brak komentarzy

Portal 99 czyli 9 września a długi energetyczne czy finansowe. 💰Co robić, rady od Marii Bucardi ✨

Namaste, przeczytaj dokładnie wszystkie wskazówki, bo portal 9 września już tuż tuż.
Numerologia i Tarot oferują nam wgląd w głębsze znaczenie liczb i symboli, pomagając nam zrozumieć siebie i otaczający nas świat. Portal 99, czyli 9 września, to doskonała okazja do przemyślenia naszych długów finansowych i energetycznych wobec innych osób. Warto podjąć wysiłek, aby wyjaśnić i spłacić swoje długi, zarówno materialne, jak i emocjonalne, aby uzyskać harmonię i czystość energii przed wejściem w nowy cykl. To doskonała okazja do odnowienia intencji i pozytywnych relacji z otaczającym nas światem.

Numerologia i Portal 99: Przewodnik przez Symbolikę i Przygotowania

Wielu z nas fascynuje się tajemniczymi liczbami i ich znaczeniem w naszym życiu. Numerologia, nauka o przypisywaniu symboliki i znaczenia liczbom, oraz Tarot, zbiór kart z wyrytymi symbolami i obrazami, to dziedziny, które od wieków pomagają ludziom zgłębiać tajemnice wszechświata i własnej egzystencji. Wkrótce nadchodzi portal 99, czyli 9 września, a wraz z nim niesie pewne przesłanie i okazję do zbadania swojej sytuacji finansowej i energetycznej.

Symbolika Numeru 9 i Tarota

Numerologia przykłada dużą wagę do liczby 9. W tej dziedzinie jest ona często kojarzona z cyklem zakończeń i nowych początków. Jest to liczba, która symbolizuje transformację, duchowość, altruizm i pełnienie swojej misji życiowej. W Tarocie, Karta z numerem 9 – Eremita – reprezentuje wewnętrzną mądrość, refleksję i dążenie do głębszego zrozumienia siebie i świata.

Przygotowania do Portalu 99

Nadchodzący portal 99 może być doskonałą okazją do przyjrzenia się swojemu życiu i dokonania pewnych ocen. Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na swoje finanse oraz relacje z innymi osobami. Numerologia 9 namawia do przemyślenia, czy mamy jakieś długi, zarówno finansowe, jak i energetyczne (na przykład niespełnione obietnice czy niezałatwione sprawy). Być może istnieją osoby, którym jesteśmy dłużni wyjaśnienie, przeprosiny lub nawet materialne zadośćuczynienie.

Długi Finansowe i Energetyczne

Jeśli odkryjesz, że masz długi finansowe wobec prywatnych osób, ważne jest, abyś podjął kroki w celu ich spłaty przed nadejściem portalu 99. Nie chcielibyśmy przenosić negatywnych energetycznych wzorców do nowego cyklu, który zacznie się po tym dniu. Również długi energetyczne, takie jak niewyjaśnione konflikty czy nierozwiązane kwestie, mogą ciążyć na naszym samopoczuciu i relacjach. Przed portalem 99 warto podjąć rozmowę z osobami, którym jesteśmy coś winni, i spróbować je uregulować.

Wchodzenie w Portal 99 z Długami

Jeśli okazuje się, że masz długi, które przewyższają twoje aktualne możliwości spłaty, nie ma powodu do paniki. Warto jednak włożyć wysiłek w wyjaśnienie sytuacji osobom, którym jesteśmy dłużni, i negocjować spłatę na korzystnych warunkach. Wchodzenie w nowy cykl z odnowioną intencją i uczciwością może pomóc w wyjściu na prostą z długami.

Zapoznaj się z symboliką liczby 9 – Ceremonia nr 9 
9 Ceremonia z Maria Bucardi VIP.jpg

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: