Slide
OdtwórzPlay

Zabieram Cię w najpiękniejszą podróż Twojego życia…

Zamów książkę drukowaną​. ​Edycja Limitowana! Idealna na prezent!

Ebook otrzymujesz w prezencie w momencie opłacenia zamówienia.
Wysyłamy na cały świat. Bardzo czytelna czcionka także dla osób starszych.

Chcesz tylko ebooka?

Pobierz ebooka i czytaj wygodnie na telefonie, komputerze, tablecie.

Idealne w czasie podróży. Pamiętaj, zamawiasz książkę drukowana? Wtedy dostajesz ebooka w prezencie!

Lubisz audiobooki?

Aktywuj dostęp na 3 dni lub dłużej i słuchaj audiobooka, spotkań audiowizualnych i oglądaj filmy za kulisami. Przeżywasz wówczas historię dużo głębiej i szukasz niezwykłej symboliki w niej ukrytej. Efekty specjalne pozwalają Ci przenieść się w głąb niezwykłych krain i poczuć ich atmosferę. Zabieram Cię w inny świat moim głosem.

Zobacz video przewodnik

Masz już dostęp premium?

Wspaniale, po prostu zaloguj się na swoje konto, adresem email podanym w zamówieniu i naciśnij obrazek po prawej, by przejść do spotkań. Oglądasz i słuchasz wcześniej, niż premiera oficjalna! Masz dostęp do archiwum i możesz wrócić do każdej transmisji po czasie, kiedy chcesz i masz ochotę! Pełny dostęp 24 h na dobę do wszystkich materiałów w kategorii TRYLOGIA PREMIUM (KLIK)

Mam już dostęp – oglądam

O czym jest ta historia?

Historia niedoszłej mniszki Mariam Salise, która wychowała się w klasztorze karmelitanek w Sesex. Decyzją rodziny zostaje zabrana na wieś, by poślubić zarządcę dóbr książęcych wbrew własnej woli. W niezwykłych okolicznościach zostaje oskarżona o czary i kontakty z diabłem i ma stanąć przed sądem kościelnym. Szczęściem w nieszczęściu trafia przed oblicze księcia Sarons, gdzie rozpoczyna się cała fascynująca historia Mariam pełna niesamowitych zwrotów akcji. Po latach perturbacji za namową Alchemika z Trons trafia do tajemniczego księstwa Mrocznych Gór, gdzie pod nadzorem władcy tej krainy, zaczyna poznawać sekrety alchemii i sztuk magicznych, a jednocześnie odkrywa kim jest naprawdę. Trylogia kończy się w momencie zaćmienia słońca, gdy twierdza jest oblężona wojskami konfederacji i tylko cud może zmienić losy rodziny de Rons.

wysłuchaj fragmentu

Zobacz zwiastun I Księgi “Mroczne Góry”

Zobacz zwiastun 3 Ksiąg (Trylogii)

Zobacz czym jest “Za kulisami”

Zobacz fragment audiowizualny

Bądź na bieżąco ze światem Mariam

Informacje są bezpłatne. Słodkie świetliste istotki będą Cię informować na bieżąco o wydarzeniach w świecie Mariam Salise. Zawsze możesz anulować subskrypcję (w kazdym emailu, który do Ciebie przyjdzie będzie link by móc się wypisać).

Wywiad o bohaterach

Wywiad czy tylko dla dorosłych

© 2023 Maria Bucardi | Odkryj magię …. © 2002-2022 Omen Sententia LLC ALL RIGHTS RESERVED, wszystkie prawa zastrzezone. Kopiowanie tekstow, zdjec w czesci lub w calosci zabronione oraz innych tresci zabronione.

Niezależnie zweryfikowany
535 opinii