brak komentarzy

pytanie: chce poznac tarota, nauczyc sie rozkladow, uniezaleznic sie od wrozek, poznac cel po co tu jestem. Moze mi Pani pomoc?

Pytanie od A.: chce poznac tarota, nauczyc sie rozkladow, uniezaleznic sie od wrozek, poznac cel po co tu jestem. Moze mi Pani pomoc?
Moja Droga A., Tarot to najpiekniejsze narzedzie poznania wlasnej duszy. Przy pomocy tych cudownych kart kazdy z nas moze poznac swoje ukryte talenty, powolanie, znalezc wyjscie z najtrudniejszej zyciowej sytuacji. Tarot to srodek do komunikacji z tym, co niewidoczne dla oczu. Kazdy z nas moze pracowac kartami Tarota.
Przytocze tutaj tekst z mojej strony:
Chcesz się nauczyć pracy z kartami Tarota?
Nie mów, że nie masz talentu do magii – zanim nie spróbujesz.
Każdy z nas ma ukryte zdolności i predyspozycje, ale wielu z nas nie zdaje sobie z tego sprawy. Często nie mamy odwagi by odkryć to nieznane. Nadszedł jednak czas w którym szukasz pomocy i trafiasz na moją stronę. To nie jest przypadek. W życiu nie ma przypadków. Na wszystko trzeba odpowiedniego miejsca i odpowiedniego czasu. Teraz nadszedł czas w którym czujesz, że Tarot może Ci pomóc, wskazać właściwą drogę lub najlepsze rozwiązanie. Czujesz zaufanie do Tarota, pokładasz w tych cudownych kartach Twoje nadzieje. Nadszedł czas w którym należy poznać Tarota, zakupić talię, która podoba Ci się najbardziej i zacząć wędrówkę w tajemniczy i magiczny świat…
Każda wróżka (wróż) była kiedyś na Twoim miejscu! Wróżenia nie wyssysa się z mlekiem matki! Opowieści niektórych wróżek jakoby już babka i prababka była wróżką to tylko zabawny tekst, często fantazja a czasami prawda zwykłego przypadku.
Bycia wróżką trzeba się nauczyć, próbować, doskonalić i ufać sobie samej, jak i Twoim narzędziom magicznym, np. kartom Tarota. Bycie wróżką polega na odkryciu i kształceniu tych zdolności, które ma każdy z nas. 
Czyń swoją wolę będzie całym Prawem. (I:40) A. Crowley
Spróbuj a przekonasz się jak cudownym doświadczeniem jest praca z Tarotem. 
Jak nauczyć się znaczenia kart i jak pracować z Tarotem na własne potrzeby, a w przyszłości na potrzeby innych ludzi?
By w pełni poznać pracę z Tarotem wystarczy zaopatrzyć się w dwie moje książki. 
Kurs Magii I i Kurs Magii II –  W Kursie Magii I poznasz rozkłady kart i najważniejsze informacje na temat Tarota. W kursie Magii II poznasz znaczenie każdej karty.
Praca z wlasnymi kartami Tarota ma wiele plusow – przede wszystkim, otrzymujesz bezposrednie informacje i odpowiedzi na Twoje pytania. Nie musisz korzystac z pomocy innej osoby, ktora moze popelnic blad lub swiadomie wprowadzac Cie w blad. 
Kazdy z nas moze pracowac z kartami!!!! 
Moi Kochani, w tym miejscu pragne nadmienic: nie wierzcie w te wszystkie brednie, ktore szerza wrozbici i wrozki! Kazdy z nas moze pracowac z Tarotem! Wystarczy spokoj, skupienie, zaufanie do kart i energii a takze Wola – chec i pragnienie by poznac te karty, by sie z nimi zaprzyjaznic, by je pokochac i by z nimi zyc. 
Inne narzedzia magiczne poznasz w “Kursie magii III” oraz “Kursie magii IV” – http://magiczny-swiat.es24.pl/category/kid,109940/ksiazki-elektroniczne.html/
zdjecie: Copyright 2007 by Maria Bucardi

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: