brak komentarzy

Horoskop za darmo, aktualny horoskop dla znakow Zodiaku bezplatnie, gratis – z czego moge a z czego nie nalezy korzystac.

W odpowiedzi na list od I. : “(…) Chciałam  zapytać o pewną rzecz, mianowicie chodzi mi o różne bezpłatne horoskopy dostępne np. w internecie. Pisała Pani kiedyś na swoim blogu, że nie powinno się korzystać z bezpłatnych wróżb, ale czy to samo dotyczy horoskopów? Czy w takim razie twórcy tych horoskopów w jakiś sposób pobierają moją energię, gdy je czytam? A czy jest sposób, by temu zapobiec, a może korzystając z nich bezpłatnie nic złego się nie dzieje? Będę wdzięczna za wskazówkę w tej sprawie, bo już jakiś czas gryzie mnie ta wątpliwość (…)”

Moi Kochani, jesli ktos prezentuje w internecie aktualny horoskop tzw. ogolny np. dla Raka lub Strzelca w ktorym opisuje ogolnie co wydarzy sie w tym czy innym miesiacu – to sa to horoskopy bezpieczne. Mozna je spokojnie czytac, gdyz ich tworcy nie pobieraja Waszej energii. Te horoskopy nalezy traktowac tak samo, jak artykuly na ten czy inny temat. To samo dotyczy horoskopow gazetowych, ktore najczesciej znajdziecie na koncu danego magazynu, tygodnika czy miesiecznika. 
Horoskopy niebezpieczne, ktore wysysaja Wasza energie na tej samej zasadzie co wrozby gratis – (temat opisalam szerzej tutaj: http://mariabucardi.bloog.pl/id,6348030,title,Aktualny-temat-Powroze-za-darmo-Tarot-nie-pobieram-oplat-wrozby-za-darmo-tarot-za-darmo-wrozby-tarota-za-darmo-stawianie-tarota-za-darmo,index.html ) – to horoskopy, ktore ktos tworzy TYLKO dla Was bezplatnie. Na zasadzie – napisz do mnie a ja zrobie dla Ciebie horoskop za darmo. 
Horoskopy niebezpieczne wysysajace energie to te – ktore zlecacie do wykonania jakiejs grupie ludzi lub danej osobie i nie dajecie NIC w zamian. Energie wyrownaja sie same w ten sposob, ze cos zostanie Wam zabrane. 
Podsumowujac – horoskopy gazetowe i internetowe ogolne dla kazdego – sa bezpieczne. Horoskopy tylko dla Ciebie, zlecone przez Ciebie, ale nie “oplacone” – magiczna zasada wymiany i rownowagi nie zostaje zachowana – sa niebezpieczne i spowoduja straty w tej czy innej dziedzinie Twojego zycia. Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
535 opinii
%d bloggers like this: