brak komentarzy

Pech i zle energie – czyli wywiad dla wp.pl

Moi Kochani, zamieszczam dla Was wywiad, ktory ukazal sie w wp.pl – Wirtualnej Polsce

Link do calego artykulu – http://horoskop.wp.pl/kat,1015981,title,Zakleci-w-pechu,wid,13761809,wiadomosc.html

Fragment:

(…)Czy można mieć nieustającego pecha przez kilka tygodni, miesięcy, a może i lat? Czy samemu ściąga się na siebie nieszczęścia, a może to ktoś źle do nas nastwiony sprawia, że wszystko, do czego się zabieramy, nie udaje się, a nasze wysiłki idą na marne?
(…) Maria Bucardi, wróżka i jasnowidzka wyjaśnia : „Pech to typowa oznaka blokad energetycznych w danej dziedzinie życia lub wskazówka o rzuconej klątwie czy uroku. Jeśli mamy do czynienia tylko z delikatnym zastojem energii można dość łatwo aktywować nowe i pozytywne wibracje np. poprzez piramidy energetyczne, okadzanie mieszkania, stosowanie zasad Feng-Shui, rozmowy z Aniołami. Jeśli jednak mamy do czynienia z klątwą lub urokiem należy zastosować skomplikowane rytuały oczyszczania.”

Co zrobić?
Jeśli więc pech to tylko pewnego rodzaju drobny problem z przepływem energii, wystarczyć może pozytywne myślenie czy też nietrudne czynności magiczne. Skuteczna bywa postawiona na biurku piramida z kamienia o kolorze dobranym zgodnie z przeznaczeniem (jak mówi Maria Bucardi, piramidy „Wspaniale usuwają złe energie, ściągają je do siebie i neutralizują. Każdy kamień szlachetny ma swoje własne wibracje np. kwarc różowy działa na sferę miłości, erotyki itd. Taka piramida to polaczenie jego energii i energii piramidy” ) lub odpędzający złe moce amulet lub dzwonki feng shui. Gorzej, jeśli pech jest wynikiem silnego złego uroku, wtedy trzeba prosić o pomoc znawcę, co nie tylko kosztuje, ale i wymaga odpowiednich przygotowań i wykonania skomplikowanych czynności (…)

Artykul_wp_pl – w formie PDF

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: