1

Pytania typu: Czy mogę uzyskać wróżbę, poradę przez telefon?

Maria Bucardi: Moi Kochani, znow poruszam ten temat, ale tym razem tylko krotko:
NIE. Po pierwsze rozłożenie, analiza i odczytanie wróżby to nie pieczenie chleba, chat lub Sex-hotline 🙂 Praca ta wymaga skupienia, uwagi i głębokiej medytacji. Dodatkowo w mojej praktyce stosuje kilkakrotne sprawdzenie danego rozkładu i dopiero, gdy za każdym razem uzyskam tą samą odpowiedź, mogę wysłać ją do osoby pytającej. Po drugie – staram się unikać urządzeń elektrycznych, które mają zły wpływ na energie i siły nadprzyrodzone. Wystarczającym “złem” jest sam komputer, dlatego zlikwidowałam telefon i inne urządzenia. Po trzecie – każda osoba traktuje indywidualnie i najpierw wczuwam się w jej sytuację, jej otoczenie i dokonuję indywidualnej analizy. Taka analiza jest niemożliwa przez telefon czy chat. 
Z natury takze uwielbiam pisac i dlatego przygotowuje wrozby pisemne. Sa dla mnie nie tylko dokumentem: do ktorego warto siegnac po jakims czasie, ale sa takze srodkiem artystycznego wyrazu, dlatego zawieraja takze zdjecia. Sa wedrowka przez swiat magii, wedrowka, ktora mozna stale powtarzac, jak opisala to L. w dzisiejszym liscie:
“Droga Mario!
 
Prosiłam Cię o wróżbę w grudniu ubiegłego roku… Dostałam od Ciebie odpowiedź, która i pod względem graficznym, i merytorycznym przerosła moje oczekiwania… Wiele rzeczy już się spełniło, mam nadzieję, że te dla mnie najważniejsze również się spełnią  Nie wiem jak to się dzieje, ale ilekroć czuję się zagubiona i nieszczęśliwa (jak teraz), sięgam po Twoją przepowiednię, czytam ją raz jeszcze i… wszystkie negatywne emocje ustępują, pojawia się nowa energia, chęć do działania i… uśmiech  Z całego serca dziękuję Ci raz jeszcze za pracę wykonaną przed 8 miesiącami, która nadal mnie inspiruje 
 
Pozdrawiam serdecznie,
 
Ł.”
zdjecie: copyright 2007 by Maria Bucardi

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Tess says:

    Znalazłam w internecie stronę http:—- link wykasowany – Maria Bucardi wlasciciel bloga — na której mogę poznać datę swojej śmierci…Zastanawiam się czy skorzystać z takiej wiadomości ?

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d