brak komentarzy

⚠️Ostatnia szansa, by przyśpieszyć materializację marzeń, zanim zapanuje Mrok! 🍂

 

Nadszedł czas ostrzeżenia, dźwięk alarmu przeszywa październikową ciszę. To właśnie teraz masz OSTATNIĄ SZANSĘ, by nie zmarnować potencjału ukrytego w tym roku. Październik to ostatnia okazja,  na spełnienie marzeń. 

To jest miesiąc, który może zdecydować o naszym losie, czy osiągniemy coś wielkiego w tym roku, czy też zostaniemy z gorzkim uczuciem, że mogliśmy zrobić więcej. Nie pozwól, by październik minął bezczynnie, to teraz masz czas, by podjąć decyzje, działać z determinacją i przyciągnąć do Twojego życia to, o czym marzysz.

Tego nie wolno robić w czasie panowania mroku od 1 listopada do 21 grudnia – chyba że chcesz mieć pecha do końca życia.

 

RYTUAŁ 10.10.2023 PORTAL 1010

 

Portal 1010 

Czy czujesz, że nadchodzi moment, aby przekroczyć swoje dotychczasowe ograniczenia i wkroczyć na nowy poziom rozwoju duchowego i życiowego? Data 10.10 to wyjątkowy moment w numerologii, który może przynieść nam potężne przepływy energetyczne i szanse na transformację. 

Portal 1010 otwiera przed nami szereg niezwykłych możliwości, zarówno na poziomie duchowym, jak i życiowym. Poniżej przedstawiam kilka głównych korzyści i możliwości, jakie niesie ze sobą ta energetyczna brama:

 1. Duchowy Wzrost i Rozwój: Portal 1010 to przede wszystkim narzędzie do duchowego wzrostu. Pozwala nam zrozumieć głębsze znaczenie naszej egzystencji, odkryć naszą duchową drogę i zbliżyć się do osiągnięcia stanu harmonii i równowagi.
 2. Transformacja i Uzdrowienie: Energia Portalu 1010 pomaga w procesie uzdrawiania emocji i przekonań, które mogą nas ograniczać. To szansa na pozbycie się toksycznych wzorców i negatywnych myśli oraz na otwarcie się na nowe możliwości.
 3. Pozbycie się Długów Karmicznych: Według niektórych interpretacji numerologii, liczba 10 symbolizuje spłatę długów karmicznych. Portal 1010 może pomóc w zrozumieniu, jakie lekcje mamy do odrobienia i jak możemy zrównoważyć naszą karmę.
 4. Przyciąganie Pozytywnej Energii: Portal 1010 działa jak magnes przyciągający pozytywną energię i obfitość. Pomaga nam przyciągać dobre sytuacje, ludzi i okoliczności do naszego życia.
 5. Odkrywanie Prawdziwego Celu: To doskonały moment, aby zastanowić się nad swoim życiowym celem i misją. Portal 1010 pomaga w odkrywaniu, kim naprawdę jesteśmy i jak możemy przyczynić się do dobra innych i świata.
 6. Pomoc w Realizacji Marzeń: Energia liczby 1010 wspiera nas w osiąganiu naszych marzeń i celów. To zachęta do działania i podejmowania kroków w kierunku spełniania naszych pragnień.
 7. Świadomość i Obecność: Portal 1010 zachęca nas do życia w teraźniejszości i budowania świadomego życia. Pomaga nam docenić każdy moment i czerpać z niego pełnię.
 8. Współpraca z Wszechświatem: Numer 1010 jest uważany za znak od Wszechświata, że jesteśmy wspierani i kierowani przez wszechobecne siły. To zachęta do zaufania i otwarcia się na duchowe wsparcie.
 9. Zrozumienie Cykli i Zakończeń: Liczba 1010 symbolizuje zakończenie jednego cyklu i rozpoczęcie nowego. To przypomnienie, że życie jest pełne cykli i zmian, i że zakończenie jednego etapu może być początkiem czegoś nowego i lepszego.
 10. Samorozwój i Samopoznanie: Portal 1010 to okazja do bardziej świadomego samorozwoju i samopoznania. Pomaga nam zrozumieć nasze mocne strony i obszary, które wymagają pracy.

 

Jeżeli potrzebujesz mojej pomocy w uwolnieniu się od jakiegoś problemu, nałogu, trudnej sytuacji, wprowadzenia pozytywnych zmian do Twojego życia lub przyciągnięcia czegoś wartościowego, jestem tutaj, by Ci pomóc.

 

Przykładowe intencje zwiazne z róznymi sferami życia

 1.    Pragnę znaleźć partnera/partnerkę, który dzieli moje wartości i cele życiowe, tworząc związek oparty na wzajemnej miłości i wsparciu.
 2. Pragnę osiągnąć stabilność finansową, aby spłacić długi, zaoszczędzić na przyszłość i cieszyć się swobodą finansową.
 3. Pragnę uwolnić się od negatywnych nawyków, które ograniczają mój postęp, i pracować nad pozytywnymi nawykami, które przyczyniają się do mojego rozwoju.
 4. Pragnę zdać egzamin lub test z doskonałym wynikiem, wykorzystując staranne przygotowanie i pewność siebie.
 5. Proszę o ochronę przed negatywnymi wpływami toksycznych relacji, dbając o zdrowe granice i oddalając się od negatywnych sytuacji.
 6. Pragnę stałej motywacji do ćwiczeń fizycznych i zdrowego stylu życia, by utrzymać dobrą kondycję fizyczną i psychiczną.
 7. Pragnę przemiany w moim życiu zawodowym, przechodząc na nową ścieżkę kariery, która mnie pasjonuje i daje poczucie spełnienia.
 8. Proszę o mądrość i wskazówki w podejmowaniu decyzji finansowych, by inwestycje były trafne i przynosiły oczekiwane rezultaty.
 9. Pragnę pielęgnować bliskie relacje z rodziną, regularnie angażując się w wspólne spotkania i rozmowy.
 10. Pragnę rozwijać umiejętności interpersonalne, by skutecznie komunikować się i budować zdrowe relacje z innymi ludźmi.
 11. Pragnę zdobywać nową wiedzę i umiejętności poprzez regularne czytanie i naukę, aby stale się rozwijać.
 12. Pragnę budować nawyki zdrowego odżywiania, aby wspierać swoje zdrowie i dobre samopoczucie.
 13. Proszę o umiejętność wyważenia życia osobistego i zawodowego, by osiągnąć harmonię i spełnienie we wszystkich sferach życia.
 14. Proszę o uwolnienie od negatywnej karmy ze sfery  X ( np.rodzinnej, miłosnej, finansowej.)

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: