brak komentarzy

Zapraszam do lektury artykulu na wp.pl

Moi Kochani, tutaj cos do poczytania

 

http://horoskop.wp.pl/kat,1015981,page,2,title,Wroz-czy-wrozka,wid,13161068,wiadomosc.html?ticaid=1bd56

 

Bardzo dziekuje Pani Aleksandrze Zumkowskiej-Pawlowicz  za kontakt ze mna i ten malenki wywiad.

Moc swietlistej energii dla Was

Wasza Maria Bucardi

 

Fragment artykulu zamieszczonego na wp.pl:

 

cytuje:

 

Płeć nie ma znaczenia
Jak wygląda sprawa z punktu widzenia samych wróżbitów? Maria Bucardi, wróżka i jasnowidzka twierdzi, że płeć jest kwestią nieistotną, liczy się natomiast „dar”. „Według mnie płeć nie ma najmniejszego znaczenia. Dusza każdego człowieka ma w sobie zarówno żeńskie, jak i męskie pierwiastki, wróżenie opiera sie na duchowości i dlatego jest bezpłciowe. Natomiast nasza fizyczność (inkarnacja w ciało kobiety czy mężczyzny) nie ma przy jasnowidzeniu żadnego znaczenia.”

Spytałam panią Marię, czy nie uważa, iż kobiecie jest łatwiej zaufać niż mężczyźnie. Jak ona widzi tę kwestię? „Uważam, że zaufanie jest bardzo ważne, ale są osoby, które bardziej ufają mężczyznom niż kobietom, a inne odwrotnie.
Wybranie odpowiedniej wróżki czy wróża opiera sie na odczuciach serca, na wskazówkach wewnętrznego głosu, który kieruje nas do tej czy innej osoby. Nie należy się tutaj kierować płcią, ale właśnie tym, co czujemy wewnątrz. Natomiast czy łatwiej uwierzyć kobiecie czy tez mężczyźnie: moim zdaniem to nieważne czy wierzymy we wróżby czy nie, gdyż prawdziwy jasnowidz przekazuje nam przesłania które i tak się sprawdzą niezależnie od tego, czy w nie wierzymy czy też nie. Dlatego to czy wróżba pochodzi od kobiety czy tez od mężczyzny nie ma najmniejszego znaczenia”.

Ważne jest więc zaufanie do wróżki czy też wróża oraz to, jaką ma renomę oraz czy jest prawdziwym profesjonalistą. Istotne jest porozumienie na linii klient-wróżbita. Obiektywnie patrząc na sprawę płeć nie ma żadnego znaczenia, chyba, że w nas samych są jakieś ograniczenia, które nie pozwalają nam być szczerymi wobec mężczyzny lub kobiety.
Jak podkreśla Maria Bucardi, “Prawdziwy wróż czy wróżka zawsze działa na zasadzie medium i daje nam odpowiedzi uzyskane z innego wymiaru, dlatego płeć nie gra tutaj żadnej roli.”

Ten artykul w calosci takze na mojej stronie: http://mariabucardi.pl.tl/wrozka-czy-wroz.htm

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: