2

Ksiazki z serii Harry Potter to w takich sytuacjach lepszy wybor

Moi Kochani, pozwole sobie dzis zacytowac jeden z otrzymanych listow:

“Witam, przejde odrazu do rzeczy. Mianowicie czuje sie oszukana , kupilam Pani ksiazke ..jedna wrozbe wybralam i zadnych rezultatow -przeciwnie gorzej jest niz sie spodziewalam …jestem bardzo rozczarowana ..”

Moja odpowiedz brzmi:

Moja Droga (…),bardzo dziekuje za Twoj list.Niestety z Twoim nastawieniem do magii to lepszym wyborem bylyby ksiazka Harry Potter. Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam i przesylam moc pozytywnej swietlistej energii. Twoja Maria Bucardi

Moi Kochani mysle, ze nic dodac, nic ujac. Ale czekam na Wasze komentarze.

Z magicznym pozdrowieniem Wasza Maria Bucardi

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  Madelliine says:

  Zgadzam się z przedmówczynią i Pani odpowiedzią. Od niedawna zajmuje się Tarotem i gdy wróżę znajomym oni oczekują, że powiem im gdzie i o której godzinie zdarzy się to czy tamto. Wyobrażają sobie, że nie wiadomo co się zdarzy podczas ich rozkładania oczekują wręcz, że karty zaczną się porusza i same “się” przepowiadać. Od Magi czy Tarota oczekują czarów i iluzji.
  Z niecierpliwością czekam na Pani kolejny film oraz notatkę.
  Pozdrawiam

 2. Odpowiedz
  Anonim says:

  Trafiłam kiedyś na stronę gdzie wspaniale była opisana MAGIA. Ludzie myślą że magia to nagle znikające rzeczy i zjawiska, że jak iluzjonista – czarownica wyczaruje dla nich już teraz to czy tamto. Uczę się magii już od trzech lat, staram się ją poznać i tak kierować swoim życiem żeby żyło mi się tylko lepiej. Trzeba się wsłuchać w samego siebie, uspokoić myśli, żaden chaos.. Magia to dużo…. dużo więcej, ale jak widać nie dla każdego. Kochana Pani Mario życzę jak najmniej niedowiarków..

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: