1

Po rytuale dziękczynnym – podziękowanie za współudział i relacje otrzymane przez email

Moi Kochani z całego serca dziękuję za udział w rytuale dziękczynnym oraz za Wasze relacje. Obiecuję, że najważniejsze kwestie poruszę już wkrótce w filmie na moi kanale. Zwrócę również Waszą uwagę na ważne szczegóły byście mogli zastosować je w rytuale w sierpniu. To wspaniałe uczucie aktywacji Mocy Wszechświata i podziękowania za to,co mamy dookoła nas. Nie ukrywam, że rytuał był trudny ze względu na ilość osób i niesamowicie mocne energie i kosztował mnie niezwykle dużo siły, koncentracji i mojej własnej energii. Wiem jednak, że rytuał zakończył się pomyślnie. Niech Moc Miłości będzie z Wami Wasza Maria Bucardi

PS. Proszę się nie gniewać jeśli nie dam rady odpowiedzieć na każdy list, ale na pewno ujmę każdy problem dyskretnie w filmie wyjaśniającym.

oraginal w lepszej jakosci tutaj: http://youtu.be/5bs7Y_f2qD0

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Kasia says:

    Dziekuję za możliwosc uczestniczenia w tym rytuale dziękczynnym..:)Swiadomość kontaktu z Marią była niesamowitym przezyciem.Dodatkowo Księzyc świecił na wprost mojego okna w całej swojej okazałości.Niestety nie wiem czy moje starania nie poszły na marne,bo za oknem miałam zakłócenia spowodowane hałasami.Trudno było się skupić choc bardzo sie starałam.Zastanawiam się więc czy zaczne dostrzegać te dobre rzeczy i niespodzianki jakie w kolejnych dniach po rytualne mają nastąpić,czy hałasy spowodowały zakłocenia energetyczne? Pozdrawiam ciepło.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: