brak komentarzy

Pytanie: urok milosny – chciałam zapytać czy to bezpieczne? Czy osobie na której mi zależy nic się nie stanie? I jeżeli taka osoba jest w związku, to czy osoba z którą obecnie jest-nie ucierpi?

Pytanie: “Dobry wieczór, piszę do Pani z pewnym pytaniem, może to głupie , ale od kilku dni czytam Pani bloga i zastanawia mnie urok miłosny, który zamieściła Pani na tej stronie http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/664046/magia-milosna—rytualy-i-zaklecia-milosne-przepisy-mikstury.html chciałam zapytać czy to bezpieczne? Czy osobie na której mi zależy nic się nie stanie? I jeżeli taka osoba jest w związku, to czy osoba z którą obecnie jest-nie ucierpi? Może to nie zbyt mądre zwracając uwagę na mój wiek, ale jeśli można, bardzo prosze o odpowiedź.
Maria Bucardi: Moja Droga, slicznie dziekuje za Twoj list. Wszystkie rytualy zamieszczone na mojej stronie: http://mariabucardi.pl.tl/, tutaj na blogu czy w moich ksiazkach sa CALKOWICIE BEZPIECZNE. W mojej dlugiej praktyce stosuje tylko tzw. biala magie, ktora opiera sie na wspolpracy z tzw. pozytywnymi silami nadprzyrodzonymi. Calkowicie odrzucam wszystkie praktyki czarnej magii, wspolprace z demonami czy innymi negatywnymi silami, odcinam sie calkowicie od wszelkich ofiar z istot zywych. 
Kazdy zawarty w moich publikacjach rytual mozesz wykonac z czystym sumieniem, gdyz przyniesie on TYLKO i wylacznie dobro. Wszystkie osoby sa w pelni bezpiczne.
Jesli Twoja ukochana osoba jest w zwiazku – a ta osoba nie jest jej przeznaczona to zwiazek sie rozpadnie, co bedzie korzyscia dla obu stron. Osoba trzecia nie ucierpi, otrzyma mozliwosc odnalezienia swojej wlasciwej polowki.
Wazne: w tym miejscu pragne z calego serca zaznaczyc: Moi Kochani, prosze nie wykonujcie rytualow, ktore znalezliscie w internecie, otrzymaliscie od kogos, czy gdzies kupiliscie, jesli nie macie pewnosci czy rytual jest dla Was czy dla innych bezpieczny. Kazdy rytual nalezy najpierw sprawdzic, gdyz czesto moze on przyniesc dla Was wiecej szkody, niz pozytku. Internet jest cudownym narzedziem komunikacji, ale takze miejscem w ktorym wiele osob swiadomie lub nieswiadomie pragnie komus zaszkodzic. Jesli nie masz pewnosci co do rytualu, prosze wyslij go do mnie do oceny lub zapal biala swiece i zapytaj Twojego Aniola Stroza, Twoj wenetrzny glos czy rytual jest bezpieczny, czy mozesz go wykonac. Na pewno uzyskasz odpowiedz. 
Prosze zerknijcie do wpisu: http://mariabucardi.bloog.pl/id,6345921,title,Pytanie-czy-tarocistka-ma-wplyw-na-osobe-pytajaca,index.html – czyli jak rozpoznac osoby magiczne (rytualy, prace magiczne), ktore moga Wam zaszkodzic.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: