Pełnia w Bliźniętach i półcieniowe zaćmienie księżyca

Event details

  • 30/11/2020
  • 22:00 - 23:59

Pełnia w Bliźniętach i półcieniowe zaćmienie księżyca 30.11.2020

 

 

 

O godzinie 22:00 odbędzie się Rytuał Dla Matki Ziemi, a po nim RYTUAŁ ŚWIEC INTENCYJNYCH, by spełniło się Twoje życzenie!

 

Naszym mottem od wielu lat jest:

Myśli, słowa czyste i świetliste

Teraz jednak nabiera to wzmocnionego znaczenia!

 

Nadchodząca pełnia wypada w znaku Bliźniąt, na osi ze Strzelcem, obydwa znaki dotyczące myśli, słów (Bliźnięta związane bardziej z komunikacją,  Strzelec z wyższym spojrzeniem na świat) – mamy dostępną wielką moc wizualizacji!

 

Wszechświat inspiruje nas, by zadbać o harmonię myśli i serca, czyli komunikacji między tymi dwoma aspektami.

 

Pełnia księżyca to czas kumulacji energii i realizacji, zebrania plonów z rozpoczętych w czasie nowiu prac energetycznych. Zależnie od indywidualnej sytuacji i drogi życia, wygląda to oczywiście inaczej.

 

Pełnia rozpoczyna się, gdy słońce w znaku Strzelca, będzie na przeciwko księżyca w Bliźniętach.

 

Czas zaćmienia księżyca dodatkowo POTĘGUJE wszystkie energie, sprzyja zwrotom akcji, zmianom i olśnieniom 🙂

 

Co ciekawe, to również drugie takie zaćmienie w tym roku na osi Bliźnięta – Strzelec. Ich “historia” zaczęła się w czerwcu (pełnia w znaku Strzelca) i jej punkt kulminacyjny odbędzie się właśnie pod koniec listopada. Ostatni rozdział tej historii nastąpi w grudniu 2021.

 

Przypomnij sobie, może coś afirmowałaś / afirmowałeś, pracowałaś / pracowałeś nad czymś ważnym od czerwca? Zwróć uwagę jak to się rozwija u Ciebie i oczywiście możesz podzielić się w komentarzu swoim spostrzeżeniem.

 

Nasz emocje będą jeszcze bardziej spotęgowane! Jeśli masz bezsenność, nerwowość, lęki podczas regularnej pełni księżyca, w tym momencie mogą być jeszcze silniejsze, więc otocz się opieką i pamiętaj, że nie każdy jest tego świadomy, więc lepiej unikać pewnych sytuacji i osób, zwłaszcza tych, które mogą mieć zaćmienie umysłu i serca 😉

 

Lepiej unikać wizyt u dentysty, fryzjera i ogólnie załatwiać ważne sprawy, a poświęcić naszą uwagę zwierzętom, roślinom, minerałom, najbliższym i sobie.

 

Ten układ planet działa jakby Wszechświat wypychał nas w  kierunku zmiany, której większość osób się boi, ale nie Ty 🙂 Nauczyliśmy się na naszych Ceremoniach jak kształtować swoją rzeczywistość i otrzymywaliśmy wiele przesłań przygotowujących nas do zmian, wyjaśniających, że lepiej puścić to “źdźbełko trawy”, którego tak kurczowo się trzymamy ze strachu przed nieznanym, a co więcej że to, co gotowe jest do ścięcia – musi odejść i zrobić miejsce na nowe.

 

Jeśli dalej masz jakieś obawy, możesz popatrzeć na to z tej strony, to, co się dzieje nie jest takie nowe, po prostu kumulowało się od jakiegoś czasu i teraz wydobywa się na powierzchnię, aby to zobaczyć, zrozumieć, przepracować lub usunąć raz na zawsze. To jak pozbycie się balastu za burtę, który chował się głęboko i powodował niepokój, blokady, frustracje. Od jakiegoś czas był w podświadomości, schowany, ale był i wywoływał nieprzyjemności.

 

Także odkrycia i olśnienia są spotęgowane, więc spodziewajmy się odkrycia sekretów i zrozumienia tego, co umyślnie było przed nami ukrywane. Te odkrycia mogą być początkowo niełatwe, ale są ważne i potrzebne, np. Odkrywamy w sobie jakiś brak, co nie jest przyjemne, ale prowadzi do rozwoju lub zaczynamy widzieć więcej, co się dzieje na Ziemi i czemu to służy, co może wywołać wzburzenie, ale jest również konieczne do potrzebnej zmiany.

 

W listopadzie 2012 było podobne zaćmienie księżyca w Bliźniętach (w prawie takim samym stopniu patrząc na układ), możemy więc sobie przypomnieć ten czas i porównać do tego nadchodzącego. Jednak to, gdzie jesteśmy teraz, ile za nami pracy, wydarzeń, zmian, tworzy zupełnie inną, nową jakość. Nic nie jest już takie samo i nie będzie, żyjemy w wyjątkowym i niepowtarzalnym momencie historii Ziemi.

 

Księżyc w Bliźniętach wpływa na nas w ten sposób, że możemy mieć potrzebę komunikacji, rozmowy, jednak nie zapominajmy o sercu, lepiej wyrażać słowami serce. Już wiemy jak się kończy, gdy odcinamy połączenie z Duszą Wyższą, a umysł wchodzi na pierwszy plan…

 

Znak Bliźniąt dotyczy komunikacji, sposobu myślenia, nauki, ekspresji siebie, gestykulacji, postawy, potrzeby poruszania się / podróży, potrzeby zmiany i spontaniczności. To jest teraz ograniczane, ale nie poddawajmy się, napewno znajdzie się dla nas jakieś pozytywne miejsce w naturze, zdała od zgiełku i chaosu.

 

Inspiracje:

Słuchaj, by słyszeć więcej.

Odnajdź w sobie blokujące myślenie, opinie, które są już stare i nieaktualne.

Znajdź balans między umysłem i sercem, tak jak znak Bliźniąt opiera się na komunikacji i umyśle, mistrzowskim wyrażaniu, a Strzelec w myśleniu wyższym, w połączeniu z Duszą Wyższą.

 

Pamiętaj proszę, że w czasie zaćmień zwierzęta potrzebują bardziej naszej opieki i poczucia bezpieczeństwa.

 

Kolejne ciekawe wydarzenie to nów księżyca i zaćmienie słońca 14 grudnia 2020. Zaglądaj tutaj https://bucardimaria.com , by być na bieżąco, uchronić się przed obcymi energiami, poświęcić uwagę na właściwe sprawy i realizować swoje marzenia.

 

Przed nami bardzo intensywny czas, ale jeśli już wiesz jak działa manipulacja, to wiesz jak się przed nią ochronić. Dlatego wysyłaj pozytywne myśli i słowa do Wszechświata, by wspierać energię dobra, miłości, szczęścia, spełnienia, bogactwa, obfitości i zdrowia!

Koncentracja i skupienie i tym, co pozytywne – to Twoja tarcza ochronna i miecz.

 

Wyślij swoje najskrytsze marzenie do Wszechświata!

 

Dowiedz się więcej o zaćmieniach słońca i księżyca:

https://bucardimaria.com/2020/11/09/30-11-poniedzialek-pelnia-w-bliznietach-i-polcieniowe-zacmienie-ksiezyca-rytual-dla-matki-ziemi-oraz-rytual-swiec-intencyjnych-a-14-grudnia-pelna-zacmienie-slonca-niezwyk/

 

92 Rytuał Dla Matki Ziemi 30.11.2020

 

 

 

Rytuał dla Matki Ziemi 30 listopada 2020, niezwykła noc kiedy nastąpi także półcieniowe zaćmienie.

Jest to pełnia w znaku Bliźniąt, której domeną jest komunikacja, dlatego nasze myśli i słowa są jeszcze ważniejsze!

Czy zalewa Cię fala bezsilności i frustracji, gdy słyszysz co dzieje się ze zwierzętami? Gdy widzisz jak nasza piękna przyroda jest wyniszczana? Mimo, że może wydawać się inaczej, MAMY SIŁĘ I SPOSOBNOŚĆ, BY TO ZMIENIĆ.

Zapowiada się wyjątkowa pełnia księżyca, a wraz z nią nasz kolejny 92 Rytuał Dla Matki Ziemi, by wesprzeć energię dobra i światła tutaj na Ziemi, czego aktualnie bardzo potrzeba!

Dlaczego to energetyczne spotkanie jest aż tak ważne?

To również czas zaćmienia, czyli trudny i intensywny, kiedy przyroda i zwierzęta potrzebują naszej szczególnej opieki i ochrony.

Jak pomagamy? Przesyłając dobre myśli, co dla wielu może się nie wydaje niczym szczególnym, jednak ma POTĘŻNE znaczenie. Energia podąża za uwagą, jeśli więc wybieramy pozytywne myśli – to tę stronę wspieramy, ona rośnie w siłę. Jeśli nasza uwaga koncentruje się na negatywnym myślach, słowach, wydarzeniach – to karmimy negatywną stronę i ona rośnie w siłę jak Czarny Wilk z Indiańskiej przypowieści.

 

To takie proste, choć niełatwe do wykonania!

Dobre myśli i obrazy – kreują dobro na Ziemi.

Smutne myśli i obrazy – kreują smutny obraz Ziemi.

 

Otoczenie robi wszystko, by tylko ściągnąć nasze myśli, czyli uwagę na negatywne tory, dlatego nasze zadanie nie jest łatwe! Jednak mając tego świadomość, jesteśmy już krok do przodu.

Jeśli jesteś osobą wrażliwą, która odczuwa piękną więź z roślinami i zwierzętami, współodczuwasz razem z nimi, to mniej pewność, że razem jesteśmy silni, łączymy o 22:00 czasu polskiego nasze energie i zmieniamy ten świat na taki, jaki chcemy widzieć: cudowny, tętniący życiem, zdrowiem i bezpieczeństwem!

Dalej panuje czas mroku (od 31.10 do 21.12), który możesz odczuwać, więc pamiętajmy, że najciemniej tuż przed świtem, dlatego nie można nie poddać!

Dowiesz się jeszcze więcej ciekawostek na temat tej pełni zaglądając tutaj:

https://mariabucardi.pl/pl/p/Rytual-30.11.2020-swieca-intencyjna%2C-by-spelnic-Twoje-marzenia-i-usunac-problemy-1-swieca-1-intencja-Rytual-wykonuje-osobiscie-Maria-Bucardi/680

Jeśli interesuje Cię temat zaćmień słońca i księżyca:

https://bucardimaria.com/2020/11/09/30-11-poniedzialek-pelnia-w-bliznietach-i-polcieniowe-zacmienie-ksiezyca-rytual-dla-matki-ziemi-oraz-rytual-swiec-intencyjnych-a-14-grudnia-pelna-zacmienie-slonca-niezwyk/

 


 

 

%d bloggers like this: