brak komentarzy

Moje sprawozdanie osobiste z 125 Rytuału dla Matki Ziemi – Pełnia Jesiotra 01.08.2023 🌎

 

 

 

 

 

Zapraszam Cię na kolejną Medytację dla Matki Ziemi w Pełnię Księżyca 31 sierpnia!

 

 

Czy zależy Ci na ochronie środowiska i dbaniu o naszą planetę? Chciałbyś uczynić nasz świat lepszym miejscem? Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.
OnoSemina.org to organizacja pożytku publicznego, nadzorowana przez urząd finansowy w Szwajcarii, która ma na celu ułatwienie sadzenia drzew na bezpiecznych terenach. Nasza misja polega na odbudowie zielonych obszarów, ochronie bioróżnorodności i redukcji emisji dwutlenku węgla poprzez sadzenie drzew.🌳🌿
Dzięki naszym działaniom możemy przyczynić się do naprawy uszkodzonego ekosystemu. Ale nie możemy tego zrobić sami. Potrzebujemy Twojej pomocy i wsparcia.
Kupując książkę, korzystając z papieru lub drukując, możesz przyczynić się do posadzenia drzewa. Zamiast tylko zużywać zasoby naturalne, możesz pomóc w ich odbudowie. To proste – zamiast tylko brać, dajemy coś z powrotem ziemi.
Jeśli jesteś przedsiębiorcą, chcielibyśmy Cię zaprosić do współpracy. Stań się naszym partnerem i pochwal się swoim etycznym podejściem. Możesz dołączyć do grona nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska firm, które zachęcają swoich klientów do wspierania naszej misji. Możesz wprowadzić program, w którym za każde zamówienie przekazujesz pewien procent na sadzenie drzew. To nie tylko buduje pozytywny wizerunek Twojej firmy, ale także realnie przyczynia się do ochrony środowiska.
Twoje darowizny na onoSemina.org mają ogromne znaczenie. Pomagają nam kontynuować naszą działalność, osiągać cele związane z zalesianiem i przywracaniem naturalnych siedlisk dla wielu gatunków. Twoje pieniądze będą inwestowane w sadzenie drzew, monitorowanie i ochronę naszych projektów.
Wspólnie możemy zrobić wiele dla naszej planety. Przyłącz się do nas już dziś, odwiedź onoSemina.org i dokonaj darowizny. Razem możemy stworzyć przyszłość, w której zielone tereny i zdrowe ekosystemy będą dominować.🌱💚
Dziękujemy za Twój wkład i za to, że dbasz o naszą planetę.

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: