Ceremonia z Marią Bucardi

Event details

  • 22. marca 2018
  • 20:20 - 21:00

Namaste Moi Kochani, nasze pierwsze spotkanie w nowej formie na żywo przez internet. Zawsze w czwartek, dzień najwyższej harmonii o 20:20 czasu polskiego. Czwartek to energia szczęścia, wyższej harmonii, spełnienia, czas w którym Siły Wyższe są szczególnie wyczuwalne. Nasze spotkanie to moment inspiracji, który rozpoczniemy od medytacji oczyszczającej, następnie będzie miało miejsce nasze spotkanie, gdzie przedstawię Wam temat i przekaże wskazówki od Siły Wyższej, a następnie zakończymy medytacją podwyższającą wibrację.


Proszę, przygotujcie się na spotkanie - tak, by Wasze otoczenie było czyste, piękne, pachnące i pełne światła, by Wasze ciała były pełne harmonii. Tak, jakbyśmy spotykali się razem fizycznie, by przyjąć najwyższe świetliste energie. Szczególny dzień i godzina spotkania, w numerologii 2o to nowy początek i tak nasze spotkania zastąpią rytuały Nowiu, będą dla Was podobną energię, gdzie można usunąć to, co negatywne i rozpoczęć nowy czas, nowy tydzień.


Pierwsze spotkania będą w formie filmu, potrzebuje jeszcze odrobinke czasu, by zapoznać się z nowym narzędziem nadawania dla Was na żywo. Jednak w czasie filmu będe z Wami energetycznie. Kolejne spotkania będa nadawane całkowicie na żywo. Z moca Miłości Wasza Maria Bucardi

Pragniesz dołączyć

potrzebujesz dostęp - zamówienie możliwe już od 30 zł

Kalendarz ceremonii