brak komentarzy

Koniecznie to przeczytaj 🔺Brzydkie ciało a ataki energetyczne 🔒Jak chronić swoją aurę i uniknąć negatywnych wpływów✨

 

Czy wiesz o tym, że nadmierna waga, brzydkie ciało często są efektem ubocznym ataków energetycznych? Dzisiaj bardzo ważny temat, zaczynajmy … Zalecam zapisać ten wpis, by zerknąć do niego w potrzebie. Możesz go także wysłać do innych osób, by im pomóc

Tak, jeśli masz ludzi który Ci źle życzą, także Twój wygląd będzie inny, niż to czego pragniesz. Zajadanie problemów (otyłość) to najczęściej jeden z nieświadomych sposobów ochrony. Mówiłam już o tym w wielu moich filmach na YouTube np. w magii luster.

Aura jest bardzo podatna na wpływy zewnętrzne, ponieważ nawet słowami można rzucić na kogoś urok i poważnie go zranić. Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak chronić się przed negatywną energią ludzi i sytuacji za pomocą specjalnych technik. Dowiesz się, jak uczynić swoje pole energetyczne niepodatnym na różne rodzaje negatywnych wpływów i stworzyć specjalne tarcze energetyczne.

Co to jest atak energetyczny?

Zanim zbudujesz ochronę energetyczną swojego pola energetycznego, musisz zrozumieć, czym jest atak energetyczny. Kto i w jaki sposób atakuje nasze pole energetyczne, a przede wszystkim w jakim celu?

Kto i jak może zaatakować nasze pole energetyczne?

Istnieją trzy rodzaje zewnętrznych negatywnych wpływów: atak przez ciemne istoty ze światów subtelnych, atak magiczny i codzienna negatywność.

Atak ciemnych istot

Ciemne istoty ze światów subtelnych przylegają do osoby, w czasie codziennych zajęć lub gdy ta popada w nałogi: alkohol lub narkotyki, hazard. Wielu z nas zapewne widziało, jak złe nawyki i uzależnienia mogą zmieniać zachowanie osoby, gdy szanowany obywatel pod wpływem uzależnienia staje się agresywny i wściekły, traci kontrolę nad sobą i robi rzeczy, których nigdy nie zrobiłby na trzeźwo.

Atak magiczny

Atak magiczny czarnej magii jest celowym działaniem ludzi posiadających zdolności magiczne. Najczęstszymi rodzajami ataków magicznych są szkodzenie celowe, miłosne zaklęcia np. spętanie, czarne wesele, odbicie (magia luster). Magik przeprowadza zwykle na prośbę osoby, która zwróciła się do niego o pomoc, zawirowania w polu energetycznym ofiary i wywiera na niej wpływ magiczny, który niszczy życie i zdrowie tej osoby – tak powstają szkody. Mechanizm działania czarnych miłosnych zaklęć i odbicia (magii luster) jest podobny, tylko zamiast wysyłania problemów i nieszczęść za pomocą zakłóceń w aurze, wprowadza się specjalny program magiczny, który zmusza osobę do czynienia rzeczy sprzecznych z jej wolą i pragnieniami, np. powrotu do niekochanej osoby, porzucenia prawdziwie kochanej osoby, narzucenia komuś uczuć, których nie ma.

Codzienna negatywność

Ta forma ataków energetycznych obejmuje negatywność, którą wysyłają zwykli ludzie: złośliwi, zazdrośni, wrogowie i wampiry energetyczne, którzy mogą wykonywać takie ataki nawet nieświadomie. Tak zwane “złe spojrzenie” również należy do codziennej negatywności, gdy po kontakcie z nieprzyjemną osobą zaczynają pojawiać się w życiu ciągłe niepowodzenia lub problemy zdrowotne. Celem każdego ataku energetycznego jest zaszkodzenie osobie przez odebranie jej energii życiowej. Prowadzi to do różnych problemów w dziedzinie zdrowia, życia prywatnego, kariery i w niektórych szczególnie ciężkich przypadkach nawet do śmierci. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, jak chronić swoją energię przed innymi ludźmi i istotami.

Jak rozpoznać atak energetyczny?

To pytanie nurtuje wiele osób, a odpowiedź nie zawsze jest łatwa. Ataki ciemnych istot oraz magia zazwyczaj nie są od razu zauważalne. Osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków lub hazardu nie zauważą zmian w swoim życiu z dnia na dzień, podobnie jak ofiary czarów miłosnych czy przekleństw nie zauważą, że coś nie jest w porządku przez wiele miesięcy, a nawet lat.

Jednym z najprostszych sposobów, aby zidentyfikować atak energetyczny, jest zwrócenie uwagi na swoje ciało. Prawdopodobnie wielokrotnie czujesz, że ktoś “robi coś za Twoimi plecami” lub że Twoja twarz “płonie”, bez żadnego konkretnego powodu. To może być znak, że w tym właśnie momencie ktoś mówi o Tobie za Twoimi plecami i krytykuje Twoje życie lub zachowanie. Takie objawy to częsty sygnał ataku energetycznego, a osoby, które mówią o nas za naszymi plecami, zazwyczaj są zazdrosne lub po prostu nas nie lubią.

Inne objawy ataku energetycznego to nagłe pogorszenie samopoczucia, bóle głowy lub lekkie zawroty głowy, depresja, nagła zmiana nastroju z dobrego na zły, chęć wybuchu płaczu bez powodu. Nagłe naciski w okolicy serca, “nóż wbity w plecy”, bóle żołądka, bezsenność. Także pająki i komary pojawiające się w naszym otoczeniu przychodzą by nas ostrzec! Powtarzające się cyfry 555 czy ich wielokrotność czy brzydkie zapachy nie wiadomo skąd. Godzina np. 15:55

Jeśli takie objawy występują podczas rozmowy z daną osobą, jest to zawsze oznaka, że ta osoba Cię atakuje, może nieświadomie. Jeśli nie ma wokół Ciebie nikogo a o kimś nagle pomyślisz to także znak by uważać na tę osobę. Niestety, wiele osób nie dostrzega takich sygnałów, a serie porażek postrzegają jako naturalny bieg rzeczy.

Łatwiej jednak wykryć czary miłosne i przekleństwa, gdyż magia ta wprowadza specjalny program do naszego umysłu, który sprawia, że nagle pojawiają się w nas uczucia, które nie są nasze.

Jak się zabezpieczyć przed atakami energetycznymi?

Koniecznie zapoznaj się z moimi ebookami!!!

Istnieją trzy sposoby ochrony naszego pola energetycznego: korzystanie ze specjalnych talizmanów/amuletów, projekcja mentalna oraz obrona w momencie ataku.

Możemy użyć małego, czerwonego woreczka z naturalnej bawełny o wymiarach 4×7 cm, wypełnionego solą, zamkniętego czerwoną nitką. Taki talizman możemy trzymać w jednej z kieszeni lub umieścić go na wysokości serca.

Lustra zawsze były dobrym sposobem ochrony przed różnymi wpływami. Małe lustro można umieścić w kieszeni ubrania, tak aby odbijało się od niego wszystko, co może nam zaszkodzić.

 

Inne popularne amulety to np. igła, którą należy przypiąć do wewnątrza ubrania, z główką skierowaną w dół, a także naszyjnik z kamieniem. Oprócz stosowania amuletów, warto także zastosować projekcję mentalną. Można to zrobić poprzez wyobrażenie sobie swojego ciała otoczonego świetlistym polem ochronnym, które chroni nas przed wszelkimi negatywnymi wpływami. W momencie ataku energetycznego możemy się też bronić, wyobrażając sobie błękitne światło, które nas otacza i odpiera atakującą energię. Pamiętajmy, że najważniejsze jest, abyśmy byli świadomi swojego pola energetycznego i umieli je chronić przed szkodliwymi wpływami z zewnątrz. Dlatego warto zwracać uwagę na swoje ciało i odczuwane przez nie sygnały oraz stosować skuteczne metody ochrony.

Jak możemy skutecznie chronić się przed negatywnymi energiami?

Istnieją różne sposoby, które warto poznać. Jednym z nich jest noszenie talizmanów, które mogą być w postaci pierścionka, bransoletki, kolczyków, wisiorka czy po prostu trzymasz je w kieszeni.

Jeśli lubisz aromaterapię, to warto na sznureczek Twojego talizmanu codziennie nakropić dwie krople jednego z olejków ochronnych, takich jak szałwia, jałowiec, kadzidło czy rozmaryn. Jednak pamiętaj, że nie można mieszać różnych olejków, należy wybrać tylko jeden z nich.

Kolejnym sposobem ochrony jest wykorzystanie Twojej własnej energii aury. Możemy stworzyć swoistą “magiczną tarczę” poprzez wyobrażenie sobie ochronnego pola energetycznego wokół siebie. Jednak należy pamiętać, że nie powinniśmy go używać stale, ponieważ blokuje on nie tylko negatywną, ale również pozytywną energię z zewnątrz. Lepiej jest stosować tę metodę w przypadku ekstremalnych sytuacji, kiedy czujemy się zaatakowani negatywną energią.

Innym sposobem jest wyobrażenie sobie, że wokół nas znajduje się energetyczna kula o średnicy około jednego metra, która składa się z trzech warstw: pierwsza jest w kolorze złota, druga fioletowa, a trzecia (dla maksymalnej ochrony) jest niebieska. Codziennie należy sprawdzać granice tej kuli i wzmacniać ją mentalnie. W momencie, gdy czujemy, że ktoś próbuje nas zaatakować negatywną energią, możemy wyobrazić sobie, jak ta energia rozpuszcza się, gdy tylko dotknie granicy naszej kuli, a następnie płonie w złotym, fioletowym lub niebieskim płomieniu.

Pamiętajmy, że nasza energia aury jest bardzo podatna na wpływy zewnętrzne i może być zniszczona przez negatywne energie. Dlatego warto stosować różne metody ochrony i wzmocnić swoją aurę, aby była nie do pokonania przez negatywne wpływy z zewnątrz.

Możesz również wyobrazić sobie energiczny deszcz, który spływa na Twoją aurę i zmywa wszelkie negatywne wpływy, które na niej “zawisły”, z powierzchni ochronnej kuli. Możesz to robić nawet kilka razy dziennie – rano po przebudzeniu i wieczorem przed snem, jakby brać rodzaj energicznej kąpieli.

Ściana z lustrem jest bardzo silną formą ochrony mentalnej, która nie tylko zapobiega szkodliwym wpływom energii, ale również odsyła ją do osoby, która ją wysłała. Musisz sobie wyobrazić, że Twoje ciało jest otoczone z każdej strony grubym murem z cegły/kamienia, a zewnętrzna strona tego muru jest w całości pokryta lustrem skierowanym na zewnątrz. Bez względu na to, z której strony przychodzi atak energetyczny, atak wroga zawsze trafia na te lustra, które odbijają padające na nie energie i wysyłają odwrócone i wzmocnione negatywne wibracje do nadawcy.

Najważniejsze jest, aby nie pokazywać swojemu przeciwnikowi, że się bronisz – po prostu zachowuj się przyjacielsko i trzymaj w głowie obraz Twojej obrony lustrzanej.

Technika jajeczna nadaje się dla tych, którzy od dłuższego czasu pracują w dziedzinie bioenergii i potrafią “dotknąć oczami” odległe obiekty. Możesz również nauczyć się tej techniki, jeśli trenujesz 5-6 razy dziennie przez 1-2 minuty. Spróbuj dotknąć jakiegoś przedmiotu przed sobą dłońmi, zapamiętaj to uczucie, a następnie powtórz swoje dotknięcie, ale nie na poziomie fizycznym, ale mentalnym, wyobrażając sobie, jak to się czuje. Jeśli możesz łatwo wizualizować odczucie przedmiotów, nie patrząc na nie, możesz zacząć tworzyć “jajko ochronne”. Musisz sobie wyobrazić, że w obszarze pomiędzy pępkiem a dwoma palcami poniżej, na wyciągnięcie ręki od konturów Twojego ciała, znajduje się ciepły złoty punkt z przodu, z tyłu, po prawej i po lewej stronie (łącznie 4). Jeśli poprowadzisz przez nie linie, otrzymasz krzyż leżący na poziomie horyzontalnym. Jeśli zaczniesz mentalnie obracać ten krzyż, możesz przekształcić go najpierw w obręcz, a następnie w jajko, które otacza całe Twoje ciało i nie pozwala na negatywne wpływy.

Możesz sobie wyobrazić, jak ściany jaja tworzą się z kilku warstw niebieskich, pomarańczowych i złotych kolorów energetycznych. Każdego dnia możesz poczuć te ściany jaja i „nakładać” na nie nowe warstwy bioenergetyczne, dzięki czemu Twoja ochrona stanie się coraz silniejsza.

Technika Piramidy jest mniej ochronna, a bardziej uzdrawiająca. Pomaga Twojemu ciału pobierać pozytywną energię i przyczynia się do szybkiego powrotu do zdrowia w przypadku choroby, a także chroni Twoich bliskich przed energią choroby. Musisz sobie wyobrazić jasno złotą piramidę, której podstawa leży u Twoich stóp, a narożniki są skierowane na cztery główne punkty kierunkowe (żywioły, strony świata). Lepiej używać kompasu, ponieważ to ćwiczenie wymaga dużej precyzji. Ta konstrukcja zbiera w sobie pozytywną energię i pozwala Twojej wewnętrznej energii poprawnie krążyć. Możesz dowolnie zmieniać rozmiar piramidy: postaw w niej tylko siebie lub powiększ ją, aby obejmowała całe Twoje mieszkanie lub dom. Jeśli jesteś chory, nie rozszerzaj piramidy dalej niż Twoje własny ciało, aby domownicy się nie zarazili.

Technikę Wiru należy stosować tylko w wyjątkowych przypadkach – gdy masz pewność, że ktoś Ci wyrządza szkodę energetyczną. W pozycji stojącej musisz wejść w stan zmienionego stanu świadomości za pomocą medytacji, gdy Twoja głowa jest całkowicie wolna od myśli, a następnie podnieś swoje ręce i wyobraź sobie, że pozytywna energia płynie przez nie od góry do dołu i energia ziemi płynie od dołu do góry. Kiedy dwa strumienie energii spotykają się w Twoim ciele na wysokości pępka, owinięte zostaną w wir, który stopniowo kręci się w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara wokół Twojego ciała i wkrótce przekształci się w jasny kokon, który swoją mocą usuwa wszelką negatywność z Ciebie.

Możesz skupić swój umysł na tym punkcie, by obracał się nie tylko wokół Ciebie, ale jednocześnie pokrywał całe Twoje ciało diagonalnie, tworząc energetyczną siatkę. Wzmocnij swój kokon, przesuwając swoją uwagę kilka razy na te same miejsca. Im bardziej gęsty, tym bardziej niezawodny w ochronie przed negatywnymi wpływami. Przed snem możesz stworzyć podobny kokon i wyobrazić sobie, jak otacza on nie tylko Ciebie, ale również Twoje łóżko, ponieważ magiczne ataki występują najczęściej w nocy, kiedy jesteś najbardziej bezbronny. Kiedy się budzisz, wyłaniaj się z Twojego nocnego kokonu i stwórz swój dzienny kokon.

Pamiętaj, że wyszkoleni magowie wyczuwają zawsze te momenty, gdy ofiara jest zmęczona i nie ma siły się bronić.

Wkrótce nauczysz się tych działań automatycznie, a nie będą one wymagać od Ciebie specjalnego nakładu czasu.

Codzienne działania

Powyższe techniki mentalne potrzebujesz wykorzystać w razie potrzeby, ale w codziennym życiu możesz zastosować proste techniki – magiczna tarcza i odparcie ataku w odpowiednim momencie. Tarcza jest tworzona umysłowo (myśli). Możesz nadać jej absolutnie każdą formę, rozmiar i kolor, ważne, aby otaczała Twoje całe ciało i nie pozwalała na przenikanie negatywnej energii. Najprostsza forma to biała okrągła tarcza. Musisz sobie to dokładnie wyobrazić i kilka razy dziennie, aby pamiętać o Twojej ochronie. Nie zapomnij wizualizować swojej tarczy tak, aby blokowała negatywną energię, a pozytywna energia mogła przepływać do wnętrza – wtedy będziesz chroniony przed złem i będziesz mógł się odżywiać dobrą energią z kosmosu.

I jeszcze jedna najprostsza metoda, która może być stosowana bezpośrednio w momencie komunikacji z nieprzyjemnymi ludźmi. Wystarczy przyjąć “zamkniętą” pozę: skrzyżować ramiona i nogi. Można również złączyć dłonie – dłonie splecione.

Twój normalny rozmówca, który nie zna mowy ciała, nie zrozumie, że się bronisz, ponieważ takie postawy są całkowicie naturalne.

Unikanie negatywnych skutków energetycznych

Codzienne rytuały, które wzmacniają Twoją aurę. Same w sobie nie ochronią Cię przed negatywnością, ale wzmocnią Twoją energię i utrudnią negatywnej energii innych wniknięcie do Twojego ciała.

Wzmacnianie bioenergii: codzienne spacery na łonie natury; słowa wdzięczności do wszechświata za to, co masz; lekkie śniadanie i poranna gimnastyka; chodzenie boso po trawie z rosą; pływanie, kąpiele zwłaszcza z brzozowymi gałązkami; picie wody, kąpiele z ziołami i solą morską; opieka nad kwiatami i drzewami; modlitwy.

Teraz, gdy wiesz, jak chronić się przed negatywną energią ludzi i istot, możesz być spokojny o swoje życie i dobre samopoczucie. Jeśli czujesz, że nie masz wystarczająco siły, aby stworzyć ochronę, lub powyższe metody z jakiegoś powodu nie działają na Ciebie pamiętaj, że jestem do Twojej dyspozycji.

Musisz wziąć pod uwagę, że negatywna energia może wpływać na nas na wiele sposobów. Może pochodzić z geopatycznych stref lub przedmiotów. Ponadto, niektóre przedmioty, które posiadamy, mogą zawierać w sobie negatywną energię.

Sprawdź swoje mieszkanie pod kątem negatywnych miejsc.

Jeśli jesteś wierzący, najbardziej niezawodną ochroną przed złym okiem i wszelkiego rodzaju szkodami jest Twoja wiara. Nos krzyż (lub inne symbole Twojej wiary). Wierz mocno, że jesteś pod niezawodną ochroną i nikt na świecie nie może Ci nic zrobić.

Bądź bardzo ostrożny przy zakupie antyków, zwłaszcza lusterek. Lustra nie przechowują informacji, ale umożliwiają do nich dostęp. Jeśli lustro doświadczyło złego zdarzenia – na przykład śmierci kogoś – masz do dyspozycji negatywną energię.

Nie zapominaj o swoim wewnętrznym spokoju. Czuj swoje ciało i oddech, oddzielając się od stresujących myśli i emocji. Stwórz w swoim umyśle obraz kokonu, który Cię otacza. Jest to Twoja osobista tarcza, która pozwoli Ci zachować spokój i chronić się przed negatywnymi wpływami. Wyobraź sobie, jak Twoje ciało jest otoczone przez błękitne światło, które odbija negatywną energię z powrotem do świata. Skoncentruj się na swoim spokojnym oddechu, aż poczujesz, że Twoje ciało jest całkowicie chronione i wyciszone. Kolor niebieski to kolor Archanioła Michała.

Pamiętaj, że Twoje myśli i emocje są kluczowe w procesie ochrony Twojego biopola. Staraj się myśleć pozytywnie i koncentruj się na dobrej energii, którą chcesz przyciągnąć. Wyobraź sobie, jak wokół Ciebie krąży energia miłości i dobroci, która Cię otacza i chroni. Poświęć czas na praktykowanie pozytywnych afirmacji i wizualizacji, które wzmacniają Twoją tarczę. Koniecznie pracuj z Ceremoniami link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Nie zapominaj również o fizycznej stronie ochrony swojego biopola. Unikaj miejsc, w których czujesz się niekomfortowo lub negatywnie. Dbaj o swoje ciało poprzez zdrową dietę i regularną aktywność fizyczną.

Pamiętaj, że ochrona Twojego biopola wymaga praktyki i regularnego wzmacniania. Z czasem będziesz coraz bardziej świadomy swojej energii i zdolności do kontrolowania swojego biopola.

Na zakończenie: Talizmany i amulety powinny być przypisane do konkretnych celów, np. ochrony przed chorobami, wypadkami lub złym okiem.

Nie należy także zapominać o pielęgnowaniu swojego otoczenia. Należy dbać o rośliny w domu i w ogrodzie, wychodzić na spacery w naturze, a także regularnie uprawiać medytację. Ważne jest również, aby jeść zdrowo, spać wystarczająco długo i unikać stresujących sytuacji.

Podsumowując, istnieją różne metody i techniki, które pozwalają na ochronę przed negatywnymi wpływami energetycznymi. Można wzmocnić swoją aurę poprzez wizualizację, noszenie talizmanów, pielęgnowanie otoczenia oraz dbanie o swoje ciało i umysł. Warto również pamiętać, że każda osoba jest inna i wymaga indywidualnego podejścia do kwestii ochrony energetycznej.

​życzę Ci samych cudowności i miłego dnia
Maria Bucardi

Rozwój osobisty i duchowy   https://linktr.ee/mariabucardi

Nowe filmy na YouTube: Wystarczy kliknąć w poniższy link:

Pozdrawiam serdecznie Twoja Maria Bucardi

​Rozwój osobisty i duchowy   https://linktr.ee/mariabucardi

Trylogia Mroczne Góry  https://linktr.ee/trylogia

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: