1

Na ktore listy nie odpowiem

Na ktore listy nie odpowiem

Wasze oczekiwania wzgledem komunikacji ze mna.

O tym temacie mowilam juz wiele razy w filmach i w formie artykulow, ale pewne rzeczy nadal sa niejasne i dlatego potrusze ten temat na dzisiejszym spotkaniu magicznym.

Jak wiecie magia, wrozenie, czary nie maja nic wspolnego z telewizja, komputerem czy innymi mediami. Prace magiczne wymagaja spokoju, skupienia i dobrych pozytywnych energii. Niestety internet, telefon, radio maja negatywne energie i prace magiczne wykonane w ich poblizu nie maja po prostu zadnej wartosci. Dlatego jak wiecie dystansuje sie od rozmow przez telefon, od wystepowania w telewizji pomimo setek otrzymanych zaproszen do udzialu w roznych programach, gdyz istnieja tylko dwie drogi – osoba publiczna – dostepna na kazde zawolanie mediow lub na kazdy telefon, email, ktora NIE prowadzi prac magicznych, gdyz jest to po prostu niemozliwe i prace takie sa nieskuteczne. Lub osoba magiczna, ktora odcina sie od tego calego zgielku medialnego i koncentruje sie na pracy magicznej, ktora jest przez to skuteczna  by pomoc innym w potrzebie.

Z listow ktore otrzymuje wynika jednak, ze wiele osob z Was oczekuje kontaktu ze mna na kazde zawolanie, np. odpowiedzi na kazdy wyslany list, a z drugiej strony ta sama osoba oczekuje by prace magiczne ktore prowadza byly skuteczne i przyniosly oczekiwany efekt.

… i tutaj konieczne jest pewne wyjasnienie….

Wiecej na ten temat na mojej stronie tutaj: http://mariabucardi.pl.tl/Nie-odpowiem.htm

Komentarz ( 1)

 1. Odpowiedz
  Emily says:

  Kochana Pani Mario,
  To co Pani dzisiaj napisała dla mnie jest zupełnie zrozumiałe i sama też tak uważam, że szkoda Pani umiejętności, wiedzy, doswiadczenia i mocy aby traciła Pani swój czas przed komputerem odpisując na listy (na które odpowiedzi tak na prawdę są najczęściej na blogu), kiedy tyle osób nieszczęśliwych i w ogomnych potrzebach oczekuje magicznej pomocy od Pani.
  Nurtuje mnie jednak jedna sprawa. Właśnie rozpoczełam u Pani kurs magii za pośrednictwem Pani wspaniałych książek. W Książce nr 1 podkreśla Pani, ze jest Pani w stałym kontakcie z takimi osobami, że w razie jakiś wątpliwości czy też problemów, błędów podczas nauki i innych podobnych sytuacjach (czego się właśnie obawiam ponieważ do kursu magii podchodzę z wyjątkową powagą i dokładnościa), można się do Pani zwrócić, do swojego Mistrza . Proszę o sprecyzowanie jak to dokładnie rozumieć, czy na takie maile będzie Pani odpowiadała,czy może chodzi o inną formę komunikacji czy też powinno się w tej sytuacji takze zwrócić za pośrdenictwem analizy magicznej?
  Zauroczona Pani mocą i osobowością
  Emily

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: