brak komentarzy

Jak za pomocą afirmacji lub innego rodzaju magii pozbyć się osoby, której sie podobamy, ale my wiemy, że z naszej strony z tego nic nie będzie? Życzymy jej oczywiście wszystkiego najlepszego i znalezienia swej prawdziwej miłości.

Pytanie od A.: “(…)Jak za pomocą afirmacji lub innego rodzaju magii pozbyć się osoby, której sie podobamy, ale my wiemy, że z naszej strony z tego nic nie będzie? Życzymy jej oczywiście wszystkiego najlepszego i znalezienia swej prawdziwej miłości. Jak z kolei dać do zrozumienia osobie, która jesteśmy zainteresowani i ona nami też, że nam sie podoba?Było już kilka spotkań, chodzi mi więc także o jakąś afirmację do pisania. Czyli mówiąc prościej: sytuacja trójkąta, z którym mamy wybór między 2 osobami, które się przyjaźnią, tak, aby nikomu nie zaszkodzić, ale też walczyc o swoje szczęście? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź(…)”

Maria Bucardi: Moja Droga A., w takiej sytuacji mozna zastosowac standardowa afirmacje o osobie, ktora nam sie podoba:

Tworze wspanialy zwiazek z Janem Kowalskim (oczywiscie tutaj wpisujesz dane wybranka). 

lub

Jestem w zwiazku milosnym z Janem Kowalskim, bardzo sie kochamy, mieszkamy razem.

lub inne afirmacje w tym stylu. Nalezy uzyc wlasnych slow, tak, jak czujesz.  Uzywajac takiej afirmacji osoba trzecia zostanie oddalona automatycznie. 

Mozna takze zastosowac afirmacje negatywna, czyli: Jan Kowalski poznal nowa dziewczyne w ktorej sie zakochal i nasz kontakt sie urwal. Taka afirmacja od razu oddalasz Jana Kowalskiego. 

Uwazam takze, ze nalezy powiedziec szczerze osobie wybranej, ze jej kolega nie daje Ci spokoju (to mozna ujac innymi slowami ;-), ale nie jst w Twoim typie, nie podoba Ci sie a nie chcesz go urazic. Zycze powodzenia!

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
535 opinii
%d bloggers like this: