brak komentarzy

Podcast – Wyjątkowy czas Samhain 🍂 | Maria Bucardi

 

 

Podcast – Wyjątkowy czas Samhain 🍂 | Maria Bucardi

 

 

 

🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

 

 

[give_form id=”107062″]

 

 


177

Jak pokonać trudne momenty pecha, blokad, straty, strachu? Czy to możliwe, że nieszczęścia naprawdę chodzą parami? Jak uniknąć bólu, porażki, przegranej? Jak oczyścić zabrudzone Kanały Przypływu dobra, bogactwa i obfitości! Jak uniknąć trudności? Jak wyjść z serii pecha? Jak podnieść się po upadku? Dlaczego każdy z nas, prędzej czy później staje przed życowym egzaminem? Jak się wówczas zachować, by podjąć właściwe decyzje? Czy Twoje filtry w kanałach przypływu są czyste, a może nadszedł czas, by je oczyścić? Krystaliczność Maga (I), Powożącego Rydwanem (VII). Alchemia gdy to stare odchodzi, by zrobić miejsce dla nowego (XIV), jak pokonać Diabła (XV) poprzez siłę Maga (I) i Arcykapłana (V), czyli siła 177 🙂 Czas trwania spotkania: 50:21 min.

Uzyskaj dostęp do ogromnej kolekcji filmów, ebooków i audiobooków Marii Bucardi

Aktywuj wybrany plan PREMIUM i korzystaj z niezwykłej BIBLIOTEKI filmów, medytacji, wykładów, ebooków, audiobooków, inspiracji! Biblioteka PREMIUM jest dostępna TYLKO tutaj, nie znajdziesz tych treści w inym miejscu! Dołącz niezobowiązująco do wspaniałej Społeczności poszukujących, szczególnych ludzi, którzy wiedzą, że jest coś więcej, niż to, co widoczne! Odkryj w sobie Moc, talenty i zdolności, pokonaj wszelkie blokady i ograniczenia! Zrzeszam ogromną Społeczność ponad 57.000 wyjątkowych ludzi! W PREMIUM idziesz jeszcze szybciej, niż inni i z lekkością realizujesz siebie.

 

Czym jest PREMIUM z Marią Bucardi?

Aktywując PREMIUM otrzymujesz pełny dostęp do unikatowych, ogromnie wartościowych treści Marii Bucardi, które są dostępne TYLKO tutaj. Kilkaset godzin bezcennych wskazówek i metod, filmów, ebooków, medytacji – opartych na Wiedzy Wyższej, którą z łatwością zastosujesz na co dzień! Wykłady w uroczystej formie z różnych Miejsc Mocy! Oczyszczające i inspirujące wskazówki! Klucze do szczęścia, bogactwa, miłości, spełnienia. Wskazówki od Wszechświata na drodze Serca! W każdym planie dostępu otrzymujesz ebooki do pobrania, a w planie złotym dostęp do Pełnej Biblioteki nagrań, publikacji, mp3. Przy pomocy PREMIUM możesz nie tylko stworzyć najpiękniejsze i wymarzone życie w materii, ale także rozwinąć cały Twój duchowy potencjał! Korzystaj kiedy chcesz, Twój dostęp jest aktywny przez wybrane dni, 24 godziny na dobę. Działaj i zmieniaj Twoje życie, ten świat i Wszechświat! 

Co daje Ci PREMIUM?

Stale nowe i aktualne treści, aktualizacja czasami kilka razy w tygodniu, a minimum raz na tydzień! Pełny dostęp do Biblioteki nagrań, idealny dla osób, które nie zawsze mają czas i pragną coś obejrzeć lub nadrobić po terminie publikacji! Często dodatkowe inspiracje, informacje typu „za kulisami”, informacje przez email, idealne dla osób, które mają za dużo na głowie! Jeśli chcesz pobrać ebooki lub audiobooki i czytać je, słuchać gdzie chcesz i kiedy chcesz.

 

 

  • Wiedza, której nie znajdziesz na YouTube 🙂
  • Stały kontakt z Marią Bucardi w czwartki po transmisjach przez chat lub komentarze
  • Możliwość oglądania w idealnym dla Ciebie czasie
  • Materiały do pobrania m.in. medytacje, ebooki, audiobooki
  • Inspiracje w Miejscu Mocy
  • Bliższy kontakt z Marią Bucardi, bo jesteś stale na bieżąco
  • Dostęp do wszystkich Kluczy do Szczęścia, czyli kilkuset transmisji prowadzonych przez Marię Bucardi z różnych Miejsc Mocy
  • wiele innych …
 

 

 

 

Ostatnie wpisy

Instagram

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d