Ceremonia z Marią Bucardi w każdy czwartek 💜 od 33 zł

Event details

  • 12/10/2023
  • 20:20

Klucze do szczęścia, czyli uroczyste spotkania z Marią Bucardi, pomogą Ci w aktualnej sytuacji osiągnąć to, co dla Ciebie ważne! Oglądaj 24 godziny na dobę! Kiedy chcesz! Korzystaj z przesłań w trudnych momentach lub by się zainspirować!

Nasze spotkanie na żywo przez internet. Zawsze w czwartek, dzień najwyższej harmonii o 20:20 czasu polskiego. Czwartek to energia szczęścia, wyższej harmonii, spełnienia, czas w którym Siły Wyższe są szczególnie wyczuwalne. Nasze spotkanie to moment inspiracji, który rozpoczniemy od medytacji oczyszczającej, następnie będzie miało miejsce nasze spotkanie, gdzie przedstawię Wam temat i przekaże wskazówki od Siły Wyższej, a następnie zakończymy medytacją podwyższającą wibrację.

Najnowsza

Proszę, przygotujcie się na spotkanie - tak, by Wasze otoczenie było czyste, piękne, pachnące i pełne światła, by Wasze ciała były pełne harmonii. Tak, jakbyśmy spotykali się razem fizycznie, by przyjąć najwyższe świetliste energie. Szczególny dzień i godzina spotkania, w numerologii 2o to nowy początek i tak nasze spotkania zastąpią rytuały Nowiu, będą dla Was podobną energię, gdzie można usunąć to, co negatywne i rozpoczęć nowy czas, nowy tydzień.

Potrzebujesz tylko aktywny plan dostępu od 33 zł na 6 dni. Plan możesz w każdej chwili zakończyć, zmienić na inny lub przedłużyć.

SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA

Czym są te spotkania i jak z nich najlepiej korzystać?

Złote klucze mądrości wyższej czekają na Ciebie we wszystkich odsłonach Ceremonii z Marią Bucardi. Każdy z nich otworzy wrota do innej komnaty tajemnic, by je poznać i zgłębić, a potem nieść ich przesłania do świata, zmieniając go i siebie na lepsze, znajdując rozwiązania najtrudniejszych zadań, sięgając gwiazd, spełniając najskrytsze marzenia Twojego serca o najczystszych intencjach. Przemierzysz odlegle zakamarki świata, dotrzesz do miejsc mocy, utkanych z promieni boskiego światła, wsłuchasz się w melodie Wszechświata oraz Twojej duszy wyższej, dostrzeżesz znaki, by wiedzieć, którędy wiedzie droga Twojego powołania, bowiem każda Ceremonia obdarzona jest boskim przesłaniem i każda jest inna w swojej wyjątkowości, zabierając nas w magicznie przecudowną podróż, pełną nadziemsko pięknych doznań, dających poznać siebie, świat oraz Wszechświat z najwyższej perspektywy mądrości wyższej.

To niepowtarzalna wędrówka do miejsc mocy tutaj na Ziemi, skąd następuje połączenie z Siłami Wyższymi poprzez mediumiczny dar Marii Bucardi, która obrazowo, prosto i klarownie wyraża ich istotę, wskazując, co jest ważne dla Ciebie w czasie Ceremonii, a także zawsze wtedy, gdy zostaniesz do nich skierowany. Tutaj ważne jest każde słowo, bowiem niesie ono ze sobą głos boskiego przewodnictwa, które złotym kluczem do szczęścia otwiera przed nami kolejne przestrzenie misterium prawd Wszechświata i praw natury, do których dotrzemy zawsze, gdy jesteśmy gotowi je poznać, kiedy dane nam przyjąć ich wiedzę do zastosowania w życia potrzebie.

Sunny

Z moca Miłości Wasza Maria Bucardi


Pragniesz dołączyć

potrzebujesz dostęp - zamówienie możliwe już od 33 zł na 6 dni

Fragmenty