3

Podziękowanie za udział w rytuale dziękczynnym księżycowym oraz za raporciki oraz pytania

Moi Kochani z całego serca dziękuję za udział w rytuale księżycowym a także za pierwsze raporciki oraz pytania, które wysłaliście. W kolejnym filmie postaram się wyjaśnić pewne wątpliwości. Ciesze się, że Wasze przeżycia były tak wspaniałe, dla mnie to również niezwykła przyjemność spotkać się z Wami tak na żywo.

Z pierwszych przeczytanych listów wynika, że bardzo często pojawiały się u Was muchy – u mnie także jedna dała o sobie szczególnie znać. Co to oznacza:

MUCHA – jako Zwierzę Mocy

nerwy, oczyszczenie, rozpad w znaczeniu

LIKWIDACJA
ROZKŁADANIE SIĘ
ROZEJŚCIE SIĘ
ROZŁOŻENIE SIĘ
ROZPUSZCZENIE
ROZWIĄZANIE
ROZSYPKA

Usunięcie starych barier, przeszkód, złych myśli. Należy się uspokoić i wejść do własnego wnętrza, coś się dzieje z energiami – nieoczekiwana i nieproszona pomoc z innych światów – zaraz wytłumaczę kiedy u mnie pojawiła się mucha i co się wydarzyło zaraz później.

Natłok obcych energii, myśli – to akurat u mnie normalne, gdyż kieruję Waszymi energiami w czasie rytuału, jeśli jednak pojawia się u Was oznacza nieoczekiwaną pomoc z innych światów a także to, co opisałam już powyżej oraz przesłanie –  zwróć uwagę na kościotrupa w szafie, czyli na jakieś stare odpady, które zamiotłaś/zamiotłeś pod dywan by na nie nie patrzeć a one zamiast zniknąć zaczynają się rozkładać.

Mucha Zwierzę Mocy w magii
Mucha Zwierzę Mocy w magii

O godzinie 21:12 czasu polskiego u mnie jeszcze jest słońce – pojawiła się mucha a zaraz po niej gość na bezchmurnym niebie – tutaj zdjęcie dla Was Moi Kochani, może ktoś miał podobne obrazy proszę wówczas o zdjęcia przez emial, W czasie rytuałów warto mieć zawsze aparat fotograficzny pod ręką by od razu ująć takie sytuacje i udokumentować je w Waszej Księdze Praktyk. Po zrobieniu zdjęcia należy znów się skoncentrować i wrócić do rytuału.

Gość na niebie godzina 21:12
Gość na niebie godzina 21:12
Gość na niebie godzina 21:12
Gość na niebie godzina 21:12
Gość na niebie godzina 21:12
Gość na niebie godzina 21:12

Moi Kochani kolejny bardzo ważny rytuał to 23.09 – w Magiczna Noc Mabon – http://bucardi.es24.pl/opis/2542288/rytual-usuwania-zlych-energii-i-aktywacji-szczescia-milosci-i-bogactwa-23092011-mabon.htmlMoc Milosci dla Was Wasza Maria Bucardi

3 komentarze

 1. Odpowiedz
  Beata says:

  Droga Mario. Dzisiaj gdy obudziłam się niebo było bezchmurne z wyjątkiem podobnej postaci jak Twoja. Zdążyłam zrobić 3 zdjęcia i postać zniknęła. Czy to ma jakieś znaczenie?

 2. Odpowiedz
  Margo says:

  Witam!

  W trakcie rytuału nikogo szczególnego nie spotkałam.
  Lecz po, 13-go sierpnia pojechałam ze znajomymi nad jezioro.
  Wieczorem szukałam drobnych w portfelu.
  Znalazłam tam kanadyjską 10-co centówkę.
  A mieszkam w Polsce!
  Na awersie wizerunek królowej Elżbiety II z podpisem G.B. Regina.
  Na rewersie okręt 3-masztowy.
  Czy ta sytuacja może mieć związek z tym rytuałem?

  Jeśli tak to to chciałabym wiedzieć co Twoim zdaniem OGÓLNIE oznacza taka moneta?
  Być może będzie to kluczowa wiadomość dla mnie, gdyż jestem na “przełomie” życiowym.
  Pozdrawiam serdecznie.

 3. Odpowiedz
  num... says:

  Zmiany są konieczne 😉

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: