brak komentarzy

Ostatnia Szansa na Spełnienie Twoich Marzeń – Krwawy Księżyc i Moc Pełni Księżyca Myśliwego w Znaku Byka oraz 128 Rytuał dla Matki Ziemi🌍

Przeczytaj uważnie, bo to może być Twoja ostatnia szansa na spełnienie marzeń w tym roku. Październik to miesiąc pełen niezwykłej energii i potencjału, a Krwawy Księżyc, inaczej Pełnia Księżyca Myśliwego w znaku Byka, jest momentem, który może zdecydować o Twoim losie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – to czas, kiedy możesz uwolnić się od negatywnych sytuacji, problemów, a także przyciągnąć do swojego życia to, o czym marzysz.

Ostatnia Okazja na Spełnienie Marzeń

Październik jest ostatnią okazją, by osiągnąć coś wielkiego w tym roku. Nie pozwól, by ten miesiąc minął bezczynnie. Teraz masz czas, by podjąć decyzje, działać z determinacją i przyciągnąć do swojego życia to, o czym marzysz. To właśnie teraz masz OSTATNIĄ SZANSĘ, by nie zmarnować potencjału ukrytego w tym roku.

Krwawy Księżyc – Pełnia Księżyca Myśliwego w Znaku Byka

Krwawy Księżyc, czyli Pełnia Księżyca Myśliwego w znaku Byka, to czas pełen niezwykłej energii i potencjału. To moment, kiedy księżyc znajduje się w znaku Byka, co sprzyja stabilizacji i spełnianiu marzeń. Dlaczego więc nazywa się go “Krwawym”? To nawiązanie do koloru czerwonego, który towarzyszy temu wyjątkowemu zjawisku na niebie. Jednak nie bój się, to nie oznacza nic złego. Wręcz przeciwnie, to doskonały moment, aby uwolnić się od rzeczy, które nas obciążają, a także pozbyć się negatywnej energii.

Potencjał Krwawego Księżyca

Krwawy Księżyc daje nam szansę porzucenia ograniczeń, przekonań czy nawyków, które blokują naszą drogę do osiągnięcia tego, czego naprawdę pragniemy. To czas, kiedy możemy spojrzeć w przeszłość, ocenić nasze dotychczasowe działania i podjąć konkretne kroki, które przyspieszą naszą drogę ku sukcesowi.

 

Jak Krwawy Księżyc Może Ci Pomóc?

Jeśli czujesz, że potrzebujesz pozytywnej zmiany w swoim życiu, Krwawy Księżyc jest doskonałym momentem, aby podjąć działania. Niezależnie od tego, czy chodzi o poprawę zdrowia, miłość, zwiększenie dostatku finansowego, czy rozwiązanie konkretnego problemu, jestem tutaj, aby Ci pomóc.

Zdrowie

Krwawy Księżyc może pomóc Ci zadbać o swoje zdrowie. To doskonały moment, aby zacząć nowy program treningowy, zmienić nawyki żywieniowe lub podjąć inne kroki w kierunku poprawy swojego samopoczucia.

Miłość

Krwawy Księżyc to nie tylko czas rozstania się z przeszłością, ale także czas umacniania miłości w naszym życiu. Czerwony kolor i chłodna atmosfera tego księżyca pomagają parom bardziej kochać i dbać o siebie. To doskonały moment, aby wzmocnić więzi w związku lub odnaleźć swoją drugą połowę.

Dostatek Finansowy

Jeśli marzysz o zwiększeniu swojego dostatku finansowego, Krwawy Księżyc może pomóc Ci przyciągnąć obfitość do swojego życia. To idealny moment, aby zrewidować swoje finansowe cele i podjąć działania, które pomogą Ci osiągnąć sukces materialny.

Rozwiązanie Problemów

Krwawy Księżyc daje nam moc przekształcania naszego życia. To doskonały moment, aby rozwiązać konkretne problemy, które Cię trapią. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawy osobiste, zawodowe czy finansowe, ten czas sprzyja znalezieniu rozwiązań.

 

Ostatnie wolne miejsca!

RYTUAŁ 28.10.2023 PEŁNIA KSIĘŻYCA MYŚLIWYCH W BYKU

 

Podsumowanie

Krwawy Księżyc, czyli Pełnia Księżyca Myśliwego w znaku Byka, to czas niezwykłej mocy i potencjału. Wykorzystaj tę okazję, aby uwolnić się od przeszłości, wzmocnić miłość w swoim życiu, przyciągnąć dostatek finansowy lub rozwiązać konkretne problemy. Nie czekaj – teraz jest odpowiedni moment, aby dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu.

Zanim nadejdzie listopad, do 31 października mamy możliwość przyspieszenia materializacji naszych marzeń na koniec roku. Teraz jest czas, by działać z determinacją, wiarą i pozytywnym podejściem do życia. Otwórz się na moc Krwawego Księżyca i przekształć swoje życie już teraz.

Pamiętaj, że to Ty masz w swoim zasięgu klucz do spełnienia marzeń.

 

 

 

Dołącz do naszej medytacji dla Matki Ziemi, która odbędzie się w Pełni Księżyca w znaku Byka, znanej również jako Krwawy Księżyc, w dniu 28 października 2023 roku o godzinie 22:00 czasu polskiego. To wyjątkowa okazja, aby połączyć się telepatycznie i przyczynić się do szerzenia dobra na Ziemi, uzdrowienia naszej planety oraz przywrócenia jej naturalnego stanu.

Wystarczy kilka chwil, aby pomyśleć o pozytywnej zmianie dla Ziemi. Twoje myśli są jak wysłane w eter światło, które tworzy więcej dobra. Jeśli masz więcej czasu i chęci, możesz przeprowadzić pełną medytację z oczyszczeniem, łącząc się z energią ziemi lub wody. Później możesz zostawić swoją energię w naturze.

Nasz wspólny cel to wzmocnienie Dobro na Ziemi, uzdrowienie planety i przywrócenie jej naturalnego stanu. Twoje zaangażowanie ma znaczenie. Razem możemy przyczynić się do zmiany na lepsze. Dołącz do nas i połączmy nasze energie w walce o Dobro i Naturę. Dajmy wyraźne “NIE” wyniszczeniu naszej Matki Ziemi i “TAK” jej uzdrowieniu.

Po zakończeniu medytacji, podziel się swoimi odczuciami w komentarzu. Twoje doświadczenia są dla nas ważne. Razem możemy zmieniać świat na lepsze. Dołącz do nas 28 października o godzinie 22:00 czasu polskiego i razem przekażmy nasze pozytywne myśli i energię Matce Ziemi. Niech Krwawy Księżyc przyniesie nam pozytywne zmiany i uzdrowienie!

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: