Next Upcoming Event
days
hrs
mins
secs

Lista transmisji ↓ Od najnowszych do najstarszych ↓ Roluj w dół i oglądaj. Dostępne natychmiast 24 godz. na dobę. Potrzebujesz tylko aktywny plan dostępu od 33 zł na 6 dni. Plan możesz w każdej chwili zakończyć, zmienić na inny lub przedłużyć.

Ceremonia nr 199 z dnia 9 czerwca 2022

Jak osiągnąć sukces i odnieść zwycięstwo? Aktywuj Siłę Wojowniczki/Wojownika! Pokonaj trudności na drodze do szczęścia. Jasność i klarowność myśli, słów i działań w połączeniu z siłą i mocą wewnętrznego ognia, są podstawą sukcesu w realizacji każdego celu. Co oznacza być dobrym władcą i mądrze kierować i władać własnym życiem? Czy dobrze rządzisz w każdej dziedzinie Twojego życia czy też należy coś zmienić, poprawić czy ulepszyć? Masz fokus na cel? Czy wierzysz w Twój sukces i zwycięstwo, pokonania wyzwań i przeszkód czy też zaczynasz wątpić w siebie, w Twoje zdolności, talenty, popadasz w lenistwo, negatywność czy tracisz wiarę w Siły Wyższe? Co oznacza być ostatnią Wojowniczką lub ostatnim Wojownikiem? Z kim lub z czym musisz walczyć, by zwyciężyć? Jakie cechy posiada prawdziwa Wojowniczka czy prawdziwy Wojownik, bohaterka czy bohater? Czy rezygnują oni tuż przed metą, czy też dają z siebie wszystko, walcząc do ostatniej kropli krwi w słusznej sprawie? Wiesz, że czasami trzeba bronić swoich racji, swojego terytorium, może nawet rzucić komuś w twarz rękawicę! Jeśli stale chcemy się dopasować, być przez wszystkich kochanym, lubianym, podziwianym to na dłuższą metę unikamy konfliktów, to może oznaczać, że nigdy nie osiągniemy naszych celów, bo stale coś będzie stało nam na drodze. Dzisiaj porozmawiamy o sile prawdziwego Maga, który korzysta ze wszystkich narzędzi, jakie ma do dyspozycji, by czegoś dokonać. Poruszę temat prawdziwego Eremity, który pokonuje negatywność, własne cienie i obawy, tzw. Psa Podziemi, by wykreować to nowe i piękne. Eremita, który nawet w zgiełku i tłumie ludzi wie kim jest, czego pragnie i jakie ma cele. Przesłania to 199, czyli 1 (I Mag Transcendentny), 9 (IX Eremita) oraz 19 (XIX Słońce). Do tego pełno żywiołu ognia, czyli 2 buław (władanie), 6 buław (zwycięstwo) oraz 7 buław (odwaga). Walcz o Twoje cele, terytorium, chroń Twoje granice, osiągaj sukcesy w tym, co dla Ciebie ważne. Przestań żyć na pół gwizdka, by tylko się nie wychylać lub spełniać obce oczekiwania. Czas by zrzucić grubą skórę, która chroniła Cię przez lata, bo stała się zbyt ciasna i zaczyna Cię ograniczać i nie możesz już wzrastać! Walcz o Twoją prawdę! Jeśli ciągle przygaszać Twój wewnętrzny ogień, by też komuś czasem nie nadepnąć na odcisk, to wkrótce go stracisz. Jeśli coś jest dla Ciebie ważne, jest Twoją prawdą to walcz o to! Czasami bowiem szczytny cel uświęca środki, jakby powiedział Mag Transcendentny! Pamiętaj tutaj nie chodzi o małe cele, małego ego, ale o Wolę Wyższą! Czas trwania 51:00 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/06/09/ceremonia-nr-199-z-maria-bucardi/link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 198 z dnia 2 czerwca 2022

Co kradnie Twoją energię życiową? Czujesz zmęczenie, negatywność, przytłoczenie, brak motywacji lub siły, by zrealizować marzenia? Czy są ludzie, którzy w Twoim życiu tylko biorą, a nie dają nic w zamian lub dają Ci tylko tyle, by brać dalej i Tobą manipulować? A może masz zbyt małe poczucie swojej własnej wartości, nie kochasz siebie i szukasz potwierdzenia na zewnątrz w oczach innych ludzi? Chcesz, by ktoś Cię zauważył, kochał, szanował, podziwiał, bo brakuje Ci tego w Twoim wnętrzu? Nadszedł czas kolejnego etapu przemiany, gdzie wyszukasz tych, którym poświęcasz zbyt wiele czasu i energii, przez to brakuje Ci jej na inne ważniejsze sprawy. Czasami mamy nałogowe zachowania destrukcyjne, bo nasze ciało emocjonalne szukając uleczenia starego bólu i cierpienia, powtarza bolesne sytuacje. Może nałogowo chowasz głowę w piasek, by tylko nie widzieć problemu i cierpisz na pracoholizm, sięgasz po używki, czy uciekasz od ciszy i samotności, by tylko coś się działo, by nie słyszeć tego wewnętrznego głosu. Każdy z nas ma jakieś wady i słabości, nie ma ludzi idealnych, dzisiaj pokażę Ci jak zrobić zdecydowany krok do przodu, do szczęścia i świadomości. Symbolika emocji (kielichy) 7 i 8 Kielichów oraz 198, czyli 1 (I Mag), 9 (IX Eremita), 8 (VIII Równowaga) oraz 19 (XIX Słońce). Wiesz, że nałogiem może być także trwanie w sytuacji, która Ci nie odpowiada? Dzisiaj zadasz sobie pytanie: gdzie i kiedy tracisz energię i ochotę do życia i działania? Jakie sytuacje, ludzie, miejsca nie dają Ci radości i spełnienia? Afirmacja: Puszczam wszystko to, co do mnie nie pasuje otwieram się na lepsze i nowe. Czas trwania to 49:18 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/06/02/ceremonia-nr-198-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 197 z dnia 19 maja 2022

Jak być w odpowiednim miejscu i czasie? Czy realizacja celów zależy od właściwego momentu? Pokonaj czarne scenariusze i mroczne fantazje. Otrzymasz wskazówki na nowy etap Twojej drogi, np. nowy początek projektu, nowej jakości życia, nowej tożsamości, nowego związku, nowej pracy… Dokładnie teraz masz szansę na zmianę i to zmianę na lepsze. Zanim jednak wyruszysz trzeba dobrze się do tego nowego przygotować, przeanalizować wszystkie konsekwencje Twoich działać lub ich braku, by już nic nie mogło zatrzymać Cię po drodze. Co jeszcze musisz sprawdzić, co przeanalizoać, o co zadbać? Dokładnie teraz potrzebujesz bezpiecznego miejsca, by obmyślić plan i strategię. Czy masz jasność myśli? Czy też gubisz się w ciemnych scenariuszach, obawach i niepewności? A może dokładnie teraz wątpisz w siebie i przeczuwasz klęskę i przegraną? Dzisiaj porozmawiamy o symbolice 197, czyli 1 (I Mag), 9 (IX Eremita), 7 (VII Rydwan) oraz 19 (XIX Słońce). A towarzyszyć nam będą najtrudniejsze Małe Arkana, czyli 3 Mieczy (Kłopoty, Zmartwienia) i 5 Mieczy (Porażka). Krwawe myśli i mroczne oczekiwania mogą skutecznie zablokować Cię już na początku i to w czasie obmyślania planu lub pierwszych kroków na drodze do zmiany. Jak to usunąć i co zrobić, by nie blokować się i nie sabotować własnego szczęścia. Czas trwania: 55:23 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/05/19/ceremonia-nr-197-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 196 z dnia 12 maja 2022

Czym jest Twoja druga połowa? Czego możesz z nią doświadczyć? Czy Twoja druga połowa jest po to, by spełniać Twoje oczekiwania? O aktualnych związkach wokół, zazdrości, umowach małżeńskich werbalnych, pisemnych czy niewypowiedzianych. Czy Twoja druga połowa powinna dać Ci to, czego Ci brakuje do szczęścia? Dlaczego wokół jest taka moda na singli czy szybki seks bez zobowiązań i jak to się ma do energii wyższej, praw Ziemi i Wszechświata? O energii żeńskiej i męskiej raz procesie Alchemicznego połączenia przeciwieństw, przemiany i transformacji. Dlaczego niektóre związki są takie bolesne i jakie ma to znaczenie? Czy to prawda, że Twoja partnerka lub partner są Twoim lustrem? Dlaczego niektórzy ludzie Cię przyciągają a inni odpychają? O strachu przed bliskością i zaufaniem. Czy boisz się odrzucenia, opuszczenia, zranienia? Dzisiaj porozmawiamy o świadomości 1 Maga (I), 9 Eremity (IX) i symbolice 6 (VI Kochankowie) o miłości – zazdrości, harmonii – kłótniach, zbliżeniu – dystansie. Czy nadal będziemy niewolnikami przeszłości, ran i cierpienia czy też odrzucimy starą skórę i otworzymy się na zupełnie inne spojrzenie na związek z drugim człowiekiem. Czy związek trzeba pieczętować i dlaczego to robimy? Czy drugi człowiek może mi pokazać we mnie coś, czego nie widzę, co ukryłam/ukryłem, by o tym zapomnieć? Dziś spojrzysz przez okno do pięknego pałacu i wierz mi, że już nigdy nie zadowolisz się staniem na dziedzińcu. Czas trwania: 58:00 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/05/12/ceremonia-nr-196-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 195 z dnia 5 maja 2022

Jak wyczuć ten właściwy moment, by nie wystartować z czymś nowym zbyt wcześnie czy zbyt późno? Dlaczego tak ważne jest to, by być we właściwym miejscu i czasie? Czy to prawda, że jeśli kieruje nami niecierpliwość i “wyrwiemy się z czymś, jak Filip z konopi”, to automatycznie programujemy sobie drogę pełną barier i problemów? A co, jeśli jak leniwiec czekamy zbyt długo? Porozmawiamy o magii dojrzewania, czyli jak uniknąć poronienia tego nowego, co w nas. Symbolika Arcykapłana, tego znającego właściwe miejsce i czas, przewodnika, nauczyciela, przywódcy, który osiągnął najwyższy stopień transformacji i teraz przynosi świadomość w ciemną nieświadomość. Jak stać się tym, który łączy w sobie energię męską (dynamiczną, aktywną) z energią żeńską (przyjmującą, kreującą, intuicyjną), tym oświeconym, mądrym, rozwiniętym w pełni? Co dokładnie teraz nowego dojrzewa w Tobie? Nowy obraz siebie, nowa droga życia, nowa świadomość, zaczynasz nowy związek, biznes, kreatywny projekt? Próbujesz coś na siłę przyspieszyć, a może czekasz zbyt długo ze strachu, że coś się nie uda? Na naszym dzisiejszym spotkaniu porozmawiamy o energii I (Mag), tego który świadomie kształtuje ten świat i Wszechświat, wykorzystując wszystkie narzędzia, które stają do jego dyspozycji, o IX (Eremicie), który wnosi światło w ciemność i musi zmierzyć się ze swoim wewnętrznym Cieniem, przemienić słabości w siłę oraz o V (Arcykapłanie), tym łączącym w sobie wszystkie żywioły, będącym w najwyższym stopniu transformacji. 195 to także 19 (XIX Słońce) szczęście, radość oraz znów 5 (Arcykapłan). Przeprowadzimy na sam koniec mini medytację stania się i bycia Słońcem oraz technikę otrząśnięcie się od ciężkich energii i powiązań. Bycie w stanie Słońca, oznacza także uwolnienie i lekkość serca. A czego uczy nas Arcykapłan? Jako Mistrz – Arcykapłan nigdy nie spełnia oczekiwań swoich Uczniów, a raczej może ich często rozczarować, pokazując im prawdę i właściwą drogę, zdejmując im klapki z oczu, wskazuje im, że jedynie w sercu, mogą znaleźć odpowiedź na każde pytanie. By jednak usłyszeć głos serca, trzeba stać się Słońcem: radość życia, żywotność, kreatywność, wysoka energia i wysokie wibracje, wolność, miłość bezwarunkowa i bezkompromisowa, mądrość, świadomość. Czas trwania: 56:10 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/05/05/ceremonia-nr-195-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 194 z dnia 28 kwietnia 2022

Od czego musisz się jeszcze uwolnić? Co odciąć dokładnie teraz? Energia Wszechświata otwiera się przed Tobą i masz szansę z lekkością przejść na jeszcze wyższy poziom świadomości, gdyż pewien cykl transformacji właśnie się kończy, robiąc miejsce na nowe. Jeśli znasz wielkie Arkana wtajemniczenia w kartach Tarota, to wiesz, że zaczynamy od 0 Błazna, a kończymy na XXI Wszechświecie. To jest właśnie teraz ten moment, zakończenia pewnego cyklu. Dzisiaj przejdziemy razem przez pewien próg/portal, poprowadzę Cię za rękę do poczucia wolności i bezgraniczności. Po naszym spotkaniu weźmiesz w dłonie kolejną białą kartkę papieru i napiszesz na niej rzeczy, które czas zakończyć, bo należą do Twojego starego życia i tylko blokują to nowe. Osobiście także przechodzę przez ten proces i dlatego mogę Cię tak głęboko wspierać, gdyż sama znam emocje, jakie towarzyszą takim zmianom. Dzisiaj przeżyjemy razem wspaniałą mini medytację z Księciem Ognia (żywioł ognia), po której zauważysz, czy jeszcze coś blokuje Cię i ogranicza, czy też jesteś w stanie w pełni otworzyć się na Wszechświat i zaufać Twojej nowej drodze, nowej świadomości. Porozmawiamy także o dobrym i złym Cesarzu (władcza energia męska w każdym z nas) i poznasz jej znaczenie dla Twojego życia. Sprawdzisz autorytety dookoła Ciebie, kogo słuchasz, oglądasz, z kim może pracujesz i wyszukasz oznaki dobrego Cesarza oraz fałszywego uzurpatora. Ta wiedza zmieni całkowicie Twoje postrzeganie innych ludzi, jestem tego pewna. Opowiem Ci o zdejmowaniu masek, ról i o nagości i popatrzysz na nią zupełnie inaczej, niż do tej pory. Symbolika 194 to 1 (I Mag Transcendentny), 9 (IX Eremita), 4 (IV Cesarz). 1+9+4=14 (XIV Alchemia) a 1+4=5 (V Arcykapłan). Jakież niezwykłe połączenie. Do tego tematem spotkania jest XXI Wszechświat z nagą kobietą, która sierpem odcina połączenia, uwalniając się także od biblijnego Węża i jego siły kuszenia oraz Książę Buław w ognistym rydwanie, symbol siły i mocy wewnętrznej, nagi mężczyzna o rozpostartych ramionach, symbolizujących odwagę, wiarę i zaufanie. To Książę Ognia ma za sobą Ciemność, którą pokonał i pędzi teraz we wskazanym przez Siły Wyższe kierunku. U jego ramion wyrastają ogniste skrzydła: pamiętasz przesłania Feniksa? Czas trwania: 54:10 min.artnera, wspólnika, a w rzeczywistości snuje ciemne plany, jak Ci wykorzystać lub Ci zaszkodzić dla własnych korzyści. Czas trwania transmisji: 46:07 min

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/04/28/ceremonia-nr-194-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 193 z dnia 14 kwietnia 2022

Wiesz, że cuda są możliwe? Trudno w to uwierzyć, szczególnie w momencie, gdy dopada Cię daremność, bo ktoś Cię zawiódł, zdradził, wbił Ci nóż w plecy, a może jeszcze dołki pod Tobą kopie. Twoja idealna wizja życia, Twoje plany, marzenia, cele Twojego powołania nie są iluzją, tylko dlatego, że ktoś Cię zawiódł i pojawiły się nieoczekiwane trudności. Może dokładnie teraz tracisz wiarę w siebie, stajesz nad przepaścią, by stwierdzić, że zaufane Ci osoby spaliły mosty i nie możesz przejść na drugą stronę. Masz przy sobie linę zapasową? A może nadszedł czas, by wybrać inną, dłuższą drogę i odnaleźć inny diamentowy most? Nigdy nie uzależniaj Twojego szczęścia czy realizacji celów od innych ludzi, bo ludzie są tylko ludźmi i mogą Cię zawieść w najmniej oczekiwanym momencie. Poznasz dziś symbolikę Asa Kielichów i czeka na Ciebie Medytacja Kielicha, Energia Źródła, Bezgranicznej Miłości w energii Cesarzowej, wielkiej Matki, Matki Ziemi. Ta medytacja pomoże Ci oczyścić się z negatywności złych doświadczeń i ruszyć dalej inną nową drogą, może przez jakiś czas samotnie. Wierz mi, że czasami lepiej iść samotnie, niż z kimś niewłaściwym u Twojego boku, kto tylko czeka, by Ci zaszkodzić, kto ubiera maskę dobrego przyjaciela, partnera, wspólnika, a w rzeczywistości snuje ciemne plany, jak Ci wykorzystać lub Ci zaszkodzić dla własnych korzyści. Czas trwania transmisji: 46:07 min

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/04/14/ceremonia-nr-193-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 192 z dnia 7 kwietnia 2022

Czy znasz takie osoby, którym dajesz palec, a one chcą Ci zabrać całą rękę? Dzisiaj uchylę przed Tobą rąbek tajemnic z dziedziny praw Ziemi. Dlaczego czasami może brakuje Ci siły, energii, wiary, wewnętrznego ognia, a może czujesz się jak pusty kielich? Co dzieje się w Tobie, gdy dajesz tym, którzy tego nie doceniają i są jak bagno bez dna? Symbolika 8 Kielichów (Indolence/Indolencja). Osiem kielichów z których kilka jest pustych, ostatnie dwa kwiaty lotosu mają już spuszczone głowy i wydzielają z siebie ostatni nektar życia, nektar ten jednak spada w puste kielichy bez dna i tylko zasila śmierdzące bagno. Woda życia czy nektar życia powinna żywić Twoje marzenia i pragnienia Twojego serca, jeśli jednak skierowana jest na niewłaściwe osoby, spada prosto w gnijące bajoro. Znów otrzymasz kolejne ostrzeżenie, jak uniknąć utonięcia w mokradłach. Tym razem jednak temat bardzo delikatny, ukryty i fascynujący. Ty już wiesz, że Mrok ma różne perfidne metody działania, gdy je jednak znasz, to wiesz jak się przed nimi chronić! Dlaczego czasami jest tak, że trzeba przejść przez piekło, by dojść do nieba? Dlaczego Siły Wyższe widząc, że przestajemy się rozwijać, wyrzucają nas z ciepłego fotela strefy komfortu? Czy masz za sobą już takie momenty; utraty pracy, pieniędzy, kogoś bliskiego, zdrady, choroby, gdzie było Ci dane zawisnąć głową w dół, jak Wisielec w Wielkich Arkanach Tarota? Dzisiaj poznasz kolejne z praw Wszechświata: prawo stałego ruchu i konieczności rozwoju i wzrostu. Symbolika 1 (I Mag), 9 (IX Eremita), 2 (II Arcykapłanka). Oraz Wisielca XII, którego jakaś siła powiesiła głową w dół, przybijając go do drewnianej deski (stare przekonania, nawyki i nałogi). Wisielec to ten, którego ego zostało ubezwłasnowolnione i musi popatrzeć teraz na swoje życie z innej perspektywy. Dlaczego Arcykapłanka, która jest energią wyższą w każdym z nas musi żyć zgodnie z wewnętrzną prawdę i mówić prawdę? Dlaczego są osoby, które na wieki utracą zdolności wyższe, gdy wykorzystują je w złych intencjach. Czas spotkania: 01:27:16

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/04/07/ceremonia-nr-192-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 191 z dnia 31 marca 2022

Jak dostać pyszne rogaliki prosto spod lady, czyli o tajemnicy szczęśliwych ludzi, którym wszystko to, co najlepsze “spada samo” z nieba 🙂 Uśmiechnij się do świata, a świat uśmiechnie się do Ciebie! Opluj świat, a świat opluje Cię z powrotem 🙂 Opowiem Ci niezwykle fascynującą historię o dwóch psach, jeden w “czepku urodzony” któremu wszystko w życiu się udaje i drugi z “wrodzonym pechem”, którego każdy atakuje, warczy na niego i chce go wykorzystać. Może rozpoznasz w tej historii kogoś z Twoich znajomych, a może rozpoznasz siebie? Ziemia jest sceną na której każdy gra wybraną przez siebie rolę, jaką rolę masz już za sobą, a jaką chcesz zagrać w przyszłości? Co chcesz widzieć wokół siebie? Ten świat to także wielki teatr, możesz sobie zamówić bilety na komedię lub tragedię, według gustu dla każdego coś się znajdzie. Właśnie uczestniczysz w tragedii, a miała być komedia? Wymień bilet na inny! Dlaczego w mojej Społeczności mam tylko wspaniałych, słownych, zadowolonych i inspirujących mnie ludzi, gdy inni w tej samej branży, stale narzekają jacy “ludzie są wredni, niezadowoleni ze wszystkiego, jak oszukują, jak są niesłowni i jak to nie płacą”. Jakich Ty chcesz mieć współpracowników, klientów, czytelników? Opowiem Ci o Komnacie Zwierciadeł i jej znaczeniu dla Twojego życia oraz o Królowej Kielichów, która uczy Cię jak dbać o emocje. Goethe kiedyś powiedział: “pokaż mi z kim idziesz, a powiem Ci gdzie zajdziesz”, czy wiesz jaki wpływ ma na Ciebie to z kim przestajesz, kogo słuchasz, oglądasz? 191 to aż dwa razy 1 (I) Mag, 9 (IX) Eremita, 19 (XIX Słońce). Czas transmisji: 01:03:18

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/03/31/ceremonia-nr-191-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 190 z dnia 17 marca 2022

Porozmawiamy o świadomości i szczęściu. Czy już dziś czujesz się szczęśliwa/szczęśliwy? Czy Twoje życie jest rozświetlone słońcem? Jeśli tak, to idziesz już tą właściwą drogą, a jeśli jeszcze tak się nie czujesz, to nadszedł już ten właściwy czas, by się tak czuć. Nadchodzi nowa era świadomości, mądrości i sukcesu. Złota energia pozwoli Ci rozkwitnąć i poczuć Twoją wartość. Złota energia, to także bogactwo i obfitość, które wynikają z tego, że wiesz kim jesteś, znasz Twoje talenty i otrzymujesz wymianę o odpowiedniej wartości. Słońce na zewnątrz, słońce wewnątrz, czyli Twoje wewnętrzne światło. Jak ważny jest splot słoneczny, co mówi Twój wewnętrzny głos. Dlaczego atakujące nas energie odczuwamy najpierw w splocie słonecznym, na wysokości żołądka lub z tyłu, jako przysłowiowy “nóż wbity w plecy”. O mądrości ukrytej w Tobie, której często szukamy na zewnątrz. Symbolika 19 (XIX Słońce), składa się z 1 (I Mag) i 9 (IX Eremita). 190 to 19 oraz 0 (0 Błazen). 1+9=10 (X Koło Fortuny). Dlaczego w momencie problemów i trudności nie warto szukać rady u znajomych czy przyjaciół? Czyli o chaosie obcego wpływu. Zaufanie i wiara są podstawą, by odważyć się i ruszyć na podbój świata. Czas spotkania: 01:24:23

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/03/17/ceremonia-nr-190-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 189 z dnia 3 marca 2022

Zostań eremitą dokładnie TERAZ! Ostatnie wyzwanie tuż przed Tobą! Twoja Nowa świadomość wkrótce się narodzi. Reguła złotego środka to droga Maga Transcendentnego. Jeśli opowiadasz się po jednej stronie, zakładasz klapki na oczy i idziesz z masą (biegniesz ze stadem). Jeśli idziesz pośrodku – widzisz wszystko. W aktualnej sytuacji wokół, właśnie ta Ceremonia, może jeszcze bardziej pokazać Ci machinę manipulacji, która pragnie zaangażować Cię emocjonalnie i ściągnąć w prawo lub w lewo. Dokładnie teraz trzeba być jeszcze bardziej uważnym, jeszcze mądrzejszym, niż zwykle. Zbliżamy się do ostatniego etapu Apokalipsy i kto teraz pobiegnie razem ze stadem, ten idzie na zgubę. 189 Ceremonia to połączenie siły Maga I (1), Równowagi/Sądu VIII (8) i Eremity IX (9). Siła podświadomości i zawarte w niej programy – Księżyc XVIII (18), mogą poprowadzić Cię prosto na manowce. Nadszedł czas, by zmierzyć się z wew. Ceniem, iść dalej, rzucić światło w Ciemność i odkryć skarby, ukryte głęboko w Tobie (Diamentową Komnatę). Diament też rodzi się w ciemności, w głębi Ziemi. W głębokich korytarzach podświadomości spotkasz psa Podziemi o 3 głowach, gdzie dwie patrzą do przodu a jedna wstecz. Cerber jest strażnikiem progu. Pamiętasz 12 prac Heraklesa, by sprowadzić Cerbera na Ziemię? Gdy Herakles wykonał 12 prac stał się wolny! A XIII (13) w Tarocie to śmierć, która jest nowym początkiem. Bycie Eremitą to spotkanie z samotnością i Cieniem, to wielkie wyzwanie, które wymaga odwagi i wiary. Tematem spotkania jest Księżniczka Monet (jest ona w ciąży). Może dokładnie teraz także jesteś w ciąży, bo wkrótce narodzi się Twoja nowa świadomość, nowy obraz, nowy projekt. By to nowe mogło się narodzić, to stare musi zostać zakończone. Czas Karmicznej Wojny, to czas, by wyrównać nasze rachunki i wystartować z czystą kartą. Czas trwania spotkania: 54:38 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/03/03/ceremonia-nr-189-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 188 z dnia 17 lutego 2022

Wybierz z morza nieograniczonych możliwości tylko te kawałki, które pasują do tego, kim chcesz się stać! Nie wszystkie puzzle są częścią Twojej układanki. Czasami można zagubić się w bogactwie świata materii i gromadzić to, co wcale nie jest częścią tego, kim chcemy być i co chcemy osiągnąć. Jeśli jesteś tutaj na Ziemi po raz ostatni, co chcesz po sobie zostawić w materii, a co w energii? Czego chcesz doświadczyć, czego zasmakować tutaj w materii? Ile potrzebujesz do szczęścia? Czy jest coś, co nadal wyprowadza Cię z równowagi? W czym brakuje Ci balansu? Porozmawiamy o magii 8 i nieskończoności. Jak na górze, tak i na dole, jak wew., tak i na zew. Książę monet: siła woli, wiem czego chcę i idę w wyznaczonym kierunku, nic nie jest w stanie mnie zatrzymać. Książę buław: siła ognia, wew. ogień lub ogień wew. i zew. transformacji, który zmienia Twój stary obraz siebie w ten nowy. Czas trwania 01:08:00 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/02/17/ceremonia-nr-188-z-maria-bucardi/ 


Ceremonia nr 187 z dnia 10 lutego 2022

Twoje najbardziej „szalone” i „nieosiągalne” marzenia możesz zrealizować jeszcze w tym roku! 187 Klucz do szczęścia wskazuje, że dokładnie teraz jest właściwy moment, by wyruszyć w podróż życia i to wcale nie musi być zmiana miejsca zamieszkania, to zmiana tego, kim jesteś w to – kim chcesz być! Nie czekaj już dłużej, bo będzie za późno. Jesteś gotowa/gotowy do nowej drogi, by stać się tą osobą, która pragniesz, w wybranej lub w każdej dziedzinie życia. Jeśli wyruszysz dokładnie teraz, nie za miesiąc, nie za dwa, ale teraz, wszystko będzie Cię wspierać, energia będzie Cię pchać do przodu, przysłowiowy „wiatr w żagle”. Jeśli jednak przełożysz ten start na później, bo znów stare nawyki, nałogi, schematy, strachy i obawy będę silniejsze i wyruszysz za jakiś czas, to będziesz znów ciężko wiosłować pod wiatr i może wcale nie dotrzesz do celu! Wszystko ma swój odpowiedni moment, sztuką jest być we właściwym miejscu i czasie, nie za wcześnie i nie za późno. Zwykłe marzenia o których wiedzą wszyscy Twoi znajomi, możesz realizować kiedy chcesz, jednak te skryte w głębi serca, o których nawet wstydzisz się mówić światu, bo są tak „wygórowane”, należy zacząć właśnie w takim momencie, gdy wszystko wokół pacha Cię do przodu. Siły Wyższe podsuwają Ci pragnienia, bo wiedzą, że masz w sobie siłę, moc, talenty by je zrealizować. Dzisiaj porozmawiamy o świadomości miliardera i świadomości biedaka. O świadomości eremity i świadomości kogoś, kto nawet nie wie kim jest, bo tak skacze z kwiatka na kwiatek, że już sam siebie zgubił po drodze. Symbolika 187. 1 (I Mag), 8 (VIII Balans), 7 (VII Rydwan). 18 (XVIII Księżyc) podświadome programy blokują Cię na drodze do realizacji Twojej misji, powołania i Twoich najskrytszych marzeń! 1+8+7=16 (XVI Wieża – ogień transformacji, który spala stare skostniałe struktury) 1+6=7 (znów VII Rydwan), 18+7= 25 a 2+5=7 (znów VII Rydwan). Więcej znaków nie potrzebujesz by wiedzieć, że teraz jest ten odpowiedni czas! Magia 7: królewskość, pewność siebie, mistyka, tajemnica. Czas by przestać być marionetką, sterowaną przez innych i obce programy podświadomości! Czas by świadomie stać się sobą! Czas trwania spotkania: 51:35 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/02/10/ceremonia-nr-187-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 186 z dnia 27 stycznia 2022

Jak z lekkością zrealizować Twoje cele i stać się człowiekiem sukcesu, który wie czego chce, a potem z koncentracją, pasją, namiętnością i miłością kroczy w wybranym kierunku. Dlaczego wielu ludzi nigdy nie zrealizuje swoich planów noworocznych? Jaka jest różnica w podejściu do życia między ludźmi szczęśliwymi, spełnionymi i bogatymi, a nieszczęśliwymi, niespełnionymi i biednymi. Być biednym z wyboru, to zupełnie coś innego, niż być biedną ofiarą losu. Rycerz mieczy, pędzący jeździec, kreatywność, mądrość i pasja. Podświadomość i zawarte w niej cenie, na przkładzie: odwróconej 3 monet, czyli praca pod presją, z poczucia obowiązku, by zadowolić oczekiwania innych. Jak w przeciągu bardzo krótkiego czasu, możesz podwoić, potroić lub zdziesiątkować Twoje osobiste efekty? Czy mozna zarabiać pieniądze w czasie zwykłych prywatnych osobistych czynności, jak mycie własnych naczyń? Co zrobić, by energia, którą w coś inwestujesz przyniosła pozytywne rezultaty? Dlaczego nie warto głosić całemu światu jakie masz plany? Dlaczego tak często mowa jest srebrem, a milczenie złotem? Jak skutecznie stracić twarz 🙂 O influencerach i tajemnicy ich sukcesu oraz prawdziwych przyczynach spadających gwiazd. Dlaczego można stracić fortunę w ciągu kilku dni, na którą pracowaliśmy przez lata? O miłości do siebie, świata i tego, co robisz i jej magicznej mocy. Czas trwania spotkania: 01:00:53 min. ponad godzinę.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/01/27/ceremonia-nr-186-z-maria-bucardi/link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 185 z dnia 20 stycznia 2022

Wchodzimy jeszcze głębiej w ciemne korytarze podświadomości, by dokonać oczyszczenia. Uważaj nie zabłądź, bo ćmy też często lecą na oślep do sztucznego światła, by sobie spalić skrzydełka! Kolejny etap na drodze do odkrycia, zrozumienia i usunięcia blokad wewnętrznych, które potrafią skutecznie blokować Twoje szczęście, sukcesy i radość życia. Porozmawiamy o tym nowym, co czeka na Ciebie po zakończeniu aktualnego procesu. Jak ruszyć do przodu na podbój nowych lądów, puścić to stare i otworzyć się na nowe możliwości. Jak odnaleźć drogi do celu, o których nawet dzisiaj nie masz pojęcia, że istnieją, a one tylko czekają na odkrycie. Droga serca a droga ego i rozumu. Dlaczego w momencie spotkania z własnym Cieniem, na każdym zakręcie drogi czeka tyle niebezpieczeństw? O fałszywych przewodnikach, którzy mówią, że znajdą drogę, a w rzeczywistości prowadzą Cię prosto w bagno. Jak pokonać strach, niepewność i pesymizm, brak wiary lub oczekiwanie, że co się nie uda lub będzie zbyt trudno. Co w sytuacji, gdy jak ćma wpadniesz w ogień świecy i spalisz sobie skrzydła? Czy oznacza to brak szansy na dalszą drogę, czy też narodzisz się na nowo jak feniks z popiołów? O wewnętrznej metamorfozie w czasie życiowych egzaminów, gdy zrzucasz skórę, która staje się zbyt ciasna! Czas trwania spotkania: 00:57:00 min. prawie godzinę.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/01/20/ceremonia-nr-185-z-maria-bucardi/ link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 184 z dnia 13 stycznia 2022

Czy czujesz gotowość, by podbić nowe terytorium? Odkryć nowe tereny i objąć nad nimi władanie? Działać w nowych dziedzinach lub odzyskać utraconą pozycję? Jesteśmy w czasie Sądu i każdy z nas musi wypić piwo, którego sobie sam nawarzył w przeszłości. Jednak z dzisiejszej pozycji masz ogromną szansę, by odpowiednio poprosić energie wyższe o wybaczenie i uzyskać łagodny wymiar kary. Biada jednak tym, którzy kierowali się nienawiścią, zazdrością, zawiścią, pobudkami ego i do dzisiaj nie żałują tego, co złego zrobili innym! Gwiazdki tych złych Cesarzy, którzy kosztem krzywdy innych, kierując się tylko własnym ego, dorobili się pozycji, zdobyli władanie w jakiejś dziedzinie – pospadają z firmamentu prosto do podziemi! W Roku Tygrysa wyjdzie na jaw prawda, każdy zobaczy prawdziwe intencje, fałsz i obłuda zostaną ujawnione. Powoli zacznie się upadek złych Cesarzy i powstanie nowe miejsce na nowych ludzi. To ogromna szansa dla tych, którzy mają czyste serca i czyste intencje, by stać się nowymi dobrymi Cesarzami, uczyć i prowadzić innych, pomagać, troszczyć się o ten świat. Jeśli do tej pory jesteś w pozycji leniwca, to nadchodzi czas, by z energią tygrysa działać w tym, co dla Ciebie ważne, ale pamiętaj zawsze dla dobra świata, a nie własnego ego! Dziś otrzymasz dokładne wskazówki i przestrogi na nadchodzący czas. To czas działania w imię Dobra. Masz ogromną szansę, by się wybić w danej branży, działalności, nigdy nie będzie lepszej! Czas, by sprawdzić Twoje własne autorytety! Czas, by odkryć, aktywować i wykorzystać te talenty, które masz. Praktyka czyni Mistrza. Omówienie symboliki I (Mag), VIII (Balans) i IV (Cesarz). Czas trwania 01:14:46.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2022/01/13/ceremonia-nr-184-z-maria-bucardi/link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 183 z dnia 16 grudnia 2021

Ołowiana kula u nogi skutecznie próbuje Cię hamować​ ​na drodze do szczęścia? A może jest ich aż 7?​ Jak odciąć łańcuchy i odrzucić balast przeszłości?​ Podświadomość to niezbadana głębia, pełna tajemnic! ​Jakie schematy, wzory, wątpliwości, niepewności, strachy i obawy w niej skrywasz? Dziś popatrzysz na podświadomość z mądrością Maga i Cesarzowej. To Cesarzowa ​po​służy ​Ci ​radą, ochroną i wsparciem w trudnych momentach.​ Jak odnieść sukces, zwyciężyć w tym, co dla Ciebie ważne, gdy coś tajemniczego trzyma Cię za nogę i nie pozwala ruszyć do przodu z odpowiednią siłą, mocą i energią? ​​Może z trudem idziesz do przodu, ale ten ruch wymaga wiele wysiłku, potu, ciężkiej pracy i znoju? Po co aż tak ciężko pracować, jeśli można zrealizować cele szybciej z lekkością i radością, ale jak? Próbujesz i próbujesz a efekt mizerny? Naszedł czas, by uwolnić się od zbędnego bagażu, ale nie tylko tego materialnego (niepotrzebne rzeczy), tylko tego podświadomego! Balast starych doświadczeń może skutecznie ściągać Cię w dół! Dziś porozmawiamy także o sukcesie, czym jest dla Ciebie sukces? Sprawdzisz czy Twoje cele mają głębszy sens, czy są tylko zachciankę małego ego. Jaka to różnica? Ogromna! Tylko to, co ma wyższy sens jest w ogóle warte Twojej energii życiowej i starań! Małe cele małego ego nie dają szczęścia lub tylko na moment, a po nich pojawia się głęboka pustka. Metoda dwóch białych kartek, czyli zapisz cele i sprawdź czy obawiasz się porażki? Tak z moją pomocą wyszukasz ołowiane kule i odetniesz łańcuchy, które blokowały Twój ruch do przodu! Zrzucisz ciężki plecak i będzie Ci łatwiej wspiąć się na szczyt. Symbolika 1 (I Mag), 8 (VIII Balans, Równowaga) i 3 (III Cesarzowa). Czas trwania 01:03:57.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/12/16/ceremonia-nr-183-z-maria-bucardi/link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 182 z dnia 9 grudnia 2021

​Odkryj prawdziwą Moc Twojej wew. Arcykapłanki!​ Niezależność – Wolność – Odwaga​. ​Zaufaj w boskie prowadzenie!​ Mądrość jest kluczem w czasie życiowych egzaminów!​ Nadchodzi czas, by zmierzyć się oko w oko z Tygrysem. Czy jesteś w energii złotego środka i wew. balansu? A może obce manipulacje, próbują ściągnąć Cię w bagno i grzęzawisko? Czy idziesz zgodnie z Twoją wew. prawdą? Czy idziesz drogą Twojej indywidualności, niezależności i wolności? Od kogo jesteś zależna/zależny w tej chwili (rodzina, znajomi, pracodawca, urzędy)? Księżyc symbolizuje iluzję, tutaj łatwo zabłądzić, a w czasie księżycowej nocy, niebezpieczeństwa tylko czyhają na naiwnych.​ Arcykapłanka to ta, która nie patrzy z poziomu ludzkiego ego, tylko z mądrością wyższą, w połączeniu z Wszechświatem i boskością, znajduje mądrość i rozwiązania. Arcykapłanka nie pozwala, by ktoś lub coś mogło nią manipulować, tylko w pełnej wolności i niezależności, widzi prawdę i idzie drogą SERCA. Odpowiedzialność i zaufanie pozwalają jej zakończyć karmiczne więzy i blokady, znaleźć właściwą drogę nawet, gdy dookoła jest tak ciemno, że świata nie widać. Na tym spotkaniu pokażę Ci jak odnaleźć siłę Arcykapłanki w Tobie, niezależną od Twojej aktualnej płci. Jak bezpiecznie przejść przez czas burz i wyzwań roku Tygrysa 2022 oraz przez inne sytuacji o podobnej wibracji. Symbolika 1 (I) Mag, który podąża złotą ścieżką mądrości wyższej i wpływa na swoje życie, ten świat i Wszechświat, 8 (VIII) Balans bo w spokoju leży Twoja Siła, 2 (II) Arcykapłanka. 18 (XVIII) Księżyc, czyli to – co podświadome, iluzje, karma, egzaminy oraz 18 plus 2 = 20 (XX) Aeon Nowa Era. Przygotuj się do nowego czasu już teraz. Czas trwania: 48:32:42 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/12/09/ceremonia-nr-182-z-maria-bucardi/ link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 181 z dnia 2 grudnia 2021

Podświadomość a świadomość. Księżyc a Słońce. Co oznacza odbijać obce światło, być lustrem? Dlaczego nadszedł czas, by zacząć świecić swoim własnym światłem i jak to zrobić? Jakie programy w podświadomości blokują Twoją Moc? Skąd te wzory, przekonania, negatywne schematy? Stałe życie w energiach Księżyca, to niestety ciągłe powielanie obcych wzorów. Jeśli pragniesz szczęścia, bogactwa, obfitości, spełnienia czy bezpieczeństwa, trzeba przejść do słonecznej świadomości, jak to zrobić dowiesz się na tym spotkaniu. Dokładnie teraz dookoła jest tak ciemno, możesz to przyjąć negatywnie i wątpić, a możesz podjąć wyzwanie, by pokonać Mrok! Wrzucić światło w Ciemność, rozbłysnąć mocą Twojego wew. Słońca i zmienić Twoje życie, ten świat i Wszechświat! Porozmawiamy o Prawach Ziemi i bezwzględności materii. Od dziś poparzysz na to życie zupełnie inaczej, poczujesz, że bycie tutaj i teraz na Ziemi, to nie jest kara, tylko nagroda, to złoty los na loterii, wygrana w Totolotka! Nie każdej Duszy było dane przyjść tutaj, bo miejsce na Ziemi jest ograniczone. Wykorzystaj tę szansę, by kreować w materii, tworzyć to, co najlepsze w Twoim życiu, na Ziemi, na świecie i we Wszechświecie. To od nas zależy czy powstanie Nowa Ziemia, od każdego z nas! Dlaczego historia lubi się powtarzać? Czy godzisz się z tym, co ktoś inny wykreował, czy też mówisz NIE i zaczynasz tworzyć Twój świat! Prawdziwy Mag jest Słońcem, a nie Księżycem! Bycie na Ziemi to szkoła działania i przetrwania, jak zdasz ten egzamin? Praktyka czyni Mistrza! O symbolice 181 (1) I Mag, (8) VIII Równowaga, (18) XVIII Księżyc, 18 + 1 = 19 (XIX Słońce). 19 to (1) I Mag i (9) IX Eremita. Przesłania: 0 Błazen, 10 Denarów, Królowa Buław i XII Wisielec i IX Eremita. Czas trwania: 01:06:34

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/12/02/ceremonia-nr-181-z-maria-bucardi/ link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 180 z dnia 18 listopada 2021

Podświadomość jako niezgłębione źródło szczęścia i spełnienia lub nieszczęścia, biedy, braku zdrowia i braku miłości. Pokonaj negatywne blokady i programy! Jak nie utonąć w morzu nieograniczonych możliwości? Jak wnieść światło w ciemność i poprzez świadomość wpłynąć na podświadomość? Droga prawdziwego Maga, to droga świadomości, swoich myśli, słów i działań i ich konsekwencji. Jeśli pozwalasz na to, by stale kierowała Tobą Twoja podświadomość, możesz spaść na poziom instynktów, gdzie w panice i strachu podejmujesz błędne decyzje, zamiast świadomie przyjrzeć się tej sytuacji, popatrzeć na nią z przysłowiowej góry i w spokoju zdecydować, czy uciekać, czy też lepiej przepędzić obawy, gdzie pieprz rośnie, stawić czoła wyzwaniom i działać! Droga serca to droga świadomości, tego kim jesteś, jaką masz wartość i że możesz wszystko osiągnąć w morzu nieograniczonych możliwości. Jednak pamiętaj o tym, że w spokoju leży Twoja siła, bo jeśli w stresie i panice szarpiesz się i szamoczesz, to szybko pójdziesz na dno. Po tym spotkaniu zupełnie inaczej popatrzysz na Twoje życie i jeśli wykorzystasz te wskazówki, to z radością odkryjesz Twoje talenty, zdolności, wzmocnisz poczucie Twojej własnej wartości i będziesz świadomie kształtować Twoje życie w pełni bogactwa, miłości, zdrowia i codziennej obfitości tego, co dobre i piękne i zgodne z Twoim powołaniem. Symbolika 1 (I Mag), 8 (VIII Równowaga Sąd), 0 (Błazen) oraz 18 (XVIII Księżyc) w odbiciu na 10 Denarów (bogactwo) i Królowej buław, która pokonała tygrysa strachu i dziś stała się władczynią ognia, służąc radą innym, która ze świadomością własnej drogi i wartości, nosi na głowie złotą koronę mądrości wyższej. Czas trwania: 01:03:43

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/11/18/ceremonia-nr-180-z-maria-bucardi/ link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 179 z dnia 11 listopada 2021 – czwartek – od godziny 20:20

Czy jesteś kanałem dla pozytywnych energii, czy też działają poprzez Twoje ciało demony i Istoty niższe? Jak się uwolnić od obcego wpływu i żyć szczęśliwie? Być Gwiazdą i żyć zgodnie z powołaniem! Każdego dnia, w każdej minucie wybierasz co myślisz, co mówisz i jak działasz! Od teraz popatrzysz na to z innej perspektywy i będziesz tworzyć w Twoim życiu, na Ziemi i we Wszechświecie więcej miłości, zdrowia, spełnienia, bogactwa i obfitości, wysiewając dobre i świetliste nasionka światła. ” Wszelkie drzewo dobre rodzi dobre owoce, a złe drzewo rodzi złe owoce. Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców ani złe drzewo rodzić dobrych owoców. Każde drzewo, które nie rodzi dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. Rozpoznacie ich więc po owocach.” (Mt 7:15-20)”. Wolna Wola pozwala Ci zdecydować jakie energie płyną przez Twoje ciało i czy “rodzisz” dobre owoce, czy też złe. Co wysiewasz, to wraca, wysiewaj więc dobre nasiona, by zbierać dobre owoce! Większość ludzi służy Istotom demonicznym nawet nie zdając sobie z tego sprawy, że tworzą tym samym piekło sobie i innym. Jak powiedział Kenneth Copeland tłumacząc, dlaczego nie lata zwykłym samolotem, tylko prywatnym jetem: “A long tube with a bunch of demons” 🙂 Tak, codziennie spotykasz ludzi przez które działają demony, wszędzie wokół jest ich pełno, jeśli jednak świadomie dbasz o Twoją krystaliczność każdego dnia, nie mają do Ciebie dostępu. Opowiem Ci o rajskim ogrodzie i drzewie zrozumienia oraz wyjaśnię, dlaczego czasami lepiej stać się eremitą, niż popełnić błędy i angażować się w coś, co pochodzi od niższych wymiarów. Czas trwania: 01:14:49

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/11/11/ceremonia-nr-179-z-maria-bucardi/ link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 178 z dnia 4 listopada 2021 – czwartek – od godziny 20:20

Jak uwolnić się od karmicznych więzów, związków i blokad? Jak uniknąć pułapki sieci sprawca/ofiara i nieskończonych wędrówek karmicznych. Jak usunąć negatywną karmę i nie tworzyć nowej.O równowadze i harmonii, balansie różnych dziedzin życia. O nieskończoności i bezgraniczności. Czasami trzeba co zakończyć, by mogło pojawić się nowe. Droga serca i powołania, sztuka i komunikacja, jako narzędzia maga transcendentnego. O starych duszach i potencjale, który w Tobie drzemie i pragnie zostać odkryty i wykorzystany tutaj i teraz. Ukryte talenty i zdolności, chcą wyjść na światło dzienne. O związkach i sytuacji, gdy partner lub partnerka nie chce się rozwijać. O dwóch połowach i indywidualności każdej z nich. O boskiej sprawiedliwości, dlaczego nie warto walczyć z wrogiem metodami systemowymi, czyli jak nie odpowiadać na zaczepki karmiczne. 170 czyli 1 (I Mag), 7 (VII Rydwan), 8 (VIII Sąd Równowaga), 17 (XVII Gwiazda). 1 plus 7 plus 8 = 16 (XVI Wieża). Do inspiracji polecam film kinowy pt.”Infinite”, bazujący na książce The Reincarnationist Papers D. Eric Maikranz.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/11/04/ceremonia-nr-178-z-maria-bucardi/ link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 177 z dnia 28 października 2021 – czwartek – od godziny 20:20

Jak pokonać trudne momenty pecha, blokad, straty, strachu? Czy to możliwe, że nieszczęścia naprawdę chodzą parami? Jak uniknąć bólu, porażki, przegranej? Jak oczyścić zabrudzone Kanały Przypływu dobra, bogactwa i obfitości! Jak uniknąć trudności? Jak wyjść z serii pecha? Jak podnieść się po upadku? Dlaczego każdy z nas, prędzej czy później staje przed życowym egzaminem? Jak się wówczas zachować, by podjąć właściwe decyzje? Czy Twoje filtry w kanałach przypływu są czyste, a może nadszedł czas, by je oczyścić? Krystaliczność Maga (I), Powożącego Rydwanem (VII). Alchemia gdy to stare odchodzi, by zrobić miejsce dla nowego (XIV), jak pokonać Diabła (XV) poprzez siłę Maga (I) i Arcykapłana (V), czyli siła 177 🙂 Czas trwania spotkania: 50:21 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/10/28/ceremonia-nr-177-z-maria-bucardi/ link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 176 z dnia 24 października 2021 – niedziela – od godziny 20:20 dostępna 24 godziny na dobę

Jak poczuć szczęście tutaj i teraz? Nie jutro, nie za tydzień, nie za rok, ale w tym momencie. Dlaczego większość ludzi nie czuje szczęścia? Czy uzależnisz Twoje poczucie szczęścia od innych ludzi, a może od warunków zewnętrznych? Czy żyjesz w przeszłości? Czy wspominasz stare dobre czasy, a może rozdrapujesz stare, krwawiące rany? Zastanawiasz się nad tym, jak wyglądałoby Twoje życie dziś, gdyby wówczas zdarzyło się coś szczególnego? Co by było, gdyby wówczas, kilka lat temu, ktoś podarował Ci spadek? A może żałujesz decyzji, które kiedyś zostały podjęte i dziś mają takie, a nie inne konsekwencje? A może żyjesz w przyszłości? Pędzisz do przodu, zdobywasz kolejne stopnie, gromadzisz majątek, wyznaczasz cele i masz wrażenie, że dopiero, gdy to i to osiągniesz, to odpoczniesz i odczujesz radość? Jak wygląda Twój dzisiejszy dzień? Tysiąc spraw do załatwienia, telefon za telefonem, spotkanie za spotkaniem, ciągle w biegu lub odwrotnie, chowasz się do mysiej dziury, pod kołdrę i nie masz siły i ochoty ręką czy nogą ruszyć? 176 klucz do szczęścia pokaże Ci kolejne metody działania Mroku, wykorzystania Twoich marzeń, by Ci przyłożyć z tej najmniej oczekiwanej strony. Na dzisiejszej Ceremonii otrzymasz wskazówki, jak pokonać te ciemne gierki i diabelskie sztuczki i z radością i lekkością żyć każdego dnia, z wdzięcznością pomnażać Twoje szczęście i bogactwo. Czas trwania: 01:06:18

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/10/24/ceremonia-nr-176-z-maria-bucardi-2/ link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 176 z dnia 21 października 2021 – czwartek – od godziny 20:20 dostępna 24 godziny na dobę

Jak poczuć szczęście tutaj i teraz? Nie jutro, nie za tydzień, nie za rok, ale w tym momencie. Dlaczego większość ludzi nie czuje szczęścia? Czy uzależnisz Twoje poczucie szczęścia od innych ludzi, a może od warunków zewnętrznych? Czy żyjesz w przeszłości? Czy wspominasz stare dobre czasy, a może rozdrapujesz stare, krwawiące rany? Zastanawiasz się nad tym, jak wyglądałoby Twoje życie dziś, gdyby wówczas zdarzyło się coś szczególnego? Co by było, gdyby wówczas, kilka lat temu, ktoś podarował Ci spadek? A może żałujesz decyzji, które kiedyś zostały podjęte i dziś mają takie, a nie inne konsekwencje? A może żyjesz w przyszłości? Pędzisz do przodu, zdobywasz kolejne stopnie, gromadzisz majątek, wyznaczasz cele i masz wrażenie, że dopiero, gdy to i to osiągniesz, to odpoczniesz i odczujesz radość? Jak wygląda Twój dzisiejszy dzień? Tysiąc spraw do załatwienia, telefon za telefonem, spotkanie za spotkaniem, ciągle w biegu lub odwrotnie, chowasz się do mysiej dziury, pod kołdrę i nie masz siły i ochoty ręką czy nogą ruszyć? 176 klucz do szczęścia pokaże Ci kolejne metody działania Mroku, wykorzystania Twoich marzeń, by Ci przyłożyć z tej najmniej oczekiwanej strony. Na dzisiejszej Ceremonii otrzymasz wskazówki, jak pokonać te ciemne gierki i diabelskie sztuczki i z radością i lekkością żyć każdego dnia, z wdzięcznością pomnażać Twoje szczęście i bogactwo. Czas trwania: 48:10 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/10/21/ceremonia-nr-176-z-maria-bucardi/ link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 175 z dnia 14 października 2021 – czwartek – od godziny 20:20 dostępna 24 godziny na dobę

Opowiem Ci o najpotężniejszym narzędziu w rękach Mroku, czyli o STRACHU. Jak go pokonać, by żyć w szczęściu, spełnieniu, radości, miłości, lekkości, zdrowiu i obfitość. Rozpoczniemy, jak zwykle od aktywacji wew. Słońca, oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z tym wyjątkowym miejscem na Mitycznej Alantydzie, a następnie otrzymasz w Twoje dłonie 175 klucz, do życia na najwyższym możliwym poziomie, z mądrością wyższą starych cywilizacji. Opowiem Ci o tym, dlaczego czasami przyciągasz do Twojego życia problemy, trudności, blokady i jak to zmienić. Nauczę Cię bardzo prostej metody jak ujarzmić strachy, obawy i niepewności, jak odzyskać spokój, zaufanie i wiarę. To, czego się najbardziej obawiasz może zmaterializować się w Twoim życiu i stać się rzeczywistością szybciej, niż myślisz! Jak tego uniknąć! O mocy wiary i wsparciu od Wszechświata, jak je uzyskać? Opowiem Ci o metodach sterowania masą i stadem i dlaczego tylko martwe ryby płyną z prądem, gdy żywe pod prąd. O psach, pilnujących stada i kąsających po łydkach oce, które pragną się wyrwać do wolności. Cytaty ze starej, dobrze Ci znanej, ale może niezrozumiałej Księgi: ” Dla tego, kto wierzy, wszystko jest mozliwe!” Mk9 oraz „Wszystko o co w modlitwach prosicie, stanie się Wam, tylko wierzcie, że otrzymacie!” Mk 11. Symbolika 1 (I mag), 7 (VII Rydwan), 5 (V Arcykapłan). Czas trwania sesji to 46:38 minut.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/10/14/ceremonia-nr-175-z-maria-bucardi/ link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 174 z dnia 7 października 2021 – czwartek – od godziny 20:20 dostępna 24 godziny na dobę

Dlaczego słowa są tak ważne? Jak wykorzystujesz ich moc w codziennym życiu? Co budujesz poprzez siłę słowa, a co niszczysz? Słowa są, jak magiczne zaklęcia, można nimi powołać coś do życia. “Słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami …”. Czy czasami nie byłoby lepiej ugryźć się w język, zanim powiesz coś “głupiego”? Są takie momenty w których mowa jest tylko srebrem, a milczenie złotem. “Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą…”. 174 klucz do szczęścia, to przesłania na temat świadomego wykorzystania słów z mądrością Maga (I), Powożącego Rydwanem (VII) i Cesarza (IV). Jak wykreować dostatek, dobro, dobrobyt przy pomocy słowa. Jak uniknąć destrukcji, biedy, choroby, pecha, nieszczęść, które powstają poprzez nieświadome wykorzystanie tego potężnego narzędzia Prawdziwego Maga, którym jest Wola, Mądrość i Słowo. O białym i czarnym Magu oraz o tym, by nie rzucać słów na wiatr. Alchemia przemienia ołów w złoto, eliksir życia. Czas trwania sesji to 59:11 minut.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/10/07/ceremonia-nr-174-z-maria-bucardi/ link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 173 z dnia 30 września 2021 – czwartek – od godziny 20:20 dostępna 24 godziny na dobę

O czym myślisz w tym momencie? W co się angażujesz? Czy żyjesz w przeszłości, a może w przyszłości? Co Cię fascynuje, a co Cię męczy? Jak poczuć szczęście tutaj i teraz? Nowe inspiracje i rutyna wieczorna … Droga Serca, czyli jak poczuć radość, szczęście i obfitość TERAZ, nie jutro, pojutrze czy za tydzień, ale TERAZ! Co to oznacza być w pełni zaangażowanym w to, co robisz? Pasja, dziecięca fascynacja, namiętność, a przymus, rygor, żelazna dyscyplina. Dlaczego niektórzy całe życie ciężko pracują, odmawiają sobie wszystkiego, a żyją tylko na średnim poziomie, a są tacy, co wyszli ze slamsów, zmieniając coś w głowie i z lekkością sięgnęli gwiazd? Od czego zależy Twoje jutro? Czy ważne są te wielkie czy też te małe codzienne decyzje? Jak prosić, by było ci dane? Czy można uzyskać pomoc z anielskich światów? Boskie egzaminy, czyli gdy jesteś w bagnie i musisz znaleźć siłę, by się z niego wygrzebać! Historia o pszczole i szerszeniu. Czas spotkania to 57:30 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/09/30/ceremonia-nr-173-z-maria-bucardi/link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 172 z dnia 16 września 2021 – czwartek – od godziny 20:20 dostępna 24 godziny na dobę

Czy pozwalasz innym na zbyt wiele? Czy znasz sytuacje, gdy ktoś próbuje wejść Ci na głowę lub w Twoje życie z brudnymi butami? A może czasami jest zupełnie odwrotnie, czy Ty sobie nie za dużo pozwalasz względem innych? Dziś porozmawiamy o głodzie i przesycie, czyli dwóch stanach odpowiedzialnych za brak szczęścia. W każdej dziedzinie życia zarówno stan głodu jest niebezpieczny, jak i stan przesytu. Głód miłości, ciepła, zrozumienia, pochwały, akceptacji, pieniędzy, sukcesu, uznania, przyjaźni, wiedzy czy inny … Jeśli wchodzisz w jakikolwiek związek z pozycji głodu, to na początku może być miło i przyjemnie, aż się nasycisz, a gdy się przesycisz, to sytuacja zmieni się diametralnie! Mieć czegoś po dziurki w nosie! Coś kipi, przelewa się, miarka się przebiera… Dwa stany braku równowagi, odpowiedzialne za wszelkie nieporozumienia, nieszczęścia, smutki, strachy, obawy, agresję… Bo tak blisko jest od miłości (opartej na głodzie) do nienawiści (gdy czegoś jest za dużo). Podam Ci proste przykłady związków międzyludzkich, które powstały z pozycji głodu, by było Ci łatwiej zrozumieć jak funkcjonuje ten świat i czego unikać: związki miłosne, biznesowe, przyjaźnie, które na początku widzimy przez różowe okulary, a po chwili zmieniają nasze życie w koszmar. Jak utrzymać balans i nie pozwolić, by inni wyszli nam na głowę? Jak żyć, by nie stracić ludzi, których kochamy lub szanujemy, bo z pozycji przesytu, nagle – sami zaczynamy sobie na zbyt dużo pozwalać w związku, przyjaźni czy biznesowej współpracy. Czas spotkania to 50:39 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/09/16/ceremonia-nr-172-z-maria-bucardi/link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 171 z dnia 26 sierpnia 2021

Nowa droga, nowy kierunek, nowe szanse, ale i zagrożenia. Uważaj, by wyruszyć z mądrością Maga, a nie naiwnością Błazna. Patrz dokładnie, obserwuj, koryguj błędy, bądź świadomym Magiem, a nie naiwnym Błaznem, który wpadnie w pierwszą przepaść. Idąc nową drogą, bądź Gwiazdą, a nie Gąbką 🙂 Pamiętasz te przesłania z jednej z naszych wcześniejszych Ceremonii? Unikaj obcego wpływu, unikaj płynięcia z masą! Realizuj to, co dla innych nieosiągalne, sięgaj do Gwiazd, czyli wyżej, niż inni. Programy zawarte w podświadomości jeszcze są, zmieniaj je stopniowo i świadomie na nowe, by nie zataczać koła i po pewnym czasie wrócić do tego, co już znasz i czego już nie chcesz. Złota zasada 21 powtórzeń, zanim nowe stanie się rzeczywistością. 21 skorygowanych błędów, 22 decyzja będzie właściwa 🙂 Kształtuj świadomie. Bądź niepokonanym w Twojej misji! W czym masz przesyt, co “nosem Ci wychodzi” – czas to zmienić. Wróć do równowagi. Pokonaj nałogi i złe nawyki z mądrością Maga I, Eremity IX, Arcykapłana V i Powożącego Rydwanem VII. Wyznacz sobie i innym mądre granice. To czas by pokonać nałogową pracę, nałogowe szukanie miłości, uznania, akceptacji i inne.  Nowa droga zaczyna się od rozświetlenia podświadomości i 21 krotnego wgrania nowego programu. Do dzieła! Koryguj błędy i odważnie idź do przodu. Czas spotkania to: 45:24 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/08/26/ceremonia-nr-171-z-maria-bucardi-1/


Ceremonia nr 170 z dnia 18 sierpnia 2021

Czas, by zostawić osobiste problemy, odłożyć je na bok i zająć się w 100% odnalezieniem, zgłębieniem i realizacją życiowej misji, drogi serca i Duszy, powołania. Nie trać czasu! Nie jesteś tutaj po to, by kręcić się w wirze prostych, codziennych spraw, by żyć w szarości i monotonii, jesteś tutaj po to, by zrealizować boski plan. Dokładnie teraz nadszedł czas, by coś w Twoim życiu zamknąć, opuścić to stare i w pełni otworzyć się na nowe wyzwania, nowy początek, nową podróż w nieznane. Odważ się! Zamknij za sobą drzwi, przygotuj Twój rydwan i w odpowiednim momencie wyruszaj, nie zwlekaj już dłużej!   Czas spotkania to: 37:01 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/08/19/ceremonia-nr-170-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 169 z dnia 29 lipca 2021

Co NIE daje Ci szczęścia i powinno odejść z Twojego życia? Cykl życia i śmierci, prawa Ziemi i Wszechświata. Jesteś częścią czego większego! O śmierci, która robi miejsce dla nowego. Złota energia jako ukoronowanie procesu, który teraz dobiega końca; w Twoim własnym życiu, ale także tutaj na Ziemi i we Wszechświecie. Przechodzenie dnia w noc, nocy w dzień, przemiany pór roku, jako doświadczenie śmierci i narodzenia. Eremicki proces zrozumienia i przejścia do nowego etapu. Co teraz kończy się i umiera w Twoim życiu, by nowe mogło się rozpocząć, narodzić? Czego jeszcze trzymasz się kurczowo, mimo, że nie daje Ci szczęścia? Jak rozpoznać prawdziwą siłę? Czas na sprawdzenie autorytetów i rozpoznanie masek, które skrywają słabości: arogancję i pychę. O prawdziwych Wojownikach Światła, którzy znają swoje słabości, są otwarci na świat i dlatego można ich zranić, ale mimo, że upadają, zawsze podnoszą się i są coraz silniejsi!  Czas spotkania to: 42:04 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/07/29/ceremonia-nr-169-z-maria-bucardi/

Ceremonia nr 168 z dnia 22 lipca 2021

Czy Twoje serce jest lżejsze, niż piórko? Skarabeusz: czy jeszcze toczysz kulę „odchodów”? Nadszedł czas, by zakopać to przepracowane… Próbujesz coś osiągnąć za wszelką cenę i przy tym Twoje serce ściska się, uciska, zaczyna ciążyć? Pojawiają się bóle w klatce piersiowej, trudności z oddychaniem, a może uczucie „noża w plecach”? Na tym spotkaniu otrzymasz kolejny klucz do szczęścia i zadasz sobie pytanie: czy robię coś na siłę? Czy zaczyna brakować mi balansu i harmonii pomiędzy różnymi dziedzinami życia lub w jednej konkretnej sprawie? Czy jest czegoś w moim życiu za dużo, a czegoś za mało? Czy może toczę przed sobą kulę z odchodów przeszłości, czegoś co już zostało zrozumiane, przepracowane, ale jeszcze nie zostało zakopane i unicestwione? Skarabeusz to także magia kolorów! Jak wpływają na mnie konkretne kolory i czy mogę wykorzystać ich moc, by przywrócić sobie równowagę, dodać sobie mocy lub ukryć się na chwilę przed całym światem? Czas transformacji, to także uwolnienie się, raz na zawsze, o tego, co już zostało przetrawione. Czasami trzeba zakopać przeszłość i posadzić na niej coś nowego. Jak w Naturze, gdy stare odchodzi, powstaje na tym, nowe życie! Znów czas eremicki, wyszukania „odchodów” przeszłości i oczyszczenia się z nich raz na zawsze. Odkryj Twoje talenty, zdolności i zbuduj nowe życie, w harmonii z lekkością serca i z magią kolorów. Czas spotkania to: 46:38 min

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/07/22/ceremonia-nr-168-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 167 z dnia 15 lipca 2021

Co nowego dokładnie teraz powstaje w Twoim życiu? Stare odchodzi, a nowego jeszcze nie widać? Jednak to nowe już się kształtuje i trzeba bardzo uważać, by nie wylać „dziecka” z kąpielą! Twoje myśli z poprzednich dni, tygodni, miesięcy zbudowały solidny fundament, czy raczej nie? Ile wątpliwości czy negatywności towarzyszyło Ci w ostatnim czasie? Czujesz gotowość, by wypić to nawarzone piwo, ponieść konsekwencje i podjąć mądre decyzje? Czy cierpliwie idziesz do przodu, czy też niecierpliwie próbujesz coś na siłę przyspieszyć? A może czekasz i czekasz i rezygnujesz, bo oczekiwane nie nadchodzi? Wątpisz w siebie, w świat czy Wszechświat? Nadszedł czas podsumowania i ponownego wyznaczenia celów, zapisania nowej wizji życia. Tak, dokładnie teraz trzeba zrobić podsumowanie, za i przeciw, sprawdzić gdzie stoisz i czy Twoje cele są nadal aktualne? A może nadszedł czas, by wyznaczyć nowe? Na tym spotkaniu poprowadzę cię przez ten ważny czas tworzenia nowego, zgodnie z tym, czego naprawdę pragniesz i poniesienia konsekwencji błędnych myśli, słów czy działań! Odwagi, przechodzimy przez to razem! O energii czwartku, dlaczego to właśnie każdy czwartek jest tak ważny dla Twojej przyszłości. Czas spotkania to: 50:37 min

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/07/15/ceremonia-nr-167-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 166 z dnia 8 lipca 2021

Jak działać, gdy coś stale Cię blokuje, hamuje, piętrzą się przeszkody, szarpiesz się, szamoczesz, wisisz głową w dół, robisz już wszystko to, co możliwe, a efekt nadal mizerny lub gorszy, niż wcześniej. Może masz wrażenie, że zamiast do przodu, idziesz do tyłu? Twoje marzenia i pragnienia nadal są w sferze marzeń, a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej? Może dokładnie teraz coś tracisz, coś odchodzi, a nowego nie widać? Działasz w panice, strachu, podejmujesz pochopne decyzje, jak tonący, brzytwy się chwytasz? Walczysz z wiatrakami i brakuje Ci już siły i mocy, by stale pokonywać kolejne problemy i trudności. A może zaczynasz już wątpić w siebie, w ten świat, w szczęśliwe rozwiązania? Tematem naszego spotkania jest Wisielec z Wielkich Arkanów Wtajemniczenia, jego mocne i słabe strony. Czas spotkania to: 56:43 min

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/07/08/ceremonia-nr-166-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 165 z dnia 1 lipca 2021

Czy jeszcze dręczysz się i męczysz w codziennym życiu? Walczysz, działasz i pokonujesz trudności, a efekty nadal są słabe? Stare odchodzi, nowego jeszcze nie widać i od razu pojawiają się strachy, obawy i niepewności. A może starasz się i pracujesz dzień i noc, a wszystko stoi w miejscu lub zbyt wolno idzie do przodu? Masz wrażenie, że stale nowe przeszkody i trudności wyrastają jak spod ziemi i uderzasz głową w mur? Czy rezygnujesz, bo jest Ci zbyt ciężko? A może gnębią Cię negatywne wizje i kołowrotek ciemnych myśli, które trudno pokonać? Negatywność blokuje Twój sukces? Walczysz z wiatrakami i tracisz energię? A może męczysz się fizycznie? Pracujesz, pracujesz i pracujesz, a tutaj nadal sterty rzeczy niezałatwionych? Na tym spotkaniu porozmawiamy o tym, jak pokonać to negatywne i znów z lekkością i radością budować Twoją nową przyszłość. Krótkotrwałe przyjemności czy strategiczne decyzje? Biały, pozytywny i stabilny pentagram czy też ten czarny, odwrócony i niestabilny (symbol Diabła). 165  to 16 (Wieża), 1 (Mag), 6 (Kochankowie) i 5 (Arcykapłan). 16+5=21 (Wszechświat). 1+6+5=12 (Wisielec). Mamy więc 12:21 🙂  lub 21:12. Czas trwania spotkania on-line to: 51:13 min. 

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/07/01/ceremonia-nr-165-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 164 z dnia 24 czerwca 2021

Wyskocz z pudełka i przekrocz granice, które zatrzymują innych! Już nigdy więcej nie odkładaj szczęścia na później! Inni czekają na lepsze czasy? Ty działaj! Zajmij się sobą, Twoim wewnętrznym słońcem, kiedy trzeba wystaw kolce, by odstraszyć obcy wpływ. Walka z wiatrakami to strata energii. Działaj tylko tam, gdzie czujesz, że warto coś poruszyć, co da Ci zadowolenie i szczęście. Stare odchodzi, robi miejsce dla nowego. Strach, panika, niepewność czy strategia czekania, to złe rozwiązanie. Pamiętaj, że tutaj na Ziemi największą wartość ma CZAS! A ten stracony czas, już nie wróci! Pracuj nad miłością do siebie, pewnością siebie i codziennie zadaj sobie to pytanie: jak mogę polepszyć moją jakość życia, by czuć szczęście w realizacji siebie i dbaniu o siebie i moją misję tutaj na Ziemi (powołanie). Czas trwania transmisji: 37:03 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/06/24/ceremonia-nr-164-z-maria-bucardi/ 


Ceremonia nr 163 z dnia 17 czerwca 2021

Czasami trzeba podjąć ważne, strategiczne i przyszłościowe decyzje, które rozczarują innych. Zanim je podejmiesz zrób gruntowną analizę życia, co odejść powinno, bo jest już niezgodne z Tobą, a co pragniesz zatrzymać na jakiś czas. Od czego się odciąć, uwolnić, co wyrzucić? W trudnych momentach, chaosu, niepewności, strachu, bardzo łatwo pójść w złym kierunku, utknąć w ślepym zaułku, uderzyć głową w mur. Wskazówki tego spotkania dadzą Ci mądrość wyższą, mądrość Cesarzowej, by mądrze władać Twoim życiem i Twoim terytorium, dla Twojego własnego dobra, ale także dla dobra innych. Zastanowisz się, co trzyma Cię i blokuje? Jakie rzeczy z przeszłości są jak ołowiana kula u nogi. Znajdziesz to, co piękne w Twoim życiu i  pójdziesz w nowym kierunku. Mądre decyzje bazują na opinii innych, ale tylko opinii, podejmujesz je bowiem bez obcego wpływu! Dobry władcy to taki, który ma wielu doradców, ale NIE jest ich marionetką, tylko samodzielnie i odważnie wybiera nową drogę. Dobry władcy wie, że liczyć może tylko na siebie i podejmuje wszelkie wyzwania, bo wie, że ma odpowiedzialność za siebie i swoje terytorium. Prawdziwą sztuką w czasie globalnej transformacji, w czasie której właśnie jesteśmy jest pozostać samodzielnym, wolnym i odpowiedzialnym, gdy wszystko wokół chce zagonić Cię do stada owiec, podległych pasterzowi. Być władcą własnego życia, czy owcą, która rządzą inni? Jaka jest Twoja droga? Czy przyjmujesz wyzwanie, czy idziesz na łatwiznę? Czas trwania transmisji: 57:10 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/06/17/ceremonia-nr-163-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 162 z dnia 10 czerwca 2021

Pokonaj mroczne myśli, chaos i niepewność, poprzez energię Arcykapłanki: Wiedza Wyższa, intuicja, zaufanie i wiara. Niezależność od tego, co wokół! W ciężkich momentach, gdy dopadają Cię negatywne myśli, Wiedza Wyższa Twojej Duszy, Serca i Energia Źródła, przyjdą Ci z pomocą. Trudności, problemy, chaos, trudny czas i już pojawiają się wątpliwości w siebie, świat i Wszechświat, czujemy się nie dość dobrzy, stare rany krwawią, nasuwają się tysiące pytań “dlaczego?”, to momenty w których tylko spokój i cisza pomogą znaleźć drogę w ciemności. Pokonaj rozczarowanie sobą, światem a boska sprawiedliwość zostanie wymierzona Twoim wrogom, we właściwym momencie. Kiedy działać samodzielnie, a kiedy prosić o pomoc Siły Wyższe, kiedy jednak oddać daną sprawę w boskie ręce, bo Ty już nic więcej zrobić nie możesz. Zwierzę Mocy Pegaz powraca. Czas trwania transmisji: 01:17:24 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/06/10/ceremonia-nr-162-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 161 z dnia 27 maja 2021

Pieśń Twojego życia, jakie ma słowa i jaką melodię? Jak to, co robisz każdego dnia, kształtuje Twoje jutro. O falach radości i falach tęsknoty np. za tym, czego nie masz… Jaką pieśń śpiewasz każdego dnia? Spotkanie z energią ametrynu (ametyst i cytryn w jednym) to fioletowa promień przemiany i transformacji i złoty promień mądrości wyższej, by podejmować właściwe decyzje i z wdzięcznością każdego dnia tworzyć Twoje lepsze i piękniejsze jutro. Przewodnik na to spotkanie: Czarny Druid Ptak Kos. O tym, jak o poranku programujesz Twój dzień i jak wieczorem, tworzysz kolejny. O Księdze życia w Kronice Wszechświata. 1 (I energia Maga), 6 (VI Kochankowie połączenie przeciwieństw w jedno, wady mogą być Twoimi zaletami, miłość do siebie), 1 (znów I Mag: myśli, słowa i działania), 16 (XVI Wieża, czas gdy stare odchodzi i robi miejsce dla nowego). Czas trwania transmisji: 41:31 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/05/27/ceremonia-nr-161-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 160 z dnia 20 maja 2021

Rozpad, reset i upadek Wieży Babel… Czas wielkiej transformacji… Rezygnujesz czy szukasz nowych dróg? Czy świat materii jest surowy i bezwzględny? Jak reagujesz, gdy wszystko się blokuje, drzwi się zamykają, problemy i bariery narastają? Czy poddajesz się i smucisz w momencie, gdy trzeba szukać innych możliwości? Czy też odważysz się wejść lub wyjść oknem, gdy wszystkie drzwi są zamknięte? Pierwsze spotkanie z serii 16 (XVI Wielkie Arkana Wieża) z energią 0 (Wielkie Arkana Błazen), możesz wybrać rezygnację 7 monet lub 8 monet rozkwit. Co wybierzesz? Inspiracją na to spotkanie jest Zwierzę Mocy Biała Gęś! Nigdy nie rezygnuj! Szukaj, a znajdziesz! Proś, a będzie Ci dane! Zaufaj głosowi serca i idź w nowym kierunku. Stare wzory, schematy, przyzwyczajenia i to, co już do Ciebie nie pasuje, zostaw za sobą! Uwolnij się od starego i zrób miejsce na nowe. Gdy strach kąsa Cię w nogę i próbuje Cię zatrzymać, patrz do przodu! Czas trwania transmisji: 01:12:30 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/05/20/ceremonia-nr-160-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 159 z dnia 13 maja 2021

Jak w czasie kryzysu znaleźć szansę dla siebie? Jak osiągnąć dużo więcej i dużo szybciej, niż to, co dziś masz na Twojej liście marzeń? Jak odnaleźć dobrą stronę w każdej negatywności? Jak szukać światła w ciemności? Jak szukać nowych dróg, gdy stare się blokują? Jak wejść oknem, gdy drzwi zamknięto Ci przed samym nosem? Czy w momentach trudności tracisz wiarę w pomoc Siły Wyższej? Mnóstwo pytań i odpowiedzi. Czasami bowiem trzeba być jak tygrys i walczyć z tym, co próbuje Cię zatrzymać, a czasami trzeba być jak meduza lub wierzba, elastycznie tańczyć na wietrze lub w czasie sztormu, by przetrwać. Czasami trzeba oddać się w pełni woli wyższej i czekać, aż burza wyrzuci Cię na wyspę pełną skarbów. Jak pokonać strach przed przyszłością?  Czas trwania transmisji: 01:03:28 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/05/13/ceremonia-nr-159-z-maria-bucardi/ l


Ceremonia nr 158 z dnia 6 maja 2021

Jak wewnątrz, tak i na zewnątrz. Dlaczego inni widzą nasze wady, słabości i brzydotę, gdy próbujemy ukryć to za wszelką cenę? Dlaczego niektórzy widzą w nas piękno i światło, nawet w takim momencie, gdy mamy ubrany worek od kartofli 🙂Jeśli sama/sam nie będziesz się szanował, nikt nie będzie Cię szanował. Jeśli sama/sam się nie pokochasz, to nikt Cię nie pokocha. Jeśli sama/sam czegoś nie zrobisz, nikt tego za Ciebie nie zrobi. Jeśli sama/sam czujesz się nie dość dobra/dobry, to inni też będę tak uważać. W czym brakuje Ci harmonii i balansu? Jak ćwiczyć balans? Medytacja spokoju i praktyczne ćwiczenia. Po tym spotkaniu zrozumiesz, co jeśli kluczem do szczęścia i życzę Ci, by było ono jednym z tych przełomowych, po którym już nigdy więcej nie będziesz myśleć lub mówić o sobie źle! Czas trwania transmisji: 52:29 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/05/06/ceremonia-nr-158-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 157 z dnia 22 kwietnia 2021

Jak pokonać podświadome negatywne oczekiwania i jak z lekkością zmienić je na pozytywne. Praktyczne wskazówki. Nadchodzi nowy etap w Twoim życiu, nowa jakość, nowy rozdział, jednak Siły Mroku już czekają na kolejnym zakręcie Twojej nowej Drogi, by znów zaatakować ze zdwojoną siłą, wywołać strach niepewność, panikę, by zmusić cię do powrotu do tego starego, szarego, ale znanego. Siły Mroku podsuną Ci tysiące argumentów, dlaczego lepiej nie ryzykować i dlaczego lepiej iść utartą szarą ścieżką, niż odważyć się na to, co nowe, piękne i zgodne z Tobą. Ilu ludzi żyje w swoich szarych klakach tylko dlatego, że boją się tego, co nowe i słuchają podszeptów podświadomości. Dziś pokonasz Diabła (XV) sposobami Maga (I) i mądrością Arcykapłana (V) z rozwagą i skupieniem powążącego Rydwanem (VII). Porozmawiamy o Kole Losu i Kole Fortuny (Szczęścia), jak zawsze być na wozie, a nie pod wozem. Czas trwania transmisji: 01:02:13 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/04/22/ceremonia-nr-157-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 156 z dnia 15 kwietnia 2021

Nadchodzi dla Ciebie coś nowego i pięknego. Nasionka Twoich marzeń, które zostały wysiane już jakiś czas temu, zaczynają kiełkować. Ten pierwszy etap kreacji jest niewidoczny, bo jak i w życiu roślin, zaczyna się pod ziemią.  Proces wzrastania tego nowego jest już rozpoczęty, ale nad ziemią, jeszcze go nie widać. Tak i w świecie Twoich życzeń, coś zaczyna się już tworzyć, ale Ty możesz tego jeszcze nie widzieć, jednak w Twoim sercu już to czujesz. Ten moment kiełkowania jest niezwykle ważny, gdyż to od Twojego zaangażowania, koncentracji, tego, jak pielęgnujesz to nowe, co wzrasta, zależy Twoja przyszłość. Unikaj negatywnych i sceptycznych ludzi, którzy stawiają negatywne znaki zapytania i nie wierzą w Twój sukces. Ufaj, miej nadzieję i dbaj o siebie i to, co kiełkuje teraz jeszcze bardziej, niż zwykle!! Jesteś już na właściwej drodze, by zrealizować Twoje powołanie i cele Twojej Duszy, mimo, że masz w sobie tysiąc pytań, to ten proces już trwa. Siły Wyższe znają ten właściwy moment, gdy to, czego pragniesz, stanie się rzeczywistością. Nie zastanawiaj się: jak to się stanie? Jak to możliwe? Siły Wyższe już znają sposób i drogi, których Ty może wcale nie widzisz. Nie wykopuj nasionek, zanim wykiełkują, bo tak niecierpliwie chcesz sprawdzić, co się z nimi dzieje. Opanowanie i mądrość wyższa są kluczem do szczęścia. Idź nadal zgodnie z Twoją wew. prawdą i dbaj o siebie i to, co dla Ciebie ważne w tej chwili.  Czas trwania transmisji: 43:34 min.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/04/15/ceremonia-nr-156-z-maria-bucardi/–  link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 155 z dnia 8 kwietnia 2021

​​​Jak działać efektywnie, gdy dookoła tylko trudności? Zaangażowanie serca w to, co robisz, zmienia Twoją przyszłość i decyduje o jakości życia. Efektywność to działanie nastawione na efekt. Brak efektywności, jako wynik rozproszenia energii. Jak zajęcia, które robimy z przymusem i bez serca, obniżają wibrację i przyciągają to złe i niechciane, tzw. łańcuch niepowodzeń, czyli efekt odwrotny do zamierzonego. Ile energii w coś włożysz, tyle plonów zbierzesz. O nieświadomym sabotażu sukcesu. Jak pokonać Diabła (energie negatywne) poprzez zaangażowanie w coś całym sercem? Jak zmywać naczynia, sprzątać, robić rzeczy nielubiane inwestując w to całą energię i pasję. Symbolika 155 – I Mag, V Arcykapłan, XV Diabeł.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/04/08/ceremonia-nr-155-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 154 z dnia 1 kwietnia 2021

​​Jak pokonać uczucia negatywne: daremności, ciężkości? O magii oddechu i czakramie serca. O zniewoleniu poprzez strach. Droga do wolności, to droga zgodna z Twoim sercem. Tylko Twoje serce zna rozwi​ązania, wie, co jest dla Ciebie najlepsze. W aktualnej sytuacji nie ma idealnych rozwiązań, to, co jest dobre dla Ciebie, wcale nie musi być dobre dla większości szarej masy. Szara masa daje się prowadzić na rzeź, bo w ich głowach jest strach i zamieszanie. Zejdź z poziomu głowy do poziomu serca, a wszystko stanie się jasne i możliwe. Diabeł zawsze stawia bariery, tworzy problemy i potem kusi rozwiązaniem, a jego obietnice są palcem na piasku pisane. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Rozwiązania które daje nam diabeł, zawsze prowadzą do jeszcze większego zniewolenia. ​Rozwiązanie, które daje nam diabeł ma za zadanie pozbawić nas Wolnej Woli, ​zablokować czakrę serca, byśmy byli tylko na poziomie myśli, głowy, programów i ​przestali być prawdziwymi ludźmi, pełnymi miłości, empatii, współczucia. Idź trudniejszą drogą, bo iść na łatwiznę to zawsze złe rozwiązanie, które prowadzi w przepaść. Czas trwania prawie godzinę: 42:48 min

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/04/01/ceremonia-nr-154-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 153 z dnia 25 marca 2021

Jak pokonać krwawe myśli i okrucieństwo względem samej siebie/samego siebie czy innych? Na tym spotkaniu poznasz kolejną metodę działania Mroku, która blokuje Twoją Siłę i Moc, poprzez wpływ na Twoje myśli! Otrzymasz wskazówki, jak to zmienić i raz na zawsze pokonać Diabła! Porozmawiamy o przyczynach poczucia niskiej wartości, braku miłości do samego siebie, strachu, niepewności, wyrzutach sumienia, karaniu siebie za podjęcie tej czy innej “błędnej” decyzji. Poznasz fenomen karcenia siebie słowami, które zostały Ci zaprogramowane przez rodziców, wychowawców i których dziś używasz w wew. dialogach z samą/samym sobą. Otrzymasz wskazówki jak wyznaczyć granice i schować się w Twojej twierdzy wew. światła.  Będzie o symbolice 153 – 15 (Diabeł) i 3 (Cesarzowa) oraz o 9 mieczy okrucieństwie i 4 monet (władzy nad Twoim królestwem). Czas trwania prawie godzinę: 47:41 min

LINK do strony transmisji:https://bucardimaria.com/2021/03/25/ceremonia-nr-153-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 152 z dnia 18 marca 2021

Zatrzymaj się, by popatrzeć na drogę, którą masz już za sobą! Czas regeneracji i przygotowania do kolejnego etapu! Zbierz siłę i moc, zanim wyruszysz dalej! Dlaczego tak ważne są momenty regeneracji? Czy czas odpoczynku oddala Cię od osiągnięcia celu, a może wręcz odwrotnie przyspiesza jego osiągnięcie? Czy znasz to magiczne prawo Wszechświata, które oparte jest na wdzięczności? Jak można korzystać z jego mocy, by szybciej zrealizować cele i z lekkością i radością aktywować to, co najlepsze, łącznie z bezgranicznym bogactwem i obfitością? Na 152 spotkaniu opowiem Ci o tych, którzy rozkoszują się drogą i o tych, którzy z zegarkiem w ręku odhaczają kolejne zadania. Otrzymasz wiedzę o tajemniczej centralizacji siły i mocy z której korzystali i korzystają tylko ci najlepsi wojownicy, sportowcy czy ludzie sukcesu. Opowiem Ci na moim własnym przykładzie o tym, co oznacza dobre przygotowanie i jakie konsekwencje niesie za sobą brak przygotowania. Poznasz historię o aniele w ludzkiej postaci i symbolikę Królowej monet (denarów) i 2 buław. Zrozumiesz jak można wykorzystać energię Marsa np. do zniszczenia i unicestwienia przeszkód i barier. 152 to 1(I) Mag, 5 (V) Arcykapłan, 2 (II) Arcykapłanka, 15 (XV) Diabeł.

LINK do strony transmisji:https://bucardimaria.com/2021/03/18/ceremonia-nr-152-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 151 z dnia 11 marca 2021

Jak rozpoznać i usunąć kleszcze energetyczne, które wypijają Twoją energię życiową i blokują Cię w realizacji marzeń? Dlaczego energie negatywne i mroczne byty atakuję najmocniej tuż przed metą, gdy już czujesz i widzisz, że Twoje cele zaczynają się realizować? O szczęściu początkujących i czarnych dziurach w które ściągają obce wpływy. Jak kleszcze energetyczne wypijają Twoją krew (energię) i potem czujesz senność, zmęczenie, zniechęcenie, słabość, którym towarzyszy (jad) toksyczne myśli: po co to wszystko, czy warto, po co się tak męczyć, to trwa zbyt długo, ile można walczyć, dziś sobie odpuszczę, inni mają łatwiej … Kolejna metoda działania Diabła (XV / 15) którą poznasz i pokonasz z energią prawdziwego Maga (I / 1). Połączenie działań Maga i mądrości Arcykapłana poprowadzi Cię dalej. Powietrze (myśli), tarotowe Miecze: 3 Mieczy (kłopoty) i 7 Mieczy (daremność). O najpotężniejszym narzędziu Maga, czyli sile myśli! Czas trwania ponad godzinę: 01:11:24 min

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/03/11/ceremonia-nr-151-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 150 z dnia 4 marca 2021

​​Diabelskie sztuczki … Co Cię zniewala?​ Jakie strachy, obawy, wzory blokują Twoją Moc i kreatywność?​ Wolność i Medytacja wew. Ognia!​ 15 (XV) Diabeł zniewala. Poznaj jego sztuczki, by wiedzieć jak się bronić! Na naszym 150 spotkaniu otrzymasz wiedzę, która zmieni Twoje życie na lepsze i piękniejsze. Wolność, Zaufanie, Miłość do siebie, świata, Wszechświata. Zerwanie niewidzialnych więzów (zniewolenie), usunięcie czarnych powiązań karmicznych, usunięcie spętanych myśli, oczyszczenie z nitek, które łączą Cię z ludźmi z którymi nie chcesz mieć nic wsp​​ólnego. Diab​​eł zniewala poprzez strachy, obawy i świat materii, poznaj jego per​​​​fidne metody, by nie budować domu na piasku. Medytacja wew. ognia spali to, co Cię blokuje i uwolni Twój kreatywny potencjał. Bądź jak 0 (punkt zero) Błazen (idziesz do przodu z lekkością, mimo, że Tygrys strachu kąsa Cię w nogę), bo wiesz, że Siły Wyższe Cię prowadzą i że nawet ślepej kurze ziarnko się trafi! Przeskocz do nowej jakości życia i już nigdy więcej nie pozwól na to, by strach czy inne niewidzialne więzy blokowały Twoją Moc. Magia drzew laurowych. Zwierzę Mocy Sęp. Czas trwania ponad godzinę: 01:05:08 min

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/03/04/ceremonia-nr-150-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 149 z dnia 25 lutego 2021

Prawa ziemskie. Prawo silniejszego. Jak przemienić słabość w siłę? Jak przejść momenty smutku i cierpienia po stracie kogoś lub czegoś, co było dla Ciebie bardzo ważne? Spotkanie z wew. Cieniem i poszukiwanie światła w sobie. Miłość warunkowa i miłość bezwarunkowa. Co blokuje Twoją Moc i radość życia? Co jeszcze hamuje Twój rozkwit? Prawo życia i śmierci tutaj na Ziemi. Zwierzę Mocy: Wrona. Czas spotkania to 01:13:57 min  ponad godzinę. Spotkanie ku pamięci kotka Teo.

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/02/25/ceremonia-nr-149-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 148 z dnia 18 lutego 2021

Czy jesteś w równowadze i znasz Moc Złotego Środka? Czy żyjesz zbyt radykalnie – ekstremalnie – fanatycznie? Dlaczego balans w każdej dziedzinie życia jest tak ważny i prowadzi do sukcesu? Dlaczego dopiero w stanie pełnej ciszy, harmonii i koncentracji możemy usłyszeć głos Siły Wyższej, zobaczyć idealną drogę, rozświetloną złotym światłem? Jakie skutki mają radykalne posunięcia, ekstremalne sporty, diety, praca ponad siły i inne fanatyczne działania? Dlaczego radykalność to pierwszy stopień do chaosu, strachu, niepewności, biedy? Waga ma dwie szale, utrzymaj je w harmonii, a zobaczysz co się wydarzy. Czas spotkania to 49:01 min  prawie godzinę  🙂

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/02/18/ceremonia-nr-148-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 147 z dnia 11 lutego 2021

Witaj w morzu nieograniczonych możliwości! Czas, by zbudować Kryształowe Królestwo! Poczuj, że zasługujesz na to, co najlepsze! Siły Wszechświata wspierają Cię na Twojej drodze. Nowy cykl się rozpoczął, a stary odchodzi raz na zawsze: karmiczne więzy, ograniczenia i blokady, długa droga przez pustynię jest już za Tobą. Wszystko się zmieniło i w Tobie i dookoła. Zastanów się czy jesteś długodystansowcem i czas, by troszkę zregenerować siły, by później sprintem pokonać tą samą odległość? Medytacja ze Zwierzęciem Mocy Nosorożcem. Czas spotkania to 01:07:10 min  ponad godzinę  🙂 LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/02/11/ceremonia-nr-147-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 146 z dnia 4 lutego 2021

Zrób wiosenne porządki! Otwórz okna i drzwi! Nowa energia nadchodzi! Nowe inspiracje, nowy obraz siebie, nowy czas i nowy cykl Twojego życia! Narodziny nowego…  Medytacja energii wiosny (symbolicznie wzmocnienia tego, co nowe). Czas, by wyjść ze swojej skorupki, pieczary na zewnątrz i zacząć działać! Cały Wszechświat wspiera Cię teraz na nowej drodze… Kwiaty rozkwitają u Twoich stóp, energia miłości i płodności, aż wibruje w powietrzu. Twój nowy obraz siebie, nowa droga, nowy czas .. Wszystko jest nowe i świeże! Utop więc Marzannę i wyruszaj na podbój świata!  ​​Czas spotkania to 56:54 min    🙂 LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/02/04/ceremonia-nr-146-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 145 z dnia 28 stycznia 2021

Zobacz więcej, niż widzą inni! Usłysz to, co nie zostało wypowiedziane! Zrozum to, czego inni nie rozumieją! Bądź, jak czarna pantera! Pokonaj strach i niepewność! Podejmuj błyskawiczne i mądre decyzje. Mowa jest srebrem, a milczenie złotem, szczególnie, gdy pragniesz usłyszeć, co myślą inni. Nie pozwól, by ktoś zabrał Ci Twoją “zdobycz” i  stroił się w Twoje piórka, przypisywał sobie Twoje zasługi i sukcesy! Bądź w harmonii z sobą, światem i Wszechświatem. Odżywiaj się tylko tym, co świeże (jedzenie, ale także konsumpcja świeżych informacji). Uzyskaj pewność siebie i odwagę i czuj się dobrze i w świetle i ciemności. ​Czas spotkania to 53:54 min    🙂 LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/01/28/ceremonia-nr-145-z-maria-bucardi/


   

Ceremonia nr 144 z dnia 21 stycznia 2021

Osiągaj sukcesy z radością i lekkością! 6 kroków do realizacji marzeń i pragnień. Podejmuj właściwe decyzje, aktywuj mądrość wyższą i dynamicznie rusz do przodu. Jak rozpoczynasz, tak kończysz, zadbaj o dobry początek. Z tą wiedzą zakończysz to, co negatywne i przestaniesz się dręczyć i męczyć w sprawach materialnych. Harmonia i sukces we wszystkich dziedzinach Twojego życia! Medytacja siły i mocy, bycia Cesarzem i władania Twoim Cesarstwem. Mistrzowska energia 44. Inspiracje: karty Tarota IV Cesarz, 6 monet (denarów) sukces. XIV Alchemia. Atrybuty Cesarza: siła, moc, władza, mądrość, złota korona (połączenie z Wszechświatem), energia Marsa, wzrost, ekspansja, kontrola każdej dziedziny w Cesarstwie, rozszerzenie terytorium działania…  ​Czas spotkania to 58:25 min  🙂 LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/01/21/ceremonia-nr-144-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 143 z dnia 14 stycznia 2021

Ustal ​NOWE priorytety wg tego, kim jesteś w tej chwili! Jasne cele to podstawa ich realizacji. Tchnij życie w to, co dla Ciebie naprawdę ważne. Twoja energia życiowa idzie za uwagę, zadbaj o fokus na cel.  Usuń drobnostki i małostki, które pochłaniają Twoją energię, a nie są ważne w tej chwili. Wejdź w symbiozę z ludźmi o podobnych celach i wibracji i raz na zawsze usu​ń pasożyty z Twojego życia, które tylko piją Twoją “krew”​, Twoją energię życiową i nie dają Ci nic w zamian. Kto sto srok za ogon chwyta … Znasz już ciąg dalszy, prawda? Koncentracja na wyznaczonym celu, to szybkość i lekkość na drodze do jego osiągnięcia, bądź jak uskrzydlony jeździec, który pędzi prosto do celu, ale pamięta o tym, że droga też jest celem. Wiedza ​Wyższa aktywuje się w momencie, gdy wiesz czego chcesz i dokąd zmierzasz. Rozpraszają​c​ Twoją uwagę na rzeczy mało ważne, idziesz złą drogą, tracisz energię i skończysz w ślepym zaułku. Ten czas, ten rok, to rok jasności i klarowności, koncentracji na tym, co ważne… Kto zgubi się w gąszczu spraw mało ważnych, ten straci wielką szansę … Przesłania: 6 mieczy, Rycerz mieczy i królowa kielichów. Na tym spotkaniu dowiesz się, jak odnaleźć to, co dla Ciebie naprawdę ważne i ustalić priorytety! ​Jak błyskawicznie ruszyć do celu… Cele serca a cele ego, to ogromna różnica … ​Czas spotkania to 56:55 min  🙂 LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/01/14/ceremonia-nr-143-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 142 z dnia 7 stycznia 2021

Z kim przestajesz, takim się stajesz! Wybierz właściwych ludzi Twoją Rodzinę Dusz! Z kim spędzasz najwięcej czasu? Z kim najczęściej rozmawiasz? Kogo oglądasz, czyje książki czytasz? Twój sukces zależy od otoczenia w którym jesteś, każda Istota w dobrym otoczeniu wzrasta i rozkwita, a w złym marnieje i choruje! Zadbaj o siebie i Twoje otoczenie! Przefiltruj Twoje najbliższe otoczenie, by wybrać wspierających Cię ludzi, a tych którzy podcinają Twoje skrzydła przesunąć na drugi lub trzeci plan. Kto Cię uskrzydla, a kto podcina Twoje skrzydła? Kto Cię motywuje, a kto Cię krytykuje i demotywuje? Kto wierzy w Ciebie i życzy Ci jak najlepiej, a kto nie wierzy w Ciebie i życzy Ci źle? Wampiry energetyczne i ludzie, którzy traktują Cię jak swój kosz na śmieci, skutecznie blokują Twoją drogę, szczęście i realizację powołania.  Czas spotkania: 01:02:34 min 🙂 Ponad godzinę! LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2021/01/07/ceremonia-nr-142-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 141 z dnia 31 grudnia 2020

​​Jak odnaleźć Twoje powołanie, cel życia? Kiedy jesteś na właściwej drodze, a kiedy idziesz ślepą uliczką? Otrzymasz klucz do szczęścia, który pomoże Ci w każdym momencie sprawdzić czy to, co robisz to Twoja droga, czy też oddalasz się od tego, co ważne i idziesz w złym kierunku. Radość serca a podszepty podświadomości. Jak wybrać to, co dla Ciebie najlepsze? Jak każdego dnia podejmować właściwą decyzję i iść w kierunku tego, co dla Ciebie najlepsze. Jak unikać zagubienia, frustracji, zmęczenia, utraty energii, wiary i mocy? Co oznacza być Gwiazdą i kanałem dla energii Wyższych , a co oznacza być sługą energii niższych? Jak rozpoznać, które siły teraz Cię prowadzą i dokąd wiedzie ta droga. Czas trwania spotkania ponad godzinę: 01:00:41  🙂

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/12/31/ceremonia-nr-141-z-maria-bucardi/ l


Ceremonia nr 140 z dnia 24 grudnia 2020

Alchemia i Ogień Transformacji spala wszystkie śmieci podświadomości, w nowej postaci wyruszasz w Twoją Nową Drogę do szczęścia, wolności, spełnienia. Pokonanie Tygrysa strachu jest kluczem do pełnej Wolności! Dziś zadam Ci najważniejsze pytanie: czy grasz w Twoim własnym życiu rolę pierwszoplanową, czy też drugoplanową, a może trzecioplanową? Czy brakuje Ci ochoty do działania, cierpisz na senność, zmęczenie? Gdzie jest Twoja energia życiowa? Czy Twoja podświadomość wspiera Cię, by odważnie iść do przodu czy też sabotuje każdy Twój nowy krok? Jak wyszukać czarne węzełki podświadomości, wypalić je ogniem transformacji i odzyskać siłę do działania, odwagę, by realizować siebie, Twoją niepowtarzalność i indywidualność! O ludziach i ludziskach dla kogo żyjesz i kogo karmisz Twoją energią. To spotkanie nagrywałam dla Ciebie ponad 4 godziny, poniżej ostatnia wersja w maksyma​​lnym skrócie 🙂 Z pozostałej u mnie wersji długiej, może wybiorę jeszcze coś szczególnego i wrzucę na bloga jako uzupełnienie za kilka dni, jeśli poczuję, że warto coś z tego przefiltrować i jakość obrazu w tych fragmentach będzie dobra. Czas spotkania: 38:30 min 🙂

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/12/24/ceremonia-nr-140-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 139 z dnia 17 grudnia 2020

Oczyść Twoje serce! Usuń wbite w nie i krwawiące kolce, negatywne wspomnienia, by z lekkością iść dalej. Klucz do wolności, to zrozumienie, jak powstają mroczne programy w podświadomości, co wywołują i jak je pokonać. Strachy, obawy, niepewności w większości pochodzą z doświadczeń przeszłości, które zapisały się w Tobie i teraz sabotują szczęście i spełnienie. Kto zranił Twoje serce, jaka sytuacja zabolała Cię w sercu, co złamało Twoje serce? Usuń krwawiące kolce, by rany mogły się zagoić. Wejdź z lekkością w nowy czas, bez bagażu przeszłości. Spotkanie z Twoim przewodnikiem Psem, obrońcą, strażnikiem progu, tym, który wszystko wywęszy, który poprowadzi Cię bezpiecznie przez złoty most nad przepaścią do Twojej idealnej wizji życia, wolnej od doświadczeń przeszłości. Wykorzystaj to spotkanie, by na moment znów stać się eremitą i odnaleźć światło w Tobie, przejść przez jeszcze głębsze cienie podświadomości, by odnaleźć ukryte w Tobie skarby. Stań się sobą, odrzuć maski i udawanie. Lojalność względem siebie, odwaga i prawdziwość!  Czas trwania spotkania ponad godzinę: 01:15:39  🙂

LINK do strony transmisji:   https://bucardimaria.com/2020/12/17/ceremonia-nr-139-z-maria-bucardi/ l


Ceremonia nr 138 z dnia 10 grudnia 2020

Przygotuj się na ​W​ielki Reset, Czas Chaosu, niepewności, sztormów i burz energetycznych. Większość ludzi będzie rozdrażnionych, skłonnych do agresji, opanowanych strachem, złością, chciwością, zawiścią i nienawiścią. Nie pozwól na to, by ich niskie wibracje ściągały Cię w dół! Spiesz się powoli i patrz w kierunku światła. Siły Wyższe poprowadzą Cię przez złoty most na drugą stronę grzęzawiska, ponad przepaścią, bezpiecznie do szczęścia. Nie pozwól na to, by inni ludzie ściągnęli Cię w bagno w którym sami siedzą. Nie pozwól na to, by agresja innych, niepowodzenia, chwilowe trudności wyprowadziły Cię z wewnętrznego spokoju. Nie pozwól na to, by niskie energie wprowadziły Cię w stan zwątpienia, braku wiary i braku nadziei. Nie patrz na to, co robią inni ludzie, patrz na siebie i szukaj złotego mostu, rozświetlonego przez Siły Dobra i światła. Stajesz przed wielkim egzaminem, jak i wielu z nas … To, co myślisz, mówisz i robisz w tym momencie ma dla Ciebie i Twojej przyszłości ogromne znaczenie. Nie słuchaj czarnego wilka, nie słuchaj zagubionych ludzi, nie słuchaj podszeptów niskich istot, tylko słuchaj Twojego serca i głosu Twojego świetlistego Anioła Stróża! Twoje myśli i Twoje serce niech będę czyste, krystalicznie czyste, bez względu na to w jak trudnej sytuacji się znajdziesz, a Siły Wyższe wyszukają Cię w tłumie, uchwycą za rękę i poprowadzą przez złoty most do bezpieczeństwa i szczęścia. Pewne rzeczy muszą odejść, także z Twojego życia, by było Ci lżej i by można było iść zgodnie z idealną wizją Twojego życia. Czas spotkania: 1:02:20 min, czyli ponad godzinę. Czas spotkania: 1:02:20 min, czyli ponad godzinę 🙂

LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/12/10/ceremonia-nr-138-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 137 z dnia 3 grudnia 2020

Jedna z najważniejszych Ceremoni w całym roku 2020.

Niezwykły czas po Zaćmieniu Księżyca i przed Zaćmieniem Słońca

Stoisz na rozdrożu i są dwie drogi życia, którą wybierzesz? Jedna droga to męczenie się i trudy dnia codziennego, druga to droga lekkości … Dlaczego większość ludzi nieświadomie wybiera drogę cierpienia, gdy ta druga piękna droga życia jest tuż obok? Jak podjąć właściwą decyzję i zobaczyć więcej, zobaczyć te drugie drzwi, które prowadzą do lekkości, spełnienia, radości i szczęścia. Jak rozpoznać wskazówki i drogowskazy w natłoku informacji i codziennych zadań i iść we właściwym kierunku. Dlaczego z reguły Twoja podświadomość kieruje Cię w tę stronę, którą już znasz, a tam czekają na Ciebie stare utarte schematy, przyzwyczajenia, nałogi (używki, ucieczka w konsumpcję, np. kupowanie, oglądanie filmów, granie w gry). Jak rozpoznać delikatne sygnały Anielskich Istot, Twojego Anioła Stróża, Twojego wew. głosu, które chcą pokazać Ci, tę właściwą drogę życia, pełną szczęścia, obfitości, zdrowia i miłości. Dlaczego większość ludzi na Ziemi żyje w cierpieniu niespełnionych marzeń, codziennie denerwują się, frustrują, narzekają? Dlaczego większość ludzi nie widzi tej właściwej drogi, pięknej, świetlistej i spełnionej … Na tym spotkaniu uzyskasz ważne wskazówki, które zastosowane zmienią Twoje życie na życie w raju tutaj na Ziemi. Czas spotkania: 53:04 min, czyli prawie godzinę. LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/12/03/ceremonia-nr-137-z-maria-bucardi-2/


Ceremonia nr 136 z dnia 26 listopada 2020

Po każdej ciężkiej próbie odradzasz się jak Feniks z popiołów z jeszcze większą Siłą i Mocą! Dbaj o czystość Serca z Jednorożcem …  W tych niespokojnych, niepewnych czasach stwórz Twoją własną oazę spokoju, harmonii i równowagi w głębi Twojego serca. Twoje własne kryształowo czyste i święte miejsce w Twoim wnętrzu. Co robić, gdy negatywność atakuje, wypełnia wszystko? Zanim podzielisz się negatywnością z innymi, zatrzymaj się i dokonaj oczyszczenia z Jednorożcem, niech Twój wewnętrzny ogień spali wszystko, dokona fioletowej transformacji, zanim wyślesz dalej to, co negatywne i zranisz osoby, które na to nie zasłużyły i które może właśnie mają w tym momencie tak samo, a może nawet trudniej, niż Ty. Długość spotkania prawie godzinę 48:51 min. 🙂 LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/11/26/ceremonia-nr-136-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 135 z dnia 19 listopada 2020

Magiczne 7 dni. Czym jest dla Ciebie zwycięstwo, sukces w tym czasie? Jak pokonać wewnętrznych i zewnętrznych wrogów? Dlaczego ten czas tutaj i teraz jest tak ważny? Jak dokładnie teraz iść dalej? W momencie, gdy świat wygląda tak, a nie inaczej … Jak postawić konkretne kroki na drodze do szczęścia? Kiedy wyruszyć w dalszą drogę do osiągnięcia celów? To spotkanie daje Ci 135 klucz wtajemniczenia, który dla laika jest jak ciężka, ołowiana kula u nogi, gdy wypłynie na głęboką wodę, tylko ściągnie go na dno, ale dla Ciebie będzie złotym kluczem, którym otworzysz każde drzwi, a także skrzynię pełną skarbów, która skryta jest w głębinach … Ty już znasz poprzednie spotkania i umiesz dobrze pływać w energii … Czas by wyruszyć … Długość spotkania prawie godzinę 50:48 min.  🙂 LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/11/19/ceremonia-nr-135-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 134 z dnia 12 listopada 2020

Zwolnij! Spiesz się powoli! Czas wycofania – regeneracji – przeczekania. Zamknij drzwi i zabarykaduj okna … Co Siły Wyższe dokładnie teraz chcą Ci przekazać? Ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem … Ciemno… Ciemniej … Coraz ciemniej … Negatywność, globalne obniżenie wibracji … Co jest wokół? Przed czym należy się chronić właśnie teraz w tym momencie? Ciemne chmury przykrywają słońce, co robić? Dlaczego nadszedł czas, by wycofać się do swojej skorupki, jak ślimak i zasklepić wejście? Nasze spotkanie trwa prawie godzinę 55:18 min. Aktywuj dostęp, by otrzymać 134 klucz do szczęścia, którym na pewien czas zamkniesz drzwi do Twojej twierdzy, a w odpowiednim momencie znów otworzysz! To nie jest odpowiedni czas, by biegać „na zewnątrz” i za wszelką cenę próbować osiągnąć Twoje marzenia, to czas, by przeczekać i tutaj nie chodzi o różowego słonia! Tutaj chodzi o wiele więcej!!! 🙂 LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/11/12/ceremonia-nr-134-z-maria-bucardi/


 

Ceremonia nr 133 z dnia 5 listopada 2020

Jak uniknąć manipulacji i syndromu stada, gdy coś jest inaczej, niż było zwykle… Jak wyjść z labiryntu Mroku? Wyobraź sobie sytuację w której nagle coś przestaje funkcjonować, droga się zamyka, blokada zapada … Jak reagujesz w takim momencie? Czy próbujesz przebić głową mur za wszelką cenę, bo przecież zawsze właśnie tam były otwarte drzwi, a teraz są zamknięte? Czy pozwolisz, by w takim momencie porwał Cię syndrom stada, wszyscy biegną w tym kierunku, to Ty też, bo przecież trzeba rozbić blokadę a w kupie siła 😉 Co się wtedy dzieje z Twoją energią? Porozmawiamy o sytuacjach konfliktowych, gdzie dwóch się bije, a trzeci korzysta … Kto jest tym trzecim, kto stworzył Labirynt na Ziemi (Matrix)? Kto stale dzieli, by lepiej kierować jedną masę, przeciwko drugiej, a sam obserwuje i zaciera ręce?  Czas trwania naszego spotkania to: 01:01:57 czyli ponad godzinę. A plik ma 4,44 GB 🙂 LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/11/05/ceremonia-nr-133-z-maria-bucardi/


 

Ceremonia nr 132 z dnia 29 października 2020

Jak nie tracić orientacji w Ciemności i znaleźć wyjście w każdej sytuacji bez wyjścia? Jak widzieć więcej, rozumieć więcej i zawsze podejmować właściwe decyzje. Jak wędrować w czasach Mroku, by bezpiecznie dojść do celu, by Twoja droga zawsze była rozświetlona i wiodła Cię pomiędzy światami. Dzisiejszym przewodnikiem będzie Orzeł Nocy, czyli SOWA. Opowiem Ci trzy historie o ukrytej głębi, które pomogą Ci zrozumieć gdzie jesteś tutaj i teraz i jak iść dalej do realizacji marzeń i rozkoszy życia. Jak sprawić, by to wszystko, co aktualnie dzieje się wokół nie miało na Ciebie żadnego wpływu…  Aktywuj Twoją Moc i Mądrość, by być we właściwym miejscu i czasie. Czas trwania naszego spotkania to: 49:45 czyli prawie godzinę.  LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/10/29/ceremonia-nr-132-z-maria-bucardi/


 

Ceremonia nr 131 z dnia 22 października 2020

Jak przetrwać szalony czas burzy w pełni bezpiecznie i szczęśliwie? Czy to w ogóle możliwe, by w tych czasach i globalnych turbulencjach, odczuć szczęście, dostrzec niespodzianki i wykorzystać dobre okazje, które czekają tuż za progiem? Jak popatrzeć na Twoje życie z innej perspektywy i zrozumieć, że już dziś jesteś człowiekiem sukcesu? Dlaczego dokładnie w tym momencie inni może stracą wszystko, a Ty możesz zyskać tak wiele? Jak zobaczyć dobre okazje i otworzyć się na niespodzianki, gdy dookoła wszystko zdaje się zmierzać ku przepaści? Pamiętasz, mówiłam już wiele miesięcy temu o czasach, gdy Mrok będzie zbierał swoje plony, dziś otrzymasz 131 klucz do mądrości, jak dokładnie teraz zadbać o Twoją szczęśliwą przyszłość. Czas trwania naszego spotkania to: 47:38 czyli prawie godzinę. LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/10/22/ceremonia-nr-131-z-maria-bucardi/


 

Ceremonia nr 130 z dnia 15 października 2020

Czy istnieje coś takiego, jak nałogowe, regularne lub nieregularne przyciąganie pecha, trudności, problemów, negatywnych ludzi, wypadów i przykrych sytuacji? Dlaczego tak się dzieje i jak to zatrzymać, by nareszcie uwolnić się od tego, czego nie chcesz? Czy istnieje coś takiego, jak podświadomy strach, obawa i niepewność, która jak magnes przyciąga negatywne doświadczenia? Czy to możliwe, by takie programy były zapisane w Twojej krwi w Twoim DNA i stanowiły odziedziczoną kulę u nogi? Czy można przynieść z sobą bagaż doświadczeń z poprzedniej inkarnacji? 130 spotkanie to klucz do oczyszczenia negatywnych wzorów i aktywacji tego, co najlepsze dla Ciebie. Otrzymasz wskazówki praktyczne jak iść dalej i już nigdy więcej nie przyciągać trudności, problemów i blokad. Czas trwania naszego spotkania to: 58:36 czyli prawie godzinę. LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/10/15/ceremonia-nr-130-z-maria-bucardi/


 

Ceremonia nr 129 z dnia 8 października 2020

129 Klucz tym razem do rozkoszy życia 🙂 Jak rozkoszować się każdą minutą życia tutaj na Ziemi w materii? Jak koształtować Twoje ciało, otoczenie, sprawy ziemskie, zgodnie z tym, czego pragiesz? Czy droga może być celem? Czas ziemskich przyjemności może być doświadczeniem niesamowitego podwyższenia wibracji i przemiany śwaita dookoła. Księżę monet/denarów i jego inspiracje oraz odwrócony Książę buław (ognia) co blokuje Twoją rozkosz w życiu zmiemskim i jak to pokonać?  Czas trwania naszego spotkania to: 01:09:28, czyli ponad godzinę.  LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/10/08/ceremonia-nr-129-z-maria-bucardi/


 

Ceremonia nr 128 z dnia 3 października 2020

  Klucz do radości życia, poznania kim naprawdę jesteś, skąd pochodzisz, dokąd zmierzasz, jaką wiedzę nosisz w sobie, dlaczego jesteś tutaj na Ziemi w tym momencie, jakie posiadasz talenty, umiejętności i jak możesz je wykorzystać do spełnionego i szczęśliwego życia! Spotkanie z wyjątkowym Przewodnikiem, Zwierzę Mocy: wieloryb. Wieloryb to strażnik pamięci Ziemi, zna drogi do zatopionej Atlantydy, Lemurii i ukrytych w nich skarbów. Wieloryb pomoże Ci przypomnieć sobie wszystko i zobaczyć Twoje poprzednie inkarnacje. Medytacja spotkania z wielorybem, w pełni bezpieczna także dla dzieci.  Czas trwania naszego spotkania to: 46:46, czyli prawie godzinę.    LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/10/03/ceremonia-nr-128-z-maria-bucardi/ l


 

Przygotowanie do 128 Ceremonii

1 października 2020 Pełnia Księżyca

Spotkanie przygotowujące do 128 Ceremonii

link: https://bucardimaria.com/2020/10/01/przygotowanie-do-128-ceremonii/

.

Ceremonia nr 127 z dnia 24 września 2020

  Samotność przywilejem królów, wojowników i ludzi sukcesu, którzy wyznaczyli sobie cel i go osiągnęli w krótszym lub dłuższym czasie. Czy to możliwe, że Twoja Dusza zaplanowała sobie czas samotności, zanim pojawiła się tutaj na Ziemi? Co oznacza być władcą własnego życia? Jak pokonać ograniczenia i bariery, które często wyznaczamy sobie sami zupełnie nieświadomie? Wiesz, że zwycięzców i przegranych poznaję od razu na początku, zanim zaczną realizować zadania? Leopard jako Zwierzę Mocy na progu do nowego i pięknego życia, czego Cię uczy w tej sytuacji, jak się z nim połączyć, by osiągnąć to, czego pragniesz. Czas trwania naszego spotkania to: 47:05, czyli prawie godzinę.  LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/09/24/ceremonia-nr-127-z-maria-bucardi/


 

Ceremonia nr 126 z dnia 17 września 2020

  Kto lub co ma w zwyczaju wyprowadzać Cię z wewnętrznej równowagi? Jakie zachowania działają na Ciebie jak płachta na byka? Dlaczego wewnętrzna równowaga jest tak ważna, by osiągnąć Twoje marzenia i cele, by podejmować właściwe decyzje. Nadszedł czas sprawiedliwości, z kim pragniesz jeszcze wyrównać rachunki? Co jeszcze należy doprowadzić do balansu? Jak wyglądają wszystkie dziedziny Twojego życia? Czy któraś dziedzina wymaga wprowadzenia harmonii, bo jest w niej czegoś za dużo, a czegoś za mało? Czas trwania naszego spotkania to: 52:05, czyli prawie godzinę.  LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/09/17/ceremonia-nr-126-z-maria-bucardi/


 

Ceremonia nr 125 z dnia 10 września 2020

  Nadszedł czas, by pokazać światu całe Twoje prawdziwe oblicze! Sprawdź co skrywasz na dnie Twojej szafy? Ile jest tam masek i ról, które grasz/grałaś/grałeś przez ostatnie lata? Sprawdź, które z nich już dawno powinny trafić do kosza, a które chcesz jeszcze utrzymać przez jakiś czas, aż nadejdzie ten właściwy moment, by się od nich uwolnić raz a zawsze. Po tej Ceremonii zobaczysz więcej i zdemaskujesz innych, zobaczysz, co skrywają przed światem i dlaczego… Może boją się pokazać innym swoje prawdziwe oblicze ze strachu przed krytyką i odrzuceniem, a może grają jakąś rolę, bo mają w tym korzyści? Odkryj prawdę tutaj i teraz, by iść Twoją drogę, zgodnie z Twoją niepowtarzalnością i indywidualnością! Jesteś jedyna i wyjątkową Istotą, nie ma drugiej takiej Istoty jak Ty! Pokaż światu kim jesteś i powiedz tak do szczęścia i spełnienia. Dlaczego płynąc z szarą masą nie mamy szans na szczęście? Te odpowiedzi poznasz na naszym 125 spotkaniu! Twoje życie może być jak piękna, kolorowa bajka, napisz do niej scenariusz już dziś! Czas trwania naszego spotkania to: 51:51, czyli prawie godzinę.   LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/09/10/ceremonia-nr-125-z-maria-bucardi/


 

Ceremonia nr 124 z dnia 27 sierpnia 2020

  Pokonaj wszelką negatywność! Na naszym 124 spotkaniu ​dowiesz się jak pokonać negatywność, która atakuje zawsze w najmniej spodziewanym momencie i z tej strony, z której oczekujemy bardziej wsparcia, niż podcinania skrzydeł. Pokażę Ci niezawodną metodę połączenia z wyjątkowym Zwierzęciem Mocy Pegazem, która pomoże Ci uwolnić się ze szponów niskich emocji i wibracji, by wzbić się ponad to, co chce Cię zatrzymać na Twojej drodze do szczęścia, spełnienia, miłości, zdrowia, bogactwa i obfitości. Błyskawiczne uwolnienie z macek Mroku, rozbicie ciemnej sieci Mroku, która chce Cię owinąć i zahamować na drodze do spełnienia marzeń i pragnień! Pegaz biały skrzydlaty koń, zrodzony z cierpienia, jak i Ty wypełniał swoje powołanie i misję tutaj na Ziemi, jednym uderzeniem kopyta zmieniał pustynię w oazy, zasilając je krystalicznie czystą wodą, by w nagrodę po opuszczeniu swojej ziemskiej powłoki, wzbić się na najwyższy z możliwych poziomów i towarzyszyć Ci dziś w postaci Gwiazdozbioru Pegaza. Oczyszczenie, uwolnienie, diamentowa energia u podnóża Diamentowej Piramidy. Czas trwania naszego spotkania to: 51:04, czyli prawie godzinę. LINK do strony transmisji:  https://bucardimaria.com/2020/08/27/ceremonia-nr-124-z-maria-bucardi/


 

Ceremonia nr 123 z dnia 20 sierpnia 2020

  Czas, by aktywować Siłę Wojowniczki/Wojownika, która jest w Tobie i z wytrwałością, wytrzymałością i precyzją realizować Twoje cele i marzenia. Na tym spotkaniu otrzymasz wskazówki, jak pokonać strach, by już nigdy nie miał nad Tobą władzy i jak z lekkością walczyć o swoje, o Twoje cele i to, co dla Ciebie ważne. To nie jest czas, by odpoczywać, bo jeśli został postawiony, 1,2 i 3 krok, to trzeba postawić kolejny. Odwaga, wew. Siła i rady jak iść dalej pomogą Ci stworzyć z Twojego życia to, co najpiękniejsze i zgodne z Tobą. Odkryj Twoją Moc! Aktywuj Twoją Odwagę! Nie zatrzymuj się ani na chwilę, tylko idź prosto do celu! Masz już za sobą bardzo długą drogę, czasami pięknych a czasami ciężkich doświadczeń, niech ta wiedza służy Ci i prowadzi do spełnienia. Wojownik/Wojowniczka ma już za sobą mnóstwo walk i potyczek, ale z każdej z nich wychodzi silniejszy/silniejsza! Praktyka czyni Mistrza, odkryj Mistrza w Tobie, którym już dawno jesteś! Czas trwania naszego spotkania to: 01:07:00, czyli ponad godzinę. LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/08/20/ceremonia-nr-123-z-maria-bucardi/


 

Ceremonia nr 122 w dniu 13 sierpnia 2020

Czy można zablokować własne szczęście? Czy można zahamować przypływ tego dobrego i pięknego? Tak, można. Dziś poznasz dokładne wskazówki jak tego uniknąć, jak ochronić się przed blokadą! Jak otworzyć się na to, co najlepsze, na spełnienie, bogactwo, obfitość, miłość, zdrowie, radość, lekkość i bezgraniczność. Dzisiejsze spotkanie będzie wezwaniem do ostatecznego uporządkowania Twojego życia, symbolicznie wiosennych porządków w środku lata 🙂 Dokładnie teraz jesteś w takim momencie, gdy symboliczna zima (czas trudności, chłodu, mrozu, głodu, braku, biedy, samotności itp.) odchodzi i czas przywitać to nowe, piękne i świeże, co dopiero zaczyna kiełkować. To spotkanie pomoże Ci odpowiednio działać i z radością zacząć każdy nowy dzień, z wiarą, że właśnie budujesz Twoje nowe piękne i spełnione życie.  Czas trwania naszego spotkania to: 01:08:09 (ponad godzinę). LINK do Ceremonii:  https://bucardimaria.com/2020/08/13/ceremonia-nr-122-z-maria-bucardi/ aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂

   

Ceremonia nr 121 w dniu 6 sierpnia 2020

  Czas ciężkich życiowych egzaminów, trudności, problemy, bariery na Twojej drodze do szczęścia… Jak przetrwać te momenty? Czemu służą takie sytuacje i jak zrozumieć przesłanie, że najciemniej jest zawsze tuż przed świtem. Na tym spotkaniu dowiesz się jak pokonać przeszkody i przejść przez portal do nowego, pięknego i spełnionego życia. Mroki podświadomości, strachy i obawy, zwątpienie w siebie czy w Twoje cele staną się przeszłością! Zrozumiesz kiedy Mrok może mieć nad Tobą władzę i jak wyrwać się ze szponów Ciemności! Karta do medytacji: XVIII Wielkie Arkana Wtajemniczenia Księżyc. To spotkanie pomoże Ci raz na zawsze zmienić Twój sposób patrzenia na momenty, gdy jest Ciemno, Szaro, Buro i Ponuro i gdy tracisz Nadzieję i Siłę! Staw się do egzaminu z podniesioną głową i wiedzą, którą otrzymasz na tej Ceremonii. Czas trwania naszego spotkania to: 56:01(prawie godzinę).LINK do Ceremonii aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … LINK:https://bucardimaria.com/2020/08/06/ceremonia-nr-121-z-maria-bucardi/


Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 – próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂

Ceremonia nr 120 z dnia 30 lipca 2020

  Stajesz już na głowie, by coś osiągnąć, a efekt nadal jest zbyt słaby i niezadowalający? Jak to zmienić? To spotkanie da Ci bardzo ważne wskazówki! Dziś popatrzysz na Twoje życie i trudne sytuacje, blokady, problemy, zawiłe sprawy z zupełnie innej perspektywy i zobaczysz więcej. Otrzymasz rady co zrobić, by osiągnąć sukces w tym, co dla Ciebie ważne. W momentach, gdy pojawi się uczucie, że coś Cię przerasta, coś jest zbyt trudne lub robisz już tak dużo i nadal nic, ta transmisja pokaże Ci gdzie leży błąd i jak to zmienić. Spotkanie rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, a następnie otrzymasz klucz do realizacji marzeń, będzie i część teoretyczna i praktyczna: medytacja z bardzo wyjątkowym przewodnikiem ORŁEM, który nie przez przypadek jest w naszym godle państwowym i służy nam swoją pomocą w każdym trudnym momencie, jeśli wiemy jak się z tą wibracją połączyć i jak z niej korzystać. Czas trwania naszego spotkania to: 01:17:28 (ponad godzinę).LINK do Ceremonii: https://bucardimaria.com/2020/07/30/ceremonia-nr-120-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 119 z dnia 23 lipca 2020

 

Masz wrażenie, że czas płynie szybciej, niż zwykle? Jakoś trudniej zrealizować plan dnia czy wyznaczone cele? Dziś poznasz kolejny klucz wtajemniczenia, jak wyznaczyć cele, które są dla Ciebie naprawdę ważne i istotne dla Twojej przyszłości i jak utrzymać koncentrację na ich realizacji, by Twoje życie błyskawicznie wypełniła radość, szczęście, spełnienie w każdej dziedzinie. Jak wykorzystać całą energię, która masz do Twojej dyspozycji i czas 24 godzin (każdy z nas ma tyle samo czasu do dyspozycji), by z lekkością i radością osiągać Twoje cele i realizować marzenia. Do tego spotkania przygotuj białą kartkę papieru i coś do pisania lub dyktafon, będziemy bowiem odkrywać PRAWDZIWE cele Twojego serca i warto to udokumentować 🙂 Czas trwania: 01:07:10, czyli ponad godzinę 🙂


LINK do Ceremoniihttps://bucardimaria.com/2020/07/23/ceremonia-nr-119-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 118 z dnia 16 lipca 2020

Nadszedł czas, by odblokować wszystkie Twoje talenty, które zostały zablokowane w dzieciństwie lub przeszłości i odkryć te nowe. Talenty to narzędzia, których potrzebujesz, by żyć w pełni szczęścia i spełnienia w miłości, zdrowiu i obfitości. Nasze 118 spotkanie to aktywacja Twojej Siły i Mocy. Spotkanie z Białym Magiem, Czarnym Magiem i poznanie ich dziedzin działania, by iść drogą Maga Transcendentnego, wąską ścieżką pomiędzy światami i realizować siebie na złotej ścieżce mądrości wyższej i pełni swoich możliwości. Na 118 spotkaniu uzyskasz dokładne wskazówki co robić dalej, by Twoje cele i marzenia stały się Twoją codziennością. Spotkanie dostępne online, od czwartku od godziny 20:20 czasu polskiego, już dziś zadbaj o przedłużenie lub aktywację dostępu. Czas trwania: 01:10:54, czyli prawie 1:11 min 🙂


LINK do Ceremonii:   https://bucardimaria.com/2020/07/16/ceremonia-nr-118-z-maria-bucardi/  

Ceremonia nr 117 z dnia 9 lipca 2020

Czy już wszystko zostało zrobione, by osiągnąć Twoje cele? A może za dużo i zbyt aktywnie działasz w materii, a za mało w energii? Czy jesteś pod wpływem innych, czy też ufasz sile Twojego wew. głosu, głosu Twojego serca i Twojej intuicji? Czy motywuje Cię strach np. o przyszłość materialną, czy też idziesz zgodnie z odczuciem w głębi serca i robisz to, co robisz z miłością i zaufaniem? To spotkanie z Arcykapłanką i poznanie tajemnic Wszechświata i praw tutaj na Ziemi. Ta wiedza pomoże Ci zrealizować wszystkie Twoje marzenia i pragnienia i efekty będę natychmiastowe. Czas trwania  117 spotkania  59:17 (prawie godzinę).


LINK do Ceremoniihttps://bucardimaria.com/2020/07/09/ceremonia-nr-117-z-maria-bucardi/  

Ceremonia nr 116 z dnia 2 lipca 2020

Rozkoszuj się życiem, szczególnie w momencie, gdy otaczają Cię trudności i problemy! Jak rozkoszować się życiem, gdy nie mamy ku temu wyraźnych powodów i dlaczego jest to tak ważne? Na naszym 116 spotkaniu opowiem Ci o tym, jak pokonać czarną spiralę chaosu, zwątpienia, blokad, stosując bardzo proste metody.  Jak już dziś możesz wyrwać się ze szponów Mroku i zmienić Twoje jutro. Czy to możliwe, że stare życie rozpadnie się na kawałki i zmusi nas do zmiany? Co robić w takich momentach, gdy coś odchodzi lub legnie w gruzach? 116 spotkanie ( spotkanie dostępne od czwartku  20:20 przez cały czas w archiwum spotkań 24 godziny na dobę). Czas trwania  116 spotkania  1:00:01 (godzinę).  Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć 116 Ceremonię? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). LINK do Ceremonii https://bucardimaria.com/2020/07/02/ceremonia-nr-116-z-maria-bucardi/ 

Ceremonia nr 115 z dnia 25 czerwca 2020

Zadbaj o Twoje jutro już dziś! Jak aktualnie wygląda Twoje życie? Czy wszystko jest tak, jak tego pragniesz? Czy jednak coś jeszcze potrzebuje zmiany, by spełnić Twoje oczekiwania? 115 spotkanie ze mną da Ci wskazówki co zrobić, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością. Wszystko jest możliwe, czego pragniesz, trzeba tylko wiedzieć jak poruszyć Niebo i Ziemię, by zmaterializować  Twoje życzenia. Aktualne energie kosmiczne pomagają dokonać podsumowania tego, co stare, by wyciągnąć mądre wnioski i uwolnić się od tego, co już do Ciebie nie pasuje. Czas zbierania plonów, to także czas, by oddzielić ziarno od plew. To od jakości Twojego ziarna zależy to, co będziesz zbierać w przyszłości. Wykorzystaj więc ten czas tutaj i teraz, by przyszłość była pełna radości, szczęścia, miłości, zdrowia i obfitości. Do dzieła więc! Czas trwania 115 spotkania  57:06 (prawie godzinę).


LINK: https://bucardimaria.com/2020/06/25/ceremonia-nr-115-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 114 z dnia 18 czerwca 2020

Zbuduj solidny fundament w sferze bogactwa i obfitości, by zawsze mieć to wszystko, co jest ci potrzebne do szczęśliwego i spełnionego życia.  Bądź jak Alchemik, który przemienia ołów (to, co ciężkie) w złoto (to co piękne, radosne i wypełnione dobrobytem).  Czas kreatywności, by stworzyć nową jakość życia w sferze bogactwa. Jak usunąć braki i biedę? Jak zawsze mieć wszystkiego pod dostatkiem.Czas trwania  55:37 (prawie godzinę).


LINK do Ceremoniihttps://bucardimaria.com/2020/06/18/ceremonia-nr-114-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 113 z dnia 11 czerwca 2020

Każdy koniec jest jednocześnie nowym początkiem. Jak rozpocząć nowy etap w Twoim życiu i uniknąć syndromu owcy? Nie powtarzać starych błędów, nie działać wg starych metod i nie tworzyć nowych problemów, przeszkód i barier. Jak rozpocząć coś nowego w dziedzinie miłości, finansów, zdrowia, rodziny, kariery i zrealizować Twoje marzenia. Co jest ważne tuż na początku, co decyduje o tym, co osiągniesz na końcu Twojej nowej drogi? Czas trwania  49:23 (prawie godzinę). 


LINK do Ceremonii  LINK: https://bucardimaria.com/2020/06/11/ceremonia-nr-113-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 112 z dnia 4 czerwca 2020

Dokładnie teraz otwierają się nowe drzwi, portal do nowego i pięknego życia, pełnego szczęścia, miłości, zdrowia i obfitości. Czujesz gotowość, by opuścić to stare i przejść przez te drzwi do spełnienia Twoich marzeń i pragnień? Na 112 spotkaniu otrzymasz wskazówki jak skorzystać z szansy, która dokładnie teraz staje w zasięgu Twoich rąk, szansy na spełnienie w każdej dziedzinie Twojego życia. Czas trwania  56:18 (prawie godzinę). 


LINK do Ceremonii:  https://bucardimaria.com/2020/06/04/ceremonia-nr-112-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 111 z dnia 28 maja 2020

Gdy to nowe nadchodzi. Nowy obraz siebie, nowa osobowość, nowa praca czy nowa miłość, nowa jakość życia, nowe otoczenie, nowi znajomi, nowe i piękne ciało … Jak się przygotować i na co uważać, by osiągnąć to, czego pragniesz. Jak się zachowywać w momencie, gdy to nowe, zgodne z Twoimi marzeniami, wolniutko zaczyna być rzeczywistością, zaczyna się kształtować i nabierać realną postać. Co może zakłócić proces wzrostu i realizacji Twoich pragnień i jak tych blokad uniknąć? Czas trwania  49:31 (prawie godzinę)


LINK do Ceremonii  https://bucardimaria.com/2020/05/28/ceremonia-nr-111-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 110 z dnia 21 maja 2020

Jak osiągnąć sukces? Jak zrealizować Twoje marzenia i pragnienia? 6 kroków do sukcesu. To spotkanie z Marią Bucardi trwa prawie godzinę, zawiera etap oczyszczenia, aktywacji wew. Siły i Mocy, połączenia z energią Mitycznej Atlantydy. Otrzymujesz 6 wskazówek, które są niezbędne, by osiągnąć sukces w każdej dziedzinie Twojego życia. Sukces i realizacja Twoich marzeń jest możliwa, właśnie teraz z odpowiednią wiedzą, krok po kroku wszystko staje się możliwe. Sukces finansowy, sukces na drodze kariery, rodziny, domu, miłości, powołania, odkrycia siebie, realizacji planów. Sukces zdrowego i pięknego ciała.  Czas trwania 58:50 (prawie godzinę)


LINK do Ceremonii  https://bucardimaria.com/2020/05/21/ceremonia-nr-110-z-maria-bucardi/

Ceremonia nr 109 z dnia 14 maja 2020

Nasza 109 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: miłość do samej/samego siebie jest podstawą do realizacji Twoich marzeń, pragnień, celów i planów. Miłość do samej/samego siebie jest kluczem do szczęśliwego związku z drugą połową. Miłość do samej/samego siebie jest fundamentem do stworzenia Twojego indywidualnego i własnego Raju tutaj na Ziemi.


LINK do Ceremonii  https://bucardimaria.com/2020/05/14/ceremonia-nr-109-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 108 z dnia 7 maja 2020

    Nasza 108 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: dlaczego niektóre marzenia, pragnienia, cele i plany nie chcą się zrealizować? Czy istnieje coś takiego jak genetyczny, zapisany w naszej krwi / DNA, odziedziczony od przodków strach przed porażką? Czy taki strach przed porażką można wynieść z poprzednich inkarnacji lub z negatywnych doświadczeń przeszłości? Jak taki strach przed porażką może się ukryć w naszej podświadomości i wpływać na nasze życie. Na tym spotkaniu otrzymasz wskazówki jak go odnaleźć i pokonać.


LINK do Ceremonii LINK: https://bucardimaria.com/2020/05/07/ceremonia-nr-108-z-maria-bucardi/    


Ceremonia nr 107 z dnia 30 kwietnia 2020

    Nasza 107 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: jak błyskawicznie zrealizować Twoje cele i marzenia, utrzymać koncentrację na celu, otrzymać wskazówki, inspiracje i pomysły, jak szybciej zrealizować Twój plan: Rycerz mieczy (pędzący Jeździec). Jak pokonać destrukcyjne myśli, które sabotują realizację Twoich marzeń i Twojego powołania typu: to, by było zbyt piękne, by mogło być możliwe, mam za mało siły, talentów, jestem za stara/stary, jestem za słaba/słaby, nie jestem dość dobra/dość dobry, to trwa za długo, po co się starać, to wszystko daremne (7 mieczy). Jak odnaleźć Twój wew. diament (XIV Alchemia).


LINK do Ceremonii https://bucardimaria.com/2020/04/30/ceremonia-nr-107-z-maria-bucardi/  


Ceremonia nr 106 z dnia 23 kwietnia 2020

    Nasza 106 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: czas eremicki, wyruszasz na poszukiwanie Twojego wewnętrznego światła i w ciemnych korytarzach podświadomości spotykasz Diabła. Materia może zniewolić, dbaj więc o to, co codziennie wysiewasz poprzez Twoje myśli, słowa i działania, by zbierać to, czego pragniesz. Większość ludzi codziennie wysiewa nasionka “perzu”, a chcą zbierać “słodkie melony”, dziwiąc się dlaczego im się to przytrafia, przecież już tyle nad sobą pracują, a efekty nadal mizerne. Inspiracja, by przygotować listę rzeczy, które pragniesz ukończyć i zrobić miejsce dla nowego.


LINK do Ceremonii : https://bucardimaria.com/2020/04/23/ceremonia-nr-106-z-maria-bucardi/  


Ceremonia nr 105 z dnia 16 kwietnia 2020

    Nasza 105 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: Nie szukaj Mistrza na zewnątrz, bo prawdziwy Mistrz jest w Tobie! Jak uzyskać dostęp do prawdziwej mądrości? Jak kierować Twoim życiem wg Mądrości Wyższej? W Tarocie: Arcykapłan Wielkie Arkana (wtajemniczenie), 9 monet, Księżniczka Buław i 2 monet.


LINK: https://bucardimaria.com/2020/04/16/ceremonia-nr-105-z-maria-bucardi/  


Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 104 z dnia 9 kwietnia 2020

    Nasza 104 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: Czy uzależniasz Twoją radość od innych ludzi? Wyznacz granice, wystaw kolce, nie pozwól, by inni wciągali Cię w swoje błotko, w którym siedzą aż po same uszy i może czują się z tym dobrze i wcale nie chcą tego zmienić. Dlaczego każdy musi wypić piwo, którego sobie sam nawarzył? Każdy jest kowalem swojego losu – twórz więc Twoje niepowtarzalnie piękne i indywidualne życie wg Twoich wyobrażeń. O akcji i reakcji, dlaczego prawdziwy Mag nie zna słowa REAKCJA


LINK: https://bucardimaria.com/2020/04/09/ceremonia-nr-104-z-maria-bucardi/  


Uwaga: jeśli otwierasz stronę i nagle pojawia się błąd 429 próbuj do skutku! To tylko oznacza że za dużo osób w tym samym momencie naciska na ten link. Szukam rozwiązania, by takie niespodzianki się nie pojawiały, ale to może jeszcze potrwać 🙂


Ceremonia nr 103 z 2 kwietnia 2020

Nasza 103 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: jak uwolnić się od strachu, wątpliwości, obaw, niepewności, które płyną do nas z globalnej świadomości i aktywować całą Twoją Moc Twórczą i siłę kreatywności, by realizować Twoje marzenia bez względu na to, co dzieje się wokół.


LINKhttps://bucardimaria.com/2020/04/02/ceremonia-nr-103-z-maria-bucardi/


Ceremonia nr 102 dnia 26 marca 2020 ♥ już w ten czwartek

Nasza 102 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: Twoje ciało wie, co dzieje się w Tobie w tym momencie i wysyła Ci ważne sygnały. Aktywuj lekkość, radość, spełnienie! Rany emocjonalne z przeszłości zostawiają niewidoczne ślady, dziś wejdziemy bardzo głęboko, by je odszukać. O miłości bezwarunkowej, jak ją aktywować? Kolejny etap uzdrawiania, oczyszczenia naszej powłoki, by wejść do nowego czasu w świeżym i „naprawionym” ubraniu.


LINK do Ceremonii aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … LINK: https://bucardimaria.com/2020/03/26/ceremonia-nr-102-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 101 z dnia 19 marca 2020

Nasza 101 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: śmierć zabiera wszystko to, co dojrzałe i gotowe do ścięcia, śmierć zabiera to, co Cię ogranicza i blokuje, to – co jest niezgodne z Twoim powołaniem! Zostaje tylko to, co ważne, co prawdziwe i potrzebne. Pozwól staremu odejść, by zrobić miejsce dla nowego. Nowy początek, nowa droga przed Tobą, gdy to stare odejdzie, w odpowiednim momencie wyruszysz w dalszą drogę! XIII Śmierć i VII Rydwan – 13+7=20 (2020 Nowa Era XX Aeon).


LINK do Ceremonii  LINK: https://bucardimaria.com/2020/03/19/ceremonia-nr-101-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 100 z dnia 12 marca 2020 ♥

Nasza 100 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: coś nowego kiełkuje w Tobie; nowe poczucie siebie, Twojej własnej wartości, nowa jakość życia, talenty, marzenia, przygotuj się na odpowiedni czas i miejsce, oczekuj tego nowego, ze spokojem, zaufaniem i radością. Dbaj o Twoje światło, gdyż nasionka potrzebują słońca, by wykiełkować. Twoja przeszłość została zamknięta (osiągnięcie 100%), teraz zaczynasz nowy etap wędrówki. Czekaj na impuls, nie próbuj tego przyspieszyć, ale też nie przegap właściwego momentu. Paczki od Wszechświata dostarczane są po wibracji.


LINK do Ceremonii: https://bucardimaria.com/2020/03/12/ceremonia-nr-100-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 99 dnia 5 marca 2020

Nasza 99 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: w tej chwili wykorzystujesz mniej, niż 1 % Twoich możliwości, talentów, Siły i Mocy! Jak aktywować pozostałe 99%, by żyć w pełni bogactwa, obfitości, szczęścia i spełnienia? Jak wyjść z mysiej dziurki do świata nieograniczonych możliwości? Powraca Rycerz Ognia i Antylopa, jako wskazówki na kolejny czas.


LINK do Ceremonii  LINK: https://bucardimaria.com/2020/03/05/ceremonia-nr-99-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 98 z dnia 20 lutego 2020 ♥

Nasza 98 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: gdy wszystko to, co możliwe zostało już zrobione, a efekt nadal mizerny lub żaden… Co zrobić w sytuacji, gdy nasze intensywne zabiegi i działania nie przynoszą oczekiwanych skutków. Jak działać, gdy mamy wrażenie, że ktoś powiesił nas za nogi głową w dół, szarpiemy się i szarpiemy i nie możemy nic zmienić?


LINK do Ceremonii aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie, jeśli próbujesz otworzyć wcześniej pojawi się błąd z połączeniem ups … LINK: https://bucardimaria.com/2020/02/20/ceremonia-nr-98-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 97 z dnia 13 lutego 2020

Nasza 97 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: nawet ślepej kurze ziarnko się trafi, czyli o obfitości Wszechświata, która staje dokładnie teraz do Twojej dyspozycji, czy Twoje ramiona są otwarte na jej przyjęcie, czy też skrzyżowane i zamknięte? Zawsze z każdej sytuacji jest jeszcze jedno wyjście, którego może jeszcze nie widzisz, ale miej pewność, że ono jest!


LINK do Ceremonii : https://bucardimaria.com/2020/02/13/ceremonia-nr-97-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 96 z dnia 6 lutego 2020

Nasza 96 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: wyjdź do świata z tym, co w Tobie! Stań się ognistą Królową Buław ze świadomością przemiany, która dokonała się w Tobie. Z fascynacją eksperymentuj z Twoimi talentami i doświadczeniami, ze zgromadzoną wiedzą. Wpływaj na ten świat. Stań się autorytetem w Twojej dziedzinie, inspiracją, motywacją, mistrzem, który wie, że ma długą drogę za sobą, ale jeszcze dłuższą drogę przed sobą. Nadszedł czas, by wyjść z cichej eremickiej wieży i zacząć działać. Dwie przypowieści: co oznacza dać komuś rybę, a co oznacza dać komuś wędkę i nauczyć go łowić? Co oznacza być mistrzem, który ma tysiące uczniów, jednak nie rozwija się, a jego uczniowie na zawsze pozostają uzależnionymi od niego uczniami, a co oznacza być prawdziwym Mistrzem i zrobić ze swoich uczniów prawdziwych Mistrzów, jednak nadal samodzielnie wzrastając i rozwijając się dalej.


LINK : https://bucardimaria.com/2020/02/06/ceremonia-nr-96-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 95 z dnia 30 stycznia 2020

Nasza 95 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: jak już dziś napisać idealny scenariusz Twojego życia, by jutro móc zagrać wymarzoną rolę na scenie Twojego życia?  Jak wykorzystać ten niezwykły czas i zapisać białą kartkę Twojego życia tym, co najpiękniejsze?


LINK do Ceremonii https://bucardimaria.com/2020/01/30/ceremonia-nr-95-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 94 z dnia 23 stycznia 2020

Nasza 94 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: karma powraca na przełomie Nowej Ery! Jak oczyścić karmę, usunąć powiązania karmiczne i wejść do Nowej Ery z czystą białą kartą? Najważniejszy czas w Twoim życiu trwa właśnie teraz!!!


LINK do Ceremonii: https://bucardimaria.com/2020/01/23/ceremonia-nr-94-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 93 dnia 16 stycznia 2020

Naszą 93 Ceremonie rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: rób to, co kochasz robić i rób wszystko z miłością … To, co teraz wysiewasz, to zbierzesz w kolejnych latach.  Pokonaj zmęczenie, słabość, brak ochoty, wymówki … Nie przegap tej chwili!

LINK do Ceremonii   https://bucardimaria.com/2020/01/16/ceremonia-nr-93-z-maria-bucardi/

Naciśnij, by przejść do strony transmisji

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 92 z dnia 9 stycznia 2020

Naszą 92 Ceremonie rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: Twój wew. ogień, do czego się palisz? Na co się napalasz? Czym jest wypalenie? Skąd się biorą zapalenia i sformułowania: „spalić się ze wstydu”, „ktoś nas zgasił”, „aż mi się ciepło zrobiło” 🙂

LINK do Ceremonii:  https://bucardimaria.com/2020/01/09/ceremonia-nr-92-z-maria-bucardi/

 

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 91 z dnia 2 stycznia 2020

Naszą 91 Ceremonie rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: co zrobić, gdy idziesz już do szczęścia, spełnienia, bogactwa i obfitości, z podniesioną głową, pewnością siebie i Twoich celów, a coś z przeszłości nagle znów staje na Twojej drodze i chce wciągnąć Cię w stare emocje, stare sprawy, stare wzory? Co zrobić, gdy jak grom z jasnego nieba pojawiają się negatywne myśli, wątpliwości, strach, brak wiary i masz wrażenie, że przeszłość znów wystawiła swoje szpony i chce ściągnąć Cię z powrotem do punktu wyjścia. Nagle to co osiągnęłaś/osiągnąłeś i Twoja świetlista droga nowego początku, która właśnie zmierzasz do szczęścia, staje pod znakiem zapytania, bo to stare, ciężkie i negatywne odżyło i wydaje się jeszcze silniejsze i mocniejsze, niż wcześniej! Skąd znów te energie, dlaczego przeszłość powraca jak bumerang w najmniej oczekiwanym momencie i jak to pokonać, uwolnić się ze szponów Mroku i iść dalej, nie pozwolić, by Mrok wciągnął Cię w stare, przeterminowane i ciemne sprawy z przeszłości, które zdawało się, że już masz za sobą.

LINK do Ceremonii: https://bucardimaria.com/2020/01/02/ceremonia-nr-91-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 90 z dnia 26 grudnia 2019

Naszą 90 Ceremonie rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: jak chwycić diabła za rogi i wysłać go gdzie pieprz rośnie 🙂 Jak wykorzystać kolejny czas na regenerację i odpoczynek, by odzyskać siły i w pełni mocy ruszyć nową drogą, nowego początku. O procesie Alchemii/ Transformacji, który właśnie się w Tobie rozpoczął i jak iść dalej, by osiągnąć to, czego pragniesz. O Czarnych Druidach, czyli jednych z najbardziej magicznych ptaków (Kosach) i ich sile i mocy, by zyskać pewność siebie i radość życia. Jak nie spocząć na laurach, gdy po wielu tygodniach drogi przez pustynię nagle docierasz do zielonej oazy, gdzie aż wszystko kusi Cię by zostać w niej na zawsze, a tutaj jeszcze długa i niezwykła droga przed Tobą…

LINK do Ceremonii: https://bucardimaria.com/2019/12/26/ceremonia-nr-90-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 89 z dnia 19 grudnia 2019

89 Ceremonia z Marią Bucardi online, to wyjątkowy proces oczyszczenia ze starych wzorców, ograniczeń, negatywnych programów i energii, przyjęcie wskazówek, które pomogą Ci zrozumieć, że co w Tobie, to i na zewnątrz! Zrzuć maski i zbyt ciasne buty, zbędne ubrania i ciężki plecak życiowych doświadczeń ! Rusz z lekkością zgodnie z Twoją idealną wizją życia! Jak odnaleźć prawdę, powołanie i cele Twojego Serca i odrzucić wzory, przekonania, doświadczenia i zbędne obce wpływy. Jak stworzyć idealną wizję życia w każdej dziedzinie i sprawdzić czy jest ona zgodna z Twoim powołaniem i celem Twojej Duszy Wyższej. Jak odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność i aktywować Twoją Moc.

LINK : https://bucardimaria.com/2019/12/19/ceremonia-nr-89-z-maria-bucardi-2/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 88 z dnia 12 grudnia 2019

88 Ceremonia z Marią Bucardi online, to wyjątkowy proces oczyszczenia ze starych wzorców, ograniczeń, negatywnych programów i energii, przyjęcie wskazówek, które pomogą Ci zacząć żyć pełnią życia! Nie martwić się o sprawy materialne już nigdy więcej! Nadszedł czas, by usunąć ostatnie blokady i ograniczenia. Pragniesz przestać się martwić o sprawy materialne, pragniesz zacząć żyć pełnią życia, pragniesz działać z lekkością i radością, pragniesz usunąć tendencję do zbierania gór rzeczy do wykonania (góra papierów na biurku, góra prania, góra emaili itp.), pragniesz usunąć przekonanie, że trzeba ciężko pracować, by coś osiągnąć, pragniesz zakończyć stare sprawy i iść dalej w nowej świadomości z lekkością i radością …

LINK: https://bucardimaria.com/2019/12/12/ceremonia-nr-88-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 87 z dnia 5 grudnia 2019

Przesłanie 87 Ceremonii brzmi: żyj Twoją wizją życia i zmień zapisy podświadomości, by uzdrowić stare rany. Uwolnienie od przeszłości… Dlaczego dokładnie teraz powracają stare tematy i jak się od nich uwolnić raz na zawsze! Dlaczego stara metoda i strzelanie z armaty do wróbli, czy nastawienie oko za oko, ząb za ząb już jest nieaktualne?

LINK: https://bucardimaria.com/2019/12/05/ceremonia-nr-87-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/
► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

Ceremonia nr 86 z dnia 28 listopada 2019

86 Ceremonia z Marią Bucardi online, to wyjątkowy proces oczyszczenia ze starych wzorców, ograniczeń, negatywnych programów i energii, przyjęcie wskazówek, które pomogą Ci rozszerzyć Twoje pole działania, Twoją przestrzeń, zaopatrzyć Cię w Siłę, Moc i Poczucie „dam radę”. W tym spotkaniu poznasz tajemnicę Elizjum, czyli krainy nad Oceanem, na zachodnich krańcach świata – miejsca wiecznej szczęśliwości i wiecznej wiosny. Zrozumiesz dlaczego niecierpliwość, to pierwszy stopień do piekła, a wątpliwości, strach i obawy to odczucia, które tworzą mury i zamykają Cię w więzieniu, tym samym skutecznie odcinając Cię od szczęścia i spełnienia. Nauczysz się ufać, że wszystko ma swój odpowiedni czas i miejsce i zrozumiesz, że próbując za wszelką cenę trzymać życie pod kontrolą, tak naprawdę tworzysz Twoje własne więzienie. Przewodnikiem poprzez spotkanie z Mitycznej Atlantydy będzie Delfin z symboliką radości, lekkości i zabawy.

LINK do Ceremonii: https://bucardimaria.com/2019/11/28/ceremonia-nr-86-z-maria-bucardi-2/

Ceremonia nr 85 z dnia 21 listopada 2019

85 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: czy jesteś Gwiazdą czy Gąbką? Jaka jest idealna wizja Twojego życia, zgodna z Twoim powołaniem? Czy czujesz, że masz w sobie tę Moc, by ją zrealizować? Strach nie ma już nad Tobą władzy! Myśli można sterować, tylko serca nie da się oszukać…

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/11/21/ceremonia-nr-85-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/

► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

WYBIERANY aktualnie NAJCZESCIEJ to plan złoty, gdyż oszczędzasz ponad 200 zł: 1111 zł cały rok ze mną! Wszystkie książki, wykłady, filmy, transmisje, Ceremonie, przesłania, kod rabatowy i niesamowita korzyść 2 miesiące bezpłatnie. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/roczny-z-przypominajka/

plan srebrny: 111 zł zawiera to wszystko, co w planie miedzianym plus rabat na wszystkie moje prace, rytuały, talizmany, jasnowidzenie, idealny, by korzystać ze spotkań, transmisji cały miesiąc i z lekkością i radością kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/miesieczny-z-przypominajka/

plan miedziany: 33 zł to naturalnie wszystko to, co w bezpłatnym plus WSZYSTKIE moje książki, słuchowiska, audiobooki, filmy, wykłady, czwartkowe Ceremonie oczyszczające…  Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/tygodniowy-2/ Masz pytanie, pytaj śmiało  Z mocą cudowności Twoja Maria Bucardi E-mail: maria.bucardi@gmail.com

Ceremonia nr 84 z dnia 14 listopada 2019

84 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca:  szczęście stoi na progu i puka do Twoich drzwi, czy słyszysz, czy otworzysz i zaprosisz szczęście do Twojego życia? Czy też udasz, że nie słyszysz? Jaką miarą mierzysz Twoje szczęście? Czy nadzieja matką głupich? Wierzysz, że Ci się uda czy tylko masz nadzieję? Czujesz gotowość, by zostawić przeszłość za Tobą?

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/11/14/ceremonia-nr-84-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/

► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

WYBIERANY aktualnie NAJCZESCIEJ to plan złoty, gdyż oszczędzasz ponad 200 zł: 1111 zł cały rok ze mną! Wszystkie książki, wykłady, filmy, transmisje, Ceremonie, przesłania, kod rabatowy i niesamowita korzyść 2 miesiące bezpłatnie. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/roczny-z-przypominajka/

plan srebrny: 111 zł zawiera to wszystko, co w planie miedzianym plus rabat na wszystkie moje prace, rytuały, talizmany, jasnowidzenie, idealny, by korzystać ze spotkań, transmisji cały miesiąc i z lekkością i radością kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/miesieczny-z-przypominajka/

plan miedziany: 33 zł to naturalnie wszystko to, co w bezpłatnym plus WSZYSTKIE moje książki, słuchowiska, audiobooki, filmy, wykłady, czwartkowe Ceremonie oczyszczające…  Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/tygodniowy-2/ Masz pytanie, pytaj śmiało  Z mocą cudowności Twoja Maria Bucardi E-mail: maria.bucardi@gmail.com

Ceremonia nr 83 z dnia 7 listopada 2019

83 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: jak żyć zgodnie z wew. Prawdą, wytrwale realizować Twoje marzenia i pragnienia. Gęś symbol czystości, wytrwały obrońca własnego terytorium.

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/11/07/ceremonia-nr-83-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/

► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

WYBIERANY aktualnie NAJCZESCIEJ to plan złoty, gdyż oszczędzasz ponad 200 zł: 1111 zł cały rok ze mną! Wszystkie książki, wykłady, filmy, transmisje, Ceremonie, przesłania, kod rabatowy i niesamowita korzyść 2 miesiące bezpłatnie. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/roczny-z-przypominajka/

plan srebrny: 111 zł zawiera to wszystko, co w planie miedzianym plus rabat na wszystkie moje prace, rytuały, talizmany, jasnowidzenie, idealny, by korzystać ze spotkań, transmisji cały miesiąc i z lekkością i radością kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/miesieczny-z-przypominajka/

plan miedziany: 33 zł to naturalnie wszystko to, co w bezpłatnym plus WSZYSTKIE moje książki, słuchowiska, audiobooki, filmy, wykłady, czwartkowe Ceremonie oczyszczające…  Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/tygodniowy-2/ Masz pytanie, pytaj śmiało  Z mocą cudowności Twoja Maria Bucardi E-mail: maria.bucardi@gmail.com

Ceremonia nr 82 z dnia 31 października 2019

82 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: jak osiągnąć Twoje cele szybciej, niż inni. Jak sprawić, by każdy dzień był piękny na drodze do realizacji Twoich celów w imię zasady: to droga jest celem. Jak osiągnąć więcej niż inni z lekkością i radością…

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/10/31/ceremonia-nr-82-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/

► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

WYBIERANY aktualnie NAJCZESCIEJ to plan złoty, gdyż oszczędzasz ponad 200 zł: 1111 zł cały rok ze mną! Wszystkie książki, wykłady, filmy, transmisje, Ceremonie, przesłania, kod rabatowy i niesamowita korzyść 2 miesiące bezpłatnie. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/roczny-z-przypominajka/

plan srebrny: 111 zł zawiera to wszystko, co w planie miedzianym plus rabat na wszystkie moje prace, rytuały, talizmany, jasnowidzenie, idealny, by korzystać ze spotkań, transmisji cały miesiąc i z lekkością i radością kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/miesieczny-z-przypominajka/

plan miedziany: 33 zł to naturalnie wszystko to, co w bezpłatnym plus WSZYSTKIE moje książki, słuchowiska, audiobooki, filmy, wykłady, czwartkowe Ceremonie oczyszczające…  Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/tygodniowy-2/ Masz pytanie, pytaj śmiało  Z mocą cudowności Twoja Maria Bucardi E-mail: maria.bucardi@gmail.com

Ceremonia nr 81 z dnia 24 października 2019

81 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: otwórz się na życie i nowych ludzi, pewne związki muszą się zakończyć, by zrobić miejsce dla nowych, pewne związki muszą się przemienić, by iść dalej z lekkością i radością, odrzuć gruby pancerz, który chronił Cię przez lata przed ludźmi, nadszedł czas, by iść dalej…

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/10/24/ceremonia-nr-81-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/

► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

WYBIERANY aktualnie NAJCZESCIEJ to plan złoty, gdyż oszczędzasz ponad 200 zł: 1111 zł cały rok ze mną! Wszystkie książki, wykłady, filmy, transmisje, Ceremonie, przesłania, kod rabatowy i niesamowita korzyść 2 miesiące bezpłatnie. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/roczny-z-przypominajka/

plan srebrny: 111 zł zawiera to wszystko, co w planie miedzianym plus rabat na wszystkie moje prace, rytuały, talizmany, jasnowidzenie, idealny, by korzystać ze spotkań, transmisji cały miesiąc i z lekkością i radością kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/miesieczny-z-przypominajka/

plan miedziany: 33 zł to naturalnie wszystko to, co w bezpłatnym plus WSZYSTKIE moje książki, słuchowiska, audiobooki, filmy, wykłady, czwartkowe Ceremonie oczyszczające…  Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/tygodniowy-2/ Masz pytanie, pytaj śmiało  Z mocą cudowności Twoja Maria Bucardi E-mail: maria.bucardi@gmail.com

Ceremonia nr 80 z dnia 17 października 2019

80 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: o końcu, który jest zawsze nowym początkiem, o odrzuceniu starej skóry, która stała się zbyt mała i ciasna, o wzrastaniu i rozwoju każdego dnia, o tym, że nie zawsze prosta droga do celu jest tą najlepszą. Symbolika węża: odnowienie, uzdrowienie. O szukaniu ciepła w sobie i w połączeniu z Energią Wyższą.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/10/17/ceremonia-nr-80-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/

► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

WYBIERANY aktualnie NAJCZESCIEJ to plan złoty, gdyż oszczędzasz ponad 200 zł: 1111 zł cały rok ze mną! Wszystkie książki, wykłady, filmy, transmisje, Ceremonie, przesłania, kod rabatowy i niesamowita korzyść 2 miesiące bezpłatnie. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/roczny-z-przypominajka/

plan srebrny: 111 zł zawiera to wszystko, co w planie miedzianym plus rabat na wszystkie moje prace, rytuały, talizmany, jasnowidzenie, idealny, by korzystać ze spotkań, transmisji cały miesiąc i z lekkością i radością kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/miesieczny-z-przypominajka/

plan miedziany: 33 zł to naturalnie wszystko to, co w bezpłatnym plus WSZYSTKIE moje książki, słuchowiska, audiobooki, filmy, wykłady, czwartkowe Ceremonie oczyszczające…  Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/tygodniowy-2/ Masz pytanie, pytaj śmiało  Z mocą cudowności Twoja Maria Bucardi E-mail: maria.bucardi@gmail.com

Ceremonia nr 79 z dnia 10 października 2019

79 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: O krystalicznych myślach, krystalicznych słowach i krystalicznych intencjach, które tworzą krystaliczne i oczekiwane rezultaty w materii, zgodne z Twoją krystaliczną Duszą. Dlaczego będęc Królem / Królową, Księciem / Księżną Twojego życia i Twojego terytorium co jakiś czas potrzebujesz zamknąć się w Twoim zamczysku, w samotni i stać się Eremitą?

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/10/10/ceremonia-nr-79-z-maria-bucardi/

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/

► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

WYBIERANY aktualnie NAJCZESCIEJ to plan złoty, gdyż oszczędzasz ponad 200 zł: 1111 zł cały rok ze mną! Wszystkie książki, wykłady, filmy, transmisje, Ceremonie, przesłania, kod rabatowy i niesamowita korzyść 2 miesiące bezpłatnie. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/roczny-z-przypominajka/

plan srebrny: 111 zł zawiera to wszystko, co w planie miedzianym plus rabat na wszystkie moje prace, rytuały, talizmany, jasnowidzenie, idealny, by korzystać ze spotkań, transmisji cały miesiąc i z lekkością i radością kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/miesieczny-z-przypominajka/

plan miedziany: 33 zł to naturalnie wszystko to, co w bezpłatnym plus WSZYSTKIE moje książki, słuchowiska, audiobooki, filmy, wykłady, czwartkowe Ceremonie oczyszczające…  Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/tygodniowy-2/ Masz pytanie, pytaj śmiało  Z mocą cudowności Twoja Maria Bucardi E-mail: maria.bucardi@gmail.com

Ceremonia nr 78 z dnia 3 października 2019

78 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: aktywuj Twój wew. ogień, idź Twoją drogą, do czego pali się Twoje serce. Bądź jak Książę Buław w ognistym rydwanie, zaprzężonym w królewskiego Lwa … Usuń stary obraz siebie i stwórz nowy. Oczyść, usuń, umyj zabrudzenia i stań się znów sobą w Twojej pełni siły, mocy i korzystaj z nieograniczonych możliwości, które stoją do Twojej dyspozycji.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/10/03/ceremonia-nr-78-z-maria-bucardi/

 

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/

► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miedziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…

WYBIERANY aktualnie NAJCZESCIEJ to plan złoty, gdyż oszczędzasz ponad 200 zł: 1111 zł cały rok ze mną! Wszystkie książki, wykłady, filmy, transmisje, Ceremonie, przesłania, kod rabatowy i niesamowita korzyść 2 miesiące bezpłatnie. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/roczny-z-przypominajka/

plan srebrny: 111 zł zawiera to wszystko, co w planie miedzianym plus rabat na wszystkie moje prace, rytuały, talizmany, jasnowidzenie, idealny, by korzystać ze spotkań, transmisji cały miesiąc i z lekkością i radością kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/miesieczny-z-przypominajka/

plan miedziany: 33 zł to naturalnie wszystko to, co w bezpłatnym plus WSZYSTKIE moje książki, słuchowiska, audiobooki, filmy, wykłady, czwartkowe Ceremonie oczyszczające…  Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/tygodniowy-2/ Masz pytanie, pytaj śmiało  Z mocą cudowności Twoja Maria Bucardi E-mail: maria.bucardi@gmail.com

Ceremonia nr 77 z dnia 26 września 2019

77 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca:  jak ujarzmić bestię, czyli strach, obawy, niepewności, wątpliwości w siebie, Twoje talenty, Twoje zdolności i Twoją przyszłość? Jak pokonać najgroźniejszego przeciwnika, który stoi na Twojej drodze do szczęścia i nie pozwala Ci ruszyć dalej? Ceremonia z bardzo wyjątkowego Miejsca Mocy…

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/09/26/ceremonia-nr-77-z-maria-bucardi/

 

► Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny: https://bucardimaria.com/moje-konto/members-area/

► Jak dołączyć do transmisji on-line punktualnie o 20:20 lub uzyskać dostęp do Archiwum i obejrzeć w wygodnym dla Ciebie czasie? Potrzebujesz dostęp miesziany, srebrny lub złoty … Możesz zamówić już teraz i od razu go aktywować! Zobacz plany i wybierz idealny dla Ciebie. Możesz dołączyć tylko 1 raz i jeśli Ci się spodoba to odnawiać Twój plan co jakiś czas lub zmieniać go na inny…WYBIERANY aktualnie NAJCZESCIEJ to plan złoty, gdyż oszczędzasz ponad 200 zł: 1111 zł cały rok ze mną! Wszystkie książki, wykłady, filmy, transmisje, Ceremonie, przesłania, kod rabatowy i niesamowita korzyść 2 miesiące bezpłatnie. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/roczny-z-przypominajka/

plan srebrny: 111 zł zawiera to wszystko, co w planie miedzianym plus rabat na wszystkie moje prace, rytuały, talizmany, jasnowidzenie, idealny, by korzystać ze spotkań, transmisji cały miesiąc i z lekkością i radością kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/miesieczny-z-przypominajka/

plan miedziany: 33 zł to naturalnie wszystko to, co w bezpłatnym plus WSZYSTKIE moje książki, słuchowiska, audiobooki, filmy, wykłady, czwartkowe Ceremonie oczyszczające…  Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/tygodniowy-2/ Masz pytanie, pytaj śmiało  Z mocą cudowności Twoja Maria Bucardi E-mail: maria.bucardi@gmail.com

Ceremonia nr 76 z dnia 19 września 2019

76 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: jak kształtować Twoją świetlistą przyszłość? Krwawe myśli, słowa i działania, skąd się biorą i jakie skutki wywołują. Jak oczyścić podświadomość i poczuć swoją wartość, jak zdobyć przekonanie, że zasługujesz na to, co najlepsze? Jak zrozumieć tajemnicę życia tutaj i teraz, by materializować w Twojej przyszłości to, co najlepsze. Sprawdź czy Twój dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów).

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/09/19/ceremonia-nr-76-z-maria-bucardi/

Ceremonia nr 75 z 12 września 2019

75 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca:  To stare odchodzi, a tego nowego, lepszego i piękniejszego jeszcze nie widać … Jak ufać i iść dalej, nie błądzić, nie tracić wiary … Jak nie zagubić się we mgle, nie zbłądzić. Stare ołtarze zostały zburzone, a w powietrzu tyle dymu, kurzu i chaosu, że nie wiadomo w którym kierunku ruszyć … Dziś uzyskasz wskazówki, co robić w momentach, gdy tracisz orientację i zamiast do przodu idziesz do tyłu, wspomnienia, żale, sprawy z przeszłości nagle odzywają się głośniej i mocniej… Sprawdź czy Twój dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów).

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/09/12/ceremonia-nr-75-z-maria-bucardi/

Ceremonia nr 74 z 5 września 2019

74 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: Popatrz z góry na Twoje życie, z wyższej perspektywy i wyszukaj ołtarze na których świadomie lub nieświadomie składasz codzienne ofiary z Twojego czasu, energii, zdrowia, mocy, miłości, finansów … Czy te ofiary są zgodne z Toba? Czy też czas, by zburzyć ten lub inny ołtarz i przestać składać na nim ofiary.  Nasze spotkanie będzie bardzo symboliczne, wyjątkowe i jak każde – jedyne i niepowtarzalne. Otrzymasz wskazówki i przesłania, by uwolnić się od tego, co cię blokuje, kradnie Twoje energie i nie pozwala ruszyć do przodu. Sprawdź czy Twój dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów).

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/09/05/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-74/

 

Ceremonia nr 73 z 29 sierpnia 2019

73 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: dlaczego czasami na Twojej drodze pojawiają się przeszkody nie do pokonania, ślepe zaułki, momenty – gdzie Twoje marzenia stają pod znakiem zapytania? Wolność czy złoty klatka? Co blokuje Twoje cele i czy te cele są naprawdę Twoje? Jeśli nie Twoje to czyje? 

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/08/29/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-73/

 

Ceremonia nr 72 z 22 sierpnia 2019

72 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: o jakości Twojej wody życia, jaki wpływ na Twoje ciało maja pozytywne, a jaki negatywne emocje, czy Twoja woda życia jest świetlista czy też bagienna i trująca? O regule 72 godzin. Sprawdź czy Twój dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów tutaj link).

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/08/22/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-72/

 

Ceremonia nr 71 z dnia 15 sierpnia 2019

71 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: jak usunąć negatywną karmę, nagromadzoną w tym życiu lub poprzednich, jak gromadzić tylko dobrą karmę, czyli nie ma skutku bez przyczyny, wszystko to, co robisz odbija się od tęczowych granic Uniwersum i wraca do Ciebie prędzej, czy później, najczęściej w najmniej oczekiwanym momencie. Zadbaj o Twoją przyszłość już dziś! Sprawdź czy Twój dostęp jest jeszcze aktywny LINK (by dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów tutaj link).

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/08/15/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-71/

 

Ceremonia nr 70 z 8 sierpnia 2019

70 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: poznasz wskazówki jak zawsze być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, by osiągnąć wszystkie Twoje marzenia i cele … By nie być za wcześnie lub jeszcze gorzej, nie być za późno…  Sprawdź czy Twój dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by otrzymać wszystkie moje książki i dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów tutaj link).  Strona transmisji tutaj – link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/08/08/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-70/

Ceremonia nr 69 z 1 sierpnia 2019

69 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: jak realizować Twoje marzenia i pragnienia w czasie snu …  Sprawdź czy Twój dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by otrzymać wszystkie moje książki i dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 33 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów tutaj link).  Strona transmisji tutaj – link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/08/01/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-69/

Ceremonia nr 68 z 25 lipca 2019

68 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: każdy z nas ma szczególne zdolności, właściwości, talenty, które są idealnie dopasowane do naszej Drogi Serca i naszego powołania. Mało jednak kto wie, że mamy także narzędzia, które mają na celu ułatwić nam  życie, realizację marzeń i planów. dziś poznasz jedno z najważniejszych narzędzi, które w każdym momencie wskaże Ci, czy idziesz jeszcze właściwą drogą, czy też jesteś w ślepym zaułku.

Strona transmisji  LINK:  https://bucardimaria.com/2019/07/25/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-68/

 

Ceremonia nr 67 z 18 lipca 2019

67 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: 67 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: Ceremonia  bardzo ważna, dotyczy  rozczarowań. Usunięcia iluzji i zobaczenia prawdy. Ceremonia z niezwykłego miejsca energetycznego gigantycznych megalitów La Aceña de la Borrega Hiszpania…

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/07/18/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-67/

Ceremonia nr 66 z 11 lipca 2019

.

 

 

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 66 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: o śmierci, która jest nowym początkiem, stanem przejścia i transformacji. Jak popatrzeć na śmierć nie jak na wroga, ale jak na przyjaciela, który zabiera to, co jest dojrzałe do ścięcia, co jest już z Tobą niezgodne i Ci już nie służy.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/07/11/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-66/

 

Ceremonia nr 65 z 4 lipca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 65 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: o prawach tutaj na Ziemi, jak budować Twoje Królestwo, z jednej strony wyznaczyć jasne granice, a z drugiej uważać, by mury Twojej twierdzy nie były zbyt wysokie, bo Twoja twierdza stanie się więzieniem i złotą klatką.

Strona transmisji LINK:  https://bucardimaria.com/2019/07/04/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-65/

 

Ceremonia nr 64 z 27 czerwca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania:  64 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: jak tworzyć Twoje Królestwo, zgodnie z idealną wizją Twojego życia. Na co co zwrócić uwagę, gdy wyznaczasz granice, rządzisz Twoim Królestwem, pamiętaj, silna Królowa i silny Król, to silne Królestwo, gdzie idzie Twoja energia, czy masz wszystko na oku, czy też zajmujesz się czymś innym, a w tym czasie obce siły przygotowują oblężenie lub spisek, by zrzucić Cię z Twojego tronu. Bardzo symboliczne spotkanie, które dotyczy każdej dziedziny Twojego życia.

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/06/27/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-64/

 

Ceremonia nr 63 z 20 czerwca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 63 Ceremonia aktywacji wew. Słońca: odszukaj i odzyskaj Twoje utracone części Duszy, stań się całością. Jak usunąć ciemne energie i szkodliwe wzory zachowań, które zastąpiły nasze świetliste części duszy, które straciliśmy po ciężkich doświadczeniach, cierpieniach, chorobach czy innych dramatach. Przewodnik Lis, jako strażnik Twojego połączenia z Twoją Duszą Wyższą.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/06/20/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-63/

Zobacz fragment:

Ceremonia nr 62 z 13 czerwca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 62 Ceremonia oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji wew. Słońca: Nie Szukaj światła w ciemności, stań się światłem i materializuj Twoje szczęśliwe i spełnione życie.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/06/13/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-62/

 

Ceremonia nr 61 z 6 czerwca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 61 Ceremonia usunięcia blokad, karmicznych więzów, negatywnych wzorów Twoich przodków, zapisanych w Twojej krwi i DNA, zapisów karmicznych w Twojej duszy, które hamują realizację Twoich marze i pragnień. Zwierzę Mocy Sęp, Strażnik Tajemnic życia i śmierci …

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/06/06/ceremonia-nr-61-z-maria-bucardi/

 

Ceremonia nr 60 z 30 maja 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 60 Ceremonia wyostrzenia zmysłów, by słyszeć impulsy i podejmować właściwe decyzje… Słyszę głos wiatru, czuję wibrację Ziemi, rozumiem energie Nieba. Z gracją idę do przodu i realizuję moje marzenia…

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/05/30/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-60/

 

Ceremonia nr 59 z 23 maja 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: 59 Ceremonia usunięcie blokad podświadomości, ograniczających Cię wzorów i przekonań, zawartych w ciele, aurze i otoczeniu, fioletowy ogień transformacji, NIE bądź szarą myszką, czyli jak wybić się ponad szarą przeciętność i uwolnić się od drobiazgów i błahostek, które kradną Twój czas i energię.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/05/23/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-59/

 

Ceremonia nr 58 z 16 maja 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: Mistrzostwo Myślenia, Delfin Zwierzę Mocy, jak przeskakiwać przeszkody i problemy, jak zmieniać negatywne energie w pozytywne, jak z radością i lekkością uzyskać spełnienie tutaj i teraz na Ziemi, co robić w momentach zwątpienia.. Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/05/16/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-58/

 

Ceremonia nr 57 z 9 maja 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: o fioletowym ogniu przemiany, który uwalnia Cię od krępujących więzów, połączeń karmicznych, blokad podświadomości i jest pomocą w trudnych sytuacjach życiowych, gdy coś idzie ciężko, pojawiają się blokady lub spotykasz ludzi, którzy próbują Tobą manipulować, wpływać na Ciebie i hamują realizację Twoich marzeń, pasożytują na Twojej energii jak m.in. wampiry energetyczne…

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/05/09/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-57/

Zobacz fragment

Ceremonia nr 56 z 13 kwietnia 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: o energii szacunku względem siebie i o tym, jak wzmocnić Twoją siłę, by inni szanowali Twoje granice i respektowali Twoją osobę. Jeleń Król Lasu, przewodnik do pewności siebie. Noś głowę wysoko, by Ci korona z głowy nie spadła … Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/04/13/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-56/

Ceremonia nr 55 z 4 kwietnia 2019

Oczyść energie, usuń blokady, aktywuj wew. słońce

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania: soldiny fundament, a Twoja Droga Serca, jako dostęp do skarbów świata materialnego i niematerialnego, wędrówka z czystością Jednorożca, w którym nieświadomi ludzie widzą tylko białego konia.

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/04/04/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-55/

 

Ceremonia nr 54 z 28 marca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania:  klucz wtajemniczenia, który będzie Ci wskazówką w momentach utraty gruntu pod nogami. Jak podejmować dobre decyzje i utrzymać solidny fundament, spokój i równowagę, jak uniknąć paniki, strachu i  wędrówki złą drogę… Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy…

Strona transmisji z LINK: https://bucardimaria.com/2019/03/28/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-54/

 

Ceremonia nr 53 z 21 marca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania:  detox odtruwanie energetyczne, usunięcie toksyn z podświadomości i pola energetycznego.

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/03/21/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-53/

Zobacz FRAGMENT

Ceremonia nr 52 z 14 marca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania:  Jeśli coś blokuje róg obfitości, czyli o blokadach i energiach, które podświadomie sabotują Twój sukces i spełnienie i pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie, gdy już wszystko jest na dobrej drodze…

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

Strona transmisji  LINK: https://bucardimaria.com/2019/03/14/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-52/

Zobacz fragment

Ceremonia nr 51 z 7 marca 2019

Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy i przejdziemy do tematu naszego spotkania:  Róg obfitości, czyli co zrobić, by szczęście, spełnienie, radość, miłość, zdrowie, powodzenie i inne cudowności na które zasługujesz spadły z nieba i trafiły w Twoje dłonie …

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

Strona transmisji LINK: https://bucardimaria.com/2019/03/07/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-51/