2

Moi Kochani nowe artykuly tutaj

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  mariabucardi says:

  Magia dla dwojga

  Autorem tekstu jest Aleksandra Zumkowska-Pawlowicz
  2011-02-11

  Serce na śniegu
  Dla osób, które pamiętają o tych zasadach, pani Maria poleca zastosowanie rytuałów, które pomogą im w nawiązaniu jeszcze bliższych i głębszych relacji. „Nie tylko w Walentynki, ale także w inne dni w roku warto we dwoje oczyścić energię w związku, usunąć te negatywne i aktywować te pozytywne.
  Pary, które mieszkają razem mogą wspólnie zapalić kadzidełko z białej szałwii i obejść każdy kąt mieszkania okadzając go dymem a następnie zapalić dwie czerwone świece w intencji związku, wspólnie stworzyć na kartce papieru runiczny symbol miłości lub po prostu napisać swoje imię i nazwisko w formie afirmacji np. Jesteśmy razem, kochamy sie i rozumiemy – otoczyć tekst symbolem serca, a następnie cala kartkę spalić w płomieniu świecy intensywnie myśląc o tym, jak wspaniale czujemy sie razem.
  Pary, które nie mieszkają w jednym mieszkaniu powinny sie spotkać np. na łonie przyrody, namalować na Ziemi lub na śniegu symbol serca, stanąć w środku, objąć się i wypowiedzieć na głos słowa: nasza miłość jest czysta, pełna dobrych energii, jesteśmy razem, a nasz związek jest pełen miłości i spełnienia.”

  Wspólna wizyta u wróżki?
  Czy warto wybrać się w ten dzień do wróżki? Jest to zapewne ciekawa propozycja spędzenia walentynkowego czasu, jednak należy pamiętać, iż wspólna wizyta może okazać się fiaskiem. Do wróżbity najlepiej chodzić osobno, bo, jak podkreśla Maria Bucardi, wspólna wizyta może się wiązać z niebezpieczeństwem.” Stanowczo odradzam wspólną wizytę u wróżki, gdyż może ona doprowadzić do przykrych sytuacji, gdy w obecności partnera dowiemy sie, że np. nas zdradza. Takie wizyty będą także niezwykle krępujące dla wróżki, która stanie pomiędzy “młotem i kowadłem”, widząc z jednej strony zakochana parę, a z drugiej w kartach sytuacje trójkąta lub w bliskiej przyszłość czyli rozpad związku. Jeśli pragniemy znać przyszłość w sferze miłości to należy zdecydować się na wróżbę w cztery oczy.”

  Magiczne wspólne Walentynki mogą być doskonałym pomysłem na spędzenie tego dnia.
  Potraktowane z przymrużeniem oka będą także wspaniałą zabawą!

 2. Odpowiedz
  mariabucardi says:

  Caly artykul cytuje

  Magia dla dwojga

  Autorem tekstu jest Aleksandra Zumkowska-Pawlowicz
  2011-02-11

  Walentynki to świetny czas na wprowadzenie rytuałów dla dwojga do wspólnego życia. Trochę tajemniczości i magii nikomu nie zaszkodzi, a ezoteryczne zabiegi traktowane z odpowiednim dystansem mogą skutecznie wypędzić nudę ze wspólnie spędzanych wieczorów.

  Magiczna miłość
  14 lutego to dla wielu dzień wyjątkowy. Zakochani wierzą, iż właśnie wtedy miłość nabiera jeszcze silniejszej, magicznej mocy. Nieśmiali nabierają odwagi by wyznać swoje uczucie, młodzi mężczyźni oświadczają się swoim partnerkom, a panie zachwycone romantycznymi gestami ukochanych są skłonniejsze wybaczyć im drobne potknięcia… Czy może to być także dzień wypełniony magią, tajemniczymi rytuałami miłosnymi? Dlaczego nie!

  Dbajmy o miłość
  Maria Bucardi, wróżka, jasnowidzka podkreśla, że o miłość dbać trzeba codziennie, nie tylko 14 lutego „Każdego dnia należy pielęgnować związek i miłość i przede wszystkim zrozumieć, że miłość to dziecko wolności i nigdy nie należy ograniczać partnera, zamykać się w czterech ścianach, miłością należy żyć i dzielić się z innymi. Nigdy nie należy wisieć na własnym partnerze, gdyż jest to uczucie zależności, a nie miłości ,a pierwszy krok do szczęśliwego związku to pokochać samego siebie. Jest takie piękne przesłanie w Tarocie karty VI wielkiej Arkany: Czasami (ale nie zawsze) jest tak, ze ten właściwy partner do doświadczenia prawdziwej miłości nie jest tym samym partnerem z którym żyjemy codziennie. Właściwy partner to ten z którym możemy najlepiej rosnąć, rozwijać się i uczyć się kochać.”

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: