13

Twoje doświadczenia z dobrymi i złymi energiami – wyślij mi Twoją historię a może Anioły wybiorą właśnie Ciebie i otrzymasz jedną z najpiękniejszych pozytywnych talii kart Tarota lub jeden z trzech talizmanów szczęścia.

Moi Kochani, ze wzgledu na Wasze prosby przedluzam termin nadsylania prac konkursowych do 15.10.2011. Losowanie nagrod 20.10.2011 – filmik bedzie tutaj na blogu. Z magicznym pozdrowieniem Wasza Maria Bucardi

 

Moi Kochani, wiem, że czekacie na moją nową książkę o tym – Jak aktywować dobre energie w Waszym otoczeniu i jak usuwać te negatywne. I tutaj dobra wiadomość, gdyż książka jest już gotowa, ale …

Czym byłaby książka bez Waszych pytań i bez Waszych historii …

W końcowej części pragnę zamieścić odpowiedzi na Wasze pytania do tego tematu oraz Wasze historie, czyli jakie złe energie aktualnie Cię męczą, w której dziedzinie życia objawia się pech, negatywność a także jakie są Twoje sprawdzone sposoby by aktywować dobre energie i usuwać te złe. 

Dlatego ta właśnie niezwykła akcja. Odpowiedz na moje pytania (jedno lub wszystkie z poniższych), opisz mi Twoje doświadczenia. Wśród wszystkich osób, które wyślą odpowiedzi rozlosuję publicznie – nagram film z losowania na żywo – następujące nagrody w ramach podziękowania:

Poświęcone i namaszczone – przygotowane dla Ciebie:

  • Najpiękniejsze i niesamowicie pozytywne karty Tarota Pui-Mun Law, Moore wraz z książką w języku niemieckim (wersji polskiej nie ma), ale karty należy traktować jak każde inne karty Tarota, czyli mają takie samo znaczenie jak każde inne.
  • Trzy talizmany szczęścia – zdjęcia poniżej

Jak wysłać Twoją historię lub pytania  i wziąść udział w losowaniu

– opisz mi przez email Twoje sposoby, jak udało Ci się w  przeszłości pokonać złe momenty czyli złe energie, czy przy pomocy modlitwy, rozmów z Aniołami, okadzanie mieszkania, Feng Shui?

– jeśli nie udało się pokonać złych energii to jak one objawiają się w Twoim życiu czy masz pecha w miłości, problemy z koncentracją a może po prostu wszystko się w domu psuje itp.?

– masz pytania, które pragniesz bym poruszyła w książce w rozdziale Pytania i odpowiedzi –  jak aktywować dobre energie a jak usunąć negatywne? Jakie to pytania, co pragniesz wiedzieć?

Podpisz proszę list tak, jak mogę go podpisać przy publikacji w książce np. Twoim pseudonimem lub imieniem. Listy w całości lub w części będą drukowane w książce lub na blogu. Oczywiście z zachowaniem dyskrecji.

W losowaniu wezmą udział tylko listy w których zaznaczysz – Wyrazam zgodę na publikację w książkach i artykułach Marii Bucardi.

Historię możesz wysłać do 01.10.2011 /pierwszego pazdziernika br/

Na moj adres email tutaj – http://mariabucardi.pl.tl/Kontakt.htm

Losowanie nagród odbędzie się w dniach 10.10 do 15.10.2011 i zostanie w całości nagrane na video, film ten opublikuję na moim kanale na youtube – Filmy Marii Bucardi

Osoby, które wygrają nagrody poproszę o podanie adresu pocztowego na który nagrody zostaną wysłane – oczywiście w bardzo dyskretnej paczuszce na której nie widać co znajduje się w środku.

 Warunki udziału w akcji

– wysłanie Twojej historii przez email do mnie do dnia 01.10.2011

– w opisie historii musi znaleźć się adnotcja – Wyrazam zgodę na publikację w książkach i artykułach Marii Bucardi.

– należy subskrybować mój kanał z filmami na youtube – na górze jest żółty przycisk subskrybuj – subskrypcja jest bezpłatna – będąc moim widzem otrzymujesz nie tylko linki do nowo wstawionych filmów, ale także możesz pisać komentarze, pytania i brać udział w tej lub w przyszłych akcjach i wygrywać nagrody – konkursy przeznaczone są dla moich widzów, czyli osób, które subskrybowały mój kanał  http://www.youtube.com/user/MariaBucardi

w Twojej historii podaj mi koniecznie Twoj nick youtube czyli Twoja nazwe uzytkownika – bym mogla odnalezc Cie wsrod widzow mojego kanalu.

Dla wyjaśnienia co to są dobre energie w Twoim otoczeniu a co złe

Dobre energie w Twoim otoczeniu przynoszą miłość, szczęście, zadowolenie, dobrą sytuację finanową, spełnienie w tym, co robisz, uśmiech, wszystko sie układa, czujesz ochotę do życia i działania, promieniujesz uśmiechem i  zdrowiem. Każdego dnia budzisz się dziękując za to, co masz i kim jesteś, za przyjaciół, dobro dookoła Ciebie. Witasz Słońce uśmiechem i obfitość towarzyszy Ci każdego dnia.

Złe energie w Twoim otoczeniu objawiają się brakiem, smutkiem, czasami odczuciami depresji, lęku, nienawiść, zazdrość, ociężałość, bierność, wygodnictwo, brak wiary i zaufania w to, co robisz, poczucie winy, brutalność, zarozumiałość, oszustwo, zdrada, nadużywanie władzy, manipulowanie, plotki, łudzenie, zwodzenie, niespełnienie, choroby, coś Cię blokuje, nie masz energii do działania, czujesz przytłoczenie, nie możesz zebrać myśli, boisz się przyszłości itp.

Nagrody w podziekowaniu z udział w akcji – które rozlosuję na żywo wsród osob, które wyslą do mnie historie to – zdjęcia

– Talia 78 kart Tarota Pui-Mun Law, Moore – czyli jedne z najpiękniejszych kart świata

Jedna z 78 kart Tarota

Jedna z 78 kart Tarota

Więcej kart w galerii

– talizman szczęścia 1

Talizman szczescia nr 1 Karneol wielkosc 25 x 24 x 13 mm

Talizman szczescia nr 1 Karneol wielkosc 25 x 24 x 13 mm

– talizman szczęścia 2

Talizman szczescia nr 2 Jaspis oceaniczny srednica 30 mm

Talizman szczescia nr 2 Jaspis oceaniczny sredn. 30 mm

– talizman szczęścia 3

Talizman szczescia nr 3 ametyst - 25 x 24 x 13 mm

Talizman szczescia nr 3 ametyst - 25 x 24 x 13 mm

Moi Kochani z calego serca zapraszam do opisania Waszych historii którymi chcecie podzielić się z innymi osobami, które wierzą w to, co dobre i pragną zwalczyć to, co złe. 

Nie spiesz się – przemyśl temat i opisz go jak najdokładniej,

Moc Milosci dla Was Wasza Maria Bucardi


Nie chcesz brac udzialu w konkursie a pragniesz zamowic te karty poswiecone i namaszczone, gotowe do pracy magicznej:

Moi Kochani w odpowiedzi na Wasze pytania informuje:

Talie kart mozna takze zamowic u mnie – ten komplet zawiera 78 kart plus przecudnie ilustrowana ksiazke w jezyku niemieckim do tej talii tarota. Oczywiscie karty sa kartami Tarota, wiec znaczenie kazdej z nich jest takie samo jak np. innych talii. Wiec jesli nie znasz jezyka niemieckiego to nie jest to zaden problem.

Cena talii – najnowsze wydanie, karty i ksiazka nowe to 196 zl plus wysylka 12 zl

Zamowienie prosze przez email – moj adres

Juz w czwartek o 20:20 czasu polskiego - Ceremonia z Maria Bucardi. Nie zapomnij zalogowac sie na Twoje konto po szczegoly - Twoje konto - Zamknij

%d bloggers like this: