brak komentarzy

06.04.2023 Niezwykła pełnia różowego księzyca🌕 121 Rytuał dla Matki Ziemi oraz Rytuał Świec Intencyjnych.

Wiosna to czas, w którym natura budzi się do życia, a wraz z nią pojawiają się różne zjawiska na niebie. Jeden z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych jest różowa pełnia księżyca. To zjawisko tylko raz w roku i jest związane z pełnią Księżyca, która przypada w dniu.

Różowa pełnia księżyca to termin pochodzący z języka indiańskiego i odnosi się do czasu, kiedy kwitnąca ilustracja rośliny o nazwie phlox subulata maluje krajobraz na różowo. To właśnie w tym czasie Księżyc wydaje się być różowy, co daje niesamowite wrażenie.

„Różowa pełnia księżyca” brzmi bardzo romantycznie, to niestety księżyc nie zmienia swojego koloru. To wpływa na to, że Księżyc w tym czasie znajduje się na horyzoncie i jego światło jest lepsze, które wpływa na otoczenie ziemską, co powoduje, że wydaje się być cieplejszy i bardziej czerwony niż zwykle.

 

 

121 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi, Medytacja dla Ziemi. Pełnia w znaku Wagi, Różowy Księżyc.

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, dołącz w pełnię księżyca o godzinie 22:00. I pamiętaj to, co wysyłasz wróci do Ciebie 7 krotnie. Poprzez szerzenie dobra pomagasz także sobie!

Łączymy się telepatycznie poprzez myśli, by coś pięknego zrobić dla siebie i dla Ziemi, w imię zasady, jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.

  

121 RYTUAŁ DLA MATKI ZIEMI

 

Uwolnij zimową energię i rozpal wiosenny ogień rytuałem pełni Różowego Księżyca.

 

Pełnia księżyca w Wadze rozświetli noc 6 kwietnia, zainspiruje Cię to do wprowadzenia większej równowagi i harmonii do swojego życia.  

Gdzie potrzebujesz większej równowagi w swoim życiu? Wykorzystaj te energie, aby przywrócić równomierny przepływ w swoim życiu. 

Jeśli jest coś, czego się trzymałeś i chcesz puścić, teraz jest czas, aby to zrobić. W końcu ta pełnia rozpoczyna wiosnę i nie musimy przynosić starego bagażu w nowy sezon.

Różowy księżyc to świetny czas, aby w pełni uwolnić negatywne myśli lub relacje, które nie mają miejsca w naszym „nowym życiu”, które zaczyna się rozwijać.

Każda pełnia księżyca to potężna okazja, aby sprawdzić siebie, puścić to, co już ci nie służy, i ustalić intencje na pozostałe miesiące. 

Różowa pełnia jest zapowiedzią nowego początku. Różowa pełnia księżyca zapoczątkowuje wiosnę, której towarzyszy kwitnienie pięknych kwiatów na półkulach północnych i wokół nas.

Dlatego za każdym razem, gdy na niebie pojawia się różowy księżyc, Wszechświat daje ci kolejną szansę na rozpoczęcie życia od nowa .

Uważa się, że różowy księżyc przyciąga pomyślność do życia każdego, kto jej pragnie . W 2022 roku pod różowym księżycem przeprowadzono wiele rytuałów przynoszących dobrobyt, które zamanifestowały się w krótkim czasie.

Energia tego księżyca usuwa każdą negatywną energię wokół ciebie. Dlatego, gdy zbliża się wiosna wraz z różowym księżycem, powinieneś spodziewać się szczęścia i dobrobytu w swoim życiu.

Pierwsza wiosenna pełnia Księżyca to także sezon miłości i związków.

Duchowe znaczenie tego księżyca koncentruje się wokół romansu, miłości, przyjaźni, pasji i kreatywności .

Oto rytuał świecy intencyjnej dla wszelkiego rodzaju manifestacji intencji w sferze miłosnej. 

Różowy księżyc to znak, że Twoje życie miłosne rozkwitnie jak kwiat. Dlatego jest to pora, aby ponownie rozpalić ogień miłości między tobą a twoim partnerem, lub znaleźć Twoją drugą połowę.

Pełnia księżyca ze swoją intensywną energią to  czas na zamanifestowanie, wszystkiego czego pragniesz.

Wyslij Twoje życzenie do Wszechświata!

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia.

W intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał.


RYTUAŁ 06.04.2023 RÓŻOWA PEŁNIA KSIĘŻYCA W ZNAKU WAGI

 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: