brak komentarzy

Ceremonia 211.🗝️🔓💫 – Klucz do wolności i szczęścia – usuwanie blokad i ograniczeń.

Serdecznie zapraszam Ciebie do udziału w czwartkowej ceremonii poświęconej tematowi “Nowy początek”.

To czas, kiedy zostawiasz za sobą wszystko, co już do Ciebie nie pasuje: stare ograniczenia, nawyki, nałogi, związki czy miejsca. Pozwalasz sobie na to, by być naprawdę sobą i kreować swoje życie według własnych wyobrażeń.

Może czujesz osłabienie i brak mocy, ale pamiętaj, że każdy z nas ma swoje cykle i etapy w życiu. Gdy stary się kończy, to nowy się zaczyna, a jeśli dzisiaj jesteś tutaj, to nie jest przypadek.

Jesteś we właściwym miejscu i czasie, zgodnym z zapisem Twojej księgi życia. Podczas ceremonii porozmawiamy o energii Arcykapłanki – wolnej, niezależnej, krystalicznie czystej, która kreuje i tworzy inny, lepszy świat w służbie Ziemi, ludzi i zwierząt.

Odkryjemy także moc Cesarza, który mądrze włada swoim terytorium i jest gotowy na podbój nowych obszarów, naukę czegoś nowego oraz realizację nowych projektów.

Wyzwolimy naszą wewnętrzną siłę i ochotę do życia i działania, ujarzmimy wewnętrzną Bestię, która blokuje nas w byciu naprawdę sobą. Usuniemy obce wpływy jako klucz do wolności i szczęścia.

Przyjdź online i pozwól sobie na nowy początek. Razem możemy stworzyć lepszy, bardziej autentyczny i pełen radości świat.

 

 

 

Aktywuj wybrany plan PREMIUM

AKTYWUJ DOSTĘP DO CEREMONII

 

Aktywując PREMIUM otrzymujesz pełny dostęp do unikatowych, ogromnie wartościowych treści Marii Bucardi, które są dostępne TYLKO tutaj. Kilkaset godzin bezcennych wskazówek i metod, filmów, ebooków, medytacji – opartych na Wiedzy Wyższej, którą z łatwością zastosujesz na co dzień! Wykłady w uroczystej formie z różnych Miejsc Mocy! Oczyszczające i inspirujące wskazówki! Klucze do szczęścia, bogactwa, miłości, spełnienia. Wskazówki od Wszechświata na drodze Serca! W każdym planie dostępu otrzymujesz ebooki do pobrania, a w planie złotym dostęp do Pełnej Biblioteki nagrań, publikacji, mp3. Przy pomocy PREMIUM możesz nie tylko stworzyć najpiękniejsze i wymarzone życie w materii, ale także rozwinąć cały Twój duchowy potencjał! Korzystaj kiedy chcesz, Twój dostęp jest aktywny przez wybrane dni, 24 godziny na dobę. Działaj i zmieniaj Twoje życie, ten świat i Wszechświat! 

Do zobaczenia Twoja Maria Bucardi💞 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: