maria Bucardi. All rights reserved.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d