1

Moje sprawozdanie osobiste z 123 Rytuału dla Matki Ziemi – Pełnia w znaku Strzelca, Truskawkowy Księżyc 4 czerwca 2023r. 🍓🌕

 

Pobierz Twój bezpłatny PDF

 

Czujesz bezradność, złość przez codzienne wielkie wyniszczenia na Ziemi? Działaj! 
Każdego dnia na całym świecie wycinanych jest setki tysięcy drzew, co ma poważne konsekwencje dla naszej planety. Nasze lasy są kluczowe dla utrzymania równowagi ekologicznej i klimatu, a ich masowe niszczenie prowadzi do zmian klimatu, wzrostu poziomu wód i erozji gleb.
Dlatego też, zachęcam Cię do działania – wesprzyj organizację OnoSeminia.org w tworzeniu, utrzymywaniu i ochronie lasów z bogatą fauną i florą. Każde drzewo ma ogromne znaczenie dla naszej planety i klimatu,
a Twój wkład w ochronę środowiska może przynieść realne efekty.
Nie zwlekaj, zacznij działać już dziś i pomóż chronić naszą planetę oraz przyszłość naszych dzieci. Wysyłając darowiznę, możesz mieć pewność, że Twój wkład w ochronę środowiska jest realny i bardzo ważny. Razem możemy przeciwdziałać dalszemu niszczeniu naszych lasów i chronić naszą planetę.

 

Komentarz ( 1)

 1. Odpowiedz
  Katarzyna says:

  💖 Jest to bardzo zauważalne, że gołębie towarzyszą i zwróciłam na to uwagę już kilka dni temu!Zawsze różne ptaszki śpiewały u mnie, a ostatnio ciągle widzę i słyszę gołębie. Mam wrażenie, że gdy pracuję w ogrodzie to mówią do mnie siedząc na gałązkach drzew. Przelatują często nawet jadąc autem. Będąc nad strumykiem i siedzą w środku konarów drzew – wleciał gołąb w środek, usiadł wyżej na gałązce, popatrzył na mnie i odleciał.
  Słuchając sprawozdania przypomniał mi się sen, który był już jakiś czas temu….przyszłaś Mario do mnie i siostry tańcząc i kręcąc się w długiej kolorowej sukni. Na wprost były otwarte potężne drzwi, a za nim inny świat…. piękny kolorowy raj. Jakbyś pokazała, że przychodzisz, bo drzwi do innej przestrzeni już się otworzyły.
  To tak jak kiedyś, gdy mówiłaś o Sądzie ostatecznym, to widziałam (siostra w tą sama noc) też jakiś czas wcześniej, że zchodzi z Wszechświata ogromna istota, i kolejka ludzi i otwarcie kolejno ksiąg życia… Słyszałam że rozliczane są nawet nałogi i zrozumiałam bardziej jak ważne jest nasze ciało jako świątynia duszy…że nasze czyny względem własnego ciała i szacunku do niego są też brane w zapisy ksiąg.
  To wszystko czego uczysz.
  Miałam jeszcze wrażenie, że ostatni czas byliśmy tez poddawani próbom właśnie oceny zachowań innych i szanowania woli…
  💫💛🌼

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: