brak komentarzy

“Kamień możliwości” Awenturyn – Talizman szczęścia i dobrobytu 💰

Zielony Awenturyn to potężny kamień możliwości. Niesie wibrację szczęścia, gier losowych i powodzenia.

Był używany od wieków w starożytności jako pomoc w manifestowaniu tego, czego pragniesz i zapewnianiu szczęścia i pomyślności.

Nazwa awenturyn pochodzi od włoskiego słowa „przedsięwzięcie”, co oznacza przypadek. Wierzono, że kamień przynosi szczęście i szczęście tym, którzy go noszą.

  

Ten kamień niesie delikatną, ale skuteczną energię, która może pomóc usunąć wszelkie negatywne emocje, pozwalając ci zamanifestować to , czego pragniesz.

Pomaga również promować pozytywne nastawienie i pomaga w leczeniu problemów emocjonalnych.

Zielony Awenturyn jest przypomnieniem, że to, czego szukamy, czego pragniemy i czego potrzebujemy, jest już w nas. Zachęca nas do zaufania naszej intuicji, bycia pewnymi tego, czego chcemy i realizowania tego.

Ten piękny kamień i znaczenie awenturynu ma również potężne właściwości energetyczne. Awenturyn równoważy energie czakry, co może prowadzić do nowego wzrostu i pozytywnego stanu umysłu.

Usuwając negatywne energie, zielony awenturyn zachęca do wewnętrznej siły i stabilności, pozwalając nam zamanifestować to, czego pragniemy, w rzeczywistości.

Poprzez swój piękny zielony odcień wnosi delikatną uspokajającą energię, która pomaga ukoić emocje.

Jego uspokajająca energia pomaga we wszystkich sytuacjach, gdy coś jest robione po raz pierwszy. Czy to pierwsze dni w szkole, pierwsze dni w nowej pracy, nowy związek, czy jakikolwiek inny czas, kiedy wątpliwości mogą mieć negatywny wpływ.

 

kliknij na zdjęcie

 

W mitologii chińskiej ten szczególny kamień honoruje Kuan-Yin, chińską boginię miłosierdzia i współczucia. Jest jedną z najpopularniejszych chińskich bogiń i przez wielu uważana za opiekunkę kobiet i dzieci. Dlatego zielony awenturyn jest często podawany kobietom w ciąży z pierwszym dzieckiem. Pomaga im spokojnie i pogodnie reagować na ich szczególne lęki w tej wciąż nieznanej sytuacji.

Awenturyn zasłynął jako kamień leczący ból, co jest szczególnie prawdziwe w przypadku łagodzenia bólu gardła. Aby ból zniknął, wystarczy nosić ze sobą uzdrawiający kamień jako pochlebca dłoni.

Serce jest jednym z głównych miejsc, w których awenturyn może dobrze służyć jako kamień leczniczy, ponieważ mówi się, że zapobiega zawałowi serca i pomaga w niewydolności serca. Osoby, które miały już zawał serca, powinnyzawsze nosić ze sobą zielony kamieńwraz z kwarcem różowym jako środek zapobiegawczy.

Jeśli mamy do czynienia z poważną kontuzją lub chorobą, Zielony Awenturyn daje nam ogromne rezerwy odwagi, aby stawić czoła wyzwaniu. Jest doskonałym talizmanem do pracy podczas rehabilitacji lub regeneracji sił fizycznych i witalności.

Mówi się również, że awenturyn jest bardzo pomocny przy problemach skórnych . Na przykład w przypadku podrażnień skóry, wyprysków skórnych, reakcji alergicznych lub wysypek skórnych, kamień leczniczy usuwa swędzenie i stany zapalne, dzięki czemu skóra goi się szybciej.


kliknij za zdjęcię

 

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z mocy zielonego awenturynu, aby przyciągnąć do swojego życia pozytywne zmiany! Kup teraz ten piękny kamień i ciesz się jego efektywnymi właściwościami!

KAMIENIE MOCY I TALIZMANY

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: