brak komentarzy

O mnie

 

 

 

 O mnie

 

 

 

HISTORIA MOJEGO ZYCIA:

Podobno najtrudniej pisać o sobie, tym bardziej, ze ta strona ma pokazać Wam w kilku słowach, kim jestem, co robiłam, co robię, moje sukcesy i porażki a jednocześnie nie może być zbyt długa by Was drodzy Goście nie zanudzić.

Pracuje pod pseudonimem Maria Bucardi, jestem Polka
i jestem z tego bardzo dumna.

 

Urodziłam się w polskich Beskidach 1 września 1976 roku. Owa pamiętną historyczna dzienna data wybuchu II wojny światowej miała nieopisany wpływ na dotychczasowa historię mojego istnienia.

Pierwsze lata życia spędziłam u moich dziadków na bezkresnej wolności i nieograniczonym kontakcie z natura! W tym czasie obudziła się we mnie pasja obserwacji roślin i zwierząt. I właśnie wtedy ujawniły się po raz pierwszy moje zdolności komunikacji energetycznej i telepatii.

Moi rodzice nie chcieli widzieć w moim zachowaniu nadprzyrodzonych właściwości – chcieli mieć normalne dziecko, które podobnie jak rówieśnicy będzie spędzało czas na zabawach. Niestety nie byłam normalnym dzieckiem.

W wieku 11 lat napisałam moja pierwsza powieść, która była tak szokującym odzwierciedleniem ludzkich charakterów, ze wywołała w naszej rodzinie istna burze. W kolejnych latach napisałam około 40 wierszy i 17 powieści, które prawie w całości ulęgły zniszczeniu pod naciskiem rodzinnej opinii.

 

Od 11 roku życia czas spędzałam na czytaniu i pisaniu. W wieku 12 lat byłam w stanie w całości zacytować sztukę Szekspira -Hamlet-,
a inne klasyczne powieści i sztuki były mi doskonale znane.

Niestety w szkole nie szło mi najlepiej. Nie miałam ochoty na przyswajanie obcego mi materiału i na marnowanie cennego czasu na rzeczy, które mnie nie interesowały.

Pierwszy raz w szkole średniej poczułam nacisk obowiązku

i skończyłam maturę z najlepszym wynikiem.

Dopiero studia dały mi poczucie zadowolenia.

 

Studiowałam historie ze specjalizacja na epokę średniowiecza. Dodatkowo malowałam obrazy, chodziłam na psychologię jako wolny słuchacz i pracowałam zawodowo.

 

Ten okres czasu był wydawałoby się całkiem zwyczajny, ale nie dla mnie. Już w tym czasie wydawałam wszystkie zarobione pieniądze na podróże.

Do 2000 roku odwiedziłam: Słowację, Czechy, Niemcy, Austrię, Chorwację, Słowenię, Bośnię i Hercegowinę, Norwegię, Szwecję, Danię, Wyspy Kanaryjskie, Hiszpanię, Włochy.

W trakcie moich podroży poznałam wielu bardzo interesujących ludzi i odwiedziłam wiele magicznych i fascynujących miejsc. Przeżyłam niesamowite sytuacje, np. moja podroż do Chorwacji miała miejsce w czasie wojny z Serbią.

Wynikiem tych kilku lat była moja decyzja ukończenia drugiego kierunku studiów: dziennikarstwa a następnie rozpoczęcia pracy dla gazet i czasopism zagranicznych.

Przez 2 lata pracowałam dla gazet w Australii, Niemczech, Szwajcarii, Filadelfii i Kalifornii. To niesamowite doświadczenie pchnęło mnie w dalsze podróże.

Przez kolejne lata odwiedziłam Australię, Nową Zelandię, Peru, Chile, Brazylię, Chiny, Indie, Tajlandię i oczywiście Himalaje (Nepal).

W trakcie jednej z moich podróży do Azji spędziłam 7 dni

w jednym z tamtejszych klasztorów i zostałam uświadomiona, że posiadam nadprzyrodzone właściwości, których NIE WOLNO mi zaprzepaścić.

To przypadkowe odkrycie było wyrocznia dla kolejnych lat.

 

Tym bardziej, ze po pewnym czasie został zamordowany w Iraku mój wujek redaktor Milewicz, co całkowicie zraziło mnie do dziennikarstwa.

Nastąpiły ciężkie lata nauki i pogłębiania własnych umiejętności

w zakresie:


– Feng Shui – wykorzystania sił energetycznych otoczenia,
– Czytania aury i pól energetycznych ludzi, zwierząt, roślin …,
– Tarot – przepowiadania przyszłości, rozwiązywania problemów,
– Wahadełka – odczytywanie sił podświadomości,
– Sny – odczytywanie znaczenia i wskazówek,
– Siła myśli i podświadomości,
– Magia kolorów i ich wpływ na nasze życie,
– Ziołolecznictwo,
– Telepatia,
– 7 zmysł u zwierząt,
– Biała i czarna magia – wykorzystanie sil nadprzyrodzonych,
– Mineralogia – wpływ minerałów na życie człowieka …


Od kilku lat oprócz stałego pogłębiania mojej wiedzy stosuje ja również praktycznie.

 

Serdecznie Cię zapraszam do niesamowitego doświadczenia

z magią.  Twoja Maria Bucardi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maria Bucardi, wrozka, wrozba, wrozenie, jasnowidz,kurs magii, biała magia, rytuały miłosne, rytuały bogactwa, odzyskiwanie partnera, odnawianie uczucia, rytuały szczęścia, rytuały sukcesu rytuały zdrowotne, egzorcyzmy, ściąganie klątwy, odpędzanie pecha, numerologia, horoskop, magia świec, magia seksualna  leczenie oziębłości, magia minerałów, dobieranie talizmanów magia kolorów, magia roślin, magia zwierząt, magia ochronna nauczanie magii, jasnowidzenie, telepatia, sigille, orakel, runy Tarot, wahadełko, kryształowa kula, czytanie aury,oczyszczanie aury, kadzidełko , ziołolecznictwo, znaczenie snów, energie otoczenia, Feng SHUI  i inne 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: