3

Podziękowanie za udział w rytuale dziękczynnym księżycowym oraz za raporciki oraz pytania

Moi Kochani z całego serca dziękuję za udział w rytuale księżycowym a także za pierwsze raporciki oraz pytania, które wysłaliście. W kolejnym filmie postaram się wyjaśnić pewne wątpliwości. Ciesze się, że Wasze przeżycia były tak wspaniałe, dla mnie to również niezwykła przyjemność spotkać się z Wami tak na żywo.

Z pierwszych przeczytanych listów wynika, że bardzo często pojawiały się u Was muchy – u mnie także jedna dała o sobie szczególnie znać. Co to oznacza:

MUCHA – jako Zwierzę Mocy

nerwy, oczyszczenie, rozpad w znaczeniu

LIKWIDACJA
ROZKŁADANIE SIĘ
ROZEJŚCIE SIĘ
ROZŁOŻENIE SIĘ
ROZPUSZCZENIE
ROZWIĄZANIE
ROZSYPKA

Usunięcie starych barier, przeszkód, złych myśli. Należy się uspokoić i wejść do własnego wnętrza, coś się dzieje z energiami – nieoczekiwana i nieproszona pomoc z innych światów – zaraz wytłumaczę kiedy u mnie pojawiła się mucha i co się wydarzyło zaraz później.

Natłok obcych energii, myśli – to akurat u mnie normalne, gdyż kieruję Waszymi energiami w czasie rytuału, jeśli jednak pojawia się u Was oznacza nieoczekiwaną pomoc z innych światów a także to, co opisałam już powyżej oraz przesłanie –  zwróć uwagę na kościotrupa w szafie, czyli na jakieś stare odpady, które zamiotłaś/zamiotłeś pod dywan by na nie nie patrzeć a one zamiast zniknąć zaczynają się rozkładać.

Mucha Zwierzę Mocy w magii

Mucha Zwierzę Mocy w magii

O godzinie 21:12 czasu polskiego u mnie jeszcze jest słońce – pojawiła się mucha a zaraz po niej gość na bezchmurnym niebie – tutaj zdjęcie dla Was Moi Kochani, może ktoś miał podobne obrazy proszę wówczas o zdjęcia przez emial, W czasie rytuałów warto mieć zawsze aparat fotograficzny pod ręką by od razu ująć takie sytuacje i udokumentować je w Waszej Księdze Praktyk. Po zrobieniu zdjęcia należy znów się skoncentrować i wrócić do rytuału.

Gość na niebie godzina 21:12

Gość na niebie godzina 21:12

Gość na niebie godzina 21:12

Gość na niebie godzina 21:12

Gość na niebie godzina 21:12

Gość na niebie godzina 21:12

Moi Kochani kolejny bardzo ważny rytuał to 23.09 – w Magiczna Noc Mabon – http://bucardi.es24.pl/opis/2542288/rytual-usuwania-zlych-energii-i-aktywacji-szczescia-milosci-i-bogactwa-23092011-mabon.htmlMoc Milosci dla Was Wasza Maria Bucardi

Juz w czwartek o 20:20 czasu polskiego - Ceremonia z Maria Bucardi. Nie zapomnij zalogowac sie na Twoje konto po szczegoly - Twoje konto - Zamknij

%d bloggers like this: