brak komentarzy

pytanie – jak tworzymy tarcze ochronna

Pytanie: “Witaj Mario, mam pytanie odnośnie tworzenia takiej tarczy ochronnej. W jaki sposób można sobie samemu stworzyć taką tarczę by chroniła przed złem i natręctwem pochodzącym od innych ludzi nie krzywdząc ich a chroniąc samego siebie i swoje działania? Będę wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam serdecznie :”

Maria Bucardi: Moja Droga A., jst wiele sposobow tworzenia tarczy ochronnej i opisanie kazdego z nich wymagaloby stworzenia osobnej ksiazki. Jest to jednak bardzo wazny temat i koniecznie nalezy go poruszyc.
Dla osob, ktore nie czuja sie na silach by samodzielnie sie ochronic polecam talizman Dwa smoki wraz z pentagramem – to jedne z najsilniejszych talizmanow ochronnych  http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/806679/dwa-smoki-zenski-i-meski-w-milosnym-uscisku-harmonii-posrebrzany-i-pozlacany-amulet-magiczny.html – talizman przygotuje dla Ciebie wlasnorecznie, bardzo prosze o podanie daty urodzenia i jesli to mozliwe o przeslanie zdjecia osoby ktorej ma sluzyc. 
Dla osob, ktore potrafia sie skoncentrowac polecam:

Rytuał ochronny -„Błyszcząca suknia” 
Bardzo podobny rytuał magiczny, który również opiera się na sile wyobraźni i woli. W sytuacji zagrożenia koncentrujesz się  i wyobrażasz sobie, że otaczają Cię trzy wirujące warstwy energetyczne: biała, czerwona i czarna. Warstwy są ciepłe, mleczne i lekko prześwitujące. Krążą wokół Ciebie zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Pierwsza warstwa ma kolor biały, to ta znajdująca się najbliżej ciała. Druga warstwa środkowa nosi kolor czerwony a ostatnia czarny. Wszystko to, co jest dla Ciebie dobre przechodzi przez ten kokon, a to wszystko co złe, zostaje odepchnięte. 

Drogi Adepcie Sztuki Magicznej w kontaktach z wampirami energetycznymi, które przyjmują ludzką postać lub 
kierują innymi ludźmi, bardzo pomocne są także słowa i gesty. Nie zapominaj o tym. Szeroką wiedzę na ten temat znajdziesz w podręcznikach psychologii. Pamiętaj proszę, że magia ma wiele wspólnego z psychologią, gdyż przynajmniej w części wykorzystuje niektóre jej metody i techniki. Warto to zauważyć i zastosować dla własnej korzyści. Gesty odpychające, zamykające, ochronne. Magiczne słowo: NIE itp. (…)
Bardzo pomocne jest stworzenie lalki ochronnej – caly temat poruszylam w tej samej ksiazce “Kurs magii III” lub stosowanie runy ochronnej (noszenie jej przy sobie) – temat znajdziesz w mojej ksiazce “Kurs magii IV” http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/664044/kurs-magii-iv—runy-skrypty-runiczne-magia-choosu-sigile-serwitory-napoje-magiczne.html

    

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: