brak komentarzy

Channeling – medium otrzymuje informacje i wskazowki od innych istot

Moi Kochani w zwiazku z listem A. kilka slow na temat osob, ktore afiszuja sie znajomoscia i praktykowaniem tzw. Channelingu.
Zalozenie channelingu jest dobre, ale w rzeczywistosci nalezy wiedziec o tym, ze:
1. Medium otrzymuje informacje i nie zdaje sobie sprawy od jakiej istoty te informacje pochodza – medium ma zbyt malo praktyki lub inne blokady …
2. Medium otrzymuje informacje od Ciemnej strony a odbiorcy tlumaczy, ze sa to przekazy dobrych Aniolow
3. Medium otrzymuje przekazy od Istot Swiatla
4. Inne – w tym watku nie bede ich poruszac
Jest tak wiele osob, ktore pisza o channelingu – w rzeczywistosci sa jednak swiadomie lub calkowicie nieswiadomie kanalami dla Istot Cienia. Dlatego zalecam ogromna ostroznosc w kontaktach z takimi osobami. Sluchajcie Waszego wewnetrznego glosu – tak samo, jak w przypadku wyboru maga czy wrozki o czym pisalam tutaj:
W zwiazku z rytualem opisanym przez A.: “(…)pewna znajoma mi osoba zajmująca się chanelinngiem, tantrą, uważająca się za osobę jasnowidzącą, namówiła mnie na przyjęcie aniołów –też taki mały rytuał, który polegał na tym, że w określonym dniu , o określonej godzinie należało otworzyć drzwi domu i przyjąć wysłane przez określoną osobę anioły, przygotowawszy wcześniej napisane na białym papierze 3 marzenia/życzenia,  które chce się żeby anioły spełniły, kartkę włożyć do białej koperty, położyć ją w przygotowanym przez siebie miejscu w domu, zapalić biała świecę, obok postawić  czerwone jabłko i biały kwiat. Oraz przygotować nazwiska, imiona i adresy 3 osób, do których potem odeśle się owe anioły. Miały one być obecne przy przyjmującej osobie przez 10 dni,  wciągu 5 pierwszych dni anioły miały być wokół osoby która je przyjęła, poznawać jej energię i otoczenie, a prze 5 kolejnych dni zewnętrzne warunki do realizacji marzeń. Zawierzając tej osobie (…)”
Moi Kochani, ten rytual opisuje przejecie Aniolow Cienia. Anioly Swiatla sa zawsze obok Ciebie, nie musisz ich specjalnie przyjmowac. Natomiast wszystkie rytualy, ktore opisuja specjalne przygotowania wzgledem przyjecia “kogos” – otwarcia drzwi dla “kogos”, otwarcia czakr energetycznych “przed kims” – naleza do rytualow niebezpicznych – ktore otwieraja Was na wplywy negatywne z zewnatrz. Prosze o ostroznosc. Po takich sesjach nastepuje seria nieprzyjemnych wydarzen … uwolnic od tych energii moga tylko rytualy ochronne i oczyszczajace. 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: