brak komentarzy

Zaczarowany Sylwester czyli jak rozpocząć Nowy Rok✨

W wielu tradycjach i kulturach Sylwester to bardzo ważna data. Chociaż nie jest to znacząca data w kalendarzu czarownic, to wciąż jest bardzo potężnym progiem energetycznym.  Możemy wykorzystać tę energię, aby przygotować się na bardziej udany nowy rok.

Pożegnanie starego roku i nadejście nowego jest zawsze momentem szczególnym. Chodzimy jak zaczarowani podsumowując minione miesiące i snujemy plany na przyszłość. Zastanawiamy co dobrego przyniesie nam nadchodzący czas.

Niezależnie od tego, czy masz postanowienia noworoczne, czy nie, zastanowienie się nad tym, co chcemy zostawić za sobą w 2022 roku i co chcemy przenieść na rok 2023, to świetny sposób na przywitanie Nowego Roku.

Sylwester to Twoja szansa, aby to wszystko zmienić. Ta noc jest naładowana energią dobrych chęci. Możemy użyć tej energii, aby wyeliminować wszelkie problemy. Możesz zacząć nowe życie już dziś. To będzie jedna z najważniejszych decyzji, jakie kiedykolwiek podejmiesz.

Sylwester to czas, aby zyskać nadprzyrodzoną asystę.

Wykorzystaj tę magiczną noc, aby uwolnić się od tego, co już do Ciebie nie pasuje, co chcesz zostawić w 2022 roku.

Życzenia mogą być manifestowane. Wystarczy odrobina magii i odrobina pomocy dla najwyższej mocy. Spraw, by ktoś cię pokochał lub napraw swój związek. Zmień przyjaźń w miłość. Wydostań się z długów, przyciągnij szczęście i bogactwo. Universum chce spełnić Twoje prośby, ale nie może się to stać, jeśli nie przedstawisz swoich intencji Wszechświatowi.

 Każdy z nas pragnie tego, aby nadchodzący rok przyniósł nam szczęście, zdrowie, miłość czy pieniądze, dlatego, wyslij swoje pragnienia do Wszechświata.


SYLWESTROWY RYTUAŁ ŚWIEC INTENCYJNYCH 31.12.2022

 

 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d