brak komentarzy

Energia Superksiężyca 🌕Jesiotra 1 sierpnia 2023 – Rytuał Świec Intencyjnych i 125 Rytuał dla Matki Ziemi ☘️

Sierpień 2023 – Klucz do Twojego Sukcesu! Wykorzystaj Magiczną Moc Jesiotra, by Zmienić Swoje Życie!

Czy pragniesz osiągnąć sukces? Marzysz o awansie w pracy, większych zyskach i spełnieniu swoich najskrytszych pragnień? W sierpniu 2023 masz znakomitą okazję skorzystać z magicznej mocy Jesiotra, który jest kluczem do spełnienia Twoich marzeń!

Przyciągnij Dobre Rzeczy do Swojego Życia

Jesiotr to niezwykły księżyc, napełniony pozytywną energią, która przyciąga do Twojego życia same dobre rzeczy. To idealny moment, aby zmaterializować swoje pragnienia pod sierpniowym niebem. Wierzenia od wieków mówią, że energia tego księżyca jest niezwykle sprzyjająca i potrafi spełniać najskrytsze życzenia.

Potencjał Superksiężyca – Twoja Nadzieja na Pozytywne Zmiany

Nie pozwól, aby sierpień stał się miesiącem desperacji. To właśnie teraz, gdy wielu traci nadzieję, Ty masz okazję wykorzystać potencjał Superksiężyca Jesiotra, który daje nadzieję wszystkim. Pamiętaj, że sukces zaczyna się w Twojej głowie – bądź odważny i podejmij kroki w kierunku swoich celów!

Twoje Pragnienia – Twoje Intencje

Twoje pragnienia i cele są jak klucze do spełnienia marzeń. Wyznacz sobie jasne intencje i skup się na tym, co chciałbyś przyciągnąć do swojego życia. Awans zawodowy, większe zyski, szczęście, miłość, czy rozwiązanie konkretnego problemu – wszystko jest możliwe, gdy masz odpowiednie intencje!

 

 

Zamów Rytuał Świecy Intencyjnej Już Teraz!

 

Oto kilka przykładów intencji:

  1. Pragnę przyciągnąć prawdziwą miłość do mojego życia. Chcę znaleźć partnera/partnerkę, który/która mnie doceni i pokocha bezwarunkowo.
  2. Pragnę poprawy mojego zdrowia i uzyskania pełni energii, aby cieszyć się życiem i realizować moje cele.
  3. Chciałbym przyciągnąć stabilizację finansową i obfitość do mojego życia. Pragnę większych zysków i możliwości spełniania swoich marzeń.
  4. Proszę o pomoc w uzyskaniu awansu zawodowego i rozwoju mojej kariery. Chciałbym mieć satysfakcjonującą pracę i szansę na rozwój w mojej dziedzinie.
  5. Chcę uwolnić się od lęków i negatywnych myśli, które mnie ograniczają. 
  6. Pragnę zakończenia trudnej sytuacji lub relacji w moim życiu, która mnie przytłacza. Chciałbym uwolnić się od tego obciążenia i zacząć nowy rozdział.
  7. Chciałbym znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla konkretnej sytuacji/problemu, z którą się obecnie borykam.
  8. Pragnę pomnożyć swoją kreatywność i wykorzystać ją do osiągnięcia sukcesu w moich pasjach i projektach.

 

Nie Trać Wiary – Twój Czas Jest Teraz

Nie trać wiary w spełnienie swoich pragnień. Skorzystaj z mocy Superksiężyca, aby wzmocnić swoje intencje i zrealizować swoje marzenia. To jest Twój czas! Niech ten sierpień będzie miesiącem, w którym odmienisz swoje życie, a każda świeca podczas pełni Księżyca w znaku Wodnika będzie odbiciem Twoich najskrytszych pragnień.

Skorzystaj z Pomocy – Uwalnianie od Przeszkód

Jeśli potrzebujesz wsparcia i pomocy w uwolnieniu się od jakiegoś problemu, nałogu, trudnej sytuacji lub osoby, możesz skorzystać z rytuału świec intencyjnych. Opisz mi swoją sytuację możliwie jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał w Twojej intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego czy rozwiązania konkretnego problemu.

 

Zaufaj Magicznej Mocy Superksiężyca Jesiotrów i Zamów Rytuał Świecy Intencyjnej już dzisiaj! Niech Twoje marzenia się spełnią, a Twoje życie rozkwitnie w pełni harmonii i szczęścia!

 

 

 

Zapraszam Cię do niezwykłej podróży w głębię naszych myśli, aby razem stworzyć pozytywną przyszłość dla naszej ukochanej planety. Medytacja dla Ziemi z Marią Bucardi to szansa, by wspólnie nadać naszym myślom i intencjom potężną energię, która przyczyni się do ochrony i uzdrowienia naszej Matki Ziemi.

Czy jesteś zajęty w pracy? Czy brakuje Ci czasu? Nie ma problemu! Nawet chwila skupienia na pozytywnych myślach lub wizji pełnej życia i zieleni, może dać niezwykłe efekty! Twoja myśl ma potężną moc kreacji, a Ty możesz być częścią wielkiego ruchu, który zmienia świat.

Podczas tej wyjątkowej medytacji w Pełni Księżyca o godzinie 22:00 czasu polskiego, 1 sierpnia, połączymy nasze serca i intencje, aby stworzyć potężne pole pozytywnej energii. Nasza wspólna praktyka medytacyjna przyniesie korzyści nie tylko naszej Matce Ziemi, ale również nam samym, poprzez zwiększenie wewnętrznego spokoju i harmonii.

Chcemy wzmocnić ekologiczne myślenie, budując świadomość o potrzebie ochrony środowiska, miłości do wszystkich stworzeń i ratowania zagrożonych gatunków. Razem możemy przyczynić się do powstania Magicznych Oaz na Ziemi – miejsc pełnych życia i harmonii.

Twoje myśli, Twoje intencje, Twoja obecność – wszystko to ma znaczenie! Razem stworzymy potężną falę pozytywnej energii, która zmieni naszą rzeczywistość na lepsze.

Dołącz do nas, aby wspólnie pracować na rzecz lepszego jutra dla naszej Matki Ziemi. Dajmy Jej miłość, troskę i wsparcie, jakie zasługuje. Niech nasze serca biją w rytmie natury, a nasze myśli stają się siłą przemiany.

 

125 Rytuał dla Matki Ziemi

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: