brak komentarzy

Wszystko jest możliwe, kiedy wierzysz w siebie 🌟💫✨

 

Otwórz swoje oczy na magię, która Cię otacza 

Wszystko jest możliwe, kiedy wierzysz w siebie 

Czas na odkrywanie nieznanych ścieżek 

 

Mariam Salise i jej magiczna historia przenosi Cię przez różne światy, czas i przestrzeń,

a czy wiesz, że ta historia wciąż trwa? Czy wiesz o tym, że codziennie publikuję dla Ciebie magiczne obrazy i wyjątkowe treści na Instagramie i Facebooku?

Może zastanawiasz się teraz, po co Ci ta wiedza i czy w ogóle możesz ją wykorzystać w swoim życiu. Odpowiedź brzmi – tak, zdecydowanie! Dlatego właśnie dzielę się z Tobą tą historią. To nie jest zwykła opowieść, to czysta magia, która może pomóc Ci zmienić swoje życie na lepsze i piękniejsze. Odkryj z Mariam Salise nowe światy i pozwól sobie na magiczne doświadczenia. Wkraczaj w tajemniczy świat symboliki i odkrywaj jego piękno. Więcej na ten temat znajdziesz pod linkiem:

 

Pojawiły się unikatowe i wyjątkowe Kamienie Mocy 

 

Bardzo rzadki i wyjątkowy kamień mocy Astrofyllit.

Energia światła, która przedostaje się do nawet najciemniejszych kątów podświadomości, każdej komórki ciała, duszy i aury. Poznaj jakie ma jeszcze nietypowe właściwości… Podnosi samoocenę, działa kojąco, zmniejsza stres i napięcie wewnętrzne. Pomaga przywiązywać większą wagę do własnych potrzeb. Czy czujesz często jak bardzo różnisz się od większości osób? Czujesz, że “nie pasujesz”? Ten kamień będzie Twoim wyjątkowym przyjacielem, który zna Twoją duszę, wie ile masz już za sobą i czego Ci teraz potrzeba…

 

 

Talizman Ametyst Chevron  – Połączenie ametystu i białego kwarcu

Chevron Ametyst ma podobną energię do zwykłego ametystu, nawet ma wspólne wzorce wibracyjne i zdolności metafizyczne. Jedną z głównych różnic między nimi jest wygląd! Chevron Ametyst ma białe paski kwarcu, zwykle pojawiające się we wzorze V lub jodełki, ale może również wyglądać jak cienkie białe linie, które wyglądają jak pęknięcia w całym kamieniu. Łączy metafizyczne moce kwarcu i łagodzących stres właściwości ametystu, zmniejszając opór na drodze do samopoznania. Często mówi się, że ten kamień jest silniejszy i potężniejszy, szczególnie w przypadku wyższych czakr, często skupiając się na trzecim oku i czakrach korony.

 

Aniol z Unakitu Epidotu 49 x 36 x 16 mm od Marii Bucardi.jpg

 

UNAKIT  Epidot – Jaspis kwiatowy

Czy zdarza Ci się odczuwać brak postępu lub zewnętrznego skupienia się na przeszłości?  Chcesz więcej harmonijnej energii w swoim życiu, wnoszącej radosną świadomość i wdzięczność? Jeśli możesz odnieść się do któregokolwiek z tych pytań, to kamień Unakite jest kryształem, którego potrzebujesz w swoim życiu.

 

 

Talizman Mityczna Róża – miłości, królewskości, radości życia

Niektóre okazy, tak jak ten, mają więcej koloru czerwonego niż różowego, dodając przy tym motywacji do pozytywnego działania, energii dla Twojej czakry serca i ognia pasji. Budzi radość życia, a to promieniuje na cały organizm i aurę podnosząc wibrację i zmieniając Twoje życie na pełniejsze i satysfakcjonujące.

 

KAMIENIE MOCY I TALIZMANY

 

Wciąż można nabyć moje karty “Kamienie Mocy” oraz karty “Magia Barw”, które stworzyłam we współpracy z Kasią Rajbą. Karty te to wspaniałe narzędzia do pracy nad swoim rozwojem duchowym, a także doskonały prezent dla bliskiej osoby. Zachęcam do zapoznania się z nimi bliżej i skorzystania z ich mocy.

KARTY DRUKOWANE

 

 

Trylogia książka drukowana. NOWY NAKŁAD! 535 stron. Przedsprzedaż.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: