brak komentarzy

Ceremonia 212🗝️🔓💫 Klucz do szczęścia – Pokonanie blokad i realizacja marzeń.

zobacz zwiastun

 

Serdecznie zapraszam Ciebie do udziału w czwartkowej ceremonii na temat :

Na co uważać w momencie nowego początku? Jak uwolnić się od blokad, starych metod i sposobów działania, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, by nie tracić siły i energii na syzyfową pracę?

Uwolnij się od wampiryzmu i ludzi z którymi kontakt niestety Ci nie służy, by zacząć coś nowego często trzeba zmienić osoby, które Cię otaczają.

Momenty w których jesteś jak wisielec, szarpiesz się, próbujesz czego się da, a dalej stoisz w tym samym miejscu, wszystkie metody zawiodły.

Jeśli brak Ci wiary w siebie, tracisz nadzieję i zaczynasz wątpić w ludzi, świat a nawet Wszechświat. C0 oznacza mieć klapki na oczach?

Dlaczego gdy tracimy energię, to wypadają nam włosy? Czy Twoje serce jest lżejsze niż piórko? Czy wiesz, że jedyny głos jakiego warto słuchać to głos Twojego serca?

Czy niesiesz ciężki krzyż na własnych barkach? Co to za krzyż, Twój własny a może kogoś z rodziny, znajomych?

Uważaj, by nie upaść pod jego ciężarem lub nie paść ofiarą ukrzyżowania. Czy jesteś wolna/wolny, niezależna/niezależny? Czy wykorzystujesz wszystkie Twoje talenty, by osiągnąć to, na czym Ci zależy?

Czy stosujesz obce metody i dziwisz się, że u Ciebie nie działają? Popatrz na Twoje życie z innej perspektywy, by zobaczyć całą prawdę! Nie rezygnuj, tylko zmień sposób życia i działania. Co to znaczy oddać się woli nieba i czekać na cuda? Jak tańczyć taniec radości i wyzwolenia?

Jak iść z mądrością wyższą, a nie ułomną drogą człowieka zagubionego w ego? Mądrość Arcykapłana jest w Tobie. Symbolika: II Arcykapłanka (2), I Mag (1), XXI Wszechświat (21), XII Wisielec (12), 2+1+2=5 V Arcykapłan. Czas trwania spotkania: 50:30 min.

 

Aktywuj wybrany plan PREMIUM

AKTYWUJ DOSTĘP DO CEREMONII

 

Aktywując PREMIUM otrzymujesz pełny dostęp do unikatowych, ogromnie wartościowych treści Marii Bucardi, które są dostępne TYLKO tutaj. Kilkaset godzin bezcennych wskazówek i metod, filmów, ebooków, medytacji – opartych na Wiedzy Wyższej, którą z łatwością zastosujesz na co dzień! Wykłady w uroczystej formie z różnych Miejsc Mocy! Oczyszczające i inspirujące wskazówki! Klucze do szczęścia, bogactwa, miłości, spełnienia. Wskazówki od Wszechświata na drodze Serca! W każdym planie dostępu otrzymujesz ebooki do pobrania, a w planie złotym dostęp do Pełnej Biblioteki nagrań, publikacji, mp3. Przy pomocy PREMIUM możesz nie tylko stworzyć najpiękniejsze i wymarzone życie w materii, ale także rozwinąć cały Twój duchowy potencjał! Korzystaj kiedy chcesz, Twój dostęp jest aktywny przez wybrane dni, 24 godziny na dobę. Działaj i zmieniaj Twoje życie, ten świat i Wszechświat! 

Do zobaczenia Twoja Maria Bucardi💞 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: