następne wydarzenie
dni
godz.
min.
sek.

Ceremonia nr 75 w czwartek 12 września 2019 o 21:00 czasu polskiego

75 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca:  To stare odchodzi, a tego nowego, lepszego i piękniejszego jeszcze nie widać … Jak ufać i iść dalej, nie błądzić, nie tracić wiary … Jak nie zagubić się we mgle, nie zbłądzić. Stare ołtarze zostały zburzone, a w powietrzu tyle dymu, kurzu i chaosu, że nie wiadomo w którym kierunku ruszyć … Dziś uzyskasz wskazówki, co robić w momentach, gdy tracisz orientację i zamiast do przodu idziesz do tyłu, wspomnienia, żale, sprawy z przeszłości nagle odzywają się głośniej i mocniej… Sprawdź czy Twój dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów).

Strona transmisji aktywna 12 września 2019 od 21:00 czasu polskiego, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej – pojawi się ups… problem z połączeniem LINK:  https://bucardimaria.com/2019/09/12/ceremonia-nr-75-z-maria-bucardi/

Ceremonia nr 74 z 5 września 2019

74 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: Popatrz z góry na Twoje życie, z wyższej perspektywy i wyszukaj ołtarze na których świadomie lub nieświadomie składasz codzienne ofiary z Twojego czasu, energii, zdrowia, mocy, miłości, finansów … Czy te ofiary są zgodne z Toba? Czy też czas, by zburzyć ten lub inny ołtarz i przestać składać na nim ofiary.  Nasze spotkanie będzie bardzo symboliczne, wyjątkowe i jak każde – jedyne i niepowtarzalne. Otrzymasz wskazówki i przesłania, by uwolnić się od tego, co cię blokuje, kradnie Twoje energie i nie pozwala ruszyć do przodu. Sprawdź czy Twój dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów).

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/09/05/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-74/

 

Ceremonia nr 73 z 29 sierpnia 2019

73 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: dlaczego czasami na Twojej drodze pojawiają się przeszkody nie do pokonania, ślepe zaułki, momenty – gdzie Twoje marzenia stają pod znakiem zapytania? Wolność czy złoty klatka? Co blokuje Twoje cele i czy te cele są naprawdę Twoje? Jeśli nie Twoje to czyje? 

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/08/29/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-73/

 

Ceremonia nr 72 z 22 sierpnia 2019

72 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: o jakości Twojej wody życia, jaki wpływ na Twoje ciało maja pozytywne, a jaki negatywne emocje, czy Twoja woda życia jest świetlista czy też bagienna i trująca? O regule 72 godzin. Sprawdź czy Twój dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów tutaj link).

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/08/22/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-72/

 

Ceremonia nr 71 z dnia 15 sierpnia 2019

71 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: jak usunąć negatywną karmę, nagromadzoną w tym życiu lub poprzednich, jak gromadzić tylko dobrą karmę, czyli nie ma skutku bez przyczyny, wszystko to, co robisz odbija się od tęczowych granic Uniwersum i wraca do Ciebie prędzej, czy później, najczęściej w najmniej oczekiwanym momencie. Zadbaj o Twoją przyszłość już dziś! Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny LINK (by dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów tutaj link).

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/08/15/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-71/

 

Ceremonia nr 70 z 8 sierpnia 2019

70 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: poznasz wskazówki jak zawsze być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, by osiągnąć wszystkie Twoje marzenia i cele … By nie być za wcześnie lub jeszcze gorzej, nie być za późno…  Sprawdź czy Twój dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by otrzymać wszystkie moje książki i dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów tutaj link).  Strona transmisji tutaj – link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/08/08/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-70/

Ceremonia nr 69 z 1 sierpnia 2019

69 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: jak realizować Twoje marzenia i pragnienia w czasie snu …  Sprawdź czy Twój dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by otrzymać wszystkie moje książki i dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów tutaj link).  Strona transmisji tutaj – link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/08/01/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-69/

Ceremonia nr 68 z 25 lipca 2019

68 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: każdy z nas ma szczególne zdolności, właściwości, talenty, które są idealnie dopasowane do naszej Drogi Serca i naszego powołania. Mało jednak kto wie, że mamy także narzędzia, które mają na celu ułatwić nam  życie, realizację marzeń i planów. dziś poznasz jedno z najważniejszych narzędzi, które w każdym momencie wskaże Ci, czy idziesz jeszcze właściwą drogą, czy też jesteś w ślepym zaułku.

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/07/25/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-68/

 

Ceremonia nr 67 z 18 lipca 2019

67 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: 67 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: Ceremonia  bardzo ważna, dotyczy  rozczarowań. Usunięcia iluzji i zobaczenia prawdy. Ceremonia z niezwykłego miejsca energetycznego gigantycznych megalitów La Aceña de la Borrega Hiszpania…

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/07/18/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-67/

Ceremonia nr 66 z 11 lipca 2019

.

 

 

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 66 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: o śmierci, która jest nowym początkiem, stanem przejścia i transformacji. Jak popatrzeć na śmierć nie jak na wroga, ale jak na przyjaciela, który zabiera to, co jest dojrzałe do ścięcia, co jest już z Tobą niezgodne i Ci już nie służy.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/07/11/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-66/

 

Ceremonia nr 65 z 4 lipca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 65 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: o prawach tutaj na Ziemi, jak budować Twoje Królestwo, z jednej strony wyznaczyć jasne granice, a z drugiej uważać, by mury Twojej twierdzy nie były zbyt wysokie, bo Twoja twierdza stanie się więzieniem i złotą klatką.

Strona transmisji LINK:  https://bucardimaria.com/2019/07/04/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-65/

 

Ceremonia nr 64 z 27 czerwca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania:  64 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: jak tworzyć Twoje Królestwo, zgodnie z idealną wizją Twojego życia. Na co co zwrócić uwagę, gdy wyznaczasz granice, rządzisz Twoim Królestwem, pamiętaj, silna Królowa i silny Król, to silne Królestwo, gdzie idzie Twoja energia, czy masz wszystko na oku, czy też zajmujesz się czymś innym, a w tym czasie obce siły przygotowują oblężenie lub spisek, by zrzucić Cię z Twojego tronu. Bardzo symboliczne spotkanie, które dotyczy każdej dziedziny Twojego życia.

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/06/27/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-64/

 

Ceremonia nr 63 z 20 czerwca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 63 Ceremonia aktywacji wew. Słońca: odszukaj i odzyskaj Twoje utracone części Duszy, stań się całością. Jak usunąć ciemne energie i szkodliwe wzory zachowań, które zastąpiły nasze świetliste części duszy, które straciliśmy po ciężkich doświadczeniach, cierpieniach, chorobach czy innych dramatach. Przewodnik Lis, jako strażnik Twojego połączenia z Twoją Duszą Wyższą.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/06/20/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-63/

Zobacz fragment:

Ceremonia nr 62 z 13 czerwca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 62 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: Nie Szukaj światła w ciemności, stań się światłem i materializuj Twoje szczęśliwe i spełnione życie.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/06/13/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-62/

 

Ceremonia nr 61 z 6 czerwca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 61 Ceremonia usunięcia blokad, karmicznych więzów, negatywnych wzorów Twoich przodków, zapisanych w Twojej krwi i DNA, zapisów karmicznych w Twojej duszy, które hamują realizację Twoich marze i pragnień. Zwierzę Mocy Sęp, Strażnik Tajemnic życia i śmierci …

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/06/06/ceremonia-nr-61-z-maria-bucardi/

 

Ceremonia nr 60 z 30 maja 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 60 Ceremonia wyostrzenia zmysłów, by słyszeć impulsy i podejmować właściwe decyzje… Słyszę głos wiatru, czuję wibrację Ziemi, rozumiem energie Nieba. Z gracją idę do przodu i realizuję moje marzenia…

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/05/30/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-60/

 

Ceremonia nr 59 z 23 maja 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 59 Ceremonia usunięcie blokad podświadomości, ograniczających Cię wzorów i przekonań, zawartych w ciele, aurze i otoczeniu, fioletowy ogień transformacji, NIE bądź szarą myszką, czyli jak wybić się ponad szarą przeciętność i uwolnić się od drobiazgów i błahostek, które kradną Twój czas i energię.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/05/23/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-59/

 

Ceremonia nr 58 z 16 maja 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: Mistrzostwo Myślenia, Delfin Zwierzę Mocy, jak przeskakiwać przeszkody i problemy, jak zmieniać negatywne energie w pozytywne, jak z radością i lekkością uzyskać spełnienie tutaj i teraz na Ziemi, co robić w momentach zwątpienia.. Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/05/16/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-58/

 

Ceremonia nr 57 z 9 maja 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: o fioletowym ogniu przemiany, który uwalnia Cię od krępujących więzów, połączeń karmicznych, blokad podświadomości i jest pomocą w trudnych sytuacjach życiowych, gdy coś idzie ciężko, pojawiają się blokady lub spotykasz ludzi, którzy próbują Tobą manipulować, wpływać na Ciebie i hamują realizację Twoich marzeń, pasożytują na Twojej energii jak m.in. wampiry energetyczne…

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/05/09/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-57/

Zobacz fragment

Ceremonia nr 56 z 13 kwietnia 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: o energii szacunku względem siebie i o tym, jak wzmocnić Twoją siłę, by inni szanowali Twoje granice i respektowali Twoją osobę. Jeleń Król Lasu, przewodnik do pewności siebie. Noś głowę wysoko, by Ci korona z głowy nie spadła … Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/04/13/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-56/

Ceremonia nr 55 z 4 kwietnia 2019

Oczyść energie, usuń blokady, aktywuj wew. słońce

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: soldiny fundament, a Twoja Droga Serca, jako dostęp do skarbów świata materialnego i niematerialnego, wędrówka z czystością Jednorożca, w którym nieświadomi ludzie widzą tylko białego konia.

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/04/04/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-55/

 

Ceremonia nr 54 z 28 marca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania:  klucz wtajemniczenia, który będzie Ci wskazówką w momentach utraty gruntu pod nogami. Jak podejmować dobre decyzje i utrzymać solidny fundament, spokój i równowagę, jak uniknąć paniki, strachu i  wędrówki złą drogę… Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy…

Strona transmisji z LINK: https://bucardimaria.com/2019/03/28/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-54/

 

Ceremonia nr 53 z 21 marca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania:  detox odtruwanie energetyczne, usunięcie toksyn z podświadomości i pola energetycznego.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/03/21/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-53/

Zobacz FRAGMENT

 
 

Ceremonia nr 52 z 14 marca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania:  Jeśli coś blokuje róg obfitości, czyli o blokadach i energiach, które podświadomie sabotują Twój sukces i spełnienie i pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie, gdy już wszystko jest na dobrej drodze…

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/03/14/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-52/

Zobacz fragment

Ceremonia nr 51 z 7 marca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania:  Róg obfitości, czyli co zrobić, by szczęście, spełnienie, radość, miłość, zdrowie, powodzenie i inne cudowności na które zasługujesz spadły z nieba i trafiły w Twoje dłonie …

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/03/07/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-51/

 

Ceremonia nr 50 z 28 lutego 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: O gromadzeniu dóbr materialnych w harmonii z rozwojem duchowym. O pobieraniu energii życiowej poprzez wywoływanie emocji. Jak chronić się przed manipulacją i wampiryzmem energetycznym.

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/02/28/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-50/

Zobacz fragment:

Ceremonia nr 49 z 21 lutego 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: O zrzuceniu starej skóry, która jest zbyt mała, ciasna i ogranicza Cię w realizacji Twoich marzeń i pragnień. O wnikliwej obserwacji i reakcji w odpowiednim momencie. O Twojej Sile, Mocy i pewności siebie, która chroni Cię przed niebezpieczeństwem. Kobra królewska Twoim nowym przewodnikiem. Czas w którym widzisz i czujesz więcej, czas uzdrowienia… Dlaczego wszystko to, co przydarzy Ci się w Twoim życiu jest dla Twojego dobra? Jak być reżyserem własnego życia, a nie ofiarą losu 🙂

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/02/21/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-49/

 

Ceremonia nr 48 z 14 lutego 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: Wytrwałość i wytrzymałość, jak rozpoznać Twojego świetlistego Przewodnika, jak uzyskać jego pomoc i wsparcie, gdy pojawią się nowe możliwości, nowe szanse i nowe wyzwania.

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

Strona transmisji LINK:  https://bucardimaria.com/2019/02/14/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-48/

Jeśli masz wolne połączenie z internetem – zatrzymaj film/fragment po kilku sekundach i poczekaj, aż się zabuferuje/ załaduje i potem naciśnij ponownie start. U dołu ekranu w prawym rogu będzie widoczne koło zębate, możesz nastawić bardzo dobrą jakość transmisji 1080p (HD).

Ceremonia nr 47 z 7 lutego 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: Jesteś w stadium rozkwitu, jak rozwinąć to, co w Tobie, by przyniosło oczekiwane plony. Jak pielęgnować Twoje „pączki”, by w odpowiednim momencie rozwinęły się w pełni. Jak rozpoznać kiedy jesteś złym „ogrodnikiem” i narażasz Twoje „pączki” na to, że uschną, opadną lub przyniosła niedojrzałe i kwaśne owoce…

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

Strona transmisji LINK:  https://bucardimaria.com/2019/02/07/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-47/

 

Ceremonia nr 46 z 31 stycznia 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: Twoja Diamentowa Dusza spada na Ziemię i grzęźnie w mokradłach programów, wzorów, więzów i norm. Jak oczyścić blokady, więzy karmiczne i blokujące Cię energie, by odzyskać całą Siłę i Moc…  

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/01/31/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-46/

 

Ceremonia nr 45 z 23 stycznia 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy…Tarcza ochronna, czas wrażliwości i delikatności, jak ją chronić, akcja a NIE reakcja, to i to czy to albo to?… Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/01/24/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-45/

Ceremonia nr 44 z 17 stycznia 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy… Niezwykłe przesłania wibracji 44, czyli jak dojrzeć tę właściwą drogę do Twojego celu i ralizacji marzeń, jak nie zbłądzić w ślepych zaułkach, jak znaleźć drogowskazy, odczytać znaki, dobry omen na Twojej drodze, rozwiązania najtrudniejszych spraw i problemów …

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/01/17/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-44/

Zobacz fragment:

Ceremonia nr 43 z 10 stycznia 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy… Labirynt podświadomości, co i kiedy próbuje Cię zablokować, zahamować i zatrzymać na Twojej drodze do szczęścia. Jak pokonać ostatnie negatywne sznury, które nie pozwalają ruszyć do przodu lub stale wywołują powtórki z przeszłości …

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

Strona transmisji – LINK: https://bucardimaria.com/2019/01/10/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-43/

Ceremonia nr 42 z 3 stycznia 2019

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 42 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy… Niesamowity przekaz METAMORFOZA, czyli 42 jako odpowiedż na każde pytanie, gdzie trzeba wyrzucić balast za burtę, zdjąć zbyt ciasne buty, by ruszyć drogą szczęścia i spełnienia z lekkością i radością…

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/01/03/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-42/

Zobacz fragment

Ceremonia nr 41 ❄️ 27 grudnia 2018

  • Ceremonia nr 41  – Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, dziś drogocenne przesłania od Siły Wyższej na Nowy Czas, czyli jak zaprosić szczęście do Twojego życia … Zwierzę Mocy Szczur i jego znaczenie (w cywilizacji i w Naturze), „wyścig szczurów”, a Twoja jedna niepowtarzalna i indywidualna Droga życia, szczęścia, bogactwa i obfitości …

Strona transmisji aktywna od 20:20 czasu polskiego w czwartek 27 grudnia, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej, pojawi się błąd z połączeniem LINK: https://bucardimaria.com/2018/12/27/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-41/

Ceremonia nr 40 ❄️ 20 grudnia 2018

  • Ceremonia nr 40 i drogocenne przesłania od Siły Wyższej na Nowy Czas, czyli jak usunąć stare wzory, bariery, strach przed porażką, jak otworzyć się na to, co nowe lepsze i piękniejsze, jak kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień NIE popełniać starych błędów …

Strona transmisji aktywna od 20:20 czasu polskiego w czwartek 20 grudnia, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej, pojawi się błąd z połączeniem LINK: https://bucardimaria.com/2018/12/20/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-40/

Ceremonia nr 39 ❄️ 13 grudnia 2018

Ceremonia nr 38 🍁 6 grudnia 2018

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej na temat: wew. równowagi, harmonii, połączenie z mądrością wyższą Twojej duszy wyższej …

Strona transmisji: 

 https://bucardimaria.com/2018/12/06/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-38/

Po Ceremonii MEDYTACJA ZŁOTEGO PROMIENIA


by rozpoznać kiedy idziesz zgodnie z planem Twojej duszy, a kiedy ktoś inny wywołuje na Ciebie wpływ i manipuluje Tobą świadomie lub nieświadomie. Poznasz odpowiedź na pytanie: skąd mogą pojawić się złe myśli, brak wiary, zwątpienie lub nagłe kłopoty i jak temu zapobiec…

Ceremonia nr 37 🍁 29 listopada 2018

W czwartek 29 listopada od 20:20 czasu polskiego Ceremonia z Marią Bucardi nr 37. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej na temat: połączenie z energią złotej pirytowej piramidy w regionie Grandola, oczyszczenie z więzów karmicznych, blokad i ograniczeń, uzyskanie mądrości wyższej złotego promienia, by podejmować właściwe decyzje w morzu nieograniczonych możliwości … 

Strona transmisji aktywna 29 listopada (czwartek) od godziny 20:20 czasu polskiego, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej, pojawi się błąd, gdyż transmisja startuje o wyznaczonej godzinie 🙂LINK: https://bucardimaria.com/2018/11/29/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-37/

By dołączyć lub obejrzeć Archiwum link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ – potrzebujesz dostęp na min. tydzień od 30 zł (obejmuje Ceremonie, wszystkie moje książki, audiobooki, możesz z nich korzystać do woli i zawsze możesz przedłużyć dostęp lub nie, jak czujesz) link do opisu: https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/ 

 

Ceremonia nr 36 🍁 22 listopada 2018

Ceremonia z Marią Bucardi nr 36.  Połączenie z energią źródła, jak pracuje Twoja czakra serca, jak otworzyć się na morze nieograniczonych możliwości … 

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2018/11/22/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-36/

By dołączyć lub obejrzeć Archiwum link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ – potrzebujesz dostęp na min. tydzień od 30 zł (obejmuje Ceremonie, wszystkie moje książki, audiobooki, możesz z nich korzystać do woli i zawsze możesz przedłużyć dostęp lub nie, jak czujesz) link do opisu: https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/ 

 

Jak powstają Ceremonie

Nasze spotkania w kazda srode, nasze Ceremonie w kazdy czwartek, sa zywym przekazem energii Wszechswiata… Tak, jak w danym momencie Sila Wyzsza prowadzi nas poprzez przekazy, gdzie to, co najwazniejsze ukryte jest miedzy wersami, wszystko jest zywe, naturalne takie, jakie jest… Gdy prowadze Ceremonie to cala moja uwaga skupia sie na energii danego Miejsca Mocy, tego, co mowie, jak wyglada polaczenie z Sila Wszechswiata, z dana linia energetyczna z kazdym z Uczestnikow … 

 →  czytaj wiecej link: https://bucardimaria.com/2018/05/11/gdyby-wszystko-bylo-takie-proste/

 

Ceremonia nr 35 💎 z dnia 15 listopada 2018

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej na temat: co blokuje realizację marzeń, czyli co możesz zmienić, by Twoje życie było jeszcze piękniejsze …

Zobacz fragment

Strona transmisjihttps://bucardimaria.com/2018/11/15/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-35/

🌷Ceremonia nr 34

Ceremonia z Marią Bucardi nr 34. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej na temat: usuwanie negatywnych blokad, zapisów, wzorów z Twojego ciała (DNA, kody krwi), Twojej aury i Twojego otoczenia, by z lekkością i radością materializować Twoją wizję życia tutaj i teraz, życia pełnego szczęścia, spełnienia, miłości i obfitości.

  • Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

    Strona transmisji:

  • Link: https://bucardimaria.com/2018/11/08/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-34/

🌷Ceremonia nr 33 z Magicznej Oazy

  • W czwartek  o 20:20 nasza 33 Ceremonia. Po oczyszczaniu, podwyższaniu wibracji i aktywacji wew. Słońca, porozmawiamy na temat: jak poczuć się bezpiecznie, stabilnie, niezależnie od sytuacji i miejsca w którym jesteś. O życiu które jest ciągłą zmianą: „Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki”, jakim prawom podlega świat materii tutaj na Ziemi. Strona transmisji aktywna w czwartek 1 listopada od 20:20, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej, pojawi się błąd, problem z połączeniem LINK:  https://bucardimaria.com/2018/11/01/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-33/

🌷Ceremonia nr 32 z Magicznej Oazy

Temat: jak przetrwać złą passę, symboliczną wędrówkę przez pustynię, czasy głodu i pragnienia, gdy wszystko wokół podpowiada, by zrezygnować z marzeń i lepiej zająć się czymś przyziemnym, by przysłowiowo „zarobić na chleb”. Strona transnisji: https://bucardimaria.com/2018/10/25/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-32/

By dołączyć lub obejrzeć Archiwum link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ – potrzebujesz dostęp na min. tydzień od 30 zł (obejmuje Ceremonie, wszystkie moje książki, audiobooki, możesz z nich korzystać do woli i zawsze możesz przedłużyć dostęp lub nie, jak czujesz) link do opisu: https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/ 

🌷Ceremonia nr 31 z Mitycznej Atlantydy Porto Santo

  • Na tej Ceremonii otrzymujesz mapę i kompas, czyli dokładne wskazówki od Sił Wyższych jak bezpiecznie osiągać Twoje cele, marzenia i spełniać Twoje pragnienia. Jak zrealizować to, czego pragniesz, jak iść Twoją własną drogę zgodnie z Twoim sercem, łącząc energie Ziemi i Nieba, świat materialny i duchowy i korzystać z wew. harminii i równowagi.  Strona transmisji 🌸LINK: https://bucardimaria.com/2018/10/18/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-31/

 

🌷Ceremonia nr 30 z Mitycznej Atlantydy Porto Santo

Nasza 30 Ceremonia z Mitycznej Atlantydy Porto Santo. Temat: jak połączyć mądrość wyższą Twoich przodków, zwartą w Twojej krwi (DNA) z mądrością Twojej duszy Wyższej. Narodziny, czyli czas w którym Siły Wyższe wspierają Cię na nowej drodze, możesz skorzystać z ich pomocy lub nie, to tylko zależy od Ciebie. Nietoperz, jako symbol orientacji w czasach Mroku, jak pokonać insekty Nocy (czyli negatywne myśli, sytuacje, które kradną Twoją energię, wysysają Twoją krew). Jak wrzucić światło w ciemność, by odnaleźć w Twojej podświadomości ukryty skarb Twoich przodków!

link: https://bucardimaria.com/2018/10/11/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-30/

🌷 Ceremonia nr 29 z Maria Bucardi 🌷 Transmisja z Rubinowej Piramidy

Temat: pewność siebie, wiara w siebie, zaufanie we własne siły i możliwości, Zwierzę Mocy Kogut, jako symbol energii, która przepędza wew. demony. Jak powstają świetliste Istoty wokół Ciebie poprzez pozytywne myśli i jak powstaja negatywne ciemne istoty i zabrudzenia w aurze poprzez negatywne myśli. Nowy dzień, jest nowym początkiem i nową szansą, a Twoja dzisiejsza myśl, tworzy Twoje jutro.  Rubinowa energia zrozumienia tego, gdzie jesteś teraz i czym jest to spowodowane.

Strona transmisji link: https://bucardimaria.com/2018/10/04/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-29/

Do zobaczenia Twoja Maria

🌷 Ceremonia nr 28 z Diamentowej Piramidy

 

 

Temat: jak uwolnić się z sieci Mroku: smutku, depresji, braku wiary, braku zaufania we własne siły, zwątpienia i innych negatywnych wibracji. Wyrafinowane i niewidoczne pajęcze sieci, które chcą Cię zatrzymać, jak ich unikać, jak się z nich uwolnić i jak się z nich oczyścić, by nie blokowały Twoich skrzydeł i nie hamowały Cię na drodze do Twojego celu. Jak żyć z lekkością i korzystać ze słodkości życia i omijać pajęcze sieci Mroku. Czym są resztki pajęczych sieci; złe wspomniania, myśli o przeszłości, więzy karmiczne, blokady genetyczne, ciężkie choroby takie, jak rak – jak je uzdrowić, jak zregenerować Twoje ciało. Ceremonia z Diamentowego Miejsca Mocy z Mitycznej Atlantydy (szczyt Diamentowej Piramidy).

By dołączyć lub obejrzeć Archiwum link:   https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ – potrzebujesz dostęp na min. tydzień od 30 zł (obejmuje Ceremonie, wszystkie moje książki, audiobooki, możesz z nich korzystać do woli i zawsze możesz przedłużyć dostęp lub nie, jak czujesz) link do opisu: https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/ 

godz. 20:20 – z Diamentowego Miejsca Mocy z Mitycznej Atlantydy (szczyt diamentowej piramidy) – Strona transmisji →    https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-28/

godz.22:22  – z Miejsca Mocy Pomarańczowej Przemiany z Motylami – Strona transmisji  →    https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-28-2

Temat spotkania ten sam, ale dwie zupełnie inne Ceremonie.

 

autor muzyki: BrunuhVilleThe Essence of Life -śpiewa: Sharm

💜 Ceremonia z Marią Bucardi nr 27

Temat: spojrzenie w lustro i odkrycie kim naprawdę jesteś. Czy Twój dom i otoczenie są zgodne z Tobą, czy też są odbiciem programów wychowania, zapisów genetycznych, globalnej świadomości. Jakie myśli i odczucia sabotują Twoje szczęście, co się dzieje, gdy myślisz o tym, czego nie masz, a tak tego pragniesz…

By dołączyć do kolejnej Ceremonii lub obejrzeć Archiwum potrzebujesz dostęp na min. tydzień od 30 zł (obejmuje Ceremonie, wszystkie moje książki, audiobooki, możesz z nich korzystać do woli i zawsze możesz przedłużyć dostęp lub nie, jak czujesz) link: https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/ 

💜 Strona transmisji   → Link:    https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-27

Fragment tutaj:

Ceremonia z Maria Bucardi nr 26

26. Ceremonia z Maria Bucardi nr 26 z 13 września 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Temat: gdy wszystko staje się możliwe, gdy świat nie ma granic. Co zrobić, by spełnić Twoje marzenia, realizować się w każdej dziedzinie, tutaj i teraz! Nie musisz czekać kilka lat na materializację Twoich pragnień, to może stać się szybciej, niż myślisz. Jak połączyć się z bezgranicznością Wszechświata i stworzyć to, czego pragniesz. Jak otworzyć się na niczym nieograniczone bogactwo, obfitość, miłość, samorealizację, szczęście, spełnienie. Jak poczuć kim na prawdę jesteś i co możesz, czyli jak odkryć Twoje zdolności, Twoją niepowtarzalność, poczuć, że możesz wszystko, to, czego pragniesz.


By dołączyć lub obejrzeć Archiwum – potrzebujesz dostęp na min. tydzień od 30 zł (obejmuje Ceremonie, wszystkie moje książki, audiobooki, możesz z nich korzystać do woli i zawsze możesz przedłużyć dostęp lub nie, jak czujesz) link do opisu: https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/ 

Fragment

Ceremonia z Maria Bucardi nr 25

Transmisja godzina 20:2025. Ceremonia z Maria Bucardi nr 25 z 6 września 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)


Transmisja godzina 22:0025. Ceremonia z Maria Bucardi nr 25 z 6 września 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: jak żyć szczęśliwie, spełniać marzenia, czuć Twoją wartość, mieć szacunek do siebie, czyli jak pracować z Twoim wewnętrznym białym wilkiem, a jak zagłuszyć głos czarnego wilka, który nie wierzy w Ciebie, podpowiada złe rozwiązania, które prowadzą do porażki, pecha i nieszczęść. Jak karmić Twojego białego przewodnika, by był coraz silniejszy i mocniejszy, by mógł bronić Cię, chronić i prowadzić przez labirynty Mroku, ku światłu, spełnienu, miłości i obfitości.

By dołączyć lub obejrzeć Archiwum – potrzebujesz dostęp na min. tydzień od 30 zł (obejmuje Ceremonie, wszystkie moje książki, audiobooki, możesz z nich korzystać do woli i zawsze możesz przedłużyć dostęp lub nie, jak czujesz) link do opisu: https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/ 

Fragment

Transmisja o 20:20

Transmisja o 22:00

Ceremonia z Maria Bucardi nr 24

24. Ceremonia z Maria Bucardi nr 24 z 30 sierpnia 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: usuwanie niewidzialnych więzów, skutków obietnic, przysiąg, przyrzeczeń, ślubów, czy innych energii, które blokują Cię na drodze do szczęścia, kreacji i samorealizacji. Czas oczyszczenia, zamknięcia pewnych drzwi, by mogły otworzyć się kolejne, zakończenia pewnego rozdziału w Twojej księdze życia, by rozpocząć nowy, pełny miłości, zdrowia, szczęścia, spełnienia, bogactwa i obfitości. Jak usunąć klątwy, uroki i negatywną karmę. Jak uwolnić się od podczepień energetycznych, które kradną Twoją energię życiową …

By dołączyć lub obejrzeć Archiwum – potrzebujesz dostęp na min. tydzień od 30 zł (obejmuje Ceremonie, wszystkie moje książki, audiobooki, możesz z nich korzystać do woli i zawsze możesz przedłużyć dostęp lub nie, jak czujesz) link do opisu: https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/ 

Fragment

Ceremonia z Maria Bucardi nr 23

23. Ceremonia z Maria Bucardi nr 23 z 23 sierpnia 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: Akceptacja siebie, miłość do siebie, poznanie siebie i Twojej niepowtarzalnej drogi życia, powołania, czyli po co jesteś tutaj i teraz na Ziemi w tym ciele i w tej niepowtarzalnej energii, jako śródło wolności i niezależności, radości życia, ochoty do życia, aktywności, kreowania siebie i świata. Dlaczego powstaje sztuczna osobowość, czemu to służy, jak tradycja i wzory naszych rodziców i wychowawców wpływają na miłość własną i często owocują odrzuceniem siebie.

By dołączyć lub obejrzeć Archiwum – potrzebujesz dostęp na min. tydzień od 30 zł (obejmuje Ceremonie, wszystkie moje książki, audiobooki, możesz z nich korzystać do woli i zawsze możesz przedłużyć dostęp lub nie, jak czujesz) link do opisu: https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/ 

Fragment

Ceremonia z Maria Bucardi nr 22

22. Ceremonia z Maria Bucardi nr 22 z 16 sierpnia 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: Krystaliczne myśli, słowa i emocje tworzą krystaliczne ciało, pełne światła, energii i Mocy. Co wysyłasz, to wraca, co wysiejesz, to zbierzesz, czyli o boskiej sprawiedliwości. Jak Twoja energia wędruje do Wszechświata, odbija się od tęczowych granic i wraca do Ciebie w tej samej wibracji. Jak przełamać karmę rodziny, rodu i narodu, jak usunąć negatywne wzorce i przekonania Twoich przodków i zmienić zapisy genetyczne, jak usunąć choroby genetyczne.

Fragmenty

Ceremonia z Maria Bucardi nr 21

21. Ceremonia z Maria Bucardi nr 21 z 9 sierpnia 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: jak zachować spokój, równowagę, harmonię wewnętrzną w momentach, gdy ktoś lub coś pragnie zepsuć Ci Twój dzień, zahamować Cię na drodze realizacji Twoich marzeń i pragnień. Co robić, gdy ktoś krytykuję Cię i szerzy fałszywe plotki, atakuje Cię werbalnie, utrudnia Ci załatwienie jakiejś sprawy, traktuje Cię źle i niesprawiedliwie lub w inny sposób chce negatywnie wpłynąć na Ciebie i Twoje szczęście. Jak zachować uśmiech w sytuacjach, które są trudne lub nieprzyjemne, jak iść Twoją drogą i zachować pozytywne nastawienie, wysokie wibracje, gdy wokół aż kłębi się od jadu i trucizny… Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

Ceremonia z Maria Bucardi nr 20

20. Ceremonia z Maria Bucardi nr 20 z 2 sierpnia 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: jak wyznaczyć cel, pamiętać o nim w natłoku codziennych spraw, działać tak, by ten cel szybko i lekko osiągnąć, jak utrzymać koncentację na tym, czego pragniesz i odrzucać to, co tylko pochłania Twój cenny czas i oddala Cię od życia w spełnieniu i obfitości…

Ceremonia z Maria Bucardi nr 19

19. Ceremonia z Maria Bucardi nr 19 z 26 lipca 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: wewnętrzne Słońce, Energia i Moc działania, uzdrawiania, jak uzdrawiać własne ciało, jak realizować marzenia z lekkością i radością, jak zmienić własne życie na pełne szczęścia i spełnienia…

Fragmenty

Ceremonia z Maria Bucardi nr 18

18. Ceremonia z Maria Bucardi nr 18 z 19 lipca 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: czy wiara czyni cuda? Czy wiara przenosi góry? Jakie prawo tutaj na Ziemi jest najważniejsze i gwarantuje sukces lub porażkę w każdej sytuacji?

Fragmenty

Ceremonia z Maria Bucardi nr 17

17. Ceremonia z Maria Bucardi nr 17 z 12 lipca 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: Twoja idealna wizja życia, jak to możliwe i jak to zrobić, by w ciagu kilku lat zostać najbogatszym człowiekiem, jakiego znasz, jak rozpoznać plan Twojej duszy, jak zrozumieć dlaczego inkarnujemy w ciała materialne, jak rozróżnić kiedy Twoja dusza Wyższa Tobą kieruje, a kiedy ego (Twój pojazd tutaj na Ziemi i wgrane w niego programy), jak „zamówić” realizację określonego celu, pragnienia, by Wszechświat mógł podarować Ci to, czego pragniesz …

Ceremonia z Maria Bucardi nr 16

16. Ceremonia z Maria Bucardi nr 16 z 5 lipca 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: czakram serca, jak oczyścić i usunąć blokady, by łączyć się z duszą i energią wyższą i formować w materii Twoje marzenia. Jak zrozumieć ciosy losu, gdy coś drastycznie się kończy, a jeszcze nie widać tego nowego i dobrego… Jak połączyć energię niższych czakramów z wyższymi, jak aktywować pełnię MOCY Twojego SERCA …

Ceremonia z Maria Bucardi nr 15

15. Ceremonia z Maria Bucardi nr 15 z 28 czerwca 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: aktualnej energii, która spływa z wszechświata i jest do Twojej dyspozycji, by błyskawicznie materializować Twoje marzenia i pragnienia … Jak to zrobić, jak sprawić, by Twoje życzenia stały się rzeczywiste (materialne) w ciągu kolejnych tygodnii …

Ceremonia z Maria Bucardi nr 14

14. Ceremonia z Maria Bucardi nr 14 z 21 czerwca 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: droga serca, jak aktywować mądrość wyższą, jak aktywować mądrość Twoich przodków, zawartą w Twojej krwi, jak aktywować mądrość pozytywną, wyniesiona z poprzednich inkarnacji, jak rozpoznać kiedy idziesz drogą serca …

 

Ceremonia z Maria Bucardi nr 13

13. Ceremonia z Maria Bucardi nr 13 z 14 czerwca 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: jak przetrwać zawieruchy, burze, ataki Sił Mroku, momenty ciężkich energii, gdy nagle wszystko zdaje sie być przeciwko Tobie i pozostać na drodze światla – i realizacji celow Twojego Serca! Na koniec medytacja wierzby …

Ceremonia z Maria Bucardi nr 12

12. Ceremonia z Maria Bucardi nr 12 z 7  czerwca 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: usuwania blokad, programów negatywnych zapisanych w podświadomości, nałogów oraz wszelkich węzłów energetycznych, które prowadzą do utraty energii. Dlaczego pewne sytuacje wracają jak bumerang, dlaczego spotykamy podobnych negatywnych ludzi, dlaczego pewne rzeczy idą trudniej, niż powinny. Jak uwolnić Twoje wew. światło, utraconą energię i utracone części duszy, by w pełni być sobą i odzyskać pełną Moc nad własnym życiem. Na koniec medytacja wyszukiwania negatywnych węzełków energetycznych i uwalniania z nich Twojej cudownej energii, przejście przez sytuacje z dzieciństwa i zapisane w podświadomości programy…

Ceremonia z Maria Bucardi nr 11

11. Ceremonia z Maria Bucardi nr 11 z 31 maja 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: wyznaczania granic, wypełniania ich Twoją energią, ochrony i obrony. Dlaczego jest to potrzebne, konieczne i szczególnie ważne dla dusz wrażliwych. Poruszę także temat machanizmu „STOP”, a na sam koniec medytacja wyznaczania granic i ich wypełnienia Tobą i Twoją energią …

Ceremonia z Maria Bucardi nr 10

10. Ceremonia z Maria Bucardi nr 10 z 24 maja 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: bogactwo, obfitość, jak otworzyć kanały przypływu, oczyszczenie, podwyższenie wibracji i medytacja, otwierająca na bogactwo duchowe i materialne …

Ceremonia z Maria Bucardi nr 9

9. Ceremonia z Maria Bucardi nr 9 z 17 maja 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Na temat: radości życia, a na koniec wskazówki o Księdze Radości i medytacja lekkości…

Ceremonia z Maria Bucardi nr 8

8. Ceremonia z Maria Bucardi nr 8 z 10 maja 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Przesłania dotyczą Twojego Królestwa, jak wygląda Twoje życie tutaj i teraz, kim jesteś i co ma na to wpływ. To, co myślisz o sobie lub o innych, co czujesz, co jesz, co pijesz, jak się ubierasz, jak mieszkasz, to kształtuje Ciebie … Jaki jesteś Władcą? Jak wygląda w Twoim Królestwie? Co chcesz zmienić? Spotkanie z Królem Lasu – Jeleniem i przyjęcie mądrości wyższej, by zrozumieć, jak każdego dnia wpływasz na Twoje życie świadomie lub nieświadomie kształtujesz to, kim jesteś …

Siły Mroku zrobiły wszystko, by zablokować dzisiejszy przekaz 🙂 Mimo wszystko udało się spotkać … W imię Miłości dobra i światła … Spotkanie w deszczu 😉 Oświetlenie słabsze, niż ostatnio, gdyż Miejsce Mocy znajduje się dość wysoko i stale owiane jest mgłą tajemniczości 🙂

Ceremonia z Maria Bucardi nr 7

7. Ceremonia z Maria Bucardi nr 7 z 3 maja 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

Co robić, gdy coś tajemniczo blokuje lub opóźnia realizację naszych marzeń plus Medytacja usuwająca blokady. Masz wrażenie, że coś niewidzialnego stoi na drodze Twojego szczęścia? Twoje marzenia nie realizują się lub opóźniają? Masz odczucie, że robisz już tak wiele, a tutaj tylko kilka procent przynosi sukces, jakby coś hamowało Twoje działania lub energie? Nasza 7 Ceremonia i medytacja mogą być kluczem, by ruszyć do przodu.

Ceremonia z Maria Bucardi nr 6

6. Ceremonia z Maria Bucardi nr 6 z 26 kwietnia 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

​Pewność siebie – samostanowienie – Twoje życie w Twoich rękach, czyli jak być w pełni sobą i iść drogą Twojego Serca i realizacji Twoich marzeń – Medytacja ze Zwierzeciem Mocy – Lwem

Ceremonia z Maria Bucardi nr 5

5. Ceremonia z Maria Bucardi nr 5 z 19 kwietnia 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

​Kroki przemiany od nieświadomości (poczwarki), poprzez wew. Mrok, do świadomości i lekkości Motyla, rozpostarcie skrzydeł!

Ceremonia z Maria Bucardi nr 4

4. Ceremonia z Maria Bucardi nr 4 z 12 kwietnia 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

​Twoje wewnętrzne  Słońce – Droga Twojego Serca – Połączenie z Siłą Wyższą – Zaufanie w Twoją Moc

 

Ceremonia z Maria Bucardi nr 3

Ceremonia z Maria Bucardi nr 2

2. Ceremonia z Maria Bucardi nr 2 z 5 kwietnia 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

​Ceremonia z Miejsca Mocy – Tęczowego Zachodu Słońca TEMATEM BYŁY MYŚLI I SŁOWA, JAK WPŁYWAJĄ NA NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ – ROZŚWIETLAJĄ JĄ LUB ZATRUWAJĄ.

 

Ceremonia z Maria Bucardi nr 1

1. Ceremonia z Maria Bucardi nr 1 z 15 marca 2018 – naciśnij link (by odsłuchać musisz posiadać dostęp od 30 zł)

​ MIEJSCE MOCY – święta Góra. Temat: spełnianie oczekiwań innych.

 

Jak dołączyć

Poniżej wszystkie poprzednie Ceremonie i fragmenty. Jeśli pragniesz zobaczyć całość możesz dołączyć już od 33 zł i korzystać z całej wiedzy, moich książek i archiwum spotkań (dostęp na tydzień – link) i aktywować Twoją Moc. Pierwszy krok: przejdź do Twojego Miejsca Mocy (zarejestruj się, zaloguj – konto jest i zawsze będzie bezpłatne) – znajdziesz w nim przesłania osobiste i wiele innych plus moją książkę „Jak rozmawiać z Aniołami” – link tutaj: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

W Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy znajdziesz aktualny temat Ceremonii w najbliższy czwartek. Wraz z dostępem do ceremonii od 33 zł otrzymujesz także dostęp do wszystkich moich książek i audiobooków oraz do Archiwum starszych Ceremonii …

ZOBACZ TABELE Z OPISEM – TO TAKIE PROSTE I NIEZWYKŁE – LINK: HTTPS://BUCARDIMARIA.COM/TABELA-Z-OPISEM-PLANOW/


Wprowadzenie

Czas oczyszczenia, podwyższenia wibracji, przyjęcia przesłań od Siły Wyższej na kolejny czas. Moment połączenia z niezwykłymi Miejscami Mocy, by poczuć szczęście, spełnienie, radość, poznać siebie i wszystkie Twoje ukryte talenty i zdolności. Rozwinięcie Twojej wew. Mocy, połączenie z Twoim wew. Słońcem, uzyskanie Siły i Wiedzy Wyższej, by ukształtować własne życie wg Twoich marzeń. szybciej osiągnąć Twoje cele, zrealizować życzenia, iść droga Serca i Powołania. Poznać siebie i możliwości, które drzemią w Tobie. Nasze spotkania przez internet z Miejsc Mocy, są uzdrawiającym i uskrzydlającym czasem kontemplacji siebie i przyjęcia wiedzy wyższej. Jestem obecna na chat przed i po Ceremoniach.